درب اتوماتیک شیشه ای گردان مدل 32-TR

درب اتوماتیک شیشه ای گردان
از خصوصیات درب شیشه ای گردان رعایت نهایت ظرافت و دقت در طراحی و زیبایی می باشد. با استفاده از درب های اتوماتیک گردان شما می توانید بدون استفاده از دست وارد یا خارج شوید و به لحاظ زیبایی در طراحی بسیار برای استفاده در هتل ها یا مراکز خرید بزرگ، فرودگاه ها، بانک ها و ساختمان های اداری پیشنهاد می گردد. از لحاظ تامین امنیت و آسایش بی نظیر است. که تقریبا هیچ مکانیزمی مانند درب اتوماتیک های شیشه ای گردان نمی توانند شرایط آب و هوایی و کاهش هزینه انرژی را کنترل نماید. و هیچ نم توانند راحتی و آسایش را تحت کنترل در آورد زیرا آنها همیشه به صورت باز و یا همیشه بسته عمی می کنند. به این شکل که یک درب گردان همیشه در مقابل عوامل خارجی مثل آلودگی صدا بسته است ولیکن استفاده کنندگان می توانند به راحتی بدون از بین بردن مزایای ذخیره سازی انرژی از درب استفاده نمایند.
درب اتوماتیک شیشه ای گردان ؛ ایجاد شرایط آب و هوایی مناسب
آیا یک فروشنده در نزدیکی درگاه ورودی ساختمان کار می کند؟ آیا یک سالن انتظار یا سراسرایی بدون عوامل نا مطلوب محیطی و عوامل ناخواسته آب و هوایی می خواهید؟ چیزی که در این موارد لازم دارید دمای هوای دلپذیر و یکنواختی می باشد که ایجاد آب و هوایی مناسب و مطلوب را در داخل ساختمان ایجاد کند درب های اتوماتیک شیشه ای گردان به برآورده کردن این نیاز ها می پردازد و به شما در اداره کردن آب و هوای مطلوب و کار آمد در ساختمان کمک می کند بدین صورت که هوای تمیز و تر و تازه در داخل ساختمان باقی می ماند و سرو صدا و آلودگی های هوا مانند آلودگی ناشی از اگزوز ماشین و باد در بیرون از ساختمان می ماند .
درب اتوماتیک شیشه ای گردان؛ ایمنی
در این نوع درب ها به دلیل ویژگی های مختلف امنیتی که در این درب ها طراحی گردیده ایمنی مورد نیاز به خوبی تامین می گردد. از جمله بخش محرکه دارای توان بالا ترمز دینامیکی ویژگی امنیتی آگاهی دهنده و زوایای گرد شده در تمامی نواحی پر خطر درب نام برد، درب های اتوماتیک شیشه ای گردان به تناسب با مدل تجهیزات ایمنی لازم در زمان های ضروری مانند شاسی های استاپ فوری و دکمه هایی برای توقف درب اتوماتیک در شرایط اضطراری و امنیتی فشار عمودی یا افقی و یا نیز حفاظت از سازه با استفاده از finger print حسگرهای موجود روی لت های درب حرکت آهسته افراد و موانع را به درستی شناسایی می کند و به صورت برقی حرکت درب را تنظیم می نماید.
جهت اینکه نیاز شما برای نظارت و کنترل بر روی افراد که وارد پروژه ساختمانی می شوند را تامین کند می توان از علائم شونده توسط درب یا کلیه یا دیگر تجهیزات تعیین هویت در شناسایی افراد را به کار برد.
درب اتوماتیک شیشه ای گردان ؛ شرایط اضطراری
سیستم باز کردن درب در شرایط اضطراری به صورت مکانیکی یعنی سیستم break out system بدین صورت عمل می کند که با یک نیروی معین قابل تنظیم درب را باز می کند و به طور اتوماتیک چرخش درب را متوقف می کند. هم چنین لت های درب می توانند به طور ثابت در وضعیت باز قرار داده شوند. برگشتن به حالت عملیات نرمال به صورت دستی تنظیم می شود .
درب های شیشه ای گردان شامل سه دسته هستند
درب های شیشه ای گردان که با فشار دادن درب به طور دستی حرکت می کنند.درب شیشه ای گردان اتوماتیک که وقتی با ملایمت ضربه ای به آن ها وارد شود به طور اتوماتیک شروع به حرکت می کنند. و درب های شیشه ای گردان تمام اتوماتیک که عملیات آن ها به طور کامل توسط حس گر ها کنترل می گردد و در اثر تشخیص حرکت اشخاص به وسیله حس گر ها به طور اتوماتیک حرکت می کند .
انواع مختلفی از درب های اتوماتیک شیشه ای گردان
ساده ترین آن ها می تواند با سه لت گردان ساخته شود. طرز عمل آن بدین صورت است که رادار های حرکتی نصب شده بر روی طاقه های بالایی هر یک از لت ها نزدیک شدن اشخاص به درب را تشخیص می دهد و پیام لازم را به موتور سیستم مخابره می کند تا درب را بچرخاند .
نوع دیگری می تواند با آرایش فضایی 3 یا 4 لت ساخته شود به طوری که یک هسته مرکزی شیشه ای به صورت یک ویترین شیشه ای در مرکز لت ها قرار داده شود این مدل ویترین دار می تواند یک موضوع یا هر چیزی که شما بخواهید در معرض نمایش عموم قرار دهد.این ویترین می تواند برای تبلیغات آگهی دادن و نمایاندن اهداف و نیات خخاص بسته و به خواست شما مورد استفاده قرار گیرد .
گاهی درب های اتوماتیک شیشه ای گردان می توانند از ترکیب درب های گردان با درب های کشویی ( اسلایدی ( نیز ساخته شوند. بدین ترتیب شما می توانید بین استفاده از درب اتوماتیک گردان یا استفاده از درب کشویی بسته به احتیاجات مربوطه که می تواند تحت شرایط آب و هوای یا شرایط عبور و مرور می باشد حق انتخاب داسته باشید.این نوع از درب های اتوماتیک گردان برای جریان ترافیک بالا مانند هتل ها فرودگاه ها، بیمارستان ها، سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای نیز در مکان هایی که چرخ خرید اثاثیه و وسایل بزرگ و یا صندلی چرخ دار استفاده می شود بسیار مناسب می باشد. طراحی منحصر به فرد آن ها بیشترین فضای خالی ممکن در باز شدن درب جهت فرار کردن در موارد اضطراری و یا اجازه عبور وسایل بزرگ مانند تجهیزات و ماشین های شستشو و ماشین ها را نیز فراهم می کند .
نوع دیگری از درب های اتوماتیک گردان نیز وجود دارد که شامل 2 درب گردان می باشد که به وسیله یک درگاه به هم متصل شده اند.هر یک از این درب های دو قلو شامل دو لت می باشد که لت های یک درب با لت های درب دیگری در نحوه چرخش خود طوری با هم هماهنگ شده اند که با اندازه 09 درجه در خلاف جهت یکدیگر بچرخند. این نوع یکی از مقرون به صرفه ترین درب های گردان می باشد بر حسب انرژی که مصرف می کند و نیز بر حسب انرژی ای که ذخیره می کند.چیدمان دو لت در هر یک از درب های دو قلو این امکان را ایجاد می کند که درب حول یک محور مستقیم بچرخد. این سیستم به آسانی برای مواردی که اشخاص از چرخ خرید صندلی چرخدار و یا اشیای بزرگ دیگر استفاده می کنند به کار می رود و نیز برای - فرودگاه ها ایستگاه های قطار و مترو و بیمارستان ها و سوپر مارکت های زنجیره ای و مراکز خرید به خوبی قابل استفاده می باشد.

REZOME

مشخصات محصول

 • مدل: 32-TR ,
 • برند: HOLUX ,
 • تعداد بال ها: سه باله , چهار باله ,
 • جنس فریم درب: آلومینیوم(جنس) , استیل ,
 • تعداد موتور: 1 ,
 • نوع منبع تغذیه: جریان متناوب ,
 • فرکانس (Hz): 50 , 60 ,
 • درجه حفاظت بین المللی: IP20 ,
 • پشتیبانی و خدمات پس از فروش: تامین و تعمیر قطعات , تعویض و تعمیر محصول , حمل , نصب , آموزش ,
 • مدت زمان تعویض و تعمیر رایگان:

  5

  سال
  ,
 • مدت زمان تامین قطعات و تعمیر:

  10

  سال
  ,
توضیحات
REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل