درب شیشه ای

شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 22720819 - 22745062 - 021 تماس حاصل نمایید.


درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای از نوع کشویی، دستگاهی است که درب کشویی را برای عبور و مرور عابران مهیا می کند. درب اتوماتیک شیشه ای، درب را به صورت اتوماتیک باز می کند، نگه می دارد و سپس می بندد.


موارد استفاده درب اتوماتیک شیشه ای

درب های کشویی خودکار، معمولا برای درب های خروجی مراکز تجاری بزرگ بکار می روند چرا که فروشگاههای کوچک درب های گردان را به این مدل درب ها ترجیح می دهند. همچنین درب اتوماتیک شیشه ای در آسانسورها نیز بکار می-روند.

راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای را به روش های مختلفی می توان راه اندازی کرد:

• سنسور نزدیک شدن (مانند سنسور راداری) :وقتی عابر به سنسور نزدیک می شود، درب باز می شود.

• دکمه فشاری : وقتی عابر کلیدی را فشار می دهد، درب باز می شود.

• کنترل سطح دسترسی : در این حالت درب وقتی باز می شود که سیستم کنترل دسترسی، مجازبودن عابر از نظر عبور از درب را تعیین کند.

• خودکار : این حالت بیشتر در مورد آسانسورها کاربرد دارد.


حس گرهای ایمنی درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای درصورتی که به هنگام بسته شدن با یک مانع روبرو شود، درب را باز می کند. با این وجود، بیشتر اپراتورها در درجه اول از سنسورها به منظور جلوگیری از هر گونه تماس درب با کاربر استفاده می کنند.

ساده ترین سنسور، پرتو نور در سراسر دهانه می باشد. در این حالت در صورتی که یک مانع در مسیر بسته شدن درب، پرتو نور را قطع کند، درب باز می شود چرا که قطع شدن پرتو نور به معنی وجود یک شیء در برابر درب می باشد. سنسورهای مادون قرمز و راداری رایج ترین موارد کاربردی در این حالت هستند.


تشخیص برخورد درب اتوماتیک شیشه ای

در لحظه ای که یک شیء توسط پرتو یا پرده ایمنی تشخیص داده نمی شود، موتور قادربه تشخیص نیروی هل دادن درب بر روی شیء می باشد. در چنین مواردی اپراتور تشخیص می دهد که با مانعی برخورد کرده و درب را مجددا باز می کند.

تکنولوژی ساخت درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور درب درب اتوماتیک شیشه ای ، دربالای درب کشویی نصب شده و موتور الکتریکی، قرقره را در انتهای یک تسمه به حرکت در می‌آورد و درب با تسمه محکم می شود. به این ترتیب در مواقع لزوم به باز شدن درب، موتور قرقره را به حرکت در می آورد، قرقره تسمه را می چرخاند و تسمه در را باز می کند. همین فرآیند برای بستن درب، بصورت معکوس اتفاق می افتد. از نظر تاریخی، درب های آسانسوری با مجموعه اتصال های مکانیکی باز می شدند: موتور، بازوهای اتصال را می‌چرخاند و با این کار درب را حرکت می داد.


انواع درب اتوماتیک شیشه ای

چندین نوع درب کشویی وجود دارد؛ این موارد عبارتند از:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی استاندارد (تک لولا یا دو لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی تلسکوپی (دو یا چهار لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دایره ای (بخشی دایره ای، نیمدایره ای یا دایره کامل)

اتوماتیک شیشه ای کشویی تاشو (تک لولا یا جفت لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی هرمتیک (تک لولا یا جفت لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی اتاق تمیز (تک لولا یا جفت لولایی)


درب های بازشونده اتوماتیک دارای طراحی باز (Open) می باشند و با برق، فنر، یا هردو بسته می شوند. چندین روش برای فعال سازی درب های بازشونده اتوماتیک وجود دارد که این روشها به شرح زیر است:

1. سنسور، عبور ومرور نزدیک خود را تشخیص می دهد. به طور کلی سنسورها برای درب های اتوماتیک عبارتند از:

• سنسور فشار: برای مثال، حصیر کف اتاق که به فشار شخص ایستاده بر روی آن عکس العمل نشان می-دهد.

• پرده یا پرتو مادون قرمز که نور نامرئی را در سنسورها درخشان می کند؛ اگر شخصی یا چیزی پرتو را مسدود کند، در مجددا باز می شود.

• سنسور حرکت که از رادار میکروموج کم توان برای اثر مشابه استفاده می کند.

• سنسور کنترل از راه دور (برای مثال، سنسورهای مبتنی بر موج های رادیویی یا فروسرخ) که می توان آنرا به وسیله ریموت کنترل از راه دور راه اندازی کرد و یا اینکه در داخل یک خودرو نصب کرد که این روش برای درهای گاراژ بسیار پرکاربرد می باشد.

2. دربهایی که پس از بررسی های ایمنی، کلید به صورت دستی عمل می کند که این کلید می تواند فشاری یا کارتی باشد.


3. دربهای فشاری که با هل دادن یا کشیدن توسط عابر کار می کنند که این نوع از دربها، به درب های نیازمند کمک نیز معروف می باشند.

علاوه بر سنسورهای فعال سازی، بازشدن اتوماتیک درب ها متناسب با سنسورهای ایمنی است. این سنسورها معمولا یک پرده یا پرتو مادون قرمز هستند، اما می تواند یک حصیر فشاری متناسب با سمت لولای درب باشد. هدف سنسور ایمنی، جلوگیری از برخورد درب با یک شیء در مسیر، با متوقف کردن یا آهسته کردن حرکت آن می باشد. در درب های اتوماتیک مدرن مکانیزمی قرار داده می شود تا هنگام قطع شدن برق، در را باز نگه دارد.

حرکات نوسانی (رفت وبرگشتی) درب: در بیشتر نقاط دنیا، حرکات نوسانی درب، یا کنترل دستی، در خارج درب یا سمت با ایمنی کمتر، هنگام مواجهه با درب تعیین می شود (یعنی، ایستادن در سمتی که شما از کلید استفاده می کنید، از بیرون به داخل آمدن، یا از مکان عمومی به مکان خصوصی رفتن).


در درب های بیرونی، حرکت به سمت راست بسیار مهم است، زیرا تیر سردرب معمولا شیبدار است و به منظور مقاومت در برابر ورود آب تجهیز می شود. در برخی از محصولات چوبی، نجار لبه هدایت را اریب می کند (وقتی درب در حال بسته-شدن باشد، لبه اول برای تحمل ستون است) به طوری که درب بدون اتصال تطبیق خوبی دارد. تعیین سمت دست یا جهت حرکت نادرست درب منجربه چسبیدن درب می شود و درب به خوبی بسته نمی شود یا اصطلاحا نشست می کند(برای درب های بیرونی). حل کردن این مشکل، بسیار گران یا زمان بر است. نوشته زیر را برای کاربرد جهت های مختلف در استرالیا ببینید.

در آمریکای شمالی، بیشتر درب ها با لولاهای نصب شده در کارخانه، بر روی تیر عمودی و پایه ها قرار می گیرند. برای تعیین مکان دست، در سمت بیرون (یا سمت با ایمنی کمتر) درب بایستید. وقتی روبروی درب ایستادید، اگر لولا در سمت راست درب باشد، درب، راست بازشو است؛ و اگر لولا در سمت چپ باشد، درب چپ بازشو است.

اگر درب به سمت شما حرکت کرد، حرکت معکوس دارد؛ و اگر درب از شما دور شد، حرکت معمولی دارد.

سیستم برقی پیشرفته با کنترل ریزپردازنده برق بهینه، باز و بسته شدن بدون دردسر و با سرعت ثابت را تضمین می کند. اپراتورهای درب لولایی اتوماتیک از محدوده گسترده ای از تقاضاها را برآورده می کند؛ دقیق، راحت و با جلوه بصری.

اگر کسب وکاری را انجام می دهید که مکان هایی برای عموم مردم دارد، پس دسترسی راحت، باید یک نگرانی اصلی برای شما باشد. آیا مردم به مکان های عمومی شما به سادگی دسترسی دارند؟ چه یک فروشگاه را اداره می کنید، چه هتل، یا رستوران، یا هرشکلی از کسب وکار که با مردم سروکار دارید، دسترسی ساده و پیشرفته مانند درب های کشویی اتوماتیک منجربه تفاوت چشمگیری در دیدگاه مردم نسبت به شما خواهدشد.


دسترسی برای مشتریان معلول

در بیشتر بخش های دنیا، فروشگاه ها و رستوران ها نیازمند ارائه دسترسی آسان برای افراد معلول، سطح شیبدار برای ویلچرها، آسانسور و درب های اتوماتیک هستند. حتی اگر این امر در منطقه شما یک مسئله نیست، ولی باز هم انجام این کار قابلیت دسترسی کسب وکار شما را تا حد ممکن بالا خواهدبرد.

تنها مشتریان معلول نیستند که از دسترسی آسان بهره می برند. والدینی که کالسکه دارند، از سطح شیبدار، آسانسورها، و درب های کشویی اتوماتیک استفاده خواهند کرد. حتی مشتریان سالم نیز، وقتی به خاطر خرید، بار اضافه همراه خود دارند، برای بازکردن درب ها یا حرکت برروی پل های با شیب تند دچار مشکل می شوند.

دیگر مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای

اگر یک رستوران، فروشگاه یا اداره ای را اداره می کنید که با عبور ومرور بسیاری همراه می باشد، داشتن درب اتوماتیک یک راه مناسب برای تضمین این امر است که مردم می توانند به سرعت در کسب وکار شما حرکت کنند. صف ها و نقاط شلوغ برای بازدیدکنندگان شما سم می باشند و هرگز تاثیر مثبتی بر آن ها نخواهد گذاشت.

مزیت دیگر این درب ها این است که به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند و انرژی را ذخیره می کنند. در برخی موارد، درب های قدیمی در تمام روز باز نگه داشته می شدند، چرا که مردم از به هم کوبیدن آن ها هنگام بستن درب ها خسته شده بودند. اگر شما درباره باز و بسته شدن روان درب ها نگران نباشید، می توانید در انرژی و همچنین پول خود صرفه جویی کنید.


اپراتور درب ها را می توان با هزینه ای بسیارارزان نصب کرد و در دراز مدت صرفه جویی در انرژی فوق العاده خواهدبود. حتی ممکن است دریابید که عبور ومرور تجاری شما به دلیل نصب درب های اتوماتیک افزایش یافته است. این جمله ممکن است یک جمله قدیمی باشد، اما اگر شما یکبار از یک فروشگاه کاملا ساکت عبور کنید و فکر کنید که آیا واقعا این فروشگاه باز است یا خیر، اصل ورای این کار را درک خواهید کرد. باز کردن درب به عنوان یک دعوتنامه برای مردمی که به داخل می-آیند و جنس فروشی شما را می بینند، عمل می کند. فروشگاه با درب های بسته و نور کم جذابیت بسیار کمتری را دارد.

همواره نصب مجموعه کامل مسیرهای دسترسی بروز در یک ساختمان قدیمی امکان پذیر نیست – گاهی اوقات، شما نمی-توانید به سادگی تغییرات گرانی را ترتیب دهید چون ساختمان یک بنای تاریخی است و اگر تغییرات زیادی را انجام دهید، نمای باستانی بودن آن را از بین می برید. در برخی موارد، حتی فضای کافی هم وجودندارد.

با این حال، ایجاد بهبود، تا سر حد امکان ایده خوبی است. برای مثال، شما ممکن است قادر نباشید درب های کشویی را در یک ساختمان قدیمی نصب کنید، اما احتمالا می توانید یک بازکننده درب به لولای استاندارد درب متناسب کنید. این امر چندین مزیت درب های کشویی را بدون نیاز به تغییرات ساختاری اصلی در ساختمان فراهم می کند.

ما شرکت درب اتوماتیک فول سرویس هستیم و شرکت درب اتوماتیک اشل متخصص در نصب و سرویس ورودی های خودکار شامل درب های لولایی، کشویی چرخشی می باشد. علاوه برآن، ما محدوده گسترده ای از درب های ویژه را نیز ارائه می دهیم. درب های ویژه عبارتند از: درب های صنعتی و تجاری – هم اتوماتیک و هم دستی – که کشویی، لولایی، تاشو و یا چرخشی هستند و از جنس چوب، آلومینیوم، فلز توخالی، شیشه، اتاق تمیز، ICU، و درب های بدون درجه می باشند. همچنین ما برای شما مجموعه ای از راه حل ها، برای هر گونه مشکل در تطبیق درب ها و تمام انواع بازکننده های درب با الزامات ADA فدرال و استانداردهای ایمنی ANSI فراهم می کنیم.

درب های اتوماتیک اشل محدوده گسترده ای از عملگرهای درب اتوماتیک کشویی را به منظور برآورده کردن نیازها تولید می کنند.

مدل ها شامل آلومینیوم تجاری قاب دار، شیشه تجاری بدون قاب، پروفیل خطی فوق نازک، سیستم های درب توالت معلولان، درب های صنعتی و داروخانه ای، سیستم کشویی حفره ای، سیستم های خروج اضطراری و سیستم های تلسکوپی می باشد.


قابلیت اطمینان تمامی این محصولات در طول سال هایی که اشل آن ها را در بازار ایران نصب کرده است، تایید شده است؛ و با سرمایه گذاری پیوسته در تحقیق وطراحی، محصولات اشل در نهایت فناوری و عملکرد می باشند.

درب های اتوماتیک اشل اجرای موفقی در بازار درب ها در سه دهه اخیر داشته است. ما مفتخر به دریافت جایزه طراحی ایران برای طراحی محصول عالی درب های لولایی شده ایم.

از عملکرد عالی با طراحی درب ظریف لذت ببرید.

اپراتور درب اتوماتیک ADIS iSwing یک مدول بسیار پیشرفته و مخصوص درب های سنگین است که مجهز به بازوی فشار و پیکربندی بازوی لولایی می باشد و از نظر مهر وموم بودن و عملکرد تقریبا بدون صدا در هنگام باز و بسته کردن درب کاملا تضمین شده است.

این اپراتور با استانداردهای ایران کاملا تطبیق دارد، همچنین iSwing با چندین ویژگی و امکانات، از قفل های برقی و باتری UPS تا دسترسی سریع از طریق کنترل راه دور فرستنده رادیویی مجهز شده است.

علاوه برآن اپراتور iSwing نه تنها از لحاظ انرژی کارامد است، بلکه برای یکپارچگی روان با دیگر فناوری های مدرن مانند کارت ریدرهای کشی (swip) و سیستم های هشدار آتش طراحی شده است.

چون این اپراتوربا استانداردهای ایران طراحی شده است، این دستگاه درب اتوماتیک را می توان با سرعت ایمن، چه با نرخ تعیین بیش از سه ثانیه یا چه از طریق کمک سنسورهای حاضر متناسب با هر لنگه درب جاسازی کرد.

چون ما دقت زیادی در این محصول صرف کرده ایم، تضمین می کنیم که شما یک محصول با عملکرد استاندارد بالا و بیشترین ارزش برای پولتان دریافت خواهید کرد.

همان طور که محصول تحت استانداردهای AS 5007 ایران ضروری می باشد، اشل توصیه می کند که تمام محصولات درب تجاری آن باید به طور منظم نگهداری شوند تا حداکثر بهره وری از تجهیزات تضمین شود. هدف ما حفظ عملکرد ایمن درب برای کسانی است که محصولات برای خدمت به آنان ساخته شده است و علاوه برآن حفظ عملکرد صحیح در حوادث ناخواسته مانند تخلیه ضروری ناشی از آتش سوزی می باشد.

برای بهترین بهره از این محصول، اشل یک برنامه نگهداری دوره ای برای کمک به مشتریان خود منطبق با الزامات قانونی آن ها و ارائه تعمیر ونگهداری سالانه موردنیاز و دستورات تست ایمنی فراهم کرده است. ثبت نام در برنامه ما، حضور دوره ای تکنسین تعمیر ونگهداری به منظور بازرسی کامل و تست اپراتور جهت تضمین روانی، و عملکرد بدون خطا تضمین خواهد کرد. ما توصیه می کنیم که این روال حداقل سه بار در سال انجام شود.

درب های کشویی به عنوان پرکاربردترین درب ها، و درب های عملی برای دسترسی به عرشه ها و حیاط ها شهرت زیادی را بدست آورده اند. همچنین درب های کشویی در انتقال میدان دید گسترده نمره بالایی را کسب کرده است، و در عین حال از لحاظ قیمت نیز یک راه حل مؤثر می باشد.

درب های کشویی ما ایمنی و استقامت را با پروفیل درب های کشویی استاندارد ارائه می دهند. درب های کشویی ما با استفاده از غلتک های عملکرد عالی، حرکت کشویی روان و کامل را فراهم می کنند.

محدوده ای از پیکربندی های درب کشویی، لغزنده های دو پانلی و سیستم های توده ای سه پانلی در دسترس می باشد. دیگر امکانات معماری عبارتند از بازشدن کامل کنج 90 درجه ای درب های کشویی بدون گوشه در مرکز.

درب های کشویی این مزیت را نیز دارند که قادر به بازشدن جزئی برای تهویه، بدون خطر بسته شدن توسط تندبادها می-باشند.

سیستم های درب کم انرژی و پر انرژی – چه چیزی آن ها را متمایز کرده است؟

درب های اتوماتیک معمولا به دو دسته تقسیم می شوند. درب های کم انرژی و پرانرژی. تفاوت بین این دو دسته از درب ها به روشی که این درب ها عمل می کنند، بر می گردد. درب های کم انرژی اغلب به عنوان راهروهای اتوماتیک دسترسی معلولان تصور می شوند. این درب ها معمولا علائمی دارند که نمادهای کلی را نشان می دهد که به عنوان مسیرهای قابل دسترس شخص ویلچردار درک می شوند. در بیشتر نصب ها، سیستم های درب کم انرژی یا لولایی و یا درب های کشویی هستند. این درب ها عمدتا با یک عمل دانسته بر روی بخش کاربر راهرو فعال می شوند. کلید یا یک صفحه فشاری به منظور فعال کردن مکانیزم عملیاتی درب بکار می رود. شخصی که می خواهد وارد راهرو شود، باید کلید را برای شروع فرایند بازشدن درب فشار دهد. انرژی کم موردنیاز این درب ها به نیروهای واردشده توسط درب متحرک، در تمام جنبه های چرخه باز و بسته شدن درب بستگی دارد.

برخی از سیستم های درب کم انرژی به شدت نیازمند بازکننده های برقی هستند. در شکل پایه ای آن ها، این درب ها از کنترل های موتوری برای فشار یا هل دادن درب استفاده می کنند. پس از رسیدن به موقعیت کاملا باز یک تایمر ساعتی، درب را برای مدت مشخصی باز نگه می دارد. این امر دسترسی شخص ویلچردار را بدون نیاز به فشار دادن، یا باز کردن با فشار دربی که در مسیر آن ها قراردارد، امکان پذیر می سازد. وقتی تایمر به زمان مشخصی می رسد، درب بسته می شود و بدون فشار دادن کلید دیگر فعال یا باز نمی شود.

هر سیستم درب کم انرژی باید به طور آهسته و با کمترین نیرو، به محض ضربه یا مقاومت عمل کند. تنظیم صحیح راهروهای کم انرژی، وقتی یک مانع در حین عملیات برخورد می کند، درب را از حرکت باز می دارد یا حرکت معکوس درب را ایجاد می کند.

کنترل درب بسیار پیچیده یا مشکل، با ویژگی های بسیار بالقوه در دسترس می باشد. برخی از امکانات و ویژگی ها، نیازمند برق هستند که نیروی واردشده توسط کاربر را احساس می کند و موتور کنترل درب را برای انجام عمل بازشدن فعال می-کند. یک ویژگی که " کلید را فشار بده و برو" نامیده می شود، اغلب موجود است و این نوع عملکرد را انجام می دهد. همچنین عناصر عکس العمل در برابر انسداد نیز وجوددارند که بازکننده ای را که در امکانات فرمان کنترل موتور ضمیمه شده است، متوقف، معکوس یا بازیابی می کنند.

برطبق استانداردهای بسیار گسترده مخصوص صنعت، هیچ سنسور اپتیکی (نوری) یا سنسور مجاورتی از هر نوع بر روی سیستم درب های کم انرژی که با فشار دادن یک کلید به عنوان عمل دانسته عمل می کند، موردنیاز نیست. به همین دلیل، این نوع از راهروها برای عبور ومرور کم حجم عملی هستند. این درب ها وقتی به طور مناسب استفاده می شوند و به طور منظم برای نیروی مناسب و سرعت هنگام حرکت تست می شوند، ایمن می باشند. البته این درب ها وقتی در مکانی که نیازمند راهروهای فول اتومات (تمام خودکار) یا هزینه های بسیار بالا می باشد، مشکل ایجاد می کنند.

بازرسی های روزانه از سیستم های درب کم انرژی یک الزام گسترده صنعتی است. بیشتر سازنده ها علائم و نشانه هایی را که برروی چارچوب درب ها جایگذاری می شوند، فراهم می کنند تا مدیر را در باب هر گونه امکاناتی که مشاهده این راهروها به طور روزانه موردنیاز است، آموزش دهند. در تلاش برای بهبود محصولات کم انرژی، سنسورهای مجهز و دستگاه های محافظ آستانه، سیستم های درب فول اتومات پر انرژی برروی درب های کم انرژی نیز نصب می شوند. این امر یک عمل بسیار گسترده است که امروزه قابل پذیرش نیز شده است. سنسورها اغلب بر روی بازکننده های کم انرژی نصب می شوند تا عابران را از برخورد با درب، که پس از تمام شدن مقدار زمان مشخص بعد از عبور کاربر قبلی از راهرو، در حال بسته شدن می باشد، حفظ کنند. وقتی تعداد عبور ومرور عابران از حد مورد انتظار معمار یا طراح فراتر رفت، جایگزینی سیستم درب کم انرژی با یک راهرو پرانرژی تمام خودکار ایده خوبی خواهد بود.


سیستم های درب پر انرژی

سیستم های درب پر انرژی به چندین شکل مختلف در دسترس می باشد. لولادار، کشویی، چرخشی، دوبخشی، و تلسکوپی رایج ترین انواع مورد استفاده امروزی هستند. کاربرد و نصب آن ها توسط انتخاب های طراحی، الزامات آب وهوا و پارامترهای مکان دیکته می شود. این درب ها از سیستم های درب کم انرژی به طریقی که درب عمل می کند و نیرو و سرعتی که درب ها هنگام حرکت دارا می باشند، فرق می کند.

به طور کلی، سیستم های درب اتوماتیک یک سنسور نزدیک، سنسور محافظ آستانه، و یک سنسور خروج دارند. پیچیدگی سیستم درب اتومات، سطح پیچیدگی کنترل کل اجزای درب و بسته سنسور را ایجاب می کند. همان طور که در بسیاری از مقاله های درب اتوماتیک قبلی نیز بحث شد، الزامات خاص سیستم های درب اتوماتیک مختلف بر نوع و موقعیت سنسورهای درب و دستگاه های ایمنی حاکم می باشد.

یک کار ضروری از هر سیستم درب اتوماتیک، نیاز برای انجام بازرسی های ایمنی روزانه می باشد. استانداردهای پذیرفته-شده و گسترده صنعتی به منظور کمک برای حفظ ایمنی تمام کاربران راهروهای عابران انتخاب شده است. در یک دید کاملا کلی، هیچ عملکرد و حفظ صحیح درب اتوماتیک هرگز نباید به کاربر گذرنده از آن درب آسیب برساند.

استانداردهای صنعتی که اهمیت بررسی های ایمنی روزانه و بازرسی های اجزاء را بیان می کنند، برروی برچسب های هشدار فراهم شده توسط سازنده محصول علاوه بر پانل های فعال سازی کنترل درب می باشند. روش های صحیح از تعیین عملکردها و عملیات راهروها همراه با روند تست و دستورالعمل ها داده شده است تا درصورت خرابی ایمنی دستگاه هایی که توصیف شد، خدمات سرویس حرفه ای انجام گیرد. معمولا برای استفاده درب ها تا زمانی که تمامی ویژگی های ایمنی به طور سازگار و صحیح تایید نشده باشد، یک هشدار برای عدم استفاده وجوددارد.