slider01
  • slider02
  • slider03
slider

کرکره اتوماتیک پلی کربنات

کرکره اتوماتیک پلی کربنات در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده است و جز جدیدترین کرکره های موجود در بازار است. مقاومت بالای این کرکره ها سبب شده تا در مغازه ها، رستوران ها و مکان های مختلف از آن ها استفاده شود. شفافیت کرکره اتوماتیک پلی کربنات از مزایای آن ها محسوب می شود.


کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات
برند درب رول آپ
اشل،
  • سایر اطلاعات محصول
  • توضیحات
  • ویژگی ها
  • محصولات مرتبط
  • مقالات مرتبط
  • پروژه های مرتبط
  • ثبت نظر
جنس درب رول آپ
پلی کربنات،
نوع درب رول آپ
تک جداره، دو جدار،
کاربرد
تجاری، خانگی (مسکونی)،
ضخامت تیغه درب رول آپ (میلیمتر)
2 - 5
رنگ درب رول آپ
20 رنگ متفاوت،
امکانات
ضد اشعه ایکس، کاهش اشعه ماورا بنفش،

کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات یا کرکره برقی های شفاف نوعی از کرکره برقی های فروشگاهی هستند که از مواد کامپوزیتی ترکیبی با پلی کربنات و فایبرگلاس تشکیل شده ند که بنا بر سفارش مشتریان محترم عرض کمتر از 4 متر از لوله آلومینیومی و عرض بیشتر از 4 متر از لوله استیل استفاده و مونتاژ می شود و کرکره برقی اتوماتیک شفاف را تشکیل می دهد.
در مقایسه کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات (شیشه ای) با سایر کرکره برقی اتوماتیک به علت استفاده از مواد پلی کربنات با مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه های ناگهانی بیشتری ضریب امنیتی در برابر سرقت و تغییرات آب و هوایی محافظت و در برابر اشعه UV را دارا می باشد.
پلیمر یاد شده یکی از مستحکم ترین پلیمرهای موجود در دنیاست که در برابرمقاومت و حرارت را گلوله با کالیبر 9 میلیمتر تست شده است.
با توجه به زیبایی و هماهنگی با نمای ساختمان تنوع رنگ نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است و دارای 20 رنگ متفاوت است که شفاف یکی از رنگ های متداول آن می باشد. استفاده از لیزر جهت آرم نیز به زیبایی کار می افزاید و این گزینه ها باعث شده تا فروشگاه های معتبر لوکس استفاده از این نوع کرکره برقی اتوماتیک را در دستور کار خود قرار دهند.
می توان تیغه های کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات شفاف یا رنگی را به صورت ترکیبی با تیغه های دو جداره آلومینیوم هم مونتاژ کرد.
همچنین در صورت نیاز می توان با افزودن مواد یا سند بلاست آن را به کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات مات تبدیل کرد. از کرکره برقی اتوماتیک با تیغه های پلی کربنات می توان برای امنیت پنجره ویلاهای مسکونی، ورودی انبارهای شیمیایی، بانک ها و موسسات مالی با حذف نرده های استیل استفاده کرد و به زیبایی و دید کامل شعبه افزود.
تیغه های پلی کربنات کرکره برقی اتوماتیک با ضخامت 2، 3 و 5 میلیمتر تولید می شوند.
همچنین کیفیت، نوع برند، وزن هر متر مربع، جنس لوله و یا زوار بین تیغه های کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات در قیمت تمام شده کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات تاثییر گذار هستند.

captcha