درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی
مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی چه مشخصاتی دارد؟ در این مقاله قصد داریم تا ضمن معرفی درب اتوماتیک شیشه ای ریلی راهنمای کاربردی خرید این نوع درب را نیز به شما ارائه دهیم.

مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی از جمله پراستفاده ترین انواع درب های شیشه ای اتوماتیک در سطح جهان می باشد. از جمله مشخصات درب اتوماتیک شیشه ای ریلی این است که امکان باز شدن به در ابعاد گسترده را دارا می باشد. این در حالی است که درب های شیشه ای معمولی از این نظر دارای محدودیت هستند و عرض بازشوی آنها محدود است. درب های شیشه ای ریلی با مقررات ساخت و ساز و ایمنی کاملا هماهنگ می باشند. ضمن اینکه این نوع درب های شیشه ای در برابر فشار حرارتی مقاومت بالایی داشته و در صورت شکسته شدن برای افراد خطرآفرین نخواهند بود.

یکی از ویژگی های مهم درب شیشه ای اتوماتیک ریلی طول عمر بالای آن می باشد. این نوع درب های اتوماتیک در برابر خوردگی و زنگ زدن کاملا مقاوم بوده و دوام بالایی دارند. این نوع درب ها برای استفاده از در هر نوع آب و هوایی از جمله آب و هوای مرطوب مناسب هستند. از دیگر مشخصات درب شیشه ای اتوماتیک ریلی باید به زیبایی خاص آنها اشاره داشت که ورودی فضاهای مختلف را کاملا دلپذیر می کند.

یکی از بهترین انواع درب شیشه ای ریلی را می توان درب اتوماتیک شیشه ای کشویی دانست. درب شیشه ای اتوماتیک کشویی بر روی یک ریل سوار بوده و به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود. درب اتوماتیک شیشه ای کشویی از جمله متداول ترین انواع درب اتوماتیک شیشه ای است که آن را تحت عنوان درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ نیز می شناسند.

راهنمای خرید درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

در خرید درب اتوماتیک شیشه ای ریلی باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید که در ادامه مطلب به مهم ترین آنها خواهیم پرداخت:

محل نصب درب اتوماتیک

با توجه به این که ویژگی های فضاهای مختلف با یکدیگر متفاوت هستند باید درب شیشه ای اتوماتیک ریلی متناسب با محل نصب آن را انتخاب کنید. اگر موضوع ایمنی برای شما اهمیت بیشتری دارد باید از درب های اتوماتیک شیشه ای ریلی با استحکام و مقاومت بالا در برابر فشار استفاده کنید. اما اگر محل نصب درب اتوماتیک شیشه ای در اماکن عمومی مانند مجتمع های تجاری است و زیبایی درب شیشه ای برای شما اولویت دارد بهتر است که درب شیشه ای ریلی خود را از انواع مدرن و شیک آن انتخاب نمایید. در ضمن در انتخاب درب اتوماتیک شیشه ای ریلی حتما به تعداد جمعیت استفاده کننده و همچنین ویژگی های مراجعه کنندگان به محل نصب درب اتوماتیک دقت کنید.

نرخ تردد

در صورتی که درب اتوماتیک شیشه ای ریلی خود را برای مکان هایی با رفت و آمد زیاد می خواهید که روزانه جمعیت زیادی به آن مکان مراجعه می کنند حتما باید درب اتوماتیک مورد نظر شما از بهترین نوع آن باشد. جنس درب اتوماتیک شیشه ای ریلی بسیار مهم بوده و هر چه کیفیت این نوع درب بیشتر باشد به همان میزان طول عمر و دوام درب بالا رفته و در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری درب اتوماتیک شیشه ای برای شما کمتر خواهد بود.

صرفه جویی در انرژی

در صورتی که یک درب اتوماتیک شیشه ای ریلی با فریم مناسب تهیه کنید که درزگیری آن به خوبی انجام شده باشد تا حد زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و از اتلاف انرژی ممانعت به عمل می آید. طبیعتا صرفه جویی در انرژی مصرفی باعث کاهش هزینه ها نیز خواهد شد.

طراحی درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

درب های شیشه ای اتوماتیک ریلی یکی از انواع المان های مورد استفاده معماران در طراحی محیط است. مدل های درب شیشه ای اتوماتیک ریلی بسیار متنوع بوده و در اشکال مختلف مانند اشکال خمیده تولید می شوند. همچنین باید به رنگ بدنه و رنگ شیشه این نوع درب های نیز دقت داشته باشید. ضمنا لازم به ذکر است که شما امکان سفارشی سازی درب شیشه ای خود را نیز دارید.

در صورتی که قصد خرید این نوع درب اتوماتیک شیشه ای را دارید بهترین گزینه ای که پیش روی شما قرار دارد خرید از یک مرکز معتبر فروش درب اتوماتیک شیشه ای است. برای اطلاع یافتن از قیمت درب شیشه ای اتوماتیک ریلی می توانید با کارشناسان فروش اشل ارتباط برقرار کنید.

مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک صنعتی

1397-04-20 03:58

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک صنعتی

درب اتوماتیک ضد سرقت

1397-04-20 04:05

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک ضد سرقت

در مثلثی اتوماتیک

1397-04-20 04:09

ریشه/مقالات

در مثلثی اتوماتیک

درب اتوماتیک پارکینگی

1397-04-20 04:14

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک پارکینگی

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط