شیشه ای
درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ
درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ راهبند BFT/ریشه/فروش ویژه/فولدینگ مشاهده بیشتر

درب اتوماتیک شیشه ای فولدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای گردان مدل 32-TR
درب اتوماتیک شیشه ای گردان مدل 32-TR ریشه/ریوالدینگ مشاهده بیشتر

درب اتوماتیک شیشه ای گردان مدل 32-TR

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ
درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ اسلایدینگ/ریشه مشاهده بیشتر

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی تلسکوپی/ریشه مشاهده بیشتر

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک شیشه ای کرو curve
درب اتوماتیک شیشه ای کرو curve ریشه/کرو مشاهده بیشتر

درب اتوماتیک شیشه ای کرو curve

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، نوعی درب اتوماتیک است که از پانل های شیشه ای متحرک تشکیل شده، دارای قاب فلزی محکم است و در ابعاد و مدل های مختلف تولید می گردد.درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، زیباترین درب های اتوماتیک هستند که با نصب آن در ورودی ساختمان ها، زیبای نمای بیرونی و داخل ساختمان تأمین می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ چیست؟

استفاده از فناوری برای بسیاری از افراد به یک مزیت اصلی تبدیل شده است ، تکنولوژی در لوازم مختلف از تولید خودکار گرفته تا درب اتوماتیک هم اکنون مورد توجه قرار گرفته شده است. پیش از این ، مردم هرگز راحتی را که توسط درب اتوماتیک به وجود آمده است تجربه نمی کردند و فقط از درب های سنتی استفاده می کردند. مکانیزم درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ این روزها به ویژه در اکثر مؤسسات تجاری بسیار محبوب شده است. درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ از انواع درب های اتوماتیک می باشد که به علت شیشه ای بودن ظاهری زیبا به فضای ما می بخشد. سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ عملکرد برتر و طیف گسترده ای از راه حل های نوآورانه را برای پاسخگویی به نیازهای محیط ارائه می دهد. از ورودی های بیمارستانی گرفته تا مغازه ها، عملکرد صاف ، آرام و تنظیمات متنوع باعث می شود درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای هر کاربرد ایده آل باشد.

مزایای درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

دلایل زیادی وجود دارد که درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ امروزه به طور گسترده در بازار موجود است. یک درب اتوماتیک به طور فزاینده ای به یک ضرورت تبدیل شده است ، چه در خانه و چه در محل های تجاری. آنها ضمن دستیابی به فواید بیشماری، برای دسترسی راحت تر و سریعتر به اماکن خصوصی و تجاری ، راحتی و آسایش بی نظیر را ارائه می دهند. برخلاف گذشته ، اکنون تجربه و دیدن آنها در انواع تجاری،مغازه ها ، ساختمان های عمومی ، دفاتر و مراکز پزشکی بسیار معمول است. از دید هر کاربر ، مکانیزم درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به طور کلی سریع ، راحت و کاربردی و آسان است. از دیدگاه برخی سازمانها ، درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ روش مؤثر ، كارآمد و ایمن برای نظارت و كنترل دسترسی در داخل ساختمان ها می باشد،از طرف دیگر نمای زیبایی به ساختمان می بخشد.درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای مناطق پر رفت و آمد مناسب می باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یک راه حل مقاوم است که برای ورودی های شما مناسب است. نمای قاب های آلومینیومی مقاوم برای ورودی های پر ترافیک که مقاوم در برابر صدمات می باشد بسیار ایده آل است ، به عنوان مثال مغازه ها با جریان سنگین سبد خرید و همچنین در فرودگاه ها و ورودی های بیمارستانی که به طور مرتب از چرخ دستی و صندلی چرخدار استفاده می شود این نوع درب ها کاربردی می باشند. قاب محکم این درب ها نیز در برابر وزش باد شدید مقاوم است.

راههای باریک و گذر از مسیرها:

در جایی که فضای جانبی محدود باشد انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ طبیعی است. درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای معابر باریک ایده آل است ، زیرا باعث افزایش عرض باز می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ اجازه می دهد تا در هنگام اضطراری از کل بازوی درب و فضا برای ورود و خروج استفاده کنید.

کاهش هزینه ها:

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ می تواند میزان انرژی مورد نیاز برای گرم کردن یا خنک کردن ساختمان شما را کاهش دهد و در نتیجه هزینه ها کاهش می یابد.می توان درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ را با شیشه های گرمایشی ، پروفیل حرارتی و سنسورهای اضافی برای تنظیم دقیق زمان باز و بسته شدن ، تعبیه کرد و در ضمن این عمل باعث افزایش امنیت این درب ها می شود.
همچنین برای عیب یابی و یا تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.فروش درب اتوماتیک شیشه ای

در زمان ورود به هر ساختمانی اعم از مجتمع مسکونی، تجاری، اداری و سایر محیط های صنعتی و تفریحی، نخستین بخشی از ساختمان که تا حدودی ملاک ارزیابی ما نیز به شمار می‌رود، ورودی آن و به ویژه درب های ورودی آن می باشد. درب ورودی نمایندۀ کل شاکلۀ ساختمان به شمار می رود. گروه خدمات حفاظتی اکشن در این پست قصد دارد با شما در مورد فروش درب اتوماتیک شیشه ای و قیمت درب شیشه ای اتوماتیک صحبت کند.

قیمت درب اتوماتیک شیشه ای

طبیعی است که در تمامی پروژه ها کاهش هزینۀ تمام شده، یکی از مهم ترین اولویت های پروژه به شمار می رود. اما از سوی دیگر به این موضوع نیز توجه داشته باشید که قیمت پایین لزوماً نشان دهنده کیفیت قابل پذیرش کالا به شمار نمی رود. در مورد قیمت درب اتوماتیک شیشه ایی نیز باید به این نکته اشاره کنیم که انتخاب مواد با کیفیت، در ابزارآلات استاندارد و سیستم های مکانیکی و الکترونیکی بادوام، همگی در افزایش قیمت محصول مؤثر هستند. لذا در زمان عقد قرارداد، به اعتبار برند سازنده دقت شود.برای دریافت لیست قیمت درب اتوماتیک شیشه ای با ما تماس بگیرید.

لیست درب شیشه ای اتوماتیک

درب های اتوماتیک شیشه ای با توجه به رفت و آمدهای شبانه روزی و ابعاد درب به این صورت طبقه بندی می شوند:

1. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

این نوع درب ها در مکان های عمومی پر تردد که نیاز به باز شوندگی زیادی دارند استفاده می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی می‌تواند به صورت دو یا چهار طرفه بر روی هم باز شود. از سوی دیگر اشغال فضای کم، امکان نصب برای ورودی های تا حداکثر سه و نیم متر، حرکت روان بر روی چرخ های پلیمری، پیشگیری از ورود سر و صدا و گرد و غبار و همچنین قابلیت قفل شدن درب های متحرک در مواقع تعطیلی از جمله مزیت های این درب به شمار می‌روند.

2. درب اتوماتیک اسلایدی یا کشویی

درب اتوماتیک کشویی یا اسلایدینگ، متداول ترین نوع درب شیشه ای است که طرافداران زیادی دارد. در این مدل درب ها با استفاده از سنسورها و به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. پانل های شیشه ای این مدل نیز به صورت کشویی باز و بسته می شوند.

3. درب اتوماتیک گرد و نیم گرد

این نوع از درب های شیشه ای اتوماتیک، بسیار زیبا هستند و جلوه ای متفاوتی به ساختمان می بخشند. درب اتوماتیک شیشه‌ای قوسی یا کرو برای هتل ها، بیمارستان ها و ساختمان های دارای معماری ویژه و لوکس مورد استفاده قرار می گیرند.

4. درب اتوماتیک لولایی (سوئینگ)

درب اتوماتیک سوئینگ یا لولایی، شبیه مدل لولایی است؛ با این تفاوت که با برق و به صورت اتوماتیک کار می کند که به دو صورت دو لنگه و تک لنگه مورد استفاده قرار می گیرد و بر روی هر لنگه، یک بازوی الکترومکانیک نصب می شود. درب اتوماتیک لولایی معمولاً در مکان هایی که دهانۀ ورودی کم دارند بسیار مناسب است.

درب شیشه ای

شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای

شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 22720819 - 22745062 - 021 تماس حاصل نمایید.


درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای از نوع کشویی، دستگاهی است که درب کشویی را برای عبور و مرور عابران مهیا می کند. درب اتوماتیک شیشه ای، درب را به صورت اتوماتیک باز می کند، نگه می دارد و سپس می بندد.


موارد استفاده درب اتوماتیک شیشه ای

درب های کشویی خودکار، معمولا برای درب های خروجی مراکز تجاری بزرگ بکار می روند چرا که فروشگاههای کوچک درب های گردان را به این مدل درب ها ترجیح می دهند. همچنین درب اتوماتیک شیشه ای در آسانسورها نیز بکار می-روند.

راه اندازی درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای را به روش های مختلفی می توان راه اندازی کرد:

• سنسور نزدیک شدن (مانند سنسور راداری) :وقتی عابر به سنسور نزدیک می شود، درب باز می شود.

• دکمه فشاری درب اتوماتیک شیشه ای: وقتی عابر کلیدی را فشار می دهد، درب باز می شود.

• کنترل سطح دسترسی درب اتوماتیک شیشه ای : در این حالت درب وقتی باز می شود که سیستم کنترل دسترسی، مجازبودن عابر از نظر عبور از درب را تعیین کند.

• خودکار : این حالت بیشتر در مورد آسانسورها کاربرد دارد.


درب اتوماتیک شیشه ای
حس گرهای ایمنی درب اتوماتیک شیشه ای

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای درصورتی که به هنگام بسته شدن با یک مانع روبرو شود، درب را باز می کند. با این وجود، بیشتر اپراتورها در درجه اول از سنسورها به منظور جلوگیری از هر گونه تماس درب با کاربر استفاده می کنند.

ساده ترین سنسور درب اتوماتیک شیشه ای ، پرتو نور در سراسر دهانه می باشد. در این حالت در صورتی که یک مانع در مسیر بسته شدن درب، پرتو نور را قطع کند، درب باز می شود چرا که قطع شدن پرتو نور به معنی وجود یک شیء در برابر درب می باشد. سنسورهای مادون قرمز و راداری رایج ترین موارد کاربردی در این حالت هستند.فناوری هایی که برای درب اتوماتیک شیشه ای صورت می گیرد :

آزمایش ایمنی درب اتوماتیک شیشه ای مطابق با مقررات ایمنی در استاندارد

دستگاه کامل درب اتوماتیک شیشه ای(هر دو سیستم مشخصات عایق حرارتی و واحد درایو) تأیید شده تا 70٪ اتلاف انرژی كمتر در شرایط بسته

تشخیص برخورد درب اتوماتیک شیشه ای

در لحظه ای که یک شیء توسط پرتو یا پرده ایمنی تشخیص داده نمی شود، موتور قادربه تشخیص نیروی هل دادن درب بر روی شیء می باشد. در چنین مواردی اپراتور تشخیص می دهد که با مانعی برخورد کرده و درب را مجددا باز می کند.

تکنولوژی ساخت درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای تامین کننده پیشرو در زمینه درب های اتوماتیک است. ما درب اتوماتیک شیشه ای را برای همه نیازهای شما از جمله نیازهای تجاری ، صنعتی و بخش دولتی ارائه می دهیم. هدف از استفاده این درب اتوماتیک شیشه ای فناوری های نوآورانه ، هوشمند و برجسته و با تکیه بر تجربه صنعت و یک راه حل ورودی ایمن ، مطمئن و مدرن برای نیازهای شما می باشد. اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای ، دربالای درب کشویی نصب شده و موتور الکتریکی، قرقره را در انتهای یک تسمه به حرکت در می‌آورد و درب با تسمه محکم می شود. به این ترتیب در مواقع لزوم به باز شدن درب اتوماتیک شیشه ای، موتور قرقره را به حرکت در می آورد، قرقره تسمه را می چرخاند و تسمه در را باز می کند. همین فرآیند برای بستن درب اتوماتیک شیشه ای، بصورت معکوس اتفاق می افتد. از نظر تاریخی، درب های آسانسوری با مجموعه اتصال های مکانیکی باز می شدند: موتور، بازوهای اتصال را می‌چرخاند و با این کار درب اتوماتیک شیشه ای را حرکت می داد.


انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای معمولا از شیشه با قاب ساخته می شوند. این درها با غلطک های پلاستیکی تعبیه شده اند که در قاب هایی ساخته شده از چوب، وینیل یا فلز نصب شده اند.

درب اتوماتیک شیشه ای مکانیسم مشابهی دارند که در پنجره های کشویی مورد استفاده قرار می گیرند که از مدت ها قبل محبوب بوده است.

درب اتوماتیک شیشه ای داخلی نسبتا سبک وزن هستند و بنابراین در بالای قاب درب به حالت تعلیق در می آیند در حالی که درب داخلی و یا درب های سنگین تر به سمت بالا و پایین فریم ها تعلیق می شوند.

برای مقاصد تجاری، درب اتوماتیک شیشه ای مناسب هستند و دارای سنسورهای داخلی برای باز کردن و بستن هستند. درب های اتوماتیک هنگامی که توسط سنسورها مانند وزن، صدا یا نور تحریک شوند، باز می شوند.

درب اتوماتیک شیشه ای به صورت افقی و به موازات دیوار هستند. درب اتوماتیک شیشه ای نیز در فضاهای باز استفاده می شود، دارای یک پانل متحرک و یک پانل ثابت است.درب های اتوماتیک اشل محدوده گسترده ای از عملگردهای درب اتوماتیک کشویی را به منظور برآورده کردن نیازها تولید می کنند.

مدل های درب اتوماتیک شیشه ای شامل آلومینیوم تجاری قاب دار، شیشه تجاری بدون قاب، پروفیل خطی فوق نازک، سیستم های درب توالت معلولان، درب های صنعتی و داروخانه ای، سیستم کشویی حفره ای، سیستم های خروج اضطراری و سیستم های تلسکوپی می باشد.

چندین نوع درب کشویی وجود دارد؛ این موارد عبارتند از:

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی استاندارد (تک لولا یا دو لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی تلسکوپی (دو یا چهار لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دایره ای (بخشی دایره ای، نیم دایره ای یا دایره کامل)

اتوماتیک شیشه ای کشویی تاشو (تک لولا یا جفت لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی هرمتیک (تک لولا یا جفت لولایی)

درب اتوماتیک شیشه ای کشویی اتاق تمیز (تک لولا یا جفت لولایی)

درب تلسکوپی شیشه ایدرب اتوماتیک شیشه ای دارای طراحی باز (Open) می باشند و با برق، فنر، یا هردو بسته می شوند. چندین روش برای فعال سازی درب اتوماتیک شیشه ای وجود دارد که این روشها به شرح زیر است:

1. سنسور، عبور ومرور نزدیک خود را تشخیص می دهد. به طور کلی سنسورها برای درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از:

• سنسور فشار درب اتوماتیک شیشه ای: برای مثال، حصیر کف اتاق که به فشار شخص ایستاده بر روی آن عکس العمل نشان می-دهد.

• پرده یا پرتو مادون قرمز که نور نامرئی را در سنسورها درخشان می کند؛ اگر شخصی یا چیزی پرتو را مسدود کند، در مجددا باز می شود.

• سنسور حرکت درب اتوماتیک شیشه ای که از رادار میکروموج کم توان برای اثر مشابه استفاده می کند.

• سنسور کنترل از راه دور درب اتوماتیک شیشه ای (برای مثال، سنسورهای مبتنی بر موج های رادیویی یا فروسرخ) که می توان آنرا به وسیله ریموت کنترل از راه دور راه اندازی کرد و یا اینکه در داخل یک خودرو نصب کرد که این روش برای درهای گاراژ بسیار پرکاربرد می باشد.

2. دربهایی که پس از بررسی های ایمنی، کلید به صورت دستی عمل می کند که این کلید می تواند فشاری یا کارتی باشد.

3. دربهای فشاری که با هل دادن یا کشیدن توسط عابر کار می کنند که این نوع از دربها، به درب های نیازمند کمک نیز معروف می باشند.

علاوه بر سنسورهای فعال سازی، بازشدن اتوماتیک درب اتوماتیک شیشه ای متناسب با سنسورهای ایمنی است. این سنسورها معمولا یک پرده یا پرتو مادون قرمز هستند، اما می تواند یک حصیر فشاری متناسب با سمت لولای درب اتوماتیک شیشه ای باشد. هدف سنسور ایمنی، جلوگیری از برخورد درب اتوماتیک شیشه ای با یک شیء در مسیر، با متوقف کردن یا آهسته کردن حرکت آن می باشد. در درب اتوماتیک شیشه ای مدرن مکانیزمی قرار داده می شود تا هنگام قطع شدن برق، در را باز نگه دارد.

حرکات نوسانی (رفت وبرگشتی) درب: در بیشتر نقاط دنیا، حرکات نوسانی درب، یا کنترل دستی، در خارج درب یا سمت با ایمنی کمتر، هنگام مواجهه با درب تعیین می شود (یعنی، ایستادن در سمتی که شما از کلید استفاده می کنید، از بیرون به داخل آمدن، یا از مکان عمومی به مکان خصوصی رفتن).

در درب های بیرونی، حرکت به سمت راست بسیار مهم است، زیرا تیر سر درب معمولا شیبدار است و به منظور مقاومت در برابر ورود آب تجهیز می شود. در برخی از محصولات چوبی، نجار لبه هدایت را اریب می کند (وقتی درب در حال بسته-شدن باشد، لبه اول برای تحمل ستون است) به طوری که درب بدون اتصال تطبیق خوبی دارد. تعیین سمت دست یا جهت حرکت نادرست درب منجر به چسبیدن درب می شود و درب به خوبی بسته نمی شود یا اصطلاحا نشست می کند(برای درب های بیرونی). حل کردن این مشکل، بسیار گران یا زمان بر است. نوشته زیر را برای کاربرد جهت های مختلف در استرالیا ببینید.

در آمریکای شمالی، بیشتر درب ها با لولاهای نصب شده در کارخانه، بر روی تیر عمودی و پایه ها قرار می گیرند. برای تعیین مکان دست، در سمت بیرون (یا سمت با ایمنی کمتر) درب بایستید. وقتی روبروی درب ایستادید، اگر لولا در سمت راست درب باشد، درب، راست بازشو است؛ و اگر لولا در سمت چپ باشد، درب چپ بازشو است.

اگر درب به سمت شما حرکت کرد، حرکت معکوس دارد؛ و اگر درب از شما دور شد، حرکت معمولی دارد.

سیستم برقی پیشرفته با کنترل ریزپردازنده برق بهینه، باز و بسته شدن بدون دردسر و با سرعت ثابت را تضمین می کند. اپراتورهای درب لولایی اتوماتیک از محدوده گسترده ای از تقاضاها را برآورده می کند؛ دقیق، راحت و با جلوه بصری.

اگر کسب و کاری را انجام می دهید که مکان هایی برای عموم مردم دارد، پس دسترسی راحت، باید یک نگرانی اصلی برای شما باشد. آیا مردم به مکان های عمومی شما به سادگی دسترسی دارند؟ چه یک فروشگاه را اداره می کنید، چه هتل، یا رستوران، یا هرشکلی از کسب وکار که با مردم سروکار دارید، دسترسی ساده و پیشرفته مانند درب اتوماتیک شیشه ای منجر به تفاوت چشمگیری در دیدگاه مردم نسبت به شما خواهدشد.

دسترسی برای مشتریان معلول

در بیشتر بخش های دنیا، فروشگاه ها و رستوران ها نیازمند ارائه دسترسی آسان برای افراد معلول، سطح شیبدار برای ویلچرها، آسانسور و درب های اتوماتیک و یا درب اتوماتیک شیشه ای هستند. حتی اگر این امر در منطقه شما یک مسئله نیست، ولی باز هم انجام این کار قابلیت دسترسی کسب وکار شما را تا حد ممکن بالا خواهدبرد.

تنها مشتریان معلول نیستند که از دسترسی آسان درب اتوماتیک شیشه ای بهره می برند. والدینی که کالسکه دارند، از سطح شیبدار، آسانسورها، و درب های کشویی اتوماتیک استفاده خواهند کرد. حتی مشتریان سالم نیز، وقتی به خاطر خرید، بار اضافه همراه خود دارند، برای بازکردن درب ها یا حرکت برروی پل های با شیب تند دچار مشکل می شوند.

چگونه درب تلسکوپی شیشه ای کار می کند؟

سنسور نوری :

درب اتوماتیک شیشه ای از سنسورهای تشخیص حرکت یا نوری استفاده می کنند تا توابع باز و بسته شدن موتور را فعال کنند. این سنسورها بر روی درب اتوماتیک شیشه ای نصب می شوند و یا از داخل یا بالا سمت چپ درب قرار می گیرند. سنسورها از فناوری مادون قرمز یا مایکروویو برای مشاهده حرکت استفاده می کنند و اغلب در تنظیمات تجاری و صنعتی استفاده می شود تا سهولت دسترسی برای افراد سالم و غیرفعال را برای کارایی و ایمنی فراهم کند.

دیگر مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای

اگر یک رستوران، فروشگاه یا اداره ای را اداره می کنید که با عبور ومرور بسیاری همراه می باشد، داشتن درب اتوماتیک شیشه ای یک راه مناسب برای تضمین این امر است که مردم می توانند به سرعت در کسب وکار شما حرکت کنند. صف ها و نقاط شلوغ برای بازدیدکنندگان شما سم می باشند و هرگز تاثیر مثبتی بر آن ها نخواهد گذاشت.

مزیت دیگر درب اتوماتیک شیشه ای این است که به طور اتوماتیک باز و بسته می شوند و انرژی را ذخیره می کنند. در برخی موارد، درب های قدیمی در تمام روز باز نگه داشته می شدند، چرا که مردم از به هم کوبیدن آن ها هنگام بستن درب ها خسته شده بودند. اگر شما درباره باز و بسته شدن روان درب ها نگران نباشید، می توانید در انرژی و همچنین پول خود صرفه جویی کنید.

درب اتوماتیک شیشه ای را می توان با هزینه ای بسیار ارزان نصب کرد و در دراز مدت صرفه جویی در انرژی فوق العاده خواهدبود. حتی ممکن است دریابید که عبور ومرور تجاری شما به دلیل نصب درب های اتوماتیک افزایش یافته است. این جمله ممکن است یک جمله قدیمی باشد، اما اگر شما یکبار از یک فروشگاه کاملا ساکت عبور کنید و فکر کنید که آیا واقعا این فروشگاه باز است یا خیر، اصل ورای این کار را درک خواهید کرد. باز شدن درب اتوماتیک شیشه ای به عنوان یک دعوتنامه برای مردمی که به داخل می-آیند و جنس فروشی شما را می بینند، عمل می کند. فروشگاه با درب های بسته و نور کم جذابیت بسیار کمتری را دارد.

مکانیسم موتور درب تلسکوپی شیشه ای

سنسور نوری یا حرکت به یک قطار اصلی الکتریکی هدایت می شود که یک مکانیزم کلاچ متصل به یک درایو یا چرخ دنده کمکی که پانل درب یا پانل ها را کنترل می کند. درایو کمکی و درب ها با کمربندهای داخلی یا کابل های معمولی ساخته شده از لاستیک متصل می شوند که حرکت و باز شدن درب اتوماتیک شیشه ای را انجام می دهند.

درب اتوماتیک شیشه ای اغلب برای ترافیک دو طرفه استفاده می شود. درب اتوماتیک شیشه ای می تواند درب های کشویی تک، درب های کشویی دو جداره و درب های کشویی تلسکوپی باشد.

درب اتوماتیک شیشه ای معمولا هنگام نصب در فضای مورد نظر نصب می شوند. درب اتوماتیک شیشه ای می توانند درب های تک و یا دو جداره باشند.

درب های اتوماتیک شیشه ای و درب های چرخش دستی (درب های چرخشی) در مناطق ترافیکی بالا استفاده می شود و به طور پیوسته امکان ورود و خروج را فراهم می کند. درب اتوماتیک شیشه ای اجازه می دهند تعداد زیادی از مردم در یک زمان به داخل و خارج منتقل شوند. درب های گردشی دارای انرژی کارآمد هستند، جلوگیری و کاهش هزینه های گرمایش یا خنک کننده برای یک ساختمان می توانند باشند درب اتوماتیک شیشه ای می توانند دو بال، سه بال و چهار بال داشته باشند که معمولا از شیشه ساخته شده اند.

چگونه یک درب اتوماتیک شیشه ای نصب کنیم

یک درب اتوماتیک شیشه ای اجازه می دهد تا نور خورشید به خانه شما منتقل شود و نمای بی نظیری را برای خارج از منزل فراهم می کند.

درب اتوماتیک شیشه ای در حال حاضر بسیار محبوب می باشد و افراد بسیاری از درب اتوماتیک شیشه ای برای خانه_های خود استفاده می کنند. درب اتوماتیک شیشه ای آسان برای استفاده، قوی و با دوام هستند و بسیار ظریف هستند. سبک های مختلف در رنگ های مختلف وجود دارد و از این رو انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد.

همواره نصب مجموعه کامل مسیرهای دسترسی بروز در یک ساختمان قدیمی امکان پذیر نیست – گاهی اوقات، شما نمی-توانید به سادگی تغییرات گرانی را ترتیب دهید چون ساختمان یک بنای تاریخی است و اگر تغییرات زیادی را انجام دهید، نمای باستانی بودن آن را از بین می برید. در برخی موارد، حتی فضای کافی هم وجودندارد.

با این حال، ایجاد بهبود، تا سر حد امکان ایده خوبی است. برای مثال، شما ممکن است قادر نباشید درب های کشویی را در یک ساختمان قدیمی نصب کنید، اما احتمالا می توانید یک بازکننده درب اتوماتیک شیشه ای به لولای استاندارد درب متناسب کنید. این امر چندین مزیت درب اتوماتیک شیشه ای را بدون نیاز به تغییرات ساختاری اصلی در ساختمان فراهم می کند.

ما شرکت درب اتوماتیک فول سرویس هستیم و شرکت درب اتوماتیک اشل متخصص در نصب و سرویس ورودی های خودکار شامل درب های لولایی، کشویی چرخشی می باشد. علاوه برآن، ما محدوده گسترده ای از درب های ویژه را نیز ارائه می دهیم. درب های ویژه عبارتند از: درب های صنعتی و تجاری – هم اتوماتیک و هم دستی – که کشویی، لولایی، تاشو و یا چرخشی هستند و از جنس چوب، آلومینیوم، فلز توخالی، شیشه، اتاق تمیز، ICU، و درب های بدون درجه می باشند. همچنین ما برای شما مجموعه ای از راه حل ها، برای هر گونه مشکل در تطبیق درب ها و تمام انواع بازکننده های درب با الزامات ADA فدرال و استانداردهای ایمنی ANSI فراهم می کنیم.

درب اتوماتیک شیشه ای چگونه کار می کند؟

درب اتوماتیک شیشه ای معمولا با غلطک های پلاستیکی یا در بالای قاب و یا در پایین قاب درب معلق هستند. درب اتوماتیک شیشه ای برای اهداف مختلف در دسترس هستند، مانند استفاده از آن در داخل خانه به خصوص در مورد کمد و همچنین برای پاسیو و دیگر موارد در فضای باز.

قابلیت اطمینان تمامی این محصولات در طول سال هایی که اشل آن ها را در بازار ایران نصب کرده است، تایید شده است؛ و با سرمایه گذاری پیوسته در تحقیق و طراحی، محصولات اشل در نهایت فناوری و عملکرد می باشند.

درب اتوماتیک شیشه ای اشل اجرای موفقی در بازار درب ها در سه دهه اخیر داشته است. ما مفتخر به دریافت جایزه طراحی ایران برای طراحی محصول عالی درب های لولایی شده ایم.

چرا درب اتوماتیک شیشه ای

ویژگی برجسته درب اتوماتیک شیشه ای محدود به امکانات چشم انداز است که ارائه می دهد، اما درب اتوماتیک شیشه ای دارای ارزش زیبایی شناختی بالاتری است. درب اتوماتیک شیشه ای عمدتا به عنوان درهای ورودی شرکت ها و ادارات مورد استفاده قرار می گیرند. شفافیت که آنها ارائه می دهند، با کیفیت داخلی سالن به راحتی قابل مشاهده است.

از عملکرد عالی با طراحی درب ظریف لذت ببرید.

اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای ADIS iSwing یک مدول بسیار پیشرفته و مخصوص درب های سنگین است که مجهز به بازوی فشار و پیکربندی بازوی لولایی می باشد و از نظر مهر وموم بودن و عملکرد تقریبا بدون صدا در هنگام باز و بسته کردن درب کاملا تضمین شده است.

این اپراتور با استانداردهای ایران کاملا تطبیق دارد، همچنین iSwing با چندین ویژگی و امکانات، از قفل های برقی و باتری UPS تا دسترسی سریع از طریق کنترل راه دور فرستنده رادیویی مجهز شده است.

علاوه برآن اپراتور iSwing نه تنها از لحاظ انرژی کارامد است، بلکه برای یکپارچگی روان با دیگر فناوری های مدرن مانند کارت ریدرهای کشی (swip) و سیستم های هشدار آتش طراحی شده است.

چون این اپراتوربا استانداردهای ایران طراحی شده است، این دستگاه درب اتوماتیک شیشه ای

را می توان با سرعت ایمن، چه با نرخ تعیین بیش از سه ثانیه یا چه از طریق کمک سنسورهای حاضر متناسب با هر لنگه درب جاسازی کرد.

چون ما دقت زیادی در این محصول صرف کرده ایم، تضمین می کنیم که شما یک محصول با عملکرد استاندارد بالا و بیشترین ارزش برای پولتان دریافت خواهید کرد.

همان طور که محصول تحت استانداردهای AS 5007 ایران ضروری می باشد، اشل توصیه می کند که تمام محصولات درب درب اتوماتیک شیشه ای تجاری آن باید به طور منظم نگهداری شوند تا حداکثر بهره وری از تجهیزات تضمین شود. هدف ما حفظ عملکرد ایمن درب برای کسانی است که محصولات برای خدمت به آنان ساخته شده است و علاوه برآن حفظ عملکرد صحیح در حوادث ناخواسته مانند تخلیه ضروری ناشی از آتش سوزی می باشد.

برای بهترین بهره از این محصول، اشل یک برنامه نگهداری دوره ای برای کمک به مشتریان خود منطبق با الزامات قانونی آن ها و ارائه تعمیر ونگهداری سالانه موردنیاز و دستورات تست ایمنی فراهم کرده است. ثبت نام در برنامه ما، حضور دوره ای تکنسین تعمیر ونگهداری به منظور بازرسی کامل و تست اپراتور جهت تضمین روانی، و عملکرد بدون خطا تضمین خواهد کرد. ما توصیه می کنیم که این روال حداقل سه بار در سال انجام شود.

درب های کشویی به عنوان پرکاربردترین درب ها، و درب های عملی برای دسترسی به عرشه ها و حیاط ها شهرت زیادی را بدست آورده اند. همچنین درب های کشویی در انتقال میدان دید گسترده نمره بالایی را کسب کرده است، و در عین حال از لحاظ قیمت نیز یک راه حل مؤثر می باشد.

درب های کشویی ما ایمنی و استقامت را با پروفیل درب های کشویی استاندارد ارائه می دهند. درب های کشویی ما با استفاده از غلتک های عملکرد عالی، حرکت کشویی روان و کامل را فراهم می کنند.

محدوده ای از پیکربندی های درب کشویی، لغزنده های دو پانلی و سیستم های توده ای سه پانلی در دسترس می باشد. دیگر امکانات معماری عبارتند از بازشدن کامل کنج 90 درجه ای درب های کشویی بدون گوشه در مرکز.

درب های کشویی این مزیت را نیز دارند که قادر به بازشدن جزئی برای تهویه، بدون خطر بسته شدن توسط تندبادها می-باشند.

توضیحات مکانیزم درب اتوماتیک شیشه ای

استفاده از فناوری برای بسیاری از افراد به یک مزیت اصلی تبدیل شده است ، خواه از لوازم مختلف از جمله لوازم منزل گرفته تا تولید خودکار. پیش از این ، مردم هرگز راحتی را که توسط درب اتوماتیک شیشه ای به وجود آمده است تجربه نمی کنند و فقط از درب های سنتی استفاده می شوند.

سیستم های درب کم انرژی و پر انرژی – چه چیزی آن ها را متمایز کرده است؟

درب اتوماتیک شیشه ای معمولا به دو دسته تقسیم می شوند. درب های کم انرژی و پرانرژی. تفاوت بین این دو دسته از درب ها به روشی که این درب ها عمل می کنند، بر می گردد. درب های کم انرژی اغلب به عنوان راهروهای اتوماتیک دسترسی معلولان تصور می شوند. این درب ها معمولا علائمی دارند که نمادهای کلی را نشان می دهد که به عنوان مسیرهای قابل دسترس شخص ویلچردار درک می شوند. در بیشتر نصب ها، سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای کم انرژی یا لولایی و یا درب های کشویی هستند. این درب ها عمدتا با یک عمل دانسته بر روی بخش کاربر راهرو فعال می شوند. کلید یا یک صفحه فشاری به منظور فعال کردن مکانیزم عملیاتی درب بکار می رود. شخصی که می خواهد وارد راهرو شود، باید کلید را برای شروع فرایند بازشدن درب فشار دهد. انرژی کم موردنیاز این درب ها به نیروهای واردشده توسط درب متحرک، در تمام جنبه های چرخه باز و بسته شدن درب بستگی دارد.

برخی از سیستم های درب کم انرژی به شدت نیازمند بازکننده های برقی هستند. در شکل پایه ای آن ها، این درب ها از کنترل های موتوری برای فشار یا هل دادن درب استفاده می کنند. پس از رسیدن به موقعیت کاملا باز یک تایمر ساعتی، درب را برای مدت مشخصی باز نگه می دارد. این امر دسترسی شخص ویلچردار را بدون نیاز به فشار دادن، یا باز کردن با فشار دربی که در مسیر آن ها قراردارد، امکان پذیر می سازد. وقتی تایمر به زمان مشخصی می رسد، درب بسته می شود و بدون فشار دادن کلید دیگر فعال یا باز نمی شود.

هر سیستم درب اتوماتیک شیشه ای کم انرژی باید به طور آهسته و با کمترین نیرو، به محض ضربه یا مقاومت عمل کند. تنظیم صحیح راهروهای کم انرژی، وقتی یک مانع در حین عملیات برخورد می کند، درب اتوماتیک شیشه ای را از حرکت باز می دارد یا حرکت معکوس درب را ایجاد می کند.

کنترل درب بسیار پیچیده یا مشکل، با ویژگی های بسیار بالقوه در دسترس می باشد. برخی از امکانات و ویژگی ها، نیازمند برق هستند که نیروی واردشده توسط کاربر را احساس می کند و موتور کنترل درب را برای انجام عمل بازشدن فعال می-کند. یک ویژگی که " کلید را فشار بده و برو" نامیده می شود، اغلب موجود است و این نوع عملکرد را انجام می دهد. همچنین عناصر عکس العمل در برابر انسداد نیز وجود دارند که بازکننده ای را که در امکانات فرمان کنترل موتور ضمیمه شده است، متوقف، معکوس یا بازیابی می کنند.

برطبق استانداردهای بسیار گسترده مخصوص صنعت، هیچ سنسور اپتیکی (نوری) یا سنسور مجاورتی از هر نوع بر روی سیستم درب های کم انرژی که با فشار دادن یک کلید به عنوان عمل دانسته عمل می کند، موردنیاز نیست. به همین دلیل، این نوع از راهروها برای عبور ومرور کم حجم عملی هستند. این درب ها وقتی به طور مناسب استفاده می شوند و به طور منظم برای نیروی مناسب و سرعت هنگام حرکت تست می شوند، ایمن می باشند. البته این درب ها وقتی در مکانی که نیازمند راهروهای فول اتومات (تمام خودکار) یا هزینه های بسیار بالا می باشد، مشکل ایجاد می کنند.

بازرسی های روزانه از سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای کم انرژی یک الزام گسترده صنعتی است. بیشتر سازنده ها علائم و نشانه هایی را که برروی چارچوب درب ها جایگذاری می شوند، فراهم می کنند تا مدیر را در باب هر گونه امکاناتی که مشاهده این راهروها به طور روزانه موردنیاز است، آموزش دهند. در تلاش برای بهبود محصولات کم انرژی، سنسورهای مجهز و دستگاه های محافظ آستانه، سیستم های درب فول اتومات پر انرژی برروی درب های کم انرژی نیز نصب می شوند. این امر یک عمل بسیار گسترده است که امروزه قابل پذیرش نیز شده است. سنسورها اغلب بر روی بازکننده های کم انرژی نصب می شوند تا عابران را از برخورد با درب، که پس از تمام شدن مقدار زمان مشخص بعد از عبور کاربر قبلی از راهرو، در حال بسته شدن می باشد، حفظ کنند. وقتی تعداد عبور ومرور عابران از حد مورد انتظار معمار یا طراح فراتر رفت، جایگزینی سیستم درب کم انرژی با یک راهرو پرانرژی تمام خودکار ایده خوبی خواهد بود.

بهترین ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای

بهترین ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای، سهولت در باز و بسته کردن درب ها و نگاه شیک به خانه می باشد. درب اتوماتیک شیشه ای یک گزینه عالی برای آپارتمان های کوچک است که در آن هر متر مربع بسیار مهم است. این درها نه تنها فضای بیشتری را ذخیره می کنند، بلکه یک اتاق نیز بزرگ تر دیده می شود.

درب اتوماتیک شیشه ای، قدرت، زیبایی و فن آوری را در یک بسته فراهم می کند، درب اتوماتیک شیشه ای راه حل های ورودی را تقریبا برای هر برنامه فراهم می کند.

سیستم های درب پر انرژی

سیستم های درب اتوماتیک شیشه ای پر انرژی به چندین شکل مختلف در دسترس می باشد. لولادار، کشویی، چرخشی، دوبخشی، و تلسکوپی رایج ترین انواع مورد استفاده امروزی هستند. کاربرد و نصب آن ها توسط انتخاب های طراحی، الزامات آب وهوا و پارامترهای مکان دیکته می شود. این درب ها از سیستم های درب کم انرژی به طریقی که درب عمل می کند و نیرو و سرعتی که درب ها هنگام حرکت دارا می باشند، فرق می کند.

به طور کلی، سیستم های درب اتوماتیک یک سنسور نزدیک، سنسور محافظ آستانه، و یک سنسور خروج دارند. پیچیدگی سیستم درب اتومات، سطح پیچیدگی کنترل کل اجزای درب و بسته سنسور را ایجاب می کند. همان طور که در بسیاری از مقاله های درب اتوماتیک قبلی نیز بحث شد، الزامات خاص سیستم های درب اتوماتیک مختلف بر نوع و موقعیت سنسورهای درب و دستگاه های ایمنی حاکم می باشد.

یک کار ضروری از هر سیستم درب اتوماتیک، نیاز برای انجام بازرسی های ایمنی روزانه می باشد. استانداردهای پذیرفته-شده و گسترده صنعتی به منظور کمک برای حفظ ایمنی تمام کاربران راهروهای عابران انتخاب شده است. در یک دید کاملا کلی، هیچ عملکرد و حفظ صحیح درب اتوماتیک هرگز نباید به کاربر گذرنده از آن درب آسیب برساند.

استانداردهای صنعتی که اهمیت بررسی های ایمنی روزانه و بازرسی های اجزاء را بیان می کنند، برروی برچسب های هشدار فراهم شده توسط سازنده محصول علاوه بر پانل های فعال سازی کنترل درب می باشند. روش های صحیح از تعیین عملکردها و عملیات راهروها همراه با روند تست و دستورالعمل ها داده شده است تا درصورت خرابی ایمنی دستگاه هایی که توصیف شد، خدمات سرویس حرفه ای انجام گیرد. معمولا برای استفاده درب ها تا زمانی که تمامی ویژگی های ایمنی به طور سازگار و صحیح تایید نشده باشد، یک هشدار برای عدم استفاده وجود دارد.

برای خرید انواع درب اتوماتیک از جمله درب اتوماتیک کرکره ای با ما تماس بگیرید.مطالعه بیشتر