دوربین مداربسته ANPR (Automatic Number Plote Recognition) تکنولوژی Manage کردن پارکینگ می باشد که توانایی کنترل رفت وآمد اتومبیل ها را از شیوه شناسایی پلاک میسر می کند. این موضوع شامل نظارت تصویری جهت انطباق ماشین های ورودی و خروجی از طریق تکنولوژی کنترل و دریافت Data درهای ورودی و خروجی نیز می باشد.

این تکنولوژی که در دوربین های Sunell شرکت اشل در نظر گرفته شده است، توانایی خواندن و تشخیص پلاک ماشین ها با کیفیت اچ دی را از طریق ثبت تصویر و فیلم به صورت Live فراهم می کند. از امکاناتی که این دوربین ها در اختیار مسئولین حفاظت قرار می دهند این است که توانایی کنترل ورود و خروج اتومبیل ها را دارند و مورد رقت قرار می دهند. در صورتیکه ورود ماشین در سیستم درج نشده باشد ولی اتومبیل در حال ترک پارکینگ باشد، سیستم Alarm فعال می گردد.

سیستم ANPR توانایی تشخیص پلاک خودرو، تایم دقیق ورود ماشین به محوطه مورد نظر، پلاک ماشین و مارک و نوع اتومبیل، مدیریت اتومبیل مقایسه ی خودکار جهت تعیین فضای مورد نظر ماشین ، کنترل نور پس زمینه، فعال سازی سیستم Alarm جستجوی هوشمند و Backup گیر هوشمند و ثبت تایم ورود و خروج ماشین می باشد.

از محاسن این دوربین ها، استفاده از آنها در کنترل تردد و ترافیک اتوبانی، پارکینگ،

مجتمع های مسکونی و تجاری تفریحی، پارکینگ های عمومی ، سیستم حفاظتی – امنیتی،

سازمان های دولتی، مراکز خرید، فرودگاه ها و.... می باشد.

مشخصات فنی سیتم :

دارای رزولوشن 1080*1980

فاصله تشخیص 5 الی 15 متر

قابلیت focous از طریق لنز MotoRized

دارای لنز 32mm برای حفاظت پیرامونی

پشتیبانی سیستم Alarm

دارای استاندارد 7 ، iP

پشتیبانی خروجی برای کنترل مانع

برای راهنمایی خرید دوربین مداربسته بولت با کارشناسان ماتماس حاصل فرمایید.