درب اتوماتیک هوشمند

درب اتوماتیک هوشمند
مقالات

درب اتوماتیک هوشمند چه ویژگی هایی دارد؟ آیا با انواع درب اتوماتیک هوشمند آشنایی دارید؟ مزایای استفاده از درب اتوماتیک هوشمند چیست؟

ویژگی های درب اتوماتیک هوشمند چیست؟

درب اتوماتیک به نوعی از درب گفته می شود که باز و بسته شدن آن با استفاده از انرژی الکتریکی و فرمان های اجرایی از پیش برنامه ریزی شده می باشد. یکی از معروف ترین انواع درب اتوماتیک مربوط به درب اتوماتیک پارکینگ ها می شود که باز و بسته شدن آنها به صورت خودکار انجام می شود. اما درب اتوماتیک هوشمند را باید به عنوان نسل جدید درب های اتوماتیک مطرح کرد که از تکنولوژی پیشرفته تری بهره می برند. کنترل کردن درب های اتوماتیک هوشمند با استفاده از ابزارهای هوشمند انجام می شود. در واقع شما می توانید به جای استفاده از ریموت های کنترلی معمولی از ابزارهای هوشمندی مانند تلفن همراه برای کنترل کردن این نوع درب های هوشمند استفاده کنید.

انواع درب اتوماتیک هوشمند

کنترل هوشمند درب اتوماتیک را می توان برای انواع درب های اتوماتیک مختلف پیاده سازی نمود. از جمله رایج ترین درب های اتوماتیک هوشمند می توان به درب های اتوماتیک شیشه ای مانند درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، درب اتوماتیک شیشه ای لولایی و... اشاره کرد. از این نوع درب ها معمولا در ساختمان های تجاری و بیمارستان ها استفاده می شود. همچنین شما می توانید درب پارکینگ مجتمع مسکونی یا تجاری خود را نیز به درب اتوماتیک هوشمند مجهز نمایید. در ادامه برخی از قابلیت های درب اتوماتیک هوشمند را بررسی می کنیم.

قابلیت های درب اتوماتیک هوشمند

از جمله قابلیت های درب اتوماتیک هوشمند می توان به قابلیت backup و همچنین قابلیت ادامه عملکرد در زمان قطع شدن برق اشاره کرد. همچنین این نوع درب ها از مزیت تردد نامحدود به دلیل بهره گیری از موتور برخوردار می باشند. حذف ریموت کنترل و جایگزینی برنامه های کاربردی موبایل از دیگر امتیازات استفاده از درب های اتوماتیک هوشمند است. درب های اتوماتیک شیشه ای هوشمند به سیستم Anti-Crush مجهز هستند که این سیستم در صورت مشاهده هر گونه مانعی در مسیر حرکت باعث کاهش سرعت درب شده و در صورت برطرف شدن مانع، اجازه ادامه حرکت را به درب خواهد داد. همچنین درب های اتوماتیک هوشمند امکان تنظیم سرعت باز و بسته شدن را بر اساس فاکتورهایی مانند وزن و ابعاد درب فراهم آورده اند. با استفاده از کنترل های هوشمند می توان درب اتوماتیک هوشمند را در حالت نیمه باز تنظیم کرد و همچنین زمان باز ماندن درب را می توان تعیین کرد. وجود ریل قابل تعویض و چرخ های کم سر و صدا و مقاوم از دیگر قابلیت های یک درب اتوماتیک هوشمند است. به طور کلی می توان گفت که یک درب اتوماتیک هوشمند آپشن های مختلفی را در اختیار استفاده کنندگان قرار داده است که تمامی این آپشن ها باعث سهولت استفاده از این نوع درب ها شده است.

هوشمندساز درب اتوماتیک

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا امکان هوشمندسازی انواع درب های اتوماتیک وجود دارد یا خیر! پاسخ این سوال مثبت است و شما می توانید به راحتی درب اتوماتیک خود را هوشمند کنید. برای انجام این کار تنها کافی است که با شرکت های فعال در زمینه درب های اتوماتیک تماس گرفته و از آنها بخواهید که جهت هوشمندسازی درب اتوماتیک مد نظر شما اقدام نمایند. دقت کنید که شرکت مورد نظر حتما باید از پرسنل حرفه ای در زمینه هوشمندسازی درب اتوماتیک بهره مند باشد. یکی از شرکت های هوشمندساز درب اتوماتیک شرکت اشل است که هوشمندسازی انواع درب های اتوماتیک را با استفاده از روش های نوین انجام می دهد. از جمله روش های هوشمندسازی درب اتوماتیک نصب ماژول وای فای بر روی درب می باشد که برای کنترل آن می توان از اپلیکیشن های مخصوص این کار در تلفن های همراه استفاده کرد.

قیمت درب اتوماتیک هوشمند

قیمت درب اتوماتیک هوشمند به موارد مختلفی از جمله برند سازنده درب اتوماتیک و همچنین مدل این نوع درب ها بستگی دارد. برای گرفتن قیمت انواع درب اتوماتیک هوشمند می توانید به فروشگاه های معتبر در این زمینه مراجعه کنید. همچنین می توانید با کارشناسان فروش اشل تماس گرفته و لیست قیمت انواع درب اتوماتیک هوشمند را دریافت نمایید. ضمن اینکه شرکت اشل امکان دریافت مشاوره در رابطه با خرید درب اتوماتیک هوشمند را نیز برای شما فراهم کرده است.

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط