درب ها به صورت اتوماتیک و به کمک ریموت کنترل مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه برای اتوماتیک کردن درب های قدیمی و درب های جدید از این جک ها استفاده می شوند. جک های موجود در بازار مدل های متنوعی دارند که به طور عمده در دو نوع الکترومکانیکی برای درب های سبک و کم تردد تر مانند درب های منازل مناسب اند و جک های هیدرولیکی که برای درب های سنگین تر و اماکن پرتردد تر مورد استفاده قرار می گیرند. معمولاً در درب اتوماتیک از قفل برقی برای بالا بردن امنیت استفاده می شود. امروزه ساختمان های جدید معمولاً دارای درب های اتوماتیک هستند که در آن ها از جک پارکینگ استفاده شده است. یکی از پرفروش ترین جک های پارکینگ مربوط به برند بی اف تی است که توانسته رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد.


جک بتا از دیگر انواع جک ها می باشد.

جک پارکینگی بی اف تی BFT چه اجزایی دارد؟

برای این که جک پارکینگ بتواند درب را در مواقع لزوم به راحتی باز و بسته کند از یک سری اجزای مختلف استفاده می کند که هر کدام وظیفه ای را در این بین بر عهده دارند.

- دو عدد بازو که بر روی لنگه های درب پارکینگ نصب می شوند. البته اگر درب به صورت یک لنگه باشد، یک بازو بر روی آن نصب می شود ولی به طور معمول درب پارکینگ دو لنگه است. این بازوها کار باز و بسته کردن درب را انجام می دهند.

- مرکز کنترل که کار فرمان دهی و دریافت فرمان از بخش های دیگر جک پارکینگی بی اف تی BFT را به عهده دارد و بر اساس فرمان هایی که به آن می رسد و فرمان هایی که به دیگر بخش ها می دهد کار باز و بسته کردن درب ها را به صورت استاندارد انجام می دهد.

- چراغ آلارم یا هشدار نیز یکی از قسمت های جک پارکینگی بی اف تی است که معمولاً در بخش بالایی درب تعبیه می شود. این چراغ هنگام باز و بسته کردن درب و استفاده از ریموت کنترل هشدار می دهد که به صورت روشن و خاموش شدن در حین عملکرد جک پارکینگ عمل می کند.

- چشمی و ریموت کنترل نیز از ابزار کنترل کننده و سنسورهای جک پارکینگ هستند. چشمی در هنگام باز و بسته شدن درب اگر مانعی بر سر راه آن باشد به سرعت آن را تشخیص داده و از برخورد درب با مانع جلوگیری می کند.سایر ویژگی های جک پارکینگی بی اف تی BFT

جک پارکینگی بی اف تی BFT دارای کارایی مناسبی است و به علت مقاومت بدنه ی آن و حساسیت بالای ابزار و سنسورهای مورد استفاده می تواند رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد.

جک های پارکینگی با توجه به کارایی درب و میزان کارکرد آن در طول روز می توانند از مدل های مختلف این برند انتخاب شوند. این جک ها در مقابل فشارهای خارجی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. برخی از جک پارکینگ های جدید این برند دارای تابلوی فرمان هستند که گزینه های مورد نیاز را بر روی یک صفحه ی دیجیتال نمایش می دهند. علاوه بر سیستم تشخیص برخورد با مانع، می توان فرمان دادن مستقیم به بخش قفل برقی و کاهش سرعت جک در بخش انتهایی مسیر حرکت درب را از ویژگی های خوب این جک قلمداد کرد.

جک ها دارای ریموت کنترل با سایز مناسب هستند که می توان آن ها را در جیب جای داد. همچنین قابلیت تهیه چند ریموت کنترل برای ساکنین نیز وجود دارد. بسته شدن درب با صدایی کم و برخورد آرام آن با چارچوب از کارایی مناسب این جک پارکینگ خبر می دهد که سبب می شود تا درب و چارچوب به مرور آسیب نبینند.

برخی از مدل های جک پارکینگ با برند بی اف تی دارای قابلیت دو سرعته بودن است و با سرعت دومی که قابل تنظیم است به بازار وارد شده است.

با توجه به این که جک پارکینگ با برق کار می کند در صورتی که برق قطع شود باز شدن درب به صورت دستی صورت می گیرد.انتخاب و خرید جک پارکینگ بی اف تی

همانطور که گفته شد انتخاب مدل جک پارکینگی بی اف تی BFT که تنوع زیادی هم دارند بسته به شرایط محیط مورد استفاده است. سعی کنید حتماً برای خرید و انتخاب این جک های پارکینگ با افرادی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید. برخی از جک پارکینگی که در بازار موجود هستند برای درب های سنگین تر طراحی شده اند و ممکن است کارایی لازم را برای درب های سبک منازل نداشته باشند و سرعت باز و بسته شدن کمتری داشته باشند. به همین علت متناسب با کارایی درب پارکینگ یک جک مناسب را انتخاب و خرید کنید.

اگر خرید خود را از مراکز معتبر و مورد تأیید انجام دهید، کار خدمات نصب جک پارکینگ و تنظیمات آن را نیز معمولاً به صورت رایگان دریافت می کنید. برخی از مدل های جدید این جک ها نیز دارای تنظیمات تخصصی تری هستند که نمایندگان شرکت تولید کننده و وارد کننده می توانند آن ها را به خوبی نصب کنند. پس بهتر است حتماً از افراد متخصص و مورد تأیید در این زمینه کمک بگیرید. جک پارکینگی بی اف تی BFT نیز دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مدت دار است که در صورت ایجاد مشکل در کارکرد آن می توان برای تعمیر و بررسی آن با شرکت فروش تماس گرفت و از این خدمات بهره برد.

جک پارکینگی بی اف تی از نمونه تولیدات جک پارکینگی با مزایا و ویژگی‌های متنوع است که توسط شرکت ایتالیایی با همین نام تولید شده و طی سال‌ها به‌عنوان یکی از محصولات برتر در این فیلد کاری به مشتریان در سراسر دنیا عرضه شده است.

این نوع جک با تنوع بالا در تولید و عرضه مدل‌های مختلف و قابلیت استفاده در موقعیت‌های مختلف از تردد کم تا زیاد و برای هر نوع اقلیم آب و هوایی کاربرد دارد. به‌علاوه این محصولات در برند بی اف تی هر دو نوع الکترومکانیک و هیدرولیکی تولید و عرضه می‌شوند.

در مطالعه این متن با ما همراه شوید تا از این برند و محصولات جک پارکینگی بی اف تی bft بیشتر با شما گفتگو کنیم.

جک پارکینگی بی اف تی bft: آمیزه تنوع و دوام!

درب پارکینگ از تجهیزات کاربردی در هر ساختمان مدن و امروزی است. به‌ویژه امروزه که استفاده از خودرو شخصی به بخشی از فرهنگ شهرنشینی تبدیل شده و در هر ساختمان تعداد زیادی اتومبیل رفت و آمد می‌کنند.

استفاده از جک پارکینگی بی اف تی bft به دلیل فناوری پیشرفته ساخت و مزایای فراوانی که در تولید آن به‌کار رفته، کار استفاده از درب پارکینگ را تسهیل نموده و به آن سرعت می‌بخشد. 

وجود تنوع در تولیدات این برند باعث شده پارکینگ‌هایی با شرایط مختلف بتوانند از این نوع جک استفاده نموده و بهترین بهره‌مندی را از کاربردهای آن به‌دست آورند.

با تنوع محصولات جک پارکینگی بی اف تی bft آشنا شویم!

جک‌های پارکینگی برند بی اف تی bft اصولا در 2 دسته الکترومکانیکی و هیدرولیکی تولید می‌شوند.

جک پارکینگی بی اف تی الکترومکانیکی: نمونه‌های الکترومکانیکی این تولیدات برای پارکینگ‌هایی با تردد کم تا متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این سری محصولات در بالاترین اندازه کاربرد می‌تواند تردد بین 40 تا 50 خودرو را پوشش دهد. 

استفاده از موتورهای 24 ولتی در انواع جک پارکینگی الکترومکانیکی در فضاهای گرم و مناطق گرمسیری کاربرد دارند. به‌علاوه کاربرد آنها اصولا با داغ شدن موتور همراه نیست و به این دلیل نگرانی برای وارد شدن آسیب به‌ آنها وجود ندارد.

جک پارکینگی بی اف تی bft هیدرولیکی: این تولیدات که با فشار روغن کار می‌کنند از استهلاک پایینی برخوردارند. این نمونه‌ها از قوی‌ترین انتخاب‌ها بین محصولات جک پارکینگی هستند که با تنوع قدرت قابلیت استفاده در پارکینگ‌هایی با شرایط گوناگون را دارند. هم‌چنین این جک‌های هیدرولیکی برای هر نوع درب پارکینگ مناسب بوده و از این نظر یک محصول کاربردی برای عموم مردم به‌شمار می‌آیند. 

چگونه سیستم کنترل تردد را به جک پارکینگی بی اف تی متصل می‌کنند؟

کنترل تردد در پارکینگ‌ها به‌ویژه در مورد اماکن عمومی بسیار مهم بوده و در موارد زیادی کاربرد دارد. برای این منظور الصاق تگ برچسب بر روی شیشه اتومبیل جهت فراهم آوردن شرایط استفاده از تگ خوان الزامی است. به این ترتیب و با رویت این برچسب، جک پارکینگی بی اف تی bft درب را به‌صورت خودکار باز می‌کند و نیازی به پیاده شدن از خودرو یا استفاده از نرم‌افزار مجزا وجود ندارد. 

از نصب جک پارکینگی bft چه می‌دانیم؟

در حالی که نصب برخی نمونه‌های جک بسیار دشوار و شامل طی نمودن مراحل دشوار و طولانی است، نصب این جک پارکینگی بی اف تی bft بسیار آسان و سریع صورت می‌گیرد. البته با وجود تنوع در تولیدات برند بی اف تی و نیز بردهای تولیدی جهت نمونه های هوشمند جک، نیاز به استفاده از نیروی نصاب حرفه‌ای بوده و این کار با کمک افراد آشنا به فن در زمان کمتر و به شکل اصولی قابل اجراست.
به این ترتیب بدون نیاز به صرف هزینه و زمان اضافه نسبت به نصب جک درب پارکینگی اقدام شده و از این نظر نیز کار تسهیل می‌گردد.

مزایای کاربردی جک پارکینگی بی اف تی bft کدامند؟

این روزها نمونه‌های مختلف و متنوعی از محصولات فناوری در رشته‌های گوناگون تولید می‌شود که به رقابت بین تولید کنندگان منتهی شده است. در مورد انواع جک‌های ویژه درب پارکینگ نیز روال کار به همین شکل بوده و تنوع این تولیدات برای مشتریان نیز جذابیت‌های خاصی در انتخاب را رقم زده است.
از مزایای کاربردی این برند ایتالیایی می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد. از جمله کوچک بودن جک الکترومکانیک است. این محصولات در ابعاد کوچک و کاربردی تهیه شده و از قابلیت برنامه‌پذیری بالایی نیز برخوردار هستند. 
طراحی این محصولات نیز به‌نحوی است که موارد ایمنی در آنها کاملا رعایت شده و امنیت پارکینگ و پروتکل‌های در نظر گرفته شده برای آن نیز در جک پارکینگی بی اف تی bft بسیار دقیق محاسبه شده است.
کاربرد قفل‌های اختصاصی در جک‌های پارکینگی برند بی اف تی bft نیز از دیگر مواردی است که آنها را در برابر فشارهای مختلف مقاوم نموده و امنیت فضای پارکینگ را بیش از پیش تامین می‌کند.
به طور خلاصه و در مروری بر مزایای استفاده از این نوع جک‌ها به موارد زیر برخورد می‌کنیم:
بهره‌مندی از حسگر تشخیص مانع و برگشت اتوماتیک
کارکرد بسیار نرم و روان
بی‌نیاز از بازدید دوره‌ای به علت استفاده از میکروسوییچ
پشتیبانی از برق اضطراری

خرید اینترنتی جک پارکینگی بی اف تی bft

استفاده از مزایای آنلاین فراهم شده در تهیه این محصولات از جمله مواردی است که برای خرید این نوع جک پارکینگی ایتالیایی می‌توان به آن اعتماد نمود. وجود گارانتی کیفی و تعهدات این برند نسبت به تولیدات جک پارکینگی بی اف تی bft باعث شده مشتریان زیادی این نوع جک را به‌عنوان انتخاب اول خود برای داشتن ترددی آسان و ایمن در پارکینگ خود انتخاب نمایند.
علاوه بر مزایای کاربردی این محصول، امتیازات خرید آنلاین آن از طریق نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده نیز از دیگر مزایایی است که نصیب خریداران می‌شود. مواردی نظیر خدمات پس از فروش، پشتیبانی قوی و امکان مشاوره آنلاین از جمله این خدمات محسوب می‌شوند.
مطالعه بیشتر: جک فک faac 
سخن آخر
استفاده از درب‌های پارکینگی یکی از مزایای بزرگ استفاده از فناوری‌های روز دنیاست که راحتی، سهولت و ایمنی را برای کاربران به‌دنبال دارد. به‌شرط آنکه با استفاده از تجهیزات باکیفیت و امروزی صورت گیرد.
جک پارکینگی بی اف تی bft یکی از این محصولات است که می‌توان آن را از طریق نمایندگی‌ها و فروشگاه‌ها آنلاین به اسان‌ترین و مطمئن‌ترین شکل تهیه نمود. 
پیشنهاد آخر ما برای کاربران استفاده از خدمات مشاوره رایگان برای انتخاب بهینه این محصولات برای داشتن خریدی موفق است.