خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک

ارتباط با ما
  • 021-72145 02122749049 09128069906
  • ESHEL@ESHEL-IR.com

  • دفتر فروش : تجریش، میدان قدس، ابتدای شریعتی،مجتمع پایا، طبقه سوم، واحد 14

    کارخانه : صفا دشت - میدان نبی اکرم ، بلوار فولاد سازان

    ( الغدیر) خیابان سپیدار ، خیابان دوازده ام پلاک 209

    شماره شبانه روزی :09128069906 و 02122749049

خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک

شرکت اشل با سر لوحه قراردادن این اصل که مشتری، سرمایه ی گران بها و مایه ی حیات هر سازمانی بوده و خدمات پس از فروش را مهمترین فرآبند در جذب و نگهداری مشترکین خود میداند. شرکت اشل با بکارگیری تجربیات تمامی شرکت ها و سازمانهای فعال در این حوزه و همچنین استفاده از تمامی پشتوانه های علمی و فنی خود در ارایه خدمات به هزاران مشتری میکوشد تا شیوه های موثری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد

سرویس دهی 24 ساعته تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل

مهمترین ویژگیهای خدمات پشتیبانی 24 ساعته اشل

استفاده از تیروهای پشتییانی متعهد و متخصص:

بهره گیری از کارکنان و متخصصانی که بصورت ویژه ای از روحیه احترام و همدلی با مشتری، صبر و حوصله در پیگیری مشکلات مشتریان برخور دارند باشند، شیوه رایج در انتخاب کارشناسان پشتیبانی شرکت اشل میباشد. این کارشناسان از میان نیروهایی انتخاب میشوند که دانش کافی برای پاسخگویی به سوال های مشتریان را داشته باشند و مشتریان را به گونه ای راهنمایی کنند که آنان با صرف کمترین زمان و هزینه به پاسخ های کارساز برای مشکلات خود دست یابند.

استفاده از مکانیزم اثر بخش در پاسخ به مشکلات مشتریان در کمترین زمان:

در حوزه فناوری اطلاعات تلاش میکند تا سازوکار پاسخگویی به ticketشرکت اشل با استفاده از امکانات مناسب از جمله سیستم

بهترین شکل ممکن مکانیزه سازد تا آنان بتوانند در زودترین زمان ممکن به موثرترین پاسخ ها دست یابند که در این مکانیزم شما میتوانید بدون نیاز به تماس با کارشناسلن واحد پشتیبانی فنی ارتباط برفرار نموده و مشکل سرویس خود را برطرف نمایید.

طراحی سیستم پاسخگویی فاقد پشت خطی و جلوگیری از انتظار مشترکین:

شرکت اشل با طراحی سرویس سانترال تلفن مرکزی خود بر اساس تجربیات کارشناسان مجرب در این حوزه به گونه ای که هیچ یک از مشترکین در پشت خطوط یا خطوط اشغال این شرکت نخواهند ماند و در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان راهنمایی و رفع مشکل خواهند شد. همچنین شرکت اشل با در نظر گرفتن خطوط تلفن همراه برای حوزه های مختلف خدماتی خود که در اختیار کارشناسان پشتیبانی شرکت میباشد تا حد ممکن دسترسی به تیم پشتیباتی شرکت را تسهیل نموده است.

چابکی در ارایه خدمات پشتیباتی:

این ویژگی به عنوان یکی از ارزشهای سازمانی و ارگان جهت ساز شرکت اشل میباشد.بدین ترتیب که تمامی کارشناسان و نیروهای پشتیبانی اشل تلاش میکنند. مشکلات مشتریان را در کوتاهترین زمان ممکن برطرف سازند. رسیدگی به مشکلات هر مشتری توسط یک تیم مشخص و در کوتاهترین زمان از طریق برقراری تماس تلفنی یا مراجعه حضوری در همان روز صورت میپذیرد.

اعزام کارشناس فنی حضوری در کوتاهترین زمان:

به منظور رفاه حال آن دسته از مشترکینی که بنا به هر دلیلی در برطرف نمودن مشکل خود موفق نشده اند این سرویس میتواند راه گشای مشترکین متقاضی باشد. آرزوی ما آسودگی خاطر و اطمینان شما در بهره مندی از خدمات شرکت اشا در کلیه ساعات شبانه روز میباشد


سرویس و نگهداری درب اتوماتیک بخش مهمی از خدماتی است که کاربران درب اتوماتیک  به آن نیاز دارند. استفاده از این محصولات همزمان با تامین راحتی و سرعت برای کاربران، امنیت لازم را نیز در ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری برقرار می‌کند. اما همه این موارد به‌شرطی صورت می‌گیرد که مراقبت‌های لازم و سرویس‌های دوره‌ای درباره این ملزومات اعمال شود. با توجه به کاربرد مداوم این محصولات، تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک امروزه به بخشی از نیازهای زندگی مدرن تبدیل شده که توسط مجموعه‌های تخصصی صورت می‌گیرد.

تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی نیز توسط تیم اشل انجام می شود.

در این مطلب به بررسی خدمات سرویس و تعمیرات این نوع درب می‌پردازیم.


هم‌چنین می‌خوانیم:


• سرویس و نگهداری درب اتوماتیک: الزام زندگی امروز...


• تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک را تجربه کنید!


• تجربه خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک!


• تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک در چه بخش‌هایی ارائه می شود؟


با ما تا انتهای نوشتار همراهی کنید.


سرویس و نگهداری درب اتوماتیک

استفاده از فناوری‌های موجود در ساختمان‌های مدرن، امروزه به بخشی از استایل زندگی بدل شده است. با توجه به الزامات زندگی شهری و استفاده از درب‌هایی که از مزیت اتوماسیون برخوردارند، نیاز به سرویس و نگهداری درب اتوماتیک نیز به‌عنوان بخشی از این شیوه و سبک زندگی پذیرفته شده است.

این محصولات از قطعات و اجزای متنوعی تهیه می‌شوند که در 2 بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به کاربرد بهینه این تجهیزات کمک می‌کند. نمونه‌ای از این ملزومات کاربردی را می‌توان در درب‌های اتوماتیک پارکینگی مشاهده نمود که بیشترین کاربرد را در سازه‌های طبقاتی، مجتمع‌های مسکونی و ساختمان‌های شخصی دارند.

هر یک از این قطعات به‌دلایل مختلف مانند گذشت زمان، شرایط استفاده و نگهداری غیرصحیح ممکن است دچار پوسیدگی شده یا در عملکرد آنها خلل ایجاد شود و نیاز به تعمیر پیدا کنند. هم‌چنین سرویس‌های دوره‌ای از الزامات استفاده از این درب‌هاست که توسط کارشناسان آشنا به فن صورت می‌گیرد.

نمونه‌های هوشمند این تولیدات هم نیاز به سرویس و تعمیرات به شکل دوره‌ای دارند که از الزامات کاربردی این محصولات به‌شمار آمده و در قالب خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک به شهروندان ارائه می‌گردد.

با توجه به ضرورت باز و بسته شدن کامل و آسان درب‌ه به‌ویژه درب‌های پارکینگی در هر ساعت از شبانه روز، این سرویس‌ها به شکل مداوم و در قالب خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک عرضه می‌شوند.


تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک

درب‌ها از اصلی‌ترین و حساس‌ترین اجزای ساختمان به‌شمار می‌آیند که نقش مهمی در زیبایی نمای خارجی ساختمان و قسمت‌هایی از دکوراتیو داخلی آن دارند. هم‌چنین از نظر سهولت در تردد و امنیت ساختمان نیز موثر بوده و سهم مهمی در این موارد نیز ایفا می‌کنند. بر همین اساس نیز خدمات مرتبط با این تجهیزات از جمله خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک به بخشی از الزامات مصرفی این محصولات تبدیل شده است.

امروزه مراکز تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک در کلانشهرها و مراکز بزرگ وجود دارند که در هر ساعت از شبانه روز به نیاز شهروندان و مصرف کنندگان این تجهیزات پاسخ می‌گویند.

امروزه و با توجه به سبک نوین زندگی شهری که در مجتمع‌های بزرگ با تعداد واحدهای زیاد و ساکنین فراوان همراه است، تردد افراد و خودروها از درب‌های سالم و مجهز به سیستم اتوماسیون قوی و هوشمند از ارزش بالایی برخوردار است. بر همین اساس نیز تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک به یکی از خدمات پرطرفدار در این حوزه تبدیل شده است. تا جایی که بدون وجود خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک نمی‌توان در چنین ساختمان‌هایی انتظار راحتی و سهولت در تردد را داشت.

نیاز به سرویس و نگهداری درب اتوماتیک لزوما به‌معنای خراب بودن این نوع درب‌ها نبوده و در مواردی نیز به سرویس‌های دوره‌ای و تعمیر و تعویض قطعات مربوط می‌شود. برای مثال عملکرد جک این نوع درب‌های اتوماتیک که اصلی‌ترین بخش موثر در باز و بسته شدن آن است در مواردی دچار اختلال شده و نیاز به سرویس و نگهداری درب اتوماتیک را در شرایط مختلف ایجاب می‌کند.

هم‌چنین سنسورهای مورد استفاده در این محصولات از مواردی هستند که نیاز به بازبینی داشته و گاه تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک را طلب می‌کنند.


از دیگر مواردی که نیاز به خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک را به بخشی از الزامات ساختمان‌های جدید بدل کرده، توجه به پنل مرکزی است که به عنوان قسمتی مهم و حیاتی در کنترل این محصولات به‌شمار می‌آید.

هر یک از این موارد ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق افتاده و نیاز به تعمیرکار و متخصص آشنا به فن را جهت سرویس و نگهداری درب اتوماتیک الزامی نماید.


در صورت نیاز به خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک به کجا مراجعه کنیم؟

خوشبختانه همزمان با افزایش روزافزون انواع درب‌های اتوماتیک و کاربرد عمومی این محصولات، خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک نیز در شهرها افزایش یافته است. تا جایی که در صورت نیاز به سرویس و نگهداری درب اتوماتیک یا هر نوع تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز می‌توان تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست آنلاین از طریق سایت‌های معتبر ارائه دهنده، به خدمات سرویس و نگهداری درب اتوماتیک دسترسی یافت.اشل مرکز معتبر ارائه دهنده خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک شما را در این زمینه همراهی می کنند.


هم‌چنین نمایندگی‌های مجاز عرضه کننده خدمات سرویس و نگهداری درب اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز آماه خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.


با ورود به سایت‌های معتبر و فروشگاه‌های آنلاین مجاز عرضه کننده انواع خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک هم‌چنین از خدمات مشاوره در این زمینه نیز بهره‌مند شده و اطلاعات لازم در مورد نکات فنی و نگهداری بهینه این تولیدات را نیز دریافت خواهید نمود.


تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک شامل چه بخش‌هایی است؟

یکی از سوالات مطرح توسط مشتریانی که جهت دریافت خدمات سرویس و نگهداری درب اتوماتیک مطرح می شود، پرسش درباره بخش‌هایی از درب‌های اتوماتیک است که شامل خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک شده و می‌توان از آن استفاده نمود.

لام به ذکر است کلیه قطعات و بخش‌های این نوع درب‌ها شامل خدمات تعمیر و سرویس بوده و در بسیاری موارد بابت آن نیاز به تعویض یا تعمیر قطعه پیدا می‌شود.

از جک درب اتومات که قطعه مهم و کلیدی در آن به‌شمار می‌آید تا حسگرها یا سنسورهای مورد استفاده در این بخش و از پروسسورهای به‌کار رفته تا سیم‌کشی که این نوع درب اتوماتیک را با پنل مرکزی مرتبط می‌کند، هر یک به نوعی نیازمند مراقبت و سرویس‌های دوره‌ای هستند.

در صورت انجام این سرویس‌ها یا تعمیرات مورد نیاز، کارکرد درب در حد عالی بوده و با مشکلاتی مواجه نمی‌شود.

خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک شیشه‌ای

از دیگر نمونه‌های درب اتوماتیک که نیاز به تعمیرات و سرویس دوره‌ای دارد، درب اتوماتیک شیشه ای این محصولات هستند که در انواع لولایی، کشویی و دیگر مدل‌های متنوع تولید و به بازار عرضه می‌شود.

این محصولات با نمای بسار زیبا و بدنه کارآمد و مفید نقش مهمی در اتوماسیون ساختمان ایفا می‌کنند.

با توجه به کاربرد وسیع این نوع درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، درمانگاه‌ها و امثال آن می‌توان دریافت سرویس و نگهداری درب اتوماتیک از این نوع تا چه حد حیاتی است و اهمیت دارد.

جنبه حیاتی و ضرورت باز و بسته شدن به‌موقع و صحیحی این نوع درب‌ها با توجه به موقعیت کاربردی آنها در حفظ سلامتی و ایمنی کارربان اهمیت بالایی دارد.

هم‌چنین از این محصولات در سازه‌های لوکس و لاکچری نیز استفاده می‌شود که نقش مهمی نیز در زیبایی و راحتی چنین بناهایی دارد.

در این موارد نیز لازم است درباره سرویس و نگهداری درب اتوماتیک دقت بالایی صورت گرفته و این خدمات در هر ساعت از شبانه روز قابل دسترسی باشد.

ادارات، بانک‌ها، مراکز آموزشی و بسیاری دیگر از ساختمان‌های مهم و کلیدی نیز از دیگر کاربران این محصولات بوده و نیاز به خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک دارند. بر این اساس مراکز ارائه دهنده خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک در نقاط مختلف شهرها پراکنده و به راحتی قابل دسترسی است.

بر همین اساس این مراکز روز به روز بیشتر شده و دسترسی به خدمات آنها آسان‌تر، راحت‌تر و با سرعت بیشتری صورت می‌گیرد.

هم‌چنین در مدت زمان بهره‌مندی از گارانتی شرکتی می‌توانید این خدمات را در قابل گارانتی این نوع درب‌ها نیز دریافت نمایید.

سخن آخر

امروزه استفاده از انواع درب اتوماتیک به بخش جدانشدنی از خدمات حوزه شهری بدل شده است. از ادارات و سازه‌های کاربردی تا مراکز آموزشی، مسکونی و دیگر ساختمان‌ها در سال‌های اخیر بیش از پیش به کاربرد این نوع درب‌ها روی آورده‌اند.

نصب و کاربرد درب‌های اتوماتیک در چنین ساختمان‌‌هایی در سال‌های اخیر با راحتی کاربران نیز همراه بوده که به افزایش تعداد طرفداران این محصولات منجر شده است.

از طرفی به موازات بالا رفتن آمار کاربرد این محصولات اتوماسیون ساختمان، خدمات مربوط به آنها از قبیل خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک نیز افزایش یافته و دسترسی به آنها نیز آسان‌تر شده است.

در صورت نیاز به هر یک از این خدمات در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با مراکز ارائه تعمیر و خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک مستقر در شهرها تماس گرفته و از این خدمات بهره‌مند شوید.

پیشنهاد آخر ما برای کاربران این نوع درب‌ها استفاده از خدمات مشاوره و مراجعه به سایت‌های معتبر جهت کسب اطلاعات و راهنمایی‌های لازم در زمینه دریافت خدمات 24 ساعته درب اتوماتیک است.

درب اتوماتیک کرکره ای از دیگر انواع درب های اتوماتیک است.

مراحل اجرایی فرایند اجرایی شرکت اشل

01

مرحله اول

متن مرحله اول در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیردمتن مرحله اول در این قسمت قرار می گیرد

02

مرحله دوم

متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله دوم در این قسمت قرار می گیرد

03

مرحله سوم

متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله سوم در این قسمت قرار می گیرد

04

مرحله چهارم

متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد متن مرحله چهارم در این قسمت قرار می گیرد

تماس با اشل
تماس با اشل