آشنایی با دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

آشنایی با دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

مقالات

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، نوعی دستگاه مجهز و سیستم حفاظتی است که برای نصب در منازل، ساختمان های اداری و تجاری طراحی شده است. توسط این دستگاه دزدگیر، امنیت داخلی ساختمان ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox ، نوعی دستگاه مجهز و سیستم حفاظتی است که برای نصب در منازل، ساختمان های اداری و تجاری طراحی شده است. توسط این دستگاه دزدگیر، امنیت داخلی ساختمان ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. استفاده از این تجهیزات در راستای نصب دوربین مداربسته می توانند یک سری کامل و ایده آل با قابلیت های کاربردی منحصر به فرد را به مشتریان ارائه دهند. این تجهیزات را می توان جزو دستگاه های هوشمند الکترونیکی قلمداد نمود.

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، محصول شرکت پارادوکس در کانادا است و یکی از بهترین نوع دزدگیر در نوع خود محسوب می شود. این دستگاه ها مطابق با استانداردهای جهانی و با استفاده از فناوری های روز دنیا تولید شده اند. خرید یکی از این دستگاه ها از هر نظر مقرون به صرفه بوده و امنیت ساختمان را تضمین می کند. اگر قصد دارید یک دزدگیر مجهز و کارآمد برای منزل یا محل کار خود خریداری کنید، دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox را به شما پیشنهاد می کنیم.

در حال حاضر دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox در دو مدل دزدگیر بیسیم و دارای سیم، در بازار موجود است. بسته به نوع کاربری، مشتریان می توانند یکی از این دو نوع را خریداری کنند. مدل دستگاه دزدگیر که به صورت بسته کامل تجهیزات با سیم ارائه می شوند همانند دوربین های مداربسته باید عملیات سیم کشی و نصب برای آن ها انجام شود. برای مدل های دزدگیر بیسیم، سیستم بر اساس امواج شبکه بیسیم عمل می کند.البته لازم است در این قسمت به این مسأله اشاره کنیم که سیستم های دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox در مدل بیسیم به قدری قوی هستند که امواج محیط، هیچگونه تداخل در دریافت امواج شبکه توسط حسگرهای پنل دزدگیر ایجاد نمی کنند. به این ترتیب، مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox بیسیم را در ساختمان خود نصب کنند.

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

اگر تصمیم گرفتید نسبت به خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox اقدام کنید باید دقت داشته باشید که این دستگاه ها کیفیت بسیار بالایی دارند؛ به همین دلیل، شرکت سازنده این تجهیزات، تمام امکانات مورد نیاز مشتریان را در محصولات خود فراهم کرده است. خدمات گسترده تأمین تجهیزات جانبی، مشاوره خرید برای مشتریان، پشتیبانی محصولات و خدمات نصب، مهم ترین مواردی هستند که با خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox از فروشگاه های معتبر می توانید دریافت نمایید.هر مشتری با خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox ، یک دستگاه اصلی، تجهیزات لازم برای نصب مانند چشمی ها و حسگرها، سیستم آژیر یا اعلام سرقت، مگنت ها، ریموت، سیم و لوازم جانبی و همچنین نرم افزارهای مرتبط را از فروشنده دریافت می کند. فردی که برای نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox به عنوان سیستم اعلام سرقت اعزام می شوند باید به طور کامل به تمام اجزای دستگاه و مراحل نصب سیستم تسلط کامل داشته باشند.

خدمات خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox شامل چه مواردی هستند؟

