جذابیت نمای بیرونی ساختمان با کرکره اتوماتیک پلی کربنات

جذابیت نمای بیرونی ساختمان با کرکره اتوماتیک پلی کربنات

مقالات

کرکره اتوماتیک پلی کربنات علاوه بر اینکه نمای زیبایی دارند؛ امنیت فوق العاده ای برای شما تأمین میکنند

کرکره اتوماتیک پلی کربنات می تواند یک ورودی ایده آل برای مجتمع های تجاری و اداری باشد. نمای یک ساختمان اولین چیزی است که توجه افراد را به خود جلب می کند. می توان گفت نمای ورودی نیز به اندازه سایر قسمت های بیرونی اهمیت دارد. ورودی یک مجتمع نماینده ای از کل ساختمان است و دیدگاه اولیه افراد راجع به ساختمان با دیدن ورودی آن شکل می گیرد. توجه داشته باشید که افراد در ابتدای ورود به محل کسب شما تصمیم می-گیرند که از شما خرید کنند یا خیر. البته زیبایی تنها ملاک برای انتخاب درب ورودی نیست. امنیت و کیفیت نیز از دیگر مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. کرکره اتوماتیک پلی کربنات محصولی است که ویژگی هایی که در قسمت قبل ذکر شد را دارد و می تواند انتخاب مناسبی برای ورودی محل کسب و کار شما باشد.کرکره اتوماتیک پلی کربنات

تا چند سال اخیر معمولا جنس تیغه های کرکره های اتوماتیک از آلومینیوم بوده است؛ اما پلی کربنات امکاناتی را به افراد ارائه داد که علیرغم قیمت کمتر کرکره های آلومینیومی به سمت کرکره اتوماتیک پلی کربنات گرایش پیدا کردند. اولین ویژگی کرکره اتوماتیک پلی کربنات که مورد توجه افراد قرار می گیرد، شفافیت و مشخص بودن فضای پشت آن است. مشتریان می توانند حتی هنگامی که مغازه شما بسته است، محصولات را مشاهده کنند و بعدا برای خرید مراجعه کنند. حتی این امکان نیز وجود دارد که از کرکره ترکیبی پلی کربنات و آلومینیوم استفاده کرد. مزیت دیگر شفاف بودن کرکره اتوماتیک پلی کربنات این است که شفافیت آن باعث می شود که در صورت اقدام برای سرقت، داخل مغازه شما به طور کامل پیداست و عابران و مأموران گشت انتظامی با دیدن موارد مشکوک می توانند جلوی آن را بگیرند.اولین سوالی که با دانستن شفافیت و ظرافت کرکره اتوماتیک پلی کربنات در ذهن ایجاد می شود، امنیت این نوع کرکره است. تصور می شود که جنس شفاف و ظریفی مانند پلی کربنات به راحتی آسیب ببیند یا برای سارقین قابل نفوذ باشد. جالب است بدانید که در صنعت به پلی کربنات فولاد پلاستیکی نیز گفته می شود. کرکره اتوماتیک با این جنس هرگز شکسته نمی شوند. ضد حریق، ضد گلوله و ضد ضربه هستند و جلوی ورود اشعه ماورا بنفش را می-گیرند. سارقین هرگز نمی توانند کرکره اتوماتیک پلی کربنات را بشکنند و وارد مجموعه شما شوند. از طرف دیگر مقاومت بسیار زیاد پلی کربنات باعث می شود که کرکره اتوماتیک تا مدت ها مثل روز اول باقی بماند و با قرار گرفتن در معرض عوامل طبیعی مانند باد و باران و... دچار تغییر و فرسایش نشود. پس شما می توانید از کرکره اتوماتیک پلی کربنات برای ورودی هایی که در قسمت بیرونی ساختمان قرار دارند نیز استفاده کنید.

کرکره اتوماتیک پلی کربنات به وسیله میله های آلومینیومی یا استیل مونتاژ می شود. جنس این میله با توجه به سلیقه و نیاز ورودی مجموعه شما تعیین می شود.

ویژگی های منحصر به فرد کرکره اتوماتیک پلی کربنات

به طور کلی شاکله همه کرکره های اتوماتیک پلی کربنات به یک شکل است؛ اما مشتریان عزیز می توانند جزئیات و طرح های کرکره اتوماتیک پلی کربنات را با توجه به سلیقه خود انتخاب کنند. کرکره های پلی کربنات مثل شیشه یک تکه نیستند و باید قطعات کوچک پلی کربنات مانند آجر در کنار یکدیگر قرار بگیرند و کرکره را تشکیل دهند. این نکته ای است که می تواند به شما کمک کند کرکره پلی کربنات اصل را از انواع تقلبی آن تشخیص دهید. نکات دیگری نیز در این باره وجود دارد که هنگام خرید حتما باید به آن ها توجه کنید. اولین و مهم ترین نکته جنس و وزن پلی کربنات به کار رفته در کرکره می باشد. این موضوع علاوه بر ظاهر در امنیت کرکره میز اهمیت دارد؛ توجه داشته باشید که وزن تیغه های پلی کربنات باید بیش از 10 کیلوگرم در متر مربع باشد. تیغه ها با وزن های پایین تر نیز وجود دارند، اما آن ها صرفا جنبه زیبایی دارند و ممکن است به اندازه سایر نمونه ها مقاوم نباشند. البته بهترین راهکار برای اینکه یک کرکره اتوماتیک پلی کربنات با کیفیت ایده آل تهیه کنید، خرید از منابع معتبری است که پیش از خرید به شما مشاوره بدهند و کرکره مناسب برای ورودی محل مورد نظر شما را معرفی کنند. تیغه های کرکره اتوماتیک پلی کربنات در مدل ها و رنگ های متنوعی ارائه می شوند که همگی دارای کیفیت و مقاومت بالا هستند و شما می توانید تنها با در نظر گرفتن جنبه های ظاهری، مدل و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. متداول ترین رنگ ها برای کرکره اتوماتیک پلی کربنات رنگ های دودی، مسی، آبی و بدون رنگ هستند.مدل های مختلف کرکره اتوماتیک پلی کربنات

همانطور که گفتیم کرکره اتوماتیک پلی کربنات علیرغم ظاهر ظریفی که دارد، دارای مقاومت بسیار زیادی است و در عین زیبایی نما یکی از مطمئن ترین کرکره هایی است که می توانید برای فضای کسب و کار خود تعبیه کنید. تجارت و فروش برخی از مغازه ها حول زیبایی ویترین آن ها می گردد و طبیعتا صرف هزینه برای زیبایی ویترین نتایج مثبتی را به دنبال دارد. همچنین برخی از مغازه ها مانند طلا و جواهر فروشی ها بخش اعظمی از سرمایه خود را داخل ویترین قرار می دهند و به همین دلیل لازم است که ویترین آن ها علاوه بر زیبایی، امنیت بسیار زیادی داشته باشد. به نظر شما بهترین پیشنهاد برای چنین فضاهایی استفاده از کرکره اتوماتیک پلی کربنات نیست؟کرکره اتوماتیک پلی کربنات برای چه فضاهایی مناسب است؟

کرکره اتوماتیک پلی کربنات تنها کرکره اتوماتیک موجود در بازار نیست و گزینه های بسیار زیادی در اختیار مشتریان قرار دارد؛ این موضوع با تمام مزایایی که دارد ممکن است باعث گمراهی مشتریان عزیز شود. حال اگر برای انتخاب یک مشاور متخصص در همین زمینه در کنار شما حضور داشته باشد؛ می تواند تمام جوانب مانند شرایط ورودی محل مورد نظر، سلیقه صاحب کار، امنیت و.... را در نظر بگیرد. این نظرات به شما کمک می کند بهترین انتخاب را داشته باشید.لازم است کرکره اتوماتیک پلی کربنات از یک منبع معتبر خریداری شود تا به تمام نکات مانند نوع پلی کربنات به کار رفته در تیغه ها، وزن و مقاومت و رنگ آن ها و... توجه شود. همچنین خدمات پس از فروش و گارانتی کرکره اتوماتیک پلی کربنات خاطر شما را از تمام جوانب آسوده خواهد کرد.

سرعت نصب کرکره اتوماتیک پلی کربنات نیز اهمیت دارد. مسلما اگر شما مدت زیادی برای سفارش و نصب کرکره منتظر بمانید باعث بروز مشکلاتی مانند وجود مانع در رفت و آمد مشتریان خواهد شد. به همین منظور کرکره باید در اسرع وقت برای محل کار شما نصب شود.

تمام آن چه گفته شد توسط تیم حرفه ای اشل ارائه می شود. با اشل بدون دغدغه ورودی مورد نظر خود را خواهید ساخت.

تهیه کرکره اتوماتیک پلی کربنات
مقالات
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید