مقاله درب اتوماتیک سکشنال


[(h3)|شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک سکشنال]

مشخصات فنی درب اتوماتیک زیر سقفی سکشنال:


درب های زیر سقفی سکشنال به دلیل استفاده از بخش های تشکیل شده از فوم پلی اورتان، عایق مناسبی جهت کنترل صوت و حرارت است و باعث جلوگیری از ورود گرد و خاک می شود. اسلت ها دارای ظاهری بسیار جذاب در دو حالت قابدار و خط دار می باشد. در صورت استفاده از پنجره های PVC در اسلت های درب سکشنال نورگیری محیط داخلی خیلی بهتر می شود.


درب سکشنال به محض برخورد با مانع به حالت قبلی خود باز می گردد. درب های زیر سقفی اشل در ارتفاع های بسیار کم نصب شده و فقط 25 سانتیمتر از سقف پارکینگ فاصله دارد.

از دیگر مزیت های درب سکشنال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ـ امکان نصب طلق PVC در طرح های مختلف بر روی درب

ـ امکان نصب درب تا حداکثر 9 متر ارتفاع و 11 متر عرض

ـ در رنگ ها و طرح های متنوع حتی شیشه ای

ـ بسیار شکیل و با رعایت بالاترین نکات ایمنی و حفاظتی و اشغال حداقل فضا

مزایای استفاده از درب سکشنال پارکینگی:

قطر پنل درب سکشنال 45 میلیمتر است و در داخل آن فوم پلی یورتان تزریق شده است و دلیل استفاده از فوم پلی یورتان ایجاد عایق حرارتی و صوتی می باشد.

درب سکشنال زیرسقفی در طرح های متنوع یکی از بهترین راه حل ها است جهت نصب در ساختمان های لوکس و امکان باز و بسته شدن در حالات عمودی، افقی و شیب دار می باشد.

درب زیر سقفی یکی از جذاب ترین مدل درب های پارکینگی در دنیا بوده و مناسب پروژه های مسکونی و تجاری که تردد آن ها تا 10 پارکینگ در روز می باشد با سیستم بالانس فنری و موتور وسط مورد استفاده قرار می گیرد.

امکان نصب درب نفر رو هم در داخل این درب ها وجود دارد.


شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک سکشنال می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 22720819 - 22745062 - 021 تماس حاصل نمایید.

مقاله درب اتوماتیک سکشنال