درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی
مقالات

ویژگی های درب اتوماتیک تلسکوپی چیست؟ درب اتوماتیک تلسکوپی در چه جاهایی کاربرد دارد؟ چرا باید از درب اتوماتیک تلسکوپی استفاده کنیم؟ انواع درب اتوماتیک تلسکوپی کدام ها هستند؟ قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی در چه حد است؟ درب اتوماتیک تلسکوپی را از کجا بخریم؟

کاربردها و ویژگی های درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی از لحاظ عملکردی شباهت های زیادی به درب های اتوماتیک کشویی دارد. مهم ترین تفاوت درب اتوماتیک تلسکوپی در عملکرد بازشوی آن می باشد که عرض بازشوی آن حدودا دو سوم عرض کل دهانه است. به سبب همین ویژگی خاص استفاده از درب اتوماتیک تلسکوپی در اماکنی که دارای نرخ تردد بالا اما فضای ورودی محدود هستند بسیار مناسب می باشد. از این نوع درب ها در اماکن مختلف از جمله هتل ها، فروشگاه ها، مراکز تفریحی، ادارات، ایستگاه های قطار و... استفاده می شود. اما شاید بتوان بیمارستان ها را مهم ترین اماکنی دانست که از درب های تلسکوپی در آنها استفاده می شود. دلیل این موضوع هم سرعت بالای باز و بسته شدن این درب ها است که از اتلاف وقت جلوگیری به عمل می آورد. در ادامه تعدادی از مهم ترین مزایا و ویژگی های درب های اتوماتیک تلسکوپی را ارائه می کنیم.

• بی صدا بودن و حرکت روان و آرام

• مصرف بهینه انرژی و جلوگیری از اتلاف انرژی ساختمان

• سهولت و راحتی زیاد در استفاده

• عایق صدا

• ممانعت از ورود گرد و غبار

• مجهز به سیستم Anti-Crash که از برخورد درب با مانع احتمالی جلوگیری می کند

• تناسب با انواع فضا به ویژه فضاهایی با ورودی کم عرض

• به صرفه بودن به لحاظ اقتصادی و هزینه نصب و راه اندازی کمتر نسبت به سایر درب ها

• قابلیت دستی شدن در شرایط اضطراری

• امکان تنظیم عرض بازشو

• قابلیت تجهیز به سیستم های امنیتی مانند اثر انگشت، کنترل تردد و...

• زیبایی ظاهری

• قابلیت قفل سریع با یک دکمه و همچنین امکان قفل مغناطیسی

• دارای ریموت کنترل

انواع درب اتوماتیک تلسکوپی

درب اتوماتیک تلسکوپی به طور کلی به 4 نوع مختلف تقسیم می شود که در ادامه معرفی خواهند شد.

درب اتوماتیک تلسکوپی با 4 لنگه متحرک

این نوع درب های اتوماتیک تلسکوپی دارای 2 لنگه ثابت و 4 لنگه متحرک هستند و بیشتر برای فضاهایی مناسب می باشند که نیاز به حداکثر عرض بازشو دارند.

درب اتوماتیک تلسکوپی با 2 لنگه متحرک و 1 لنگه ثابت

این نوع درب بیشتر مناسب فضاهایی است که ورودی آنها به دلیل کم عرض بودن دهانه امکان نصب درب تمام اتوماتیک تلسکوپی به صورت کامل را ندارند. مکانیزم عملکرد این نوع درب تلسکوپی بدین صورت است که 2 لنگه متحرک به صورت کشویی حرکت کرده و روی لنگه ثابت قرار خواهند گرفت.

درب اتوماتیک تلسکوپی با 4 لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت

این نوع درب نیز بدون استفاده از لنگه ثابت این امکان را می دهد تا از اجسام جانبی مانند دیوار حداکثر بهره برداری انجام شود. این نوع درب تلسکوپی بیشتر برای فضاهایی مناسب است که به دلیل محدودیت عرض دهانه امکان نصب درب اتوماتیک تلسکوپی استاندارد را ندارند.

درب اتوماتیک تلسکوپی با 2 لنگه متحرک و بدون لنگه ثابت

تا اینجا اصلی ترین مراحل نصب درب اتوماتیک را طی کرده اید اما برای تکمیل کار باید چند اقدام دیگر را نیز انجام دهید. از جمله این اقدامات می توان به نصب طناب کنترل دستی اضطراری، چراغ های هشدار، سنسورهای چشمی و کلید دستی درب اشاره داشت. در نهایت باید سیستم معکوس کننده خودکار درب اتوماتیک را نیز تنظیم کرده و درب را مورد تست نهایی قرار دهید.

در صورتی که در مورد انتخاب و خرید درب اتوماتیک تلسکوپی دچار شک و تردید هستید می توانید با کارشناسان اشل تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی

همانطور که گفته شد درب اتوماتیک تلسکوپی در انواع مختلف تولید و عرضه می شود و در نتیجه قیمت های آن نیز متغیر است. قیمت درب اتوماتیک تلسکوپی به مواردی مانند ابعاد، مشخصات فنی و برند آن بستگی دارد. اگر قصد خرید درب اتوماتیک تلسکوپی را دارید بهتر است ابتدا لیست قیمت انواع درب اتوماتیک تلسکوپی را از مراکز معتبر دریافت کرده و سپس آنها را با هم مقاسه کنید. یکی از شرکت هایی که منصفانه ترین قیمت درب های اتوماتیک تلسکوپی در ایران را ارائه می کند شرکت اشل می باشد.

فروش درب اتوماتیک تلسکوپی

با توجه به کاربردهای فراوان درب اتوماتیک تلسکوپی در حال حاضر مراکز مختلفی در این حوزه فعالیت می کنند. یکی از مراکز معتبر فروش درب اتوماتیک تلسکوپی شرکت اشل است که بهتری کیفیت درب های اتوماتیک را ارائه می کند. شما می توانید برای خرید انواع درب اتوماتیک تلسکوپی از جمله درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی و درب اتوماتیک پارکینگی تلسکوپی با کارشناسان فروش اشل تماس بگیرید.

مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

1397-04-20 04:21

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

درب اتوماتیک سکشنال

1397-04-20 04:26

اسلایدر/ریشه/مقالات

درب اتوماتیک سکشنال

نحوه نصب درب اتوماتیک

1397-04-20 04:31

ریشه/مقالات

نحوه نصب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک چیست؟

1397-04-22 22:11

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک چیست؟

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط