درب اتوماتیک سکشنال

درب اتوماتیک سکشنال
مقالات اسلایدر

منظور از درب اتوماتیک سکشنال چیست؟ مشخصات فنی درب اتوماتیک سکشنال چیست؟ آیا با انواع درب اتوماتیک سکشنال آشنا هستید؟ قیمت درب اتوماتیک سکشنال در چه حد است؟

درب اتوماتیک سکشنال چیست؟

درب اتوماتیک سکشنال که از جمله درب های مدرن در حوزه درب های اتوماتیک است که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. درب اتوماتیک سکشنال که به درب اتوماتیک زیرسقفی نیز معروف است دارای استانداردهای روز جهان بوده و به دلیل مزایای منحصر به فردی که دارد در کشورمان نیز مورد توجه قرار گرفته است. طرز کار درب اتوماتیک سکشنال به این صورت است که درب به کمک فنرهای بالانس و ریل های مخصوص به صورت خودکار در زیر سقف جمع می شود. در واقع فشار اضافی که روی درب سکشنال می آید توسط فنرهای بسیار قوی که برای آن تعبیه شده کم می شود و در نتیجه وزن پنل های درب اتوماتیک زیرسقفی متعادل خواهد شد.

مشخصات فنی درب اتوماتیک سکشنال

یکی از مشخصات فنی اصلی این درب این است که به دلیل مکانیزم خاص آن، فضای زیادی را اشغال نمی کند و در نتیجه برای فضاهایی که از نظر ارتفاع و همچنین فضای پارکینگ دچار محدودیت هستند یک گزینه عالی محسوب می شود. جالب است بدانید که فضای لازم برای نصب درب اتوماتیک سکشنال تنها 25 الی 30 سانتی متر از ارتفاع می باشد. از دیگر ویژگی های درب های اتوماتیک سکشنال می توان به سریع بودن و بی صدا بودن آنها در هنگام باز و بسته شدن اشاره داشت. درب های اتوماتیک زیرسقفی علاوه بر فضاهای محدود برای پارکینگ هایی با نرخ تردد بالا نیز بسیار مناسب می باشند.

از دیگر مشخصات درب زیرسقفی باید به تنوع زیاد در طرح و رنگ های آن و زیبایی خاص این نوع درب ها اشاره داشت. درب اتوماتیک سکشنال با هر نوع ورودی و نمای ساختمانی امکان هماهنگی و مطابقت را دارد. شما می توانید در صورت تمایل چند پنجره را نیز در داخل پنل این نوع درب ها ایجاد نمایید تا فضای شما از نور طبیعی نیز بهره ببرد. دوام و طول عمر بالای درب سکشنال از دیگر مشخصاتی است که باعث افزایش فروش این نوع درب ها در بازار شده است. معمولا پنل های درب های اتوماتیک سکشنال مشکل از فوم هایی است که عایق هر گونه صدا و حرارت می باشند و حتی از ورود گرد و غبار نیز جلوگیری می کنند. یکی دیگر از مشخصات فنی درب اتوماتیک زیرسقفی این است که در هنگام برخورد با هر گونه مانع به طور خودکار حرکتش متوقف شده و به سمت بالا بر می گردد.

انواع درب اتوماتیک سکشنال

درب های اتوماتیک سکشنال در انواع و اقسام گوناگونی طراحی و تولید می شوند که هر کدام برای فضای خاصی مناسب می باشد. در ادامه قصد داریم تا مهم ترین انواع درب اتوماتیک زیرسقفی را معرفی کنیم.

درب اتوماتیک سکشنال مسکونی

معمولا موتورهای درب اتوماتیک سکشنال مسکونی به صورت کشنده بوده و پنل های آنها از تنوع بالایی برخوردار می باشد. از جمله مدل های درب اتوماتیک سکشنال مسکونی می توان به طرح های کتیبه دار، 3 شیار، قاب دار و... اشاره داشت. ضمن اینکه امکان ایجاد پنجره و حتی درب نفر رو نیز درون پنل های درب زیرسقفی مسکونی وجود دارد.

درب اتوماتیک سکشنال صنعتی

از این نوع درب معمولا برای جاهایی مانند کارخانجات بزرگ و سوله ها استفاده می شود و طبیعتا دارای ابعاد بسیار بزرگی می باشند. ضمن اینکه نرخ تردد درب سکشنال صنعتی بسیار بالا است. این نوع درب ها به دلیل نوع کاربردی که دارند از مقاومت و دوام زیادی نیز برخوردار هستند. موتور درب سکشنال صنعتی به طور معمول از نوع ساید گیربکسی بوده و پنل های آن از تنوع رنگی بالایی برخوردارند.

درب اتوماتیک سکشنال آتش نشانی

یکی از انواع خاص درب اتوماتیک زیرسقفی همین درب های زیرسقفی مراکز آتش نشانی هستند. این نوع درب شباهت های زیادی به درب سکشنال صنعتی دارد با این تفاوت که به دلیل نیاز به سرعت عمل بالا، موتورهای این نوع درب از نوع گیربکسی ساید سرعتی می باشند.

قیمت درب اتوماتیک سکشنال

مراکز فروش درب اتوماتیک سکشنال قیمت های مختلفی را برای درب های خود در نظر می گیرند. اگر قصد خرید درب اتوماتیک سکشنال یا زیرسقفی را دارید ابتدا از چند فروشگاه معتبر قیمت انواع درب اتوماتیک سکشنال را جویا شوید. برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک زیرسقفی می توانید با کارشناسان فروش اشل تماس بگیرید.

مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک ضد سرقت

1397-04-20 04:05

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک ضد سرقت

در مثلثی اتوماتیک

1397-04-20 04:09

ریشه/مقالات

در مثلثی اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگی

1397-04-20 04:14

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

1397-04-20 04:21

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط