درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ تمام چیزی است که برای ورودی به آن نیاز دارید

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ تمام چیزی است که برای ورودی به آن نیاز دارید

مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یکی از پر طرفدارترین و کم هزینه ترین درب های اتوماتیک می باشد.

این نوع درب دارای مدل های مختلفی است و برای مکان های مختلف کاربرد دارد. در این مقاله توضیحات کاملی درباره درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ ارائه شده است که می-تواند اطلاعات مورد نیاز شما را ارائه دهد.

پس از ورود درب های اتوماتیک به بازار، امروزه در اکثر ورودی مکان های پر رفت و آمد از درب های اتوماتیک استفاده شده است. اگر قصد دارید برای ورودی محل کسب خود یک درب اتوماتیک انتخاب کنید، درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد؛ چرا که درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یکی از متداول ترین مدل هایی است که در ورودی ها استفاده می شود و به سبب تنوع در طرح و مدل مورد استقبال مجموعه های مختلف تجاری، اداری و... قرار گرفته است. درب ورودی یک مجموعه اولین چیزی است که مراجعه کنندگان به یک مجموعه رویت می کنند و به همین دلیل میزان کیفیت و زیبایی آن توجه افراد را جلب می کند و به صورت ناخودآگاه دیدگاهی از مجموعه شما در ذهن آن ها تشکیل خواهد شد. بنابراین انتخاب درب ورودی مناسب بیش از چیزی که می اندیشید اهمیت دارد. بیایید کمی بیشتر درباره درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و ویژگی های آن صحبت کنیم.درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

ما معمولا درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ و به طور کلی درب اتوماتیک را در اماکنی مانند مجتمع های تجاری، اداره جات، هتل ها و... می بینیم. اما شما می توانید در کاربردهای خلاقانه-تر از این درب ها استفاده کنید. درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ می تواند حتی در منزل شما نیز مورد استفاده واقع شود. برای مثال اگر در حیاط خانه یک گلخانه وجود داشته باشد، استفاده از یک درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای ورودی آن نه تنها به پیشگیری از هدر رفت رطوبت و انرژی و کنترل دما کمک می کند، بلکه برای افرادی که از گلخانه دوست داشتنی شما بازدید می کنند، بسیار جذاب است.معمولا در دیوارهای منازلی که حیاط سرسبز و آباد دارند، چندین پنجره سرتاسری و بزرگ نصب می شود تا افراد بتوان از نمای حیاط استفاده کرد و به این منظره اشراف داشت؛ حال تصور کنید که با استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای ورودی، شما بیش از پیش می توانید بیرون را تماشا کنید. دیگر مزیت استفاده از درب اسلایدینگ شیشه ای برای منزل، باز و بسته شدن اتوماتیک آن است. اوقاتی را به یاد آورید که دست شما پر از وسیله بوده و به سختی درب را باز کرده اید! با درب های اتوماتیک این مشکل نیز حل خواهد شد.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ تنها برای مکان های اداری و تجاری نیست

اولین دلیل مناسب بودن درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای ورودی ها تنوع در مدل ها و طرح های این درب است که در قسمت بعدی به طور کامل در این باره توضیحاتی ارائه خواهیم داد. درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ یکی از کلاسیک ترین و پرطرفدارترین درب های اتوماتیک ارائه شده در بازار است.

انتخاب درب های اتوماتیک برای ورودی ها نه تنها باعث زیبایی در دکوراسیون محل مورد نظر شما می شوند، بلکه در زمستان و تابستان از هدررفت انرژی داخل مجموعه پیشگیری می کنند و نقش مهمی در کنترل دما دارند.

استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ باعث می شود که افراد مختلف حین ورود به مجموعه شما نمایی از داخل مجموعه را ببینند و توجه آن ها بیش از پیش به مجموعه جلب شود. این نکته برای پاساژها و مجتمع های تجاری اهمیت بیشتری دارد.

