درب اتوماتیک ضد سرقت

درب اتوماتیک ضد سرقت
مقالات

فواید استفاده از درب اتوماتیک ضد سرقت چیست؟ نحوه عملکرد درب ضد سرقت اتوماتیک به چه شکل می باشد؟ در خرید درب اتوماتیک ضد سرقت باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

فواید استفاده از درب اتوماتیک ضد سرقت

زندگی روزمره مدرن به شکلی است که افراد زمان زیادی از روز را در خارج از خانه گذرانده و به دنبال مشغله و کارهای مختلف هستند. بنابراین بسیاری از خانه ها مدت زمان زیادی از روز را خالی مانده و در نتیجه ضریب امنیت آنها کاهش پیدا می کند. استفاده از انواع قفل ها نیز جلوی کار سارقان را نمی گیرد و آنها به راحتی این قفل را شکسته یا باز می کنند. به همین جهت بود که درب های ضد سرقت به عنوان راه حلی برای افزایش امنیت ساختمان ها طراحی و ساخته شد. نوع پیشرفته این درب ها که باعث سهولت و ایمنی بیشتر شده است درب اتوماتیک ضد سرقت می باشد. در سالیان اخیر استفاده از درب های ضد سرقت اتوماتیک به شدت افزایش پیدا کرده است.

درب های ضد سرقت اتوماتیک دارای مقاومت بالایی بوده و کاملا مستحکم هستند و به همین دلیل میزان امنیت این نوع درب ها بیشتر از درب های دیگر می باشد. علاوه بر ویژگی های حفاظتی این نوع درب باید به دوام و طول عمر آن نیز اشاره داشت. ضمن اینکه درب ضد سرقت اتوماتیک دارای ظاهری شیک و زیبا نیز می باشد که باعث زیباتر شدن جلوه ورودی محل زندگی یا کار شما خواهد شد. به طور کلی اگر می خواهید امنیت خانه یا محل کار خود را به بالاترین حد ممکن رسانده و در عین حال دردسر باز و بسته کردن مکانیکی درب را نداشته باشید بهترین گزینه ممکن برای شما تهیه یک درب ضد سرقت اتوماتیک می باشد.

نحوه عملکرد درب اتوماتیک ضد سرقت

درب های اتوماتیک ضد سرقت به طور کلی بدین شکل طراحی می شوند که در زمان های عادی مانند زمان حضور فرد در خانه یا زمان کاری به عنوان یک درب اتوماتیک معمولی عمل می کنند و ویژگی های امنیتی و حفاظتی آن در زمان های عدم حضور فرد در خانه یا محل کار فعال می شود. در واقع درب اتوماتیک ضد سرقت در شرایط عادی تمام کارکردهای یک درب اتوماتیک معمولی مانند درب اتوماتیک کشویی را دارد اما در زمان های دیگر مانند ساعات غیر اداری از ورود افراد ناشناس به داخل جلوگیری می کند. این نوع درب اتوماتیک در برابر سارقان یک نوع حفاظ امنیتی با مقاومت بالا را ایجاد می کند که گذر کردن از آن کار بسیار دشواری است. درب ضد سرقت اتوماتیک به نوعی برنامه ریزی می شود که در مواقع خاص مانند شب ها به طور اتوماتیک قفل شده و از هرگونه سرقت و خرابکاری جلوگیری به عمل آورد. همچنین درب های ضد سرقت اتوماتیک مدرن تر به سنسورهای هشداری هوشمندی مجهز هستند که در صورت متوسل شدن سارقان به زور برای شکستن و آسیب زدن به درب، فعال شده و شروع به هشدار دادن و آژیر کشیدن می کند. ضمن اینکه سیستم های هشداری مدرن که بر روی درب اتوماتیک ضد سرقت نصب می شود امکان ارسال سیگنال های هشدار به مراکز انتظامی و همچنین به مالک ساختمان را نیز دارند.

نکات مهم در خرید درب اتوماتیک ضد سرقت

در خرید درب اتوماتیک ضد سرقت باید نکاتی را مد نظر قرار دهید. اولین کاری که باید انجام دهید تشخیص نوع نیازتان می باشد. شما باید بدانید که درب اتوماتیک ضد سرقت را با چه هدفی خریداری می کنید و انتظارات شما از آن چیست تا بتوانید بهترین نوع آن را انتخاب کنید. موضوع بعدی جنس درب اتوماتیک ضد سرقت می باشد. متریال به کار رفته در ساخت این نوع درب ها معمولا از ام دی اف بوده و باید مرغوبیت لازم را داشته باشد. هر چه جنس درب اتوماتیک شما بهتر باشد استحکام آن و مقاومتش در برابر فشار بیشتر خواهد بود. بهتر است که درب اتوماتیک ضد سرقت به عنوان عایق صدا و گرما نیز عمل کند. دقت کنید که درب ضد سرقت را از مراکز معتبر فروش درب اتوماتیک ضد سرقت خریداری نمایید تا خیالتان از بابت کیفیت درب اتوماتیک راحت باشد. مراکز معتبر فعال در این حوزه، محصولات خود را با تضمین کیفیت و گارانتی به مشتریان خود عرضه می کنند. در نهایت نیز باید به قیمت درب اتوماتیک ضد سرقت توجه داشته باشید. بهتر است لیست قیمت انواع درب اتوماتیک ضد سرقت را از فروشگاه های درب اتوماتیک دریافت کرده و با هم مقایسه کنید.

مقالات
مقالات مرتبط
قیمت درب اتوماتیک

1397-04-16 22:41

ریشه/مقالات

قیمت درب اتوماتیک

درب اتوماتیک هوشمند

1397-04-20 03:52

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک هوشمند

درب اتوماتیک صنعتی

1397-04-20 03:58

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک صنعتی

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط