جک پارکینگی بی اف تی BFT

جک پارکینگی بی اف تی BFT
مقالات جدیدترین مقالات
کاربرد جک پارکینگ و ویژگی های آن

به صورت اتوماتیک و به کمک ریموت کنترل مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه برای اتوماتیک کردن درب های قدیمی و درب های جدید از این جک ها استفاده می شوند. جک های موجود در بازار مدل های متنوعی دارند که به طور عمده در دو نوع الکترومکانیکی برای درب های سبک و کم تردد تر مانند درب های منازل مناسب اند و جک های هیدرولیکی که برای درب های سنگین تر و اماکن پرتردد تر مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً در این نوع درب ها از قفل برقی برای بالا بردن امنیت استفاده می شود. امروزه ساختمان های جدید معمولاً دارای درب های اتوماتیک هستند که در آن ها از جک پارکینگ استفاده شده است. یکی از پرفروش ترین جک های پارکینگ مربوط به برند بی اف تی است که توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.جک پارکینگی بی اف تی BFT چه اجزایی دارد؟

برای این که جک پارکینگ بتواند درب را در مواقع لزوم به راحتی باز و بسته کند از یک سری اجزای مختلف استفاده می کند که هر کدام وظیفه ای را در این بین بر عهده دارند.

- دو عدد بازو که بر روی لنگه های درب پارکینگ نصب می شوند. البته اگر درب به صورت یک لنگه باشد، یک بازو بر روی آن نصب می شود ولی به طور معمول درب پارکینگ دو لنگه است. این بازوها کار باز و بسته کردن درب را انجام می دهند.

- مرکز کنترل که کار فرمان دهی و دریافت فرمان از بخش های دیگر جک پارکینگی بی اف تی BFT را به عهده دارد و بر اساس فرمان هایی که به آن می رسد و فرمان هایی که به دیگر بخش ها می دهد کار باز و بسته کردن درب ها را به صورت استاندارد انجام می دهد.

- چراغ آلارم یا هشدار نیز یکی از قسمت های جک پارکینگی بی اف تی است که معمولاً در بخش بالایی درب تعبیه می شود. این چراغ هنگام باز و بسته کردن درب و استفاده از ریموت کنترل هشدار می دهد که به صورت روشن و خاموش شدن در حین عملکرد جک پارکینگ عمل می کند.

- چشمی و ریموت کنترل نیز از ابزار کنترل کننده و سنسورهای جک پارکینگ هستند. چشمی در هنگام باز و بسته شدن درب اگر مانعی بر سر راه آن باشد به سرعت آن را تشخیص داده و از برخورد درب با مانع جلوگیری می کند.سایر ویژگی های جک پارکینگی بی اف تی BFT

جک پارکینگی بی اف تی BFT دارای کارایی مناسبی است و به علت مقاومت بدنه ی آن و حساسیت بالای ابزار و سنسورهای مورد استفاده می تواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.

جک های پارکینگی با توجه به کارایی درب و میزان کارکرد آن در طول روز می توانند از مدل های مختلف این برند انتخاب شوند. این جک ها در مقابل فشارهای خارجی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. برخی از جک پارکینگ های جدید این برند دارای تابلوی فرمان هستند که گزینه های مورد نیاز را بر روی یک صفحه ی دیجیتال نمایش می دهند. علاوه بر سیستم تشخیص برخورد با مانع، می توان فرمان دادن مستقیم به بخش قفل برقی و کاهش سرعت جک در بخش انتهایی مسیر حرکت درب را از ویژگی های خوب این جک قلمداد کرد.

جک ها دارای ریموت کنترل با سایز مناسب هستند که می توان آن ها را در جیب جای داد. همچنین قابلیت تهیه چند ریموت کنترل برای ساکنین نیز وجود دارد. بسته شدن درب با صدایی کم و برخورد آرام آن با چارچوب از کارایی مناسب این جک پارکینگ خبر می دهد که سبب می شود تا درب و چارچوب به مرور آسیب نبینند.

برخی از مدل های جک پارکینگ با برند بی اف تی دارای قابلیت دو سرعته بودن است و با سرعت دومی که قابل تنظیم است به بازار وارد شده است.

با توجه به این که جک پارکینگ با برق کار می کند در صورتی که برق قطع شود باز شدن درب به صورت دستی صورت می گیرد.انتخاب و خرید جک پارکینگ بی اف تی

همانطور که گفته شد انتخاب مدل جک پارکینگی بی اف تی BFT که تنوع زیادی هم دارند بسته به شرایط محیط مورد استفاده است. سعی کنید حتماً برای خرید و انتخاب این جک های پارکینگ با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید. برخی از جک پارکینگی که در بازار موجود هستند برای درب های سنگین تر طراحی شده اند و ممکن است کارایی لازم را برای درب های سبک منازل نداشته باشند و سرعت باز و بسته شدن کمتری داشته باشند. به همین علت متناسب با کارایی درب پارکینگ یک جک مناسب را انتخاب و خرید کنید.

اگر خرید خود را از مراکز معتبر و مورد تأیید انجام دهید، کار خدمات نصب جک پارکینگ و تنظیمات آن را نیز معمولاً به صورت رایگان دریافت می کنید. برخی از مدل های جدید این جک ها نیز دارای تنظیمات تخصصی تری هستند که نمایندگان شرکت تولید کننده و وارد کننده می توانند آن ها را به خوبی نصب کنند. پس بهتر است حتماً از افراد متخصص و مورد تأیید در این زمینه کمک بگیرید. جک پارکینگی بی اف تی BFT نیز دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مدت دار است که در صورت ایجاد مشکل در کارکرد آن می توان برای تعمیر و بررسی آن با شرکت فروش تماس گرفت و از این خدمات بهره برد.

مقالات
مقالات مرتبط
جک پارکینگی

1397/5/7

ریشه/مقالات

جک پارکینگی

جک اتوماتیک ریلی

1397/5/10

ریشه/مقالات

جک اتوماتیک ریلی

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید