درب اتوماتیک خارجی از ملزومات مورد استفاده در سازه‌های مدرن و امروزی است که در سال‌های اخیر با اقبال بالای کاربران روبرو شده است. در میان تنوع بالای محصولات این فیلد کاری، انواع درب اتوماتیک ایتالیایی از شهرت و محبوبیت بیشتری نسبت به سایر موارد برخوردار است.

دلایل زیادی از زیبایی ظاهری تا کیفیت قطعات و مونتاژ بی‌نظیر محصولات در این مورد ایفای نقش می‌کند. به‌علاوه کاربرد جک‌های باکیفیت در این محصولات نیز سهم به‌سزایی در ارتقاء سطح کیفی این تولیدات و جذب عمومی مشتریان به خرید درب اتوماتیک ساخت کشور ایتالیا دارد.

در نوشتار پیش رو ضمن بررسی این موضوع می‌خوانیم:

• قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی و عوامل موثر بر آن!

• درب اتوماتیک ایتالیایی و ویژگی‌های کاربردی...

• در خرید قیمت درب اتوماتیک خارجی چه نکاتی را باید مد نظر داشت؟

با ما در مطالعه این متن همراه شوید.

درب اتوماتیک خارجی

همگام با مدرن شدن دنیا در عصر حاضر درب‌های اتوماتیک نیز به زندگی ما وارد شدند. فرصتی بی‌نظیر برای تجربه راحتی، سهولت و سرعت در کارهای روزانه که از فناوری و دانش روز دنیا ریشه گرفته و به‌سرعت شکل ظاهری زندگی روزمره افراد را تحت‌تاثیر قرار داده است.

درب اتوماتیک ایتالیایی نمونه‌ای جذاب از این محصولات است که طی سال‌های اخیر به‌ویژه در بخش درب اتوماتیک پارکینگ با پیشرفت عمده‌ای روبرو بوده است. این محصولات با بهره‌مندی از دانش فنی روز دنیا و استفاده از سیستم‌ اتوماسیون به‌کار گرفته شده و توانسته‌اند ضمن تسهیل باز و بسته شدن درب پارکینگ، آن را از حالت فیزیکی و نیازمند به صرف انرژی، به محصولاتی خودکار و قابل کنترل از راه دور تبدیل کند.

علاوه بر این مزیت، فاکتورهای بسیار دیگری نیز در جک‌های مورد استفاده برای انواع درب اتوماتیک ایتالیایی به‌کار گرفته شده تا این محصولات با تمایزی آشکار نسبت به نمونه‌های کلاسیک درب پارکینگی برتری داشته باشند.

مجموعه این عوامل بر قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی نیز تاثیر داشته و به‌نوعی تعیین کننده است.

در ادامه به بررسی ویژگی‌ها و مزیت‌های کاربردی انواع درب اتوماتیک خارجی و جک‌ به کار رفته در آن می‌پردازیم.

درب اتوماتیک ایتالیایی و مزایای آن

هنگامی که صحبت از نمونه‌های وارداتی محصولات صنعتی و قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی به‌میان می‌آید، اغلب ویژگی‌های کاربردی و خصوصیات برتر ساخت آنها مد نظر قرار گرفته و برتری‌های این تولیدات نسبت به نمونه‌های داخلی مورد توجه قرار می‌گیرد. هم‌چنین استانداردهای اجرایی در چنین محصولاتی از نقاط درخشان در بررسی قیمت این تولیدات به ویژه قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی به‌شمار می‌آید.

در مورد درب اتوماتیک ایتالیایی این موضوع تا حد زیادی به استانداردهای سختگیرانه اروپایی مرتبط است. در ساخت این نوع درب طراحی صنعتی به‌کار رفته بر پایه اصول مهندسی و استفاده از متریال باکیفیت و مرغوب در کنار مونتاژ قوی قطعات کنار هم گرد آمده تا محصولی با ویژگی‌های ممتاز و متمایز به‌دست مشتری برسد.

نوع موتور مورد استفاده در این محصولات، جک‌های باکیفیت، در نظر داشتن توان کششی مورد نیاز و تناسب آن با وزن درب از جمله نکات مهمی هستند که درب اتوماتیک خارجی را منطبق با نیازهای کاربران و الزامات مصرفی آنها به دنیا عرضه کرده و بر قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی موثر است.

هر یک از این موارد در جای خود قابل بررسی بوده و می‌تواند در جمع‌بندی کیفیت کارکرد این محصولات، اطلاعات جالبی به ما بدهد.

مطالعه بیشتر: قیمت درب اتوماتیک کرکره ای 

بررسی کیفیت جک درب اتوماتیک ایتالیایی

انواع جک به‌کار رفته در تنوع محصولات درب اتوماتیک خارجی، مورد مهمی است که در کیفیت عملکرد این تولیدات بسیار موثر است.

این روزها که تنوع بالای محصولات جک کاربردی در انواع درب اتوماتیک خارجی بازارهای عرضه و تقاضا را پر کرده است، انتخاب نمونه مناسب می‌تواند به پروسه‌ای گمراه کننده بدل شود. از طرفی گارانتی کالا و اطمینان از اصالت محصولاتی که با نام برندهای سرشناس بین فروشندگان و مشتریان دست به دست می‌شود نیز از چالش‌های مطرح در این مسیر به‌شمار می‌آید.

شرکت‌های داخلی و خارجی عرضه کننده محصولات جک درب‌های اتوماتیک، نمونه‌های متنوعی هماهنگ با الزامات مصرف در هر محصول تولید و به بازار عرضه می‌کنند. بر این اساس قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی نیز متاثر از نوع جک مورد استفاده قابل تغییر است.جک فک faac یکی از انواع این جک ها می باشد.

در دو دهه اخیر نمونه‌های ایرانی این جک‌ها به بازار این صنعت در سطح کشور اضافه شده است. نمونه‌هایی که با نظرات متفاوت و گاه متضاد در زمینه کیفیت روبرو بوده و سهم زیادی از نیاز داخلی را نیز تامین نموده است. در همه این مدل‌ها، قدرت نسبتا بالا و کیفیت مونتاژ قطعات و اجزای کار با اعطای گارانتی‌های لازم به مشتریان ثابت شده و استقبال خوبی از طرف آنها به‌دنبال داشته است.

این محصولات هم‌چنین از تناسب قیمت خوبی نسبت به نمونه‌های وارداتی برخوردار بوده و از این جهت رضایت مشتریان را تا حد امکان تامین نموده‌اند.

نام های ماندگاری نظیر سیماران، بتا، میلان، یال، تابا و یوتاب از سرشناسان عرصه تولید درب‌های اتوماتیک در کشورمان هستند که با دریافت گواهینامه‌های استاندارد و تایید کیفیت کالا از مراجع معتبر، نقش پررنگی در بهبود کیفی این تولیدات ایفا نموده‌اند.

از محصولات جک وارداتی درب اتوماتیک بیشتر بدانیم!

پس از بررسی برندهای داخلی تولید کننده جک برای درب اتوماتیک، نوبت به محصولات وارداتی این فیلد کاری می‌رسد. تولیداتی که اغلب از نظر دوام و طول عمر و نیز کیفیت کارکرد جزو محصولات برتر بوده و گواهینامه‌های تایید کیفیت را به خود اختصاص می‌دهند. گرچه در این مورد نیز بررسی اصولی و پیگیری تولیدات جک درب اتوماتیک خارجی از مراحل مهم کار به‌شمار می‌آید.

تفاوت‌های ساختاری در نظر گرفته برای این محصولات وارداتی نیز مانند نمونه‌های ایرانی، از جمله مواردی است که هنگام خرید درب اتوماتیک خارجی باید مد نظر قرار گیرد.

این تفاوت‌ها بر قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی اثر داشته و آن را دچار نوسان می‌کند. علاوه بر قیمت جک خارجی و تاثیر آن بر نرخ نهایی انواع درب اتوماتیک خارجی، نوسانات بازار ارز و تحولات بازار نیز بر این موارد تاثیر گذار بوده و در پروسه تعیین قیمت قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی و خرید اینترنتی درب اتوماتیک خارجی باید مد نظر قرار گیرد.

برندهای سرشناس ایتالیایی مانند V2،Bebinca ، Sommer، Proteco، Faac و دیگر برندهای سرشناس کشور ایتالیا در زمینه تولید محصولات درب و لوازم صنعتی ایمنی و حفاظتی فعال بوده و نتایج چشمگیری نیز در سال‌های اخیر به دست آورده‌اند.

درب سریع صنعتی از دیگر انواع درب های اتوماتیک است.

هنگام خرید درب اتوماتیک خارجی به چه نکاتی دقت کنیم؟

با وجود تمام توضیحاتی که درباره شرایط کیفی این محصولات، انواع درب اتوماتیک ایتالیایی و جک‌های به کار رفته در آنها بیان شد، این سوال کماکان باقی است که بهترین درب اتوماتیک چه ویژگی‌هایی دارد و هنگام خرید چنین محصولاتی به چه نکاتی باید توجه داشت؟

از مهم‌ترین بخش های به‌کار رفته در این تولیدات جک آنهاست که اصلی‌ترین وظیفه یعنی باز و بسته شدن راحت و نرم درب را برعهده دارد و در مورد آن به تفصیل گفته شد.

از دیگر مواردی که لازم است هنگام خرید به آن توجه شود، موضوع متریال مصرفی در ساخت بدنه این درها و نحوه مونتاژ آنهاست. موردی که عملا از حوزه نظارت مشتریان خارج بوده و بیشتر با مقایسه برندهای تولید کننده می‌توان به آن دست یافت.

بر این اساس و در هنگام تهیه هر یک از محصولات درب اتوماتیک ایتالیایی می‌تون در مورد تاریخچه ساخت آن و برند عامل تحقیق نمود. کاری که با وجود فضای مجازی و امکانات دنیای ارتباطات چندان دشوار نخواهد بود.

یکی دیگر از مواردی که در خرید موفق محصولات درب اتوماتیک خارجی نقش دارد، توجه به خدمات پشتیبانی و پس از فروش برندهای عرضه کننده در ایران است. این مورد در نمونه‌های فاقد گارانتی و محصولاتی که از داشتن نمایندگی در ایران محرومند در مواردی حتی به کاهش اقبال عمومی نسبت به آنها منجر شده و تولیدات دیگر را در بورس خرید و فروش قرار داده است.

بسیاری از برندهای عرضه کننده نیز، قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی را بر اساس چنین مواردی مورد تجدید نظر قرار می‌دهند. به‌علاوه مدت گارانتی هر محصول از طرف شرکت سازنده نیز تا حد زیادی نشانگر کیفیت آن بوده و در اقبال عمومی به آن نقش دارد.

مطالعه بیشتر: درب رول آپ 


درب اتوماتیک ایتالیایی
قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی

در نهایت همواره این پرسش بین سازندگان انبوه پروژه‌های ساختمانی، مالکین، پیمانکاران و سایر اقشار مطرح است که خرید کدام محصولات درب اتوماتیک در اولویت قرار دارد؟

در این مورد باید توجه داشت همانگونه که کیفیت این تولیدات و میزان اقبال عمومی نسبت به آنها تابع موارد زیادی است، انتخاب آنها برای خرید نیز طبعا به موارد گوناگونی بستگی دارد.

علاوه بر قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی که از اصلی‌ترین این موارد به‌شمار می‌آید، فاکتورهایی نظیر کیفیت مونتاژ، گارانتی محصول، اصالت برند و وجود نمایندگی معتبر جهت دریافت پشتیبانی قوی و خدمات پس از فروش نیز از موارد مهمی هستند که باید هنگام خرید درب اتوماتیک خارجی در نظر داشته باشیم.

با توجه به همه این موارد می‌توان نتیجه گرفت انتخاب محصولات ساخت داخل یا وارداتی در فیلد کاری درب‌های اتوماتیک بستگی مستقیم به الزامات کاربردی، سلیقه افراد، قیمت محصولات و البته اولویت‌بندی آنها درباره مواردی نظیر دریافت خدمات و گارانتی کیفیت کالا دارد.

به‌عبارتی اگر این موارد به‌همراه قیمت تمام شده و طول عمر مفید درب برای شما اهمیت دارد، بهتر است در پروسه خرید به هر یک از موارد توجه نموده و آن را در اولویت دلخواه خود قرار دهید.


درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی

اگر تا کنون درگیر چالش‌های خرید درب اتوماتیک شیشه‌ای شده باشید، حتما نام درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی به گوشتان خورده است. در بین کشورهای مختلف تولیدکننده درب شیشه‌ای، ایتالیا یکی از شناخته‌شده‌ترین کشورهایی  است که درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای باکیفیتی، در انواع و اقسام مختلف را تولید می‌کند. همه ما، زمانی که قصد خرید وسیله‌ای را داریم، در ابتدا سعی می‌کنیم اطلاعاتی در مورد برندهای مطرح آن کسب کنیم. یکی از برندهای معروف در زمینه تولید درب شیشه‌ای، برند معروف لابل است. این برند ایتالیایی، از نظر فروش درب‌ شیشه‌ای در ایران جایگاه ویژه‌ای دارد. این شرکت ایتالیایی،  با توجه به مهارت و نیروی کار متخصص، توانایی تولید بهترین درب اتوماتیک شیشه‌ای را با بالاترین کیفیت ممکن دارد. از این رو، به یکی از بهترین برندهای تولیدکننده درب در جهان تبدیل شده است. 

در واقع، اگر بخواهیم یک لیست درب شیشه‌ای اتوماتیک تهیه کنیم بدون شک، درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی در صدر جدول خواهد بود. درب ایتالیایی لابل، یکی از پرکاربردترین انواع درب شیشه‌ای و اتوماتیک است. این درب‌ها، اگر چه در ظاهر همانند برندهای مشابه درب اتوماتیک شیشه ایرانی عمل می‌کنند، اما عملکرد مناسب آن‌ها را در مکان‌هایی با تردد بالا می‌توان به طور مشاهده کرد. همانطور که میدانید، یکی از ویژگی‌های بهترین درب اتوماتیک شیشه‌ای، عملکرد نرم و بدون صدای آن، به خصوص در محیط‌های مسکونی و تجاری است. درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی به خوبی این نیاز را برطرف می‌کند. درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی، مقاومت بالایی در برابر تشخیص مانع دارد و به بهترین شکل، از برخورد با موانع موجود جلوگیری می‌کند. وجود چنین قابلیتی در درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی، آن را به بهترین درب اتوماتیک شیشه‌ای تبدیل می‌کند.   

یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتورهایی که موجب می‌شود درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی، بهترین درب اتوماتیک شیشه‌ای نام بگیرد، اپراتوری است که در آن‌ استفاده است که به شدت عملکرد در را تحت تاثیر قرار می‌دهد. اپراتورهایی که در درب اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی استفاده شده‌اند، مجهز به موتورهای طرح دانکر هستند. لازم به ذکر است که این موتورها، توانایی کنترل درب‌هایی با وزن ۱۰۰۰ کیلوگرم را دارند! درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای ایتالیایی خصوصیات مثبت دیگری نیز دارد. این برند ایتالیایی، در شرایط دمایی هیچ گونه اختلالی ندارد و همچنان نرم، باز و بسته می‌شود. همچنین، با توجه به طراحی پیشرفته بدنه‌ اپراتور این درب، بدنه آن‌ها دیگر مشکل نفوذ گرد و غبار و رطوبت را نخواهد داشت.

سخن پایانی

درب اتوماتیک خارجی از محبوب‌ترین محصولات بازار تجهیزات ساختمانی است که از سال‌ها پیش تاکنون مورد توجه مشتریان مشکل پسند قرار گرفته است. انتخاب این نوع درب به‌ویژه در نمونه‌های پارکینگ طی چند دهه اخیر با افزایش روزافزون همراه بوده و به افزایش خدمات آن در ایران منجر شده است.

پیشنهاد آخر ما برای مشتریان این محصولات دقت به قیمت درب اتوماتیک ایتالیایی و دیگر ویژگی‌های انحصاری آن در هنگام انتخاب برای داشتن رضایت از نتایج این خرید است.

برای آشنایی با درب اتوماتیک شیشه ای به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.