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ قابلیت نصب و پیاده سازی در محیط های مختلف را دارد. قابلیت هماهنگی با انواع دکوراسیون از دیگر ویژگی درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ است. همچنین شما می توانید از چندین درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ برای مجموعه خود استفاده کنید که به صورت هماهنگ کار می کنند؛ هر گاه بخواهید می توانید آن ها را به صورت ثابت باز نگه دارید یا ببندید.

دب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ از سطح امنیت خوبی برخوردار است. این موضوع باعث می شود شما نگرانی از بابت امنیت نداشته باشید و پس از قفل کردن و از حفاظ امنیتی تعبیه شده استفاده کنید.چرا درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ را برای ورودی انتخاب کنیم؟

درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به عنوان یکی از کم هزینه ترین و زیباترین درب های اتوماتیک شناخته شده است. معمولا در اماکنی که از این نوع درب استفاده می شود، نیمی از دهانه به صورت ثابت و نیمی از آن به صورت متحرک برای رفت و آمد تعبیه می شود. تفاوت در مدل های مختلف درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ در تعداد لت های ثابت و متحرک و همچنین بدون فِرم یا دارای فِرم بودن آن است که در ادامه انواع آن ها توضیح می دهیم.درب های شیشه ای را می توان با دو لت ثابت و دو لت متحرک، یک لت ثابت و یک لت متحرک و بدون لت متحرک ساخت. معمولا در مورد این موضوع با توجه به فضای دهانه ورودی محل مورد نظر و سلیقه مشتری تصمیم گیری می شود.

مدل های خاص تری از درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ مانند درب شیشه ای تلسکوپی نیز وجود دارد. لت های این نوع درب اتوماتیک به هنگام باز شدن روی هم قرار می گیرند و با تعداد لت های متفاوت قابل اجرا هستند. معمولا تعداد لت های این مدل نسبت به درب های اسلایدینگ ساده بیشتر و ابعاد آن ها کوچک تر است.از دیگر مدل های درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ می توان به مدل درب اتوماتیک کرو یا نیم دایره اشاره کرد. مدل کرو یکی از مدل های لوکس درب های شیشه ای اسلایدینگ است که بیشتر برای ورودی مجتمع های تجاری یا هتل ها استفاده می شود. طراحی این درب نسبت به سایر مدل ها پیچیده تر است.

یکی دیگر از مدل های جذاب درب های اسلایدینگ، سکوریت هایی است که به صورت اتوماتیک طراحی می شوند. این مدل برای مکان هایی که داری ویوی بسیار عالی یا برای اداره هایی که پارتیشن بندی شده اند گزینه مناسبی است.

انواع مدل های درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ

پس از انتخاب مدل درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ مورد نظر خود، باید از کیفیت آن نیز مطمئن شوید. استفاده از یک درب اتوماتیک با کیفیت می تواند تا مدت ها پاسخگوی نیاز شما باشد. تنها کافی است درب اتوماتیک مورد نظر خود را از یک منبع معتبر که محصولات باضمانت ارائه می دهد، تهیه فرمایید.بهتر است ایده های خود برای طراحی فضای ورودی خود را با یک کارشناس در میان بگذارید. کارشناس علاوه بر ایده شما جوانب مختلف مانند نکات فنی و... را نیز در نظر می گیرد و با طراحی یک درب اتوماتیک مناسب، فضای ورودی ایده آل شما را پیاده سازی می کند.

گروه اشل ارائه دهنده انواع درب های اتوماتیک با بهترین کیفیت و ضمانت است. همچنین کارشناسان مجموعه اشل از افراد متخصص در این زمینه هستند و در تمام گام های تصمیم گیری و پیاده سازی شما را راهنمایی خواهند کرد تا بتوانید به راحتی به نتیجه دلخواه خود برسید. متخصصان و مشاوران گروه اشل با قدرت و مهارت کامل، آماده پاسخگویی و خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

پیش از خرید درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ به این موارد توجه کنید
مقالات
مقالات مرتبط
در مثلثی اتوماتیک

1397-04-20 04:09

ریشه/مقالات

در مثلثی اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

1397-04-20 04:21

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید