درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی
مقالات

آیا با انواع درب اتوماتیک پارکینگی آشنایی دارید؟ در خرید درب اتوماتیک پارکینگی باید به چه نکاتی دقت کرد؟ مرکز فروش درب اتوماتیک پارکینگی کجاست؟

متداول ترین درب های اتوماتیک پارکینگی

در سالیان اخیر استفاده از درب اتوماتیک برای پارکینگ ها بیش از پیش مورد توجه قرارا گرفته که دلیل این موضوع به سهولت استفاده از این نوع درب ها باز می گردد. درب اتوماتیک پارکینگی دارای انواع مختلفی است که در ادامه قصد داریم دو نوع از متداول ترین آنها را به شما معرفی کنیم.

درب اتوماتیک پارکینگی ریلی

این نوع درب های اتوماتیک که از آنها با عنوان درب اتوماتیک کشویی پارکینگی نیز یاد می شود بر روی یک ریل قرار داشته و وزن آن بر روی چند غلطک قرار می گیرد. اجزای اصی درب اتوماتیک پارکینگی کشویی شامل موتور، ریل، مدار فرمان، رسیور، ریموت، فلاشر و فتوسل می شود. درب اتوماتیک پارکینگی ریلی برای پارکینگ هایی با فضای محدود در عمق و ارتفاع مناسب تر هستند.

درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ای

درب اتوماتیک پارکینگی کرکره ای که تحت عنوان درب اتوماتیک پارکینگی رول آپ نیز شناخته می شود بیشتر برای فضاهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. اما استفاده از این نوع درب اتوماتیک در پارکینگ های منازل مسکونی نیز کاملا متداول است. درب اتوماتیک کرکره ای دارای چند نوع مختلف می باشد که تفاوت اصلی این نوع درب ها در نوع موتور آنها می باشد. معمولا مصرف انرژی درب اتوماتیک رول آپ نسبت به سایر درب های اتوماتیک پارکینگی بیشتر است.

راهنمایی در خرید درب اتوماتیک پارکینگی

با توجه به تنوع درب های اتوماتیک پارکینگی و ویژگی های مختلف آنها در ادامه قصد داریم تا نکات مهم خرید درب اتوماتیک پارکینگی را ارائه کنیم.

تعداد تردد

یکی از موضوعات مهمی که باید در خرید درب اتوماتیک پارکینگی به آن توجه داشته باشید تعداد تردد در ساختمان می باشد. هر چه میزان تردد بیشتر باشد کارکرد درب اتوماتیک بیشتر شده و در نتیجه استهلاک آن نیز بالاتر خواهد رفت. بنابراین سعی کنید که حتما از برندهایی خرید کنید که دارای درب های باکیفیت می باشند.

نوع ورودی ساختمان

شمالی یا جنوبی بودن ساختمان شما از دیگر نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید. اگر ساختمان شما جنوبی باشد درب پارکینگ در زیر ساختمان قرار می گیرد و به همین علت در این ساختمان ها باید از درب هایی با جک های برقی مجهز به ترمز استفاده کنید. درب های اتوماتیکی که دارای ترمز و دور آهسته هستند در هنگام بسته شدن ضربه وارد نکرده و صدای ناگهانی تولید نمی کنند و به همین دلیل برای ساختمان های جنوبی مناسب تر می باشند.

وزن و ابعاد

وزن درب اتوماتیک پارکینگی و همچنین ابعاد درب اتوماتیک پارکینگی از موارد مهمی است که باید در هنگام خرید درب پارکینگ به آنها توجه داشته باشید. برای انتخاب بهترین درب پارکینگی با وزن و ابعاد مناسب باید ورودی ساختمان را به خوبی بررسی کرده باشید. وزن و ابعاد درب اتوماتیک پارکینگ تاثیر مستقیمی بر قیمت درب پارکینگ خواهد داشت.

قیمت درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی دارای انواع مختلفی می باشد و به همین دلیل هم دارای قیمت های متفاوتی در بازار است. مهم ترین فاکتورهایی که در قیمت درب پارکینگ تاثیر می گذارند شامل عرض و ارتفاع درب پارکینگ، نوع فریم، کشور و برند سازنده و میزان تردد می شود. شما می توانید جهت دریافت لیست قیمت انواع درب اتوماتیک پارکینگی با کارشناسان فروش اشل تماس بگیرید.

ظاهر درب اتوماتیک پارکینگی

از جمله موارد مهم در خرید درب اتوماتیک پارکینگی توجه به ظاهر آن می باشد. طراحی درب اتوماتیک پارکینگ نقش مهمی در زیبایی ساختمان محل زندگی یا کار شما دارد. بنابراین حتما در هنگام خرید درب های اتوماتیک پارکینگ به هماهنگی طرح و رنگ آن با ورودی و نمای ساختمان دقت کنید.

گارانتی درب اتوماتیک پارکینگی

با توجه به کاربرد درب اتوماتیک پارکینگی و استفاده زیاد در طول شبانه روز بسیار مهم است که درب اتوماتیک خریداری شده توسط شما دارای گارانتی معتبر باشد تا در صورت وجود مشکل و ایراد در سیستم درب دچار دردسر نشوید. معمولا مراکز معتبر فعال در این حوزه درب های پارکینگی خود را با گارانتی ارائه می دهند.

مرکز فروش درب اتوماتیک پارکینگی

خرید درب اتوماتیک پارکینگی از یک مرکز معتبر در این زمینه می تواند خریال شما را از بابت کیفیت درب پارکینگ راحت کند. از جمله معتبرترین مراکز فروش انواع درب اتوماتیک پارکینگی در کشور مجموعه اشل است که بهترین درب های اتوماتیک پارکینگ را با بهترین قیمت به مشتریان خود عرضه می کنند.

مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک هوشمند

1397-04-20 03:52

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک هوشمند

درب اتوماتیک صنعتی

1397-04-20 03:58

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک صنعتی

درب اتوماتیک ضد سرقت

1397-04-20 04:05

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک ضد سرقت

در مثلثی اتوماتیک

1397-04-20 04:09

ریشه/مقالات

در مثلثی اتوماتیک

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط