تیغه اکسترود

در کرکره های برقی از 4 نوع تیغه استفاده میگردد

  • تیغه کرکره برقی دو جداره ( آلومینیوم اکسترود)

  • تیغه های کرکره اتوماتیک رول فرمینگ ( گالوانیزه، آلومینیوم فوم دار)

  • تیغه کرکره پلی کربنات (شفاف)

  • تیغه کرکره فولادی

    تیغه کرکره آلومینیوم دوجداره: تیغه های دوجداره که به جهت استقامت بالا و همچنین تمیز بودن و عدم روغن کاری کاربرد بیشتری نسبت به 2 نوع دیگر دارد.

REZOME

مشخصات محصول

  • جداره تیغه آلومینیومی: دو جدار ,
توضیحات

سایزهای موجود در انتخاب تیغه کرکره متفاوت میباشد، که بیشتر در 3 سایز 60،80،100 تولید میگردد.

بزرگترین شهر تولید کننده این نوغ کرکره شهر اراک میباشد که این مزیت بواسطه ی حضور کارخانه تولید آلومینیوم اراک ( ایرالکو) در شهر مذکور میباشد.

در تواید تیغه از 3 نوع شمش یا بیلت استفاده میشود که نوع اول آن استاندارد یا به اصطلاح فابریک میباشد، توع دوم سر شاخه یا DCمیباشد که بعضی از شرکت ها از آن اسافاده میکنند و به صورت ذوب کردن ضایعات مازاد تیغه آلومینیوم و ساخت مجدد آن تولید می شود که از جهت ماندگاری رنگ، صدا و استقامت در حد پایین تری نسبت به نوع فابریک دارد. نوع سوم تیغه که به هیچ عنوان توصیه نمیشود تیغه ضایعات است که برخی از تولیدکنندگان با ذوب انواع آلومینیوم و لوازم آشپزخانه آلومینیومی اقدام به تولید کرکره مینماید که شرکت اشل به عنوان یکی از فعالان در این حرفه به هیچ وجه این نوع تیغه را پیشنهاد نمیکند چرا که این نوع تیغه علاوه بر صدای زیاد و عدم ماندگاری رنگ هرگز از استقامت خوبی برخوردار نبوده و در مورد انواع کرکره برقی مورد استفاده در پارکینگ یا فروشگاه خطرآفرین میباشد.بنابراین شرکت اشل در خرید پکیج کرکره استفاده از نوع اول تیغه را پیشنهاد میکند که چه تولید کننده ای با چه بیلتی آنرا تولید میکند که وجه تمایز آنها در بالا گفته شد.

REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل