استفاده از سقف اتوماتیک متحرک آسمان را به شما می بخشد

استفاده از سقف اتوماتیک متحرک آسمان را به شما می بخشد

مقالات

سقف متحرک یکی از جذاب ترین و زیباترین تجهیزاتی است که می تواند در دکوراسیون مورد استفاده واقع شود.

سقف اتوماتیک متحرک یکی از جذاب ترین و زیباترین تجهیزاتی است که می تواند در دکوراسیون مورد استفاده واقع شود. بعضی از فضاهای تجاری، خانگی و حتی صنعتی وجود دارند که اگر بخشی از روز را از آفتاب و سقف باز بهره مند شوند، کارآیی بهتری خواهند داشت. اما از طرفی باز بودن همیشگی سقف باعث ایجاد مشکلاتی مانند فرسایش تجهیزات داخل فضا می شود. سقف اتوماتیک متحرک وسیله ای است که می تواند امکان باز و بسته بودن سقف را برای شما فراهم کند.سقف اتوماتیک متحرک

برخی از افراد تصور می کنند که سقف های اتوماتیک مقاوم نیستند و ممکن است خیلی زود با آسیب دیدگی یا فرسایش از بین بروند. واقعیت چیزی خلاف این موضوع است. متریال استفاده شده در ساختن این نوع سقف ها وابسته به مدل آن ها متفاوت است. اما همه آن ها مقاومت بسیار زیادی دارند و آسیب نمی بینند. البته باید توجه داشته باشید که مدلی که برای سقف اتوماتیک متحرک انتخاب می کنید با محیط مورد نظر شما متناسب باشد. برای اطمینان از این موضوع مشورت با افراد متخصص کمک کننده است.سقف اتوماتیک متحرک قابلیت باز و بسته شدن با ریموت کنترل را دارند. همچنین شما می توانید برای سقف با استفاده از نرم افزار برنامه زمانی تنظیم کنید تا در ساعت خاصی باز و در ساعت خاصی بسته شود.

سقف اتوماتیک متحرک از خلاص کن و اهرم های دستی نیز برخوردار است تا در صورت قطع برق بتوانید به صورت دستی با سقف اتوماتیک متحرک کار کنید.

کاربردهای سقف اتوماتیک متحرک در ایران نسبت به اروپا متفاوت است. همچنین در ایران شرایط جوی نسبت به اروپا تغییرات بیشتری دارد. به همین دلایل لازم است سقف های اتوماتیک که در ایران مورد استفاده قرار می گیرند از مقاومت بیشتری نسبت به نمونههای خارجی برخوردار باشند. در اروپا از این نوع سقف بیشتر به عنوان یک وسیله دکوراتیو استفاده می شود؛ اما سقف اتوماتیک متحرک در ایران معمولا به عنوان بخشی از سقف اصلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. سازندگان ایرانی علاوه بر زیبایی ظاهری سقف ها، به کیفیت و مقاومت سقف-های اتوماتیک توجه بسیاری دارند. بهترین پیشنهاد این است که سقف مورد نظر خود را از یک تولید کننده معتبر داخلی تهیه کنید.

ویژگی های سقف اتوماتیک متحرک

مردمی که در جوامع امروز زندگی می کنند، به دلیل وجود ساختمان های بلند و آلودگی هوا کمتر آسمان و نور خورشید را می بینند. تعداد زیادی از افراد معمولا ترجیح می دهند تعطیلات خود را جایی خارج از شهر سپری کنند. در محیط های روستایی آسمان آبی، هوای تمیز و نور خورشید وجود دارد؛ حال اگر باز هم در چاردیواری ویلاها باقی بمانیم، بهره ای از طبیعت و هوای تازه نخواهیم برد.نظرتان درباره استراحت زیر سقف آسمان چیست؟ البته سقف آسمان همیشه مهربان نیست و گاهی آفتاب سوزان و باران شدید برای ما به ارمغان می آورد. بهترین چاره استفاده از سقف اتوماتیک متحرک است. شما می توانید با استفاده از آن سقف های اتوماتیک یک فضای استراحت ایده آل برای خود داشته باشید.

کار آفرینان در زمینه تفریح و گردشگری نیز می توانند از سقف اتوماتیک متحرک برای جلب توجه افراد مختلف استفاده کند. مثلا رستورانی که در یک فضای آزاد قرار دارد یا باغ ها و تالارهای تفریحی می توانند در روزهایی که هوا دلنشین است، روباز باشند و در مواقع دیگر سربسته باشند. سقف اتوماتیک متحرک برای استخرهایی که در فضای آزاد ساخته شده اند نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

البته مواردی که گفته شد تنها چند نمونه از کاربردهای متداول سقف اتوماتیک متحرک بود. شما می توانید ایده های خلاقانه تری داشته باشید و با استفاده از سقف اتوماتیک متحرک یک دکوراسیون منحصر به فرد بسازید.

سقف اتوماتیک متحرک برای چه فضاهایی مناسب است؟

سقف اتوماتیک متحرک دارای مدل های متنوعی است. این موضوع باعث می شود که سلیقه ها و کاربردهای مختلف را پوشش دهد. در ادامه مدل های مختلف را به شما معرفی می کنیم.

• سقف های اتوماتیک شیشه ای: این سقف های می توانند از جنس شیشه های بسیار مقاوم و یا پلی کربنات باشند. سقف های شیشه ای برای فضاهایی مانند ویلاها و استخرهای روباز گزینه مناسبی هستند. شما حتی می توانید این سقف های اتوماتیک را با پنجره های شیشه ای و درب های اتوماتیک شیشه ای ترکیب کنید و یک محیط آکواریومی به وجود آورید.

سقف اتوماتیک متحرک آلومینومی: این نوع سقف های متحرک به تازگی وارد بازار شده اند. این نوع سقف بیشتر برای فضاهایی استفاده می شود که در طول روز به صورت روباز هستند و تنها در شب ها و موقع بسته بودن مجموعه سقف را می بندند. سقف اتوماتیک متحرک بیشتر جنبه امنیتی برای فضاهای تجاری مانند پاساژها و یا رستوران ها و کافی شاپ-ها دارند. البته شما می توانید با خلاقیت خود، دکوراسیون داخلی محیط را به گونه ای طراحی کنید که با سقف اتوماتیک متحرک آلومینیومی هماهنگی داشته باشد.• سقف اتوماتیک متحرک پارچه ای: این نوع سقف برای فضاهای داخلی مانند رستوران ها و فضاهای داخلی ویلاها مناسب است. سقف اتوماتیک متحرک پارچه بیشتر به عنوان یک سایبان عمل می کند. البته زیبایی و تنوع در طرح های این مدل نسبت به نمونه های قبلی خیلی بیشتر است و به سادگی می توانید آن را با دکوراسیون محیط خود هماهنگ کنید. پارچه های به کار رفته در این نوع سقف های اتوماتیک ضد آب هستند و از باکیفیت ترین متریال موجود در بازار تهیه می شوند.

در طول مقاله به لزوم خرید سقف اتوماتیک متحرک از منابع معتبر اشاره کردیم. اولین کاری که باید انجام دهید این است که با مشاورین و متخصصین ارتباط برقرار کنید و درباره سلیقه خود و محیط مورد نظرتان با آن ها گفت و گو داشته باشید. آن ها به شما کمک می کنند مناسب ترین سقف اتوماتیک متحرک را انتخاب نمایید. پس از آن سفارش شما ثبت می شود. نکته مهم دیگر زمان تحویل سقف اتوماتیک متحرک است. اگر بخواهید مدت زیادی منتظر ثبت سفارش و تحویل و نصب سقف های اتوماتیک بمانید، ممکن است مشکلات بسیاری برای شما به وجود آید؛ به خصوص اگر فضای مورد نظر شما یک محیط تجاری و محل کسب شما باشد. سقف اتوماتیک متحرک چیزی است که شما یک بار برای همیشه آن را می خرید؛ بنابراین لازم است محصولی را خریداری کنید که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش باشد. این موضوع خیال شما را از بابت کیفیت و کارآیی همه قسمت های سقف اتوماتیک راحت می کند. گروه اشل تیم حرفه ای ارائه دهنده سقف های اتوماتیک برای شماست و تمامی خدمات گفته شده را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

انواع سقف اتوماتیک متحرک
مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک چیست؟

1397-04-22 22:11

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک چیست؟

بهترین دوربین مداربسته AHD

1397-04-22 22:20

ریشه/مقالات

بهترین دوربین مداربسته AHD

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید