داک لولر (Dock Leveller)

داک لولر (Dock Leveller) نوعی تجهیزات صنعتی است که برای سهولت در حمل و نقل بار استفاده می شود و از یک صفحه متحرک تشکیل شده که به صورت یک بالابر عمل می کند و قادر است بارهای بسیار سنگین را به سمت بالا یا پایین جا به جا کند.

[(img)|1028203970541001B]

شاید هنگام حمل بار، بارها با این مورد مواجه شده باشید که اختلاف ارتفاع میان مکانی که بارها قرار دارند و کف وسیله نقلیه وجود دارد؛ طبیعتاً انتقال کالاهای بسیار سنگین با وجود اختلاف ارتفاع، کاری دشوار خواهد بود. تجهیزات داک لولر، دقیقاً برای همین منظور طراحی شده اند و با عملکرد سریع خود موجب سهولت در انتقال کالاها می شوند.

وجود انواع [(a)|داک لور|/داک-شلتر-و-داک-لولر] برای کسب و کارهایی که با جا به جایی کالاهای سنگین و با تعداد بالا سر و کار دارند، ضروری است؛ انبارهای ذخیره و نگهداری کالا، سردخانه های ذخیره مواد غذایی، اسکله ها، بنادر و گمرک، مهم ترین مکان هایی هستند که روزانه تعداد زیادی کالا با تناژ بالا در آن ها مبادله می شود. وسایل نقلیه سنگین که در این مکان ها بارگیری می کنند با استفاده از تجهیزات داک لولر، سرعت کار خود را افزایش می دهند.

داک لولر در انواع و مدل های متنوع در بازار وجود دارند و هر یک دارای خصوصیات معینی هستند؛ این دستگاه ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و حداکثر ایمنی را در هنگام بارگیری یا تخلیه کالا برای کاربران فرآهم می کنند. کار با دستگاه داک لولر بسیار ساده است اما نیاز به مهارت کافی دارد. این تجهیزات، مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهند.


[(bold)|ضرورت استفاده از انواع داک لولر در صنایع چیست؟ ]

[(img)|1028204970541001B]

داک لولرها تجهیزات جانبی بارگیری انواع کالا هستند. استفاده از این تجهیزات صنعتی به عنوان یک راه حل ساده و کارآمد در بسیاری از صنایع با استقبال رو به رو شده است؛ روشی که برای انبارهای کوچک، کارگاه های بزرگ، کارخانه ها و ... مناسب است و برای تمام وسایل نقلیه سنگین، کامیونت ها، تریلی ها و سایر ماشین های حمل بار قابل استفاده می باشد.

انواع داک لولر به گونه ای طراحی شده اند که با سیستم های وسایل نقلیه و معماری ساختمان های مختلف سازگاری دارند. این تجهیزات برای حمل کالاهای بسته بندی شده و طیف گسترده ای از محصولات کاربرد دارند. صنعت لجستیک، انبارداری، ذخیره سازی کالا، تولید کنندگان مواد غذایی، صنعت ساخت و ساز و ...، امنیت حمل کالاهای خود را با استفاده از داک لولر تأمین می کنند.

محصولات مرتبط

شرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته ، به پشتوانه 21سال فعالیت درخشان در بازار ایران ، شرح خدمات و زمینه‌های فعالیت خود را به شرح زیر ارائه می نمایدشرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته

مشاهده محصولات

آخرین مقاله‌ها

برای دریافت مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی دارید؟

میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید تا با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

میتوانید در صفحه زیر درباره شرکت اشل اطلاعات بیشتر بدست بیارید

درباره ما