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox بر اساس سیستم های حسگر و چشمی ها عمل می کند. به این مفهوم که اگر فردی وارد یک مکان خاص، خانه یا اتاق در ادارات یا محل کسب و کارها شود، حسگرهای دستگاه دزدگیر، حرکت او را تشخیص داده و این را به صورت یک سیگنال به دریافت کننده دزدگیر انتقال می دهد. دریافت کننده سیگنال در دستگاه های دزدگیر پارادوکس، در حقیقت همان کنترل پنل ها هستند. کنترل پنل ها، بُردهای هوشمند الکترونیکی هستند که به صورت کاملاً دقیق و با ظرافت خاص طراحی شده اند. پس از دریافت پیام حسگر توسط پنل ها، سیستم آژیر یا هشدار سرقت به صدا در می آیند. شرکت پارادوکس، انواع سنسورها را برای تولید انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox به کار گرفته است. به عبارت ساده تر، این شرکت تمام ملزومات و احتیاجات مشتریان در نقاط مختلف ساختمان را در نظر گرفته است. انواع سنسورهای که بتوانند به صورت چند بُعدی، تمام فضا را پوشش دهند، سنسورهایی که به صورت خطی در یک جهت عمل می کنند و حسگرهایی که در کنار درب ورودی و یا پنجره ها نصب می شوند، مدل های مختلف این تجهیزات برای دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox هستند.نصب حسگرهای سیستم های اعلام سرقت، همانند نصب دوربین های مداربسته اهمیت زیادی دارند. همانطور که زاویه دید دوربین مداربسته باید به دقت تنظیم شود، مسیر حسگرها در دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox نیز باید به درستی انتخاب گردند. دسترسی به این اهداف، جز با استفاده از خدمات نصب سیستم های اعلام سرقت توسط شرکت های معتبر، میسر نخواهد شد. یک نصب صحیح و اصولی می تواند کارایی انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox و حسگرها را تضمین کند.

اساس عملکرد دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox چیست؟

تنوع مدل های حسگر اعلام سرقت، مهم ترین مزیت انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox است. سنسورهای حرکتی، حرارتی، صوتی و حسگرهای حرکتی ویژه دستگاه های دزدگیر بیسیم پارادوکس، مدل های مختلف این حسگرها هستند. سنسورهایی که در نزدیکی پنجره ها نصب می شوند معمولاً از نوع حسگرهای حرکتی هستند. در صورتی که نیاز باشد برای سنسورها و دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox از دستگاه تقویت کننده استفاده می شود.

یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود مشتریان با خیال آسوده از سیستم های ضد سرقت پارادوکس استفاده کنند، عدم تداخل امواج حسگرها با سایر امواج محیط است. این تجهیزات بر اساس شماره های سریالی دقیق نصب می شوند بنابراین نویزهای محیط نمی توانند به عنوان عامل مزاحم برای آن ها عمل کنند.مهم ترین مزیت دیگر استفاده از دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox با سنسورهای مجهز، قابلیت تشخیص حرکت به صورت انتخابی است؛ این جمله به آن مفهوم است که سنسورها برای حرکت جانوران بسیار کوچک و حیوانات خانگی، عمل نمی کند؛ این سنسورها می توانند وزن هایی معادل وزن انسان را تشخیص داده و به صدا درآیند.مزایای استفاده از دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox شامل چه مواردی است؟

در این قسمت با انواع اصطلاحات و لوازمی که برای استفاده از انواع مدل های دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox نیاز است آشنا می شویم:

• کابل رابط میان رایانه و کنترل پنل دزدگیر

• انواع کنترل پنل

• سنسورها و پایه های نگهدارنده آن ها

• آداپتور مخصوص

• ماژول ها (ماژول ها، قطعات سخت افزاری هستند که برای عملکرد صحیح دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، قابل برنامه ریزی می باشند.)

• حسگرهای بیسیم

• ماژول ها با قابلیت زون چندگانه

• فلش مموری

• کابل اتصال

• سوئیچ و جعبه نگهدارنده دستگاه

• مبدل های ماژول

و ....قیمت خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ نوع دستگاه، تجهیزات سیم و کابل، مدل های کنترل پنل، نوع ماژول ها، مدل حسگرها، لوازم جانبی برای نصب، نرم افزارها و خدمات پشتیبانی محصولات، مهم ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox هستند. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید، اطلاعات کاملی از آن ها و تمام قطعات مورد نیاز خود به دست آورید. در حال حاضر، شرکت اشل، یکی از معتبرترین شرکت های تأمین و نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox در کشور می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و گفتگو با کارشناسان می توانید با این مجموعه در تماس باشید.

اصطلاحات تخصصی، تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox
مقالات
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید