جک پارکینگ بی اف تی bft


جک پارکینگ بی اف تی bft

جک پارکینگ بی اف تی یکی از ابزاری است که در درب های پارکینگ اتوماتیک به کار می رود. این جک در پروژه هایی که درب های قدیمی را به صورت اتوماتیک درمی آورند مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات BFT همیشه کیفیت بالایی داشته است و در بازوی درب نیز از این خصیصه مستثنی نیست. این برند ایتالیایی در کنار کیفیت و کارایی بالایی که برای جک پارکینگ به ارمغان آورده است، زیبایی را نیز سرلوحه ی کار و طراحی این جک قرار داده است. امروزه تکنولوژی همه ی بخش های ساختمان و زندگی بشر را دستخوش تغییر قرار داده است. به همین علت باز و بسته کردن دستی درب ها نیز چندان جالب نیست و اکثر افراد با استفاده از جک پارکینگ و درب های اتوماتیک به راحتی عبور و مرور خود را انجام می دهند.کاربرد جک پارکینگ و ویژگی های آن

به صورت اتوماتیک و به کمک ریموت کنترل مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه برای اتوماتیک کردن درب های قدیمی و درب های جدید از این جک ها استفاده می شوند. جک های موجود در بازار مدل های متنوعی دارند که به طور عمده در دو نوع الکترومکانیکی برای درب های سبک و کم تردد تر مانند درب های منازل مناسب اند و جک های هیدرولیکی که برای درب های سنگین تر و اماکن پرتردد تر مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً در این نوع درب ها از قفل برقی برای بالا بردن امنیت استفاده می شود. امروزه ساختمان های جدید معمولاً دارای درب های اتوماتیک هستند که در آن ها از جک پارکینگ استفاده شده است. یکی از پرفروش ترین جک های پارکینگ مربوط به برند بی اف تی است که توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.جک پارکینگ بی اف تی چه اجزایی دارد؟

برای این که جک پارکینگ بتواند درب را در مواقع لزوم به راحتی باز و بسته کند از یک سری اجزای مختلف استفاده می کند که هر کدام وظیفه ای را در این بین بر عهده دارند.

- دو عدد بازو که بر روی لنگه های درب پارکینگ نصب می شوند. البته اگر درب به صورت یک لنگه باشد، یک بازو بر روی آن نصب می شود ولی به طور معمول درب پارکینگ دو لنگه است. این بازوها کار باز و بسته کردن درب را انجام می دهند.

- مرکز کنترل که کار فرمان دهی و دریافت فرمان از بخش های دیگر جک پارکینگ بی اف تی را به عهده دارد و بر اساس فرمان هایی که به آن می رسد و فرمان هایی که به دیگر بخش ها می دهد کار باز و بسته کردن درب ها را به صورت استاندارد انجام می دهد.

- چراغ آلارم یا هشدار نیز یکی از قسمت های جک پارکینگ بی اف تی است که معمولاً در بخش بالایی درب تعبیه می شود. این چراغ هنگام باز و بسته کردن درب و استفاده از ریموت کنترل هشدار می دهد که به صورت روشن و خاموش شدن در حین عملکرد جک پارکینگ عمل می کند.

- چشمی و ریموت کنترل نیز از ابزار کنترل کننده و سنسورهای جک پارکینگ هستند. چشمی در هنگام باز و بسته شدن درب اگر مانعی بر سر راه آن باشد به سرعت آن را تشخیص داده و از برخورد درب با مانع جلوگیری می کند.سایر ویژگی های جک پارکینگ بی اف تی

جک پارکینگ BFT دارای کارایی مناسبی است و به علت مقاومت بدنه ی آن و حساسیت بالای ابزار و سنسورهای مورد استفاده می تواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.

جک های پارکینگی با توجه به کارایی درب و میزان کارکرد آن در طول روز می توانند از مدل های مختلف این برند انتخاب شوند. این جک ها در مقابل فشارهای خارجی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. برخی از جک پارکینگ های جدید این برند دارای تابلوی فرمان هستند که گزینه های مورد نیاز را بر روی یک صفحه ی دیجیتال نمایش می دهند. علاوه بر سیستم تشخیص برخورد با مانع، می توان فرمان دادن مستقیم به بخش قفل برقی و کاهش سرعت جک در بخش انتهایی مسیر حرکت درب را از ویژگی های خوب این جک قلمداد کرد.

جک ها دارای ریموت کنترل با سایز مناسب هستند که می توان آن ها را در جیب جای داد. همچنین قابلیت تهیه چند ریموت کنترل برای ساکنین نیز وجود دارد. بسته شدن درب با صدایی کم و برخورد آرام آن با چارچوب از کارایی مناسب این جک پارکینگ خبر می دهد که سبب می شود تا درب و چارچوب به مرور آسیب نبینند.

برخی از مدل های جک پارکینگ با برند بی اف تی دارای قابلیت دو سرعته بودن است و با سرعت دومی که قابل تنظیم است به بازار وارد شده است.

با توجه به این که جک پارکینگ با برق کار می کند در صورتی که برق قطع شود باز شدن درب به صورت دستی صورت می گیرد.انتخاب و خرید جک پارکینگ بی اف تی

همانطور که گفته شد انتخاب مدل جک پارکینگ بی اف تی که تنوع زیادی هم دارند بسته به شرایط محیط مورد استفاده است. سعی کنید حتماً برای خرید و انتخاب این جک های پارکینگ با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید. برخی از جک پارکینگی که در بازار موجود هستند برای درب های سنگین تر طراحی شده اند و ممکن است کارایی لازم را برای درب های سبک منازل نداشته باشند و سرعت باز و بسته شدن کمتری داشته باشند. به همین علت متناسب با کارایی درب پارکینگ یک جک مناسب را انتخاب و خرید کنید.

اگر خرید خود را از مراکز معتبر و مورد تأیید انجام دهید، کار خدمات نصب جک پارکینگ و تنظیمات آن را نیز معمولاً به صورت رایگان دریافت می کنید. برخی از مدل های جدید این جک ها نیز دارای تنظیمات تخصصی تری هستند که نمایندگان شرکت تولید کننده و وارد کننده می توانند آن ها را به خوبی نصب کنند. پس بهتر است حتماً از افراد متخصص و مورد تأیید در این زمینه کمک بگیرید. جک پارکینگ بی اف تی BFT نیز دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مدت دار است که در صورت ایجاد مشکل در کارکرد آن می توان برای تعمیر و بررسی آن با شرکت فروش تماس گرفت و از این خدمات بهره برد.