آشنایی با دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، نوعی دستگاه مجهز و سیستم حفاظتی است که برای نصب در منازل، ساختمان های اداری و تجاری طراحی شده است. توسط این دستگاه دزدگیر، امنیت داخلی ساختمان ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند.

دستگاه دزدگیر پارادوکس


[(a)|دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox|/دستگاه-دزدگیر-پارادوکس-paradox] ، نوعی دستگاه مجهز و سیستم حفاظتی است که برای نصب در منازل، ساختمان های اداری و تجاری طراحی شده است. توسط این دستگاه دزدگیر، امنیت داخلی ساختمان ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. استفاده از این تجهیزات در راستای نصب دوربین مداربسته می توانند یک سری کامل و ایده آل با قابلیت های کاربردی منحصر به فرد را به مشتریان ارائه دهند. این تجهیزات را می توان جزو دستگاه های هوشمند الکترونیکی قلمداد نمود.

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، محصول شرکت پارادوکس در کانادا است و یکی از بهترین نوع دزدگیر در نوع خود محسوب می شود. این دستگاه ها مطابق با استانداردهای جهانی و با استفاده از فناوری های روز دنیا تولید شده اند. خرید یکی از این دستگاه ها از هر نظر مقرون به صرفه بوده و امنیت ساختمان را تضمین می کند. اگر قصد دارید یک دزدگیر مجهز و کارآمد برای منزل یا محل کار خود خریداری کنید، دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox را به شما پیشنهاد می کنیم.

در حال حاضر دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox در دو مدل دزدگیر بیسیم و دارای سیم، در بازار موجود است. بسته به نوع کاربری، مشتریان می توانند یکی از این دو نوع را خریداری کنند. مدل دستگاه دزدگیر که به صورت بسته کامل تجهیزات با سیم ارائه می شوند همانند دوربین های مداربسته باید عملیات سیم کشی و نصب برای آن ها انجام شود. برای مدل های دزدگیر بیسیم، سیستم بر اساس امواج شبکه بیسیم عمل می کند.

[(img)|1028206010841001B]

البته لازم است در این قسمت به این مسأله اشاره کنیم که سیستم های دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox در مدل بیسیم به قدری قوی هستند که امواج محیط، هیچگونه تداخل در دریافت امواج شبکه توسط حسگرهای پنل دزدگیر ایجاد نمی کنند. به این ترتیب، مشتریان می توانند با اطمینان خاطر، انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox بیسیم را در ساختمان خود نصب کنند.

خدمات خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox شامل چه مواردی هستند؟

اگر تصمیم گرفتید نسبت به خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox اقدام کنید باید دقت داشته باشید که این دستگاه ها کیفیت بسیار بالایی دارند؛ به همین دلیل، شرکت سازنده این تجهیزات، تمام امکانات مورد نیاز مشتریان را در محصولات خود فراهم کرده است. خدمات گسترده تأمین تجهیزات جانبی، مشاوره خرید برای مشتریان، پشتیبانی محصولات و خدمات نصب، مهم ترین مواردی هستند که با خرید دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox از فروشگاه های معتبر می توانید دریافت نمایید.

[(img)|1028207010841001B]

هر مشتری با خرید [(a)|دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox|/دستگاه-دزدگیر-پارادوکس-paradox] ، یک دستگاه اصلی، تجهیزات لازم برای نصب مانند چشمی ها و حسگرها، سیستم آژیر یا اعلام سرقت، مگنت ها، ریموت، سیم و لوازم جانبی و همچنین نرم افزارهای مرتبط را از فروشنده دریافت می کند. فردی که برای نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox به عنوان سیستم اعلام سرقت اعزام می شوند باید به طور کامل به تمام اجزای دستگاه و مراحل نصب سیستم تسلط کامل داشته باشند.

مطالعه بیشتر: درب اتوماتیک

 اساس عملکرد دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox چیست؟

دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox بر اساس سیستم های حسگر و چشمی ها عمل می کند. به این مفهوم که اگر فردی وارد یک مکان خاص، خانه یا اتاق در ادارات یا محل کسب و کارها شود، حسگرهای دستگاه دزدگیر، حرکت او را تشخیص داده و این را به صورت یک سیگنال به دریافت کننده دزدگیر انتقال می دهد. دریافت کننده سیگنال در دستگاه های دزدگیر پارادوکس، در حقیقت همان کنترل پنل ها هستند. کنترل پنل ها، بُردهای هوشمند الکترونیکی هستند که به صورت کاملاً دقیق و با ظرافت خاص طراحی شده اند. پس از دریافت پیام حسگر توسط پنل ها، سیستم آژیر یا هشدار سرقت به صدا در می آیند. شرکت پارادوکس، انواع سنسورها را برای تولید انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox به کار گرفته است. به عبارت ساده تر، این شرکت تمام ملزومات و احتیاجات مشتریان در نقاط مختلف ساختمان را در نظر گرفته است. انواع سنسورهای که بتوانند به صورت چند بُعدی، تمام فضا را پوشش دهند، سنسورهایی که به صورت خطی در یک جهت عمل می کنند و حسگرهایی که در کنار درب ورودی و یا پنجره ها نصب می شوند، مدل های مختلف این تجهیزات برای دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox هستند.

[(img)|1028208010841001B]

نصب حسگرهای سیستم های اعلام سرقت، همانند نصب دوربین های مداربسته اهمیت زیادی دارند. همانطور که زاویه دید دوربین مداربسته باید به دقت تنظیم شود، مسیر حسگرها در [(a)|دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox|/دستگاه-دزدگیر-پارادوکس-paradox] نیز باید به درستی انتخاب گردند. دسترسی به این اهداف، جز با استفاده از خدمات نصب سیستم های اعلام سرقت توسط شرکت های معتبر، میسر نخواهد شد. یک نصب صحیح و اصولی می تواند کارایی انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox و حسگرها را تضمین کند.

مزایای استفاده از دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox شامل چه مواردی است؟

تنوع مدل های حسگر اعلام سرقت، مهم ترین مزیت انواع دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox است. سنسورهای حرکتی، حرارتی، صوتی و حسگرهای حرکتی ویژه دستگاه های دزدگیر بیسیم پارادوکس، مدل های مختلف این حسگرها هستند. سنسورهایی که در نزدیکی پنجره ها نصب می شوند معمولاً از نوع حسگرهای حرکتی هستند. در صورتی که نیاز باشد برای سنسورها و [(a)|دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox|/دستگاه-دزدگیر-پارادوکس-paradox]از دستگاه تقویت کننده استفاده می شود.

یکی دیگر از دلایلی که موجب می شود مشتریان با خیال آسوده از سیستم های ضد سرقت پارادوکس استفاده کنند، عدم تداخل امواج حسگرها با سایر امواج محیط است. این تجهیزات بر اساس شماره های سریالی دقیق نصب می شوند بنابراین نویزهای محیط نمی توانند به عنوان عامل مزاحم برای آن ها عمل کنند.

[(img)|1028209010841001B]

مهم ترین مزیت دیگر استفاده از دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox با سنسورهای مجهز، قابلیت تشخیص حرکت به صورت انتخابی است؛ این جمله به آن مفهوم است که سنسورها برای حرکت جانوران بسیار کوچک و حیوانات خانگی، عمل نمی کند؛ این سنسورها می توانند وزن هایی معادل وزن انسان را تشخیص داده و به صدا درآیند.

[(img)|1028200110841001B]

اصطلاحات تخصصی، تجهیزات و لوازم مورد نیاز برای نصب و راه اندازی دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

در این قسمت با انواع اصطلاحات و لوازمی که برای استفاده از انواع مدل های دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox نیاز است آشنا می شویم:

• کابل رابط میان رایانه و کنترل پنل دزدگیر

• انواع کنترل پنل

• سنسورها و پایه های نگهدارنده آن ها

• آداپتور مخصوص

• ماژول ها (ماژول ها، قطعات سخت افزاری هستند که برای عملکرد صحیح دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox، قابل برنامه ریزی می باشند.)

• حسگرهای بیسیم

• ماژول ها با قابلیت زون چندگانه

• فلش مموری

• کابل اتصال

• سوئیچ و جعبه نگهدارنده دستگاه

• مبدل های ماژول

و ....

[(img)|1028202110841001B]

قیمت خرید [(a)|دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox|/دستگاه-دزدگیر-پارادوکس-paradox]به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ نوع دستگاه، تجهیزات سیم و کابل، مدل های کنترل پنل، نوع ماژول ها، مدل حسگرها، لوازم جانبی برای نصب، نرم افزارها و خدمات پشتیبانی محصولات، مهم ترین عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox هستند. پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه یکی از این دستگاه ها را خریداری کنید، اطلاعات کاملی از آن ها و تمام قطعات مورد نیاز خود به دست آورید. در حال حاضر، شرکت اشل، یکی از معتبرترین شرکت های تأمین و نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox در کشور می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه و گفتگو با کارشناسان می توانید با این مجموعه در تماس باشید.

تغییر سبک زدگی افراد، گسترش زندگی شهرنشینی و گسترش روز افزون مساحت شهرهای مختلف باعث شده است نصب و استفاده از برخی از امکانات ضروری به نظر برسد. یکی از این ملزومات، دستگاه‌های دزدگیر است. اگر سری به فروشگاه‌ها و سایت‌های فروشگاهی مختلف زده باشید، در مورد دستگاه دزدگیر پارادوکس زیاد شنیده و خوانده‌اید. در واقع کارشناسان و افرادی که یکی از این دستگاه‌ها را برای خانه و محل کار خود نصب کرده‌اند، بسیار از مزایا و ویژگی‌های آن‌ها گفته و سایرین را تشویق به خریدشان می‌کنند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با دستگاه دزدگیر paradoxبه بررسی ویژگی‌ها و مزایای آن‌ها خواهیم پرداخت:

دستگاه دزدگیر paradox

یکی از برندهای مهم و معتبر خارجی که در حال حاضر در ایران فعال بوده و محصولات خود را توسط نمایندگی های معتبر به فروش می رساند، کمپانی سیستم اعلام سرقت پارادوکس PARADOX کانادا است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1989 در کانادا آغاز کرده و در حال حاضر توانسته است به دلیل کیفیت بالا و امنیت تضمینی محصولات، تولیدات خود را به سایر کشورهای آمریکایی، اروپایی و آسیایی صادر کند.

دستگاه دزدگیر paradox یک سیستم جامع امنیتی و اعلام سرقت برای محل کار و زندگی شماست. این به این معنی است که یک سیستم اعلام سرقت غیر قابل نفوذ است و قابل حک کردن نیست. چراکه یک الگوریتم رمزگذاری بسیار پیشرفته روی آن وجود دارد که دستکاری آن را غیر ممکن کرده است. دستگاه دزدگیر پارادوکس را می‌توانید بر اساس نیازتان به صورت بی سیم یا با سیم نصب کنید.

قطعات دستگاه دزدگیر paradox

دستگاه دزدگیر پارادوکس قطعات مختلفی دارد. سفارش آن‌ها هم به صورت تکی و هم به صورت پکیج‌های اقتصادی و بر اساس نیاز و نوع ساختمان افراد امکان پذیر است. تفاوت آن‌ها در کارایی و کاربردشان است و از نظر کیفیت هر کدام از آن‌ها برابر بوده و قابل رقابت با بهترین برندهای اروپایی و آمریکایی هستند. با مهمترین قطعات دستگاه دزدگیر paradox در ادامه آشنا خواهیم شد:

• کنترل پنل یا برد تصویری: وظیفه برنامه ریزیری، فرماندهی و کنترل کل دستگاه دزدگیر پارادوکس را دارد. پارادوکس 9 مدل مختلف از این کنترل پنل‌ها تولید و به بازار عرضه کرده است تا همه افراد با نیازهای مختلف بتوانند از آن استفاده کنند.

• صفحه کلید یا keypad: توسط این قطعه برنامه ریزی‌های لازم روی سیستم اعمال شده و کاربرها نیز با استفاده از آن فعال یا غیر فعال می‌شوند. از این صفحه کلیدها 12 نوع مختلف وجود دارد که به صورت لمسی و کلیدی تولید شده‌اند.

• سنسورها: دستگاه دزدگیر پارادوکس را می‌توان مجهز به سنسورهای مختلفی کرد. این سنسورها عبارتند از سنسور حرکتی، مونواکسید کربن، ایجاد فضای پرده‌ای، تشخیص جابجایی، تشخیص صدای شکستن شیشه، دتکتور دود و حرارت. کیفیت ساخت این سنسورها وجه تمایزی برای محصولات پارادوکس با سایر برندها شده است؛ چراکه بسیار دقیق بوده و کمترین خطایی در تشخیص آن‌ها دیده می‌شود.

• آژیر: پس از اینکه سنسورها حرکت یا خطر را تشخیص دادند، آن را به برد اعلام کرده و برد به آژیر دستور کار داده و آژیر به صدا در می¬آید و سرقت را اعلام می¬کند. دستگاه دزدگیر paradox4 نوع آژیر مختلف دارد.

• ماژول ارتباطی: این نوع قطعات نیز انواع مختلفی مانند تلفن کننده، ماژول ارتباطی از طریق بی سیم، ماژول ارتباطی از طریق سیم کارت، تلفن کننده هوشمند، ماژول ارتباط کنسول و گیرنده مانیتورینگ دارد.

• سایر قطعات: این دستگاه‌ها انواع رابط، آداپتور، برد منبع تغذیه، کارت خوان، تگ جاسوئیچی پراکسی، ریموت‌ها، مگنت‌ها، را نیز به همراه خود دارند.

مزایای نصب دستگاه دزدگیر paradox چیست؟

در حال حاضر برندهای مختلفی در دنیا دست به تولید و عرضه دزدگیرهای خانگی و صنعتی زده‌اند؛ همین مساله انتخاب از میان آن‌ها را سخت کرده است. به همین دلیل است که پس از اینکه کمی در مورد دستگاه دزدگیر paradoxخواندید، باید به طور کامل با مزایای آن آشنا شوید تا بتوانید با بررسی ویژگی‌های آن با خیال راحت نسبت به نصب آن برای خانه یا محل کارتان اقدام کنید. مزایای دستگاه دزدگیر پارادوکس بسیار زیاد است؛ به همین دلیل سعی کردیم در ادامه مهمترین آن‌ها را بیان کنیم:

• دزدگیرهای این برند توانسته است نشان استاندارد مرکز هشدار الکترونیک ( مها ) را دریافت کند. بنابراین پس از اعلام سرقت توسط این دستگاه‌ها، این مرکز از سرقت با خبر شده و آن را به اولین ایستگاه پلیس اعلام می‌کند.

• هر ساختمانی ویژگی‌هایی دارد و هر فردی برای نصب دزدگیر اولویت‌ها و نیازهای مختلفی دارد. یک سیستم جامع دزدگیر باید بتواند همه این نیازها را پاسخ دهد. دستگاه دزدگیر پارادوکس توانسته است تمامی این نیازها را پاسخ داده و نظر همه مشتریان را جلب کند.

• اگر نمی‌دانید از چه سیستمی باید برای ساختمان خود استفاده کنید نگران نباشید؛ چراکه متخصصین نصب و کارشناسان دستگاه دزدگیر paradoxپیش از نصب، نسبت به بررسی حضوری یا آنلاین محل زندگی یا کار شما اقدام می‌کنند. پس از بررسی همه جانبه مشاوره رایگان به شما می‌دهند و بهترین سیستم را بر اساس ویژگی‌های ساختمان و نیازهای شما پیشنهاد می‌دهند.

• دستگاه دزدگیر paradoxقطعات مختلف با قیمت‌ها و کارایی‌های متفاوت دارد. بنابراین می‌توانید هر کدام از آن‌ها را بر اساس کیفیت و قیمت مد نظرتان انتخاب کنید.

• میزان خطای دستگاه دزدگیر پارادوکس تقریبا صفر است. به این معنی که سنسورها حرکات، ورود افراد غریبه و باز کردن درب‌ها و پنجره‌ها را به خوبی تشخیص می‌دهد. این به این معنی است که هر حرکتی را به اشتباه سرقت تلقی نکرده و هیچ حرکت مشکوکی را نادیده نمی‌گیرند.

• نصب و راه اندازی دستگاه دزدگیر paradoxتوسط نصابان آموزش دیده و حرفه‌ای انجام می‌شود. بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که دستگاه بدون عیب و نقص نصب، راه اندازی و برنامه ریزی می‌شود.

• پس از نصب با بروز هر گونه مشکلی می‌توانید با متخصصین این شرکت تماس بگیرید. افراد متخصص در اولین فرصت برای حل مشکل در محل حاضر می‌شوند.

دستگاه دزدگیر پارادوکس برای چه مکان‌هایی مناسب است؟

برخی از دستگاه‌های دزدگیر به گونه‌ای ساخته شده‌اند که تنها برای خانه‌هایی با ظرفیت محدود مناسب هستند. اما یکی از مزایای دستگاه دزدگیر پارادوکس اینست که برای مکان‌های مختلف با کاربردها و مساحت‌های متفاوت مناسبند. از جمله کاربردهای این دزدگیر عبارت است از:

• نصب دستگاه دزدگیر paradoxبه عنوان دزدگیر مجتمع‌های آپارتمانی

• نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس برای خانه‌های ویلایی

• نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس برای باغ و ویلاها

• نصب دستگاه دزدگیر paradoxبرای صنایع مختلف و کارخانه جات

• نصب دستگاه دزدگیر پارادوکس برای فروشگاه‌ها و مجتمع‌های تجاری

مطالعه بیشتر: دوربین گردان هوشمند

محصولات مرتبط

شرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته ، به پشتوانه 21سال فعالیت درخشان در بازار ایران ، شرح خدمات و زمینه‌های فعالیت خود را به شرح زیر ارائه می نمایدشرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته

مشاهده محصولات

آخرین مقاله‌ها

برای دریافت مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی دارید؟

میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید تا با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

میتوانید در صفحه زیر درباره شرکت اشل اطلاعات بیشتر بدست بیارید

درباره ما