کرکره ای
درب های های اسپید رول آپ high Speed Roll up
درب های های اسپید رول آپ high Speed Roll up high speed roll up/جدیدترین ها/درب اتوماتیک/راهبند BFT/سقف متحرک برقی مشاهده بیشتر

درب های های اسپید رول آپ high Speed Roll up

درب اتوماتیک پر سرعت (های اسپید)
درب اتوماتیک پر سرعت (های اسپید) high speed roll up/جدیدترین ها/دوربین مداربسته/راهبند BFT/ریشه/سقف متحرک برقی/فروش ویژه مشاهده بیشتر

درب اتوماتیک پر سرعت (های اسپید)

کرکره سریع بازشو
کرکره سریع بازشو high speed roll up/جدیدترین ها/ریشه/فروش ویژه مشاهده بیشتر

کرکره سریع بازشو

کرکره پانچ دار
کرکره پانچ دار اکسترود/ریشه مشاهده بیشتر

کرکره پانچ دار

کرکره میکروپانچ
کرکره میکروپانچ اکسترود/ریشه مشاهده بیشتر

کرکره میکروپانچ

تیغه پلی کربنات
تیغه پلی کربنات ریشه/شفاف مشاهده بیشتر

تیغه پلی کربنات

تیغه فومدار کرکره
تیغه فومدار کرکره رول فوم/ریشه مشاهده بیشتر

تیغه فومدار کرکره

تیغه اکسترود
تیغه اکسترود اکسترود/ریشه مشاهده بیشتر

تیغه اکسترود

درب رول آپ سیار
درب رول آپ سیار رول فوم مشاهده بیشتر

درب رول آپ سیار

درب اتوماتیک کرکره ای


شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک کرکره ای

شرکت اشل ارائه کننده انواع درب اتوماتیک کرکره ای می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 22720819 - 22745062 - 021 تماس حاصل نمایید.در ادامه با این مدل درب اتوماتیک آشنا می شویم.


@title


درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ که به رولی نیز معروف است، این مدل درب ها تقریبا برای تمامی محیط های مسکونی مناسب است. درب اتوماتیک کرکره ای از کیفیت، دوام و استحکام بالایی برخوردار است و در اندازه های مختلف تا عرض cm540 قابل نصب هستند. درب اتوماتیک کرکره ای برای پارکینگ بسیار مناسب بوده و نیاز شما را به خوبی برطرف می-کند و نمای ساختمان را نیز زیبا نشان می دهد. کاربرد گسترده ای که در بین کلیه دسته بندی درب ها وجود دارد ،درب اتوماتیک کرکره ای است که ویژگی برجسته کرکره به عنوان محافظ و ایمنی در برابر سرقت و آسیب است. درب اتوماتیک کرکره ای ما به راحتی کار می کنند و رضایت مشتری میتواند در راستای تأیید محصول ما باشد. درب اتوماتیک کرکره ای در راستای کیفیت بهتر زندگی و مصرف انرژی کمتر ، راحتی و فضای بیشتری برای طراحی و هزینه های نصب پایین تر ارائه شده است. درب اتوماتیک کرکره ای ما یک راه حل ایده آل برای هر انبار،کارگاه،پارکینگ زیرزمینی یا محل فروشگاه ارائه می دهند. آنها امنیت را ارائه می دهند و از دسترسی غیرمجاز خارج از ساعات عادی و در هنگام بسته شدن محل جلوگیری می کنند. با این حال ،هنگامی که آنها باز هستند ، درب اتوماتیک کرکره ای ما به راحتی در فضای بالای درگاه قرار می گیرند ، جایی که آنها تقریباً نامرئی هستند. درب اتوماتیک کرکره ای به ​​خوبی به عنوان محافظ از سرمایه گذاری های شما ،از نظر تجاری و مسکونی ، در برابر جرائم مانند خرابکاری و سرقت در نظر گرفته می شود. درب اتوماتیک کرکره ای اقدامات پیشگیرانه ای را در برابر این نوع جرائم ارائه می دهند. این نوع از درب ها دارای قطعات مختلفی مانند تیغه، لوله، ریموت کنترل، چراغ فلاشر،چشمی، سنسور و غیره می باشند.

@title


درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ زیر سقفی (Up & Over)

درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ زیر سقفی ، سنتی ترین شکل درب های پارکینگ می باشند که و در اکثر پارکینگ ها قابل نصب بوده و از تمامی انواع دیگر ارزانتر است. طراحی های مدرن تر نیز بسته به نوع و مدل بالابر درب و چرخ دنده ی آن، برای نیازهای خاص قابل ارائه است.

درب اتوماتیک کرکره ای با مکانیزم بالابر سایبانی (Canopy Gear)

همانطوری که از نام این مکانیزم پیداست، درب اتوماتیک کرکره ای با مکانیزم بالابر سایبانی هنگام که باز می شود توسط مکانیزم بالابر از حالت عمودی به حالت افقی درآمده و به زیر سقف می رود. در این حالت که درب کاملا باز شده، نیمی از درب به صورت سایبان از جلوی درب بیرون می زند. با عملکردی ساده بدنه ی درب توسط غلتک هایی به آرامی در ریل ها حرکت داده شده و بالا و پایین می رود. انواع مختلفی از سیستم های درب اتوماتیک کرکره ای در ساختمان های تجاری و صنعتی وجود دارد. که می تواند این گونه از درب ها سبک یا سنگین باشد. درب اتوماتیک کرکره ای معمولاً به عنوان یک درب برای تأمین امنیت بالا برای همه نوع خواص استفاده می شوند. بسته به مشخصات آن به طور سنتی از فولاد گالوانیزه یا آلومینیوم اکسترود شده ساخته می شود.

@title

اگرچه قیمت پایین این نوع مکانیزم به عنوان بزرگترین مزیت آن مطرح است اما اشکال عمده ی این مکانیزم این است که می توان از آن فقط برای باز و بسته کردن درب های یک لنگه استفاده کرد و بدون داشتن یک مبدل بازوی کمانی مناسب نمی توان از آن بصورت اتوماتیک بهره برد. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه انرژی خود هستید ، آنگاه این نوع درب با کیفیت گزینه ای عالی است زیرا آنها عایق حرارتی را ارائه می دهند. علاوه بر مواد بادوام و رنگ های جذاب ، درب اتوماتیک کرکره ای از نظر اندازه درب نیز به نیازهای متنوع شما پاسخ می دهند. انواع درب اتوماتیک کرکره ای وجود دارد که می توانید برای پروژه های خود انتخاب کنید. درب اتوماتیک کرکره ای ما از تخته های آلومینیومی به هم پیوسته قوی ساخته شده اند که برای طولانی مدت بوده می باشند. شما می توانید با فشار یک دکمه ، امنیت ، دما و سر و صدا را با درب اتوماتیک کرکره ای را مدیریت کنید.

درب اتوماتیک کرکره ای با مکانیزم جمع شونده

برخلاف مکانیزم سایبانی در مکانیزم درب اتوماتیک کرکره ای با مکانیزم جمع شونده زیر سقفی هنگامی که کاملا باز -شود، به طور کامل در داخل پارکینگ قرار می گیرد و اصلا از سقف پارکینگ بیرون نمی زند. اگرچه این مکانیز برای عملکرد اتوماتیک بسیار مناسبتر است اما نقطه ضعف این سیستم این است که قیمت آن بالاتر بوده و در داخل پارکینگ در زیر سقف باید شیارهای افقی برای حرکت مکانیزم در آن و تحمل وزن درب هنگام باز شدن کامل، نصب شود.

درب اتوماتیک کرکره ای لولایی کنار بازشو

اگرچه این طراحی بسیار زیبا نیست اما استفاده از درب لولایی دو لنگه ی کنار بازشو برای پارکینگ بسیار آسان بوده و مشتری پسندتر است. با استفاده از لنگه های کوچک، شما می توانید به سادگی درب را باز و بسته کنید. مزیت این درب ها این است که مکانیزم آنها بسیار ساده بوده و نیاز به نگهداری و مراقبت خاصی ندارند. مشکل این درب ها این است که بدلیل بیرون بازشو بودن آنها، می تواند مشکلاتی برای پارک خودرو و خروج آن از پارکینگ بوجود آورده و راه عبور خودرو را سد کند. در صورتی که پارکینگ به مستقیما به خیابان باز شود بیرون بازشو بودن درب ها مشکل ساز است اما اگر درب ها به پیاده رو باز شوند، این مشکل قابل حل است زیرا هر کدام از لنگه ها می تواند بطور مجزا از دیگری باز و بسته شود.

درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ چند قسمتی

این نوع طراحی درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ چند قسمتی در مقایسه با انواع دیگر طراحی ها، مزایای بسیاری را برای صاحب خانه به همراه خواهد داشت. این نوع درب ها از چند پانل مجزا از هم تشکیل شده اند که با لولا به یکدیگر متصل شده و در یک شیار فولادی قرار گرفته اند. هنگام باز شدن درب، این پانل ها در ریل به سمت بالا حرکت کرده و در بالای درب بصورت افقی در ریل افقی که در زیر سقف پارکینگ نصب می شود قرار می گیرند. با این طراحی مبتکرانه خودرو می-تواند کاملا نزدیک به درب پارک شود و مشکل خانه های مدرنی که فضای عبور خودرو در آنها بسیار کم بوده و یا مستقیما به خیابان راه دارند، حل می شود.

بسته به نیاز و میزان بودجه ی مشتری درب اتوماتیک کرکره ای می تواند اتوماتیک یا دستی و در اندازه های مختلف طراحی شود. علاوه بر این بسته به سلیقه ی مشتریان، درب ها می توانند در رنگ های مختلفی ارائه شوند و در صورت نیاز در میان پانل های بالایی درب پنجره هایی تعبیه گردد تا نور به فضای داخلی وارد شود.

کرکره های اتوماتیک از تعدادی تیغه های افقی تشکیل شده که به شکل ریلی به هم اتصال پیدا می کنند . این کرکره های اتوماتیک به دلیل ابعاد و مساحت زیاد برای باز و بسته شدن نیاز به موتور قویی دارند. مهمترین انتخاب برای این نوع کرکره ها موتور ساید است که در دو نوع بدون یو پی اس(بدون ذخیره برق) با 150-300-500-600-800-1300 کیلوگرم و مدل یو پی اس دار امکان ذخیره برق که در مواقع نبود برق می توان با استفاده از ریموت ریسیور کرکره برقی اتومات سه روز پیاپی از شارژ یو پی اس استفاده نمود.

موتورهای ساید در  کرکره برقی شفاف  در بخش بیرونی نصب می شوند و اجبارا برای حفاظت از موتور ساید کرکره برقی اتوماتیک در برابر خورشید (تابش مداوم روزانه خورشید باعث پوسیدگی کابل های بیرون موتور می شود) فرصت طلبريال کاور ویژه ای که جهت موتور side کرکره اتوماتیک در نظر گرفته شده را نصب کرد و آنرا پلمپ نمود.

بیلت آلومینیوم

ماده اولیه پروفیل آلومینیوم، بیلیت آلومینیوم نام دارد و سهم اصلی و مهمی را در تعیین مبلغ انتهایی پروفیل به عهده دارد. بلیت آلومینیوم به دو دسته اولیه (primary) و ثانویه (secondary) تقسیم می شوند.

بلیت اولیه:

بلیت های اولیه از شمش و یا خاک آلومینیوم تولید می شوند. با توجه به خالص بودن بالای شمش، امکان آلیاژ بندی دقیق بسیار راحت تر انجام می پذیرد. دقت بالای آلیاژ بندی تا این اندازه مهم است که تنها 01% اشتباه در آلیاژ بندی اثرات بسیار مخرب و جبران ناپذیری در تولید محصول فضایی دارد. مهمترین آلیاژ بلیت آلومینیوم آلیاژ 6.63 می باشد که مهمترین عناصر تشکیل دهنده آن منیزم (Mg) و سیلیس (Si) می باشد. هم اکنون مهمترین تولید کنندگان بلیت استاندارد، دو بال امارات، الکواکانادا، هیدرونروژ و روسال روسیه می باشند.

بلیت ثانویه – ضایعاتی:

بلیت های ثانویه – ضایعاتی بلیت هایی هستند که سازنده بلیت پس از خریداری ضایعات آلومینیوم مجددا اقدام به ذوب ضایعات نموده و تولید بلیت می نماید. بزرگترین ایراد این بلیت ها عدم توانایی آلیاژ بندی صحیح است، ضایعات آلومینیوم خالص نمی باشد و در بین ضایعات انواع ناخالصی همچون آهن، خاک و سرب است که جدا کردن آن ها بعلت فشرده بودن این ضایعات غیر ممکن است.

ناخالص ها اثرات خود را به وضوح بر روی بلیت و در نهایت پروفیل آلومینیوم نمایان خواهند کرد. از مشکلات این بلیت ها می توان به کیفیت سطح بسیار پایین، سختی پایین و خواص فیزیکی کمتر اشاره کرد، بیشترین تولید کنندگان بلیت های دست دوم در کشورهای ترکیه و هندوستان می باشد. مصرف ضایعات آلومینیوم در این کشور ها به حدی بالا است که حتی در مواردی اقدام به واردات ضایعات آلومینیوم می کنند.

همچنین قابل ذکر است بلیت های آلومینیومی با استفاده از سیستم ریخته گری DC در قطرهای 6 – 7 – 8 اینچ تولید می شود. بلیت های آلومینیوم به منظور سبک ساختاری کاملا یکنواخت و خواص همگن، تحت عملیات حرارتی هموژنیزاسیون قرار می گیرند.

@title


معرفی کرکره برقی یا اتوماتیک هوشمند

به درب های کرکره ای که از طریق ریموت کنترل و به صورت برقی کنترل می شوند کرکره اتوماتیک گفته می شود که اکثرا در یکی از فضاهای زیر مورد استفاده قرار می گیرند.

مغازه ها، انبارهای تجاری و کارخانه ای، سالن ها، کارگاه های و کارخانه ها، سیلوها و محیط های صنعتی

معرفی انواع گوناگون کرکره اتوماتیک


سیستم مرکزی MC یا سیستم سنترال:

این سیستم با قرار گرفتن موتور در وسط و روی شفت (لوله ای که تیغه های کرکره دور آن کاسه فنرهای متصل به آن می پیچد) موجب گردش آن می شود. چند کاسه فنر و شفت در این سیستم ادغام شده اند. کاسه فنر ها بالا و پایین کردن تیغه را برای موتور تسهیل می کنند، شایان ذکر است که استفاده از این سیستم کاملا منسوخ شده و سیستم های توبولار و ساید بعنوان گزینه های جایگزین، عملکرد بسیار مهم تر و اقتصادی تر دارند.

نقاط ضعف سیستم سانترال یا مرکزی:

به علت وجود کاسه فنر دور شفت، قطر فضای لوله مرکزی که تیغه ها دور آن می چرخند بسیار زیاد بوده و به همین دلیل تیغه ها در زمان بسته شدن کرکره فضای بیشتری را نسبت به قبل مشابه اشغال می کنند.

در صورت شکستن فنر نیاز به تعویض یا تعمیر می باشد در صورتیکه در دو مدل دیگر فنر کلا حذف شده است. قبل از نصب این سیستم فنرها حتما باید کوک شوند، زمان بر بودن نصب و خدمات برای این سیستم یکی دیگر از معایب این نوع کرکره است.

سیستم توبولار:

این سیستم از موتور استوانه ای شکل با طول حدود 6 سانتی متر استفاده می کند که از یک طرف شفت داخل شده و به وسیله پیچ به آن محکم و ثابت می شود، چرخش بخش متحرک موتور شفت را به گرفته شده در می آورد و باعث شدن تیغه ها به دور شفت یا باز شدن آن ها می شود. با توجه به محدودیت فضای موتور، این نوع کرکره برای دربهای با مساحت کوچک یا متوسط استفاده می شود.

سیستم ساید یا صنعتی

کرکره اتوماتیک با موتور سایت، به دلیل قرار گرفتن موتور بیرون از لوله و عدم وجود محدودیت فضا برای موتور، دارای موتورهای قوی تر هستند که آن ها را برای درب های بزرگ و صنعتی و درب های با تردد زیاد تبدیل به یک گزینه ایده ال می کنند. در این مدل نیروی محرکه موتور از طریق چرخ دنده و زنجیر به شفت منتقل می شود و باعث چرخش شفت و باز و بسته شدن کرکره می شود.

در صورت تمایل راهنمای خرید درب کرکره ای را مطالعه کنید.

درب کرکره ای

درب ورود و خروج یکی از بخش‌های بسیار مهمی است که برای هر سازه باید در نظر گرفته شود. از گذشته تاکنون طراحی درب‌ها تغییرات زیادی داشته‌اند تا امروزه به درب‌های اتوماتیک و مدرن راحت بازشو رسیده‌ایم. درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاه یکی از درب‌های پرکاربرد است که در محیط‌های مختلف می‌توان از آن استفاده کرد. انتخاب یک درب کرکره ای اتوماتیک خوب نه‌تنها ورود و خروج را به ساختمان راحت‌تر می‌کند، بلکه باعث می‌شود تا سازه نمای زیباتر و جذابی هم داشته باشد. قیمت درب اتوماتیک کرکره ای در انواع مختلف، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت  درب اتوماتیک عایق نسبت به ساده گرانتر است. در ادامه بیشتر با درب ریموتی کرکره ایی و انواع آن آشنا می‌شوید تا بتوانید انتخاب بهتری برای خرید یک درب اتوماتیک داشته باشید. به علاوه قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای و قیمت درب اتوماتیک کرکره ای مختلف را بدانید.

درب ریموتی کرکره ایی چیست و چگونه کار می‌کند؟

درب اتوماتیک رول آپ یا کرکره برقی درب‌هایی هستند که در محور عمودی به صورت ریلی بالا و پایین می‌روند. درب کرکره ای اتوماتیک یا کرکره اتوماتیک برقی به علت داشتن قابلیت‌های زیاد و مزایای منحصر به فرد، جزو پرطرفدارترین درب‌هایی است که در پارکینگ‌ها، فضاهای صنعتی، درب ساختمان، فروشگاه‌ها و ... کاربرد دارد. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای یا درب کرکره ای اتوماتیک بر اساس نوع کاربرد تغییر می‌کند. قیمت درب اتوماتیک عایق و ساده نیز با هم فرق می‌کنند. 

این نوع درب توسط یک موتور قوی جابه‌جا می‌شود. هر چند استفاده از کرکره در گذشته هم رواج داشته است؛ اما دسترسی به تکنولوژی‌های جدید باعث شد تا بتوان درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاه را مورد استفاده قرار داد و بدون نیاز به کشیدن و باز و بسته کردن آن با دست، به‌راحتی از درب کرکره ای اتوماتیک بهره برد. استفاده از کرکره اتوماتیک برقی در مکان‌های مختلفی امکان‌پذیر است و داشتن تنوع در درب کرکره ای اتوماتیک به‌خصوص در سال‌های گذشته باعث شده است تا درب کرکره ای اتوماتیک طرفداران بیشتری پیدا کند. 
قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای و فروشگاهی و کرکره رول درب برقی به نسبت کارایی که دارد هم مناسب است و استفاده از آن را بیشتر پرطرفدار کرده است. قیمت درب اتوماتیک کرکره ای طیف وسیعی دارد.

انواع درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاه 

درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاه ، پارکینگ و سازه‌های مختلف دارای تنوع زیادی است. در گذشته فقط یک مدل درب کرکره ای آلومینیومی وجود داشت که به‌مرور تنوع در ساختار و جنس آن‌ها بیشتر شد. همین عامل هم سبب شد تا در محیط‌های مختلف بتوان از آن‌ها استفاده کرد. برای این که بیشتر با انواع کرکره اتوماتیک برقی آشنا شوید در ادامه به بررسی دسته‌بندی‌های مختلف از نظر جنس، طراحی، کاربرد و ... آن‌ها می‌پردازیم. این دسته‌بندی‌ها روی قیمت درب اتوماتیک کرکره ای موثر است.درب اتوماتیک فروشگاه در انواع مختلف تولید می شود.


درب اتوماتیک کرکره ای  فروشگاه درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ 

یکی از دسته‌بندی‌هایی که بر روی کرکره اتوماتیک برقی انجام می‌گیرد، از نظر جنس درب کرکره ای اتوماتیک است. جنس درب ریموتی کرکره ایی بسیار مهم است و بر روی کیفیت، کارایی و قیمت کرکره اتوماتیک برقی تأثیرگذار است. 

درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی آلومینیومی

یکی از پرکاربردترین انواع درب اتوماتیک کرکره ای، نوع آلومینیومی آن است. استفاده از درب کرکره ای اتوماتیک از گذشته تاکنون، حتی در درب‌هایی که دستی باز و بسته می‌شوند بسیار رایج است. کرکره‌های کرکره اتوماتیک برقی از قطعات آلومینیوم باکیفیت طراحی شده‌اند. از آلومینیوم مرغوب و درجه یک در ساخت این درب‌ها استفاده می‌شود. به همین علت دارای کیفیت بالا و طول عمری زیادی هستند. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بر اساس کیفیت آلومینیوم می‌تواند تغییر کند. مشخصات درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ آلومینیومی شامل موارد زیر هستند.

ماندگاری و طول عمر در درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی آلومینیومی

آلومینیوم یک فلز مقاوم است که در برابر شرایط محیطی مانند اقلیم گرم، رطوبت و نم، باران‌های اسیدی و ... مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد. استحکام بالای درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ از دیگر ویژگی‌های آن است و خیالتان از بابت بریدن یا شکستن آن هم راحت است. به همین علت امنیت بالایی دارد و برای مدتی طولانی هم می‌توان از آن استفاده کرد. اگر قیمت درب اتوماتیک کرکره ای بالا باشد، معمولا ماندگاری بیشتری هم دارد.

طراحی کرکره اتوماتیک برقی

این درب‌ها در سایزهای مختلفی طراحی می‌شوند. لایه‌های شیاردار از آلومینیوم اکسترود برای ساخت این نوع درب استفاده شده است. ضخامت آن زیاد نیست و همین عامل هم سبب می‌شود تا وزن بالایی نداشته باشد. درب ریموتی کرکره ایی دارای طراحی ظاهری زیبا هستند و رنگ خاکستری آن، استفاده از این درب‌ها را برای هر فضایی مناسب می‌کند. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای با طراحی آن هم در ارتباط است.

مزایای کرکره اتوماتیک برقی آلومینیومی

این درب‌ها وزن کمی دارند و در ابعاد بزرگ هم قابل طراحی هستند. مقاومت بالای آن‌ها، باعث می‌شود تا دچار زنگ‌زدگی نشوند. از طرفی استحکام بالای این نوع درب نیز از دیگر مزایای مهم آن است که باعث می‌شود تا امنیت بالایی را برای محیط ایجاد کند. هنگام استفاده از این درب، سر و صدای زیادی ایجاد نمی‌شود. 

درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی M.S

یکی دیگر از مدل‌های پرکاربرد درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ و ساختمان، نوع M.S آن است. در اصل این نوع درب نه‌تنها از نظر جنس متفاوت است؛ بلکه طراحی آن هم به صورت مشبک انجام می‌شود. درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ M.S از جنس فلز به‌خصوص آهن است. نوارهای فلزی در کرکره اتوماتیک برقی از این نوع کنار هم قرار گرفته‌اند و صفحات مشبکی را ساخته‌اند. مشخصات درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ از نوع M.S در ادامه بررسی می‌شود تا بیشتر با آن آشنا شوید. 

طراحی و جنس بدنه در کرکره اتوماتیک برقی M.S

مهم‌ترین ویژگی که این نوع درب دارد، طراحی خاص آن است. درب ام اس به صورت مشبک ساخته می‌شود و از بیرون تا حدودی می‌توان داخل محدوده را مشاهده کرد. زیبایی این درب‌ها نسبت به کرکره برقی اتوماتیک آلومینیومی به‌مراتب بیشتر است و لوکس‌تر به نظر می‌رسد. همان‌طور که گفته شد، جنس این درب هم می‌تواند از فلزات مختلف انتخاب شود. نوع فلزات بر روی قیمت درب اتوماتیک کرکره ای از این نوع موثر است.

مقاومت و استحکام کرکره برقی اتوماتیک ام اس

این نوع درب دارای کیفیت بسیار بالایی است. هر چند ممکن است تصور کنید برخی از فلزات مانند آهن در برابر عوامل محیطی استحکام کمی دارند؛ اما فراوری و استفاده از ضدزنگ و رنگ روی آن‌ها باعث می‌شود تا تیغه‌ها کاملاً مقاوم و باکیفیت باشند. طول عمر و مقاومت در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی این درب‌ها باعث می‌شود تا با یک بار پرداخت هزینه بتوان از آن برای مدتی طولانی بهره برد. 
قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای مناسب است و انواع درب اتوماتیک کرکره ای M.S جزو کرکره‌های مقرون به صرفه و اقتصادی هستند؛ از این رو طرفداران زیادی هم دارند. قیمت درب پارکینگ کرکره ای در انواع ساده و مدرن با هم متفاوت است.

باز و بسته شدن درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی ام اس

با توجه به طراحی کرکره برقی اتوماتیک ام اس، شیارهای آن هنگام باز و بسته شدن بر روی هم تا شده یا آزاد می‌شوند. این درب‌ها به کمک یک قطعه کنترل‌کننده سرعت، به آرامی به پایین می‌خزند و ترمز الکترومغناطیسی که بر روی آن‌ها نصب می‌شود، امکان ایجاد صدمات مختلف را به افراد یا ماشین‌آلات به صفر می‌رساند. تکنولوژی که برای باز و بسته کردن این درب به کار می‌رود، بر روی قیمت درب اتوماتیک کرکره ای تاثیرگذار است.

امنیت درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی M.S

احتمالاً هنگامی که به ظاهر درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ از این نوع نگاه می‌کنید، تصورتان این است که امنیت زیادی ندارند. هر چند داشتن دید به داخل سازه ممکن است باعث شود تا این نوع درب برای هر محیطی مناسب نباشد؛ اما مقاومت و استحکام آن، امنیت را برای هر فضایی ایجاد می‌کند. 
شیارهای فلزی کاملاً محکم هستند و امکان بریدن یا شکستن آن‌ها وجود ندارد. از طرفی می‌توان سیستم‌های ضد سرقت را هم بر روی آن‌ها نصب کرد تا در صورت دست‌کاری، به‌سرعت کاربر مطلع شود. قیمت درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای بر اساس طراحی این درب تغییر می‌کند.

مزایای استفاده از درب ریموتی کرکره ایی

درب، بر روی نمای سازه تأثیر به سزایی دارد. طراحی خاص و زیبای این نوع درب باعث می‌شود تا افراد مشکل‌پسند هم از آن رضایت داشته باشند. 
این درب استحکام و امنیت بالایی دارد و می‌توان با اطمینان خاطر محیط را ترک کرد. قیمت درب اتوماتیک کرکره ای مناسب هم هست.
وزن کم و قیمت مقرون به صرفه که درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ ام اس دارد، آن را برای کسانی که قصد دارند تا هزینه‌های جانبی خود را مدیریت کنند، مناسب کرده است. از طرفی این درب در برابر طوفان هم مقاومت زیادی دارد و ایجاد سر و صدای زیاد را هم به همراه نخواهد داشت. 

درب اتوماتیک عایق 

یکی دیگر از انواع کرکره برقی اتوماتیک، از نظر جنس، درب‌هایی است که از جنس پلی‌کربنات ساخته شده‌اند. استفاده از درب‌های کرکره ای برای محیط‌های اداری و دفاتر کاری شیک یک انتخاب عالی است. درب پلی‌کربنات جزو لوکس‌ترین درب‌های کرکره ای هستند که می‌توان از آن‌ها بهره برد. البته نباید گران بودن آن‌ها را هم نادیده گرفت؛ چون قیمت بسیار بالایی دارند و برای محیط‌های خاص کاربرد دارند. برخی از مشخصات درب اتوماتیک عایق و ساده پلی‌کربنات را در ادامه بررسی می‌کنیم. 
طراحی ظاهری درب اتوماتیک کرکره ای پلی‌کربنات
می‌توان گفت که طراحی ظاهری این درب نسبت به سایر درب‌های اتوماتیکی که تاکنون بررسی شد کاملاً متفاوت است. این درب‌ها کاملاً شفاف هستند و بخش پشتی آن‌ها کامل دیده می‌شود. لایه‌های شفاف پلی‌کربنات در کنار هم قرار گرفته‌اند و درب زیبا و لوکسی را ایجاد می‌کنند. برای ساختمان‌های لوکس و مدرن بیشتر از این نوع درب کرکره ای اتوماتیک استفاده می‌شود. 
درب اتوماتیک کرکره ای پلی‌کربنات معمولاً در رنگ‌های سفید، طوسی، شیری و برنزی تولید می‌شوند. اگر قیمت درب اتوماتیک کرکره ای برایتان مهم است، ممکن است هر رنگی را از این درب کرکره ای اتوماتیک نتوانید انتخاب کنید.
پلی‌کربنات ظاهری شیشه مانند و شفاف دارد که دید خوبی را برای پشت درب ایجاد می‌کند. ظاهر شفاف درب کرکره ای اتوماتیک از این نوع را جلوی بانک‌ها و طلافروشی‌های زیادی ممکن است دیده باشید.درب اتوماتیک شیشه ای پرکاربرد است.
استحکام و دوام کرکره برقی اتوماتیک پلی‌کربنات
هر چند ظاهر درب اتوماتیک عایق پلی‌کربنات به گونه‌ای است که ممکن است تصور کنید، مقاومت کمی دارد؛ اما این درب‌ها دارای مقاومت بسیار بالایی هستند و استحکام آن‌ها زیاد است. پلی‌کربنات در برابر رطوبت و شرایط محیطی هیچ گونه تغییری از خود نشان نمی‌دهد و بسیار مقاوم است. به همین علت در محیط‌هایی با اقلیم مرطوب، برای مدتی طولانی بدون کوچک‌ترین خوردگی می‌توان از آن بهره برد. 
برخی از تولیدات درب پلی‌کربنات حتی مورد تأیید پلیس پیشگیری است؛ زیرا به‌عنوان تیغه‌های ضدگلوله هم شناخته می‌شوند. تیغه‌های پلی‌کربنات به کمک واسط‌هایی از جنس آلومینیوم یا لوله‌های فولادی به همدیگر اتصال داده می‌شوند. 
استفاده از مواد UV در تیغه‌های پلی‌کربنات
از دیگر مشخصات درب اتوماتیک عایق و ساده، خاصیت ضد آفتابی آن است. این تیغه‌ها درون خود حاوی مواد UV هستند که تا حد زیادی اشعه خورشید را بازتاب داده و از گرم شدن زیاد محیط داخل ساختمان جلوگیری می‌کند. از طرفی اثر منفی اشعه خورشید را بر روی محیط داخلی و هر گونه ابزار یا منسوجات داخل آن به‌شدت کاهش می‌دهد. 
وزن و نحوه کار کرکره برقی اتوماتیک پلی‌کربنات
پلی‌کربنات جزو موادی است که وزن کمی دارد. درب‌هایی از این نوع هم سبک بوده و وزن زیادی را روی سازه اعمال نمی‌کنند. با توجه به قیمت بالایی که درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ از این نوع دارند، معمولاً به سیستم‌های ضد سرقت نیز تجهیز می‌شوند. از طرفی سنسورهای مختلفی که روی آن‌ها نصب می‌شود در کنار ترمز و موتورهای قوی باعث می‌شود تا کاملاً نرم و ایمن باز و بسته شوند. از طرفی هنگام باز و بسته شدن هم سر و صدا ایجاد نمی‌کند. 

مزایا و معایب درب اتوماتیک کرکره ای پلی‌کربنات

استحکام، زیبایی و مقاومت در برابر شرایط محیطی از مزایایی است که درب اتوماتیک کرکره ای پلی‌کربنات دارد. وزن کمی که دارد هم به موتور فشار وارد نمی‌کند. 
در کنار مزایایی که باعث شده است تا درب اتوماتیک کرکره ای پلی‌کربنات توجه افراد زیادی را به خود جلب کند، باید ایرادات آن را هم در نظر گرفت. برای محیط‌هایی که امنیت اطلاعات بالاست، دید به داخل محیط باعث می‌شود تا نتوان از این درب در نوع شفاف آن استفاده کرد. البته گاهی اوقات با استفاده از کرکره‌های پلی‌کربنات تیره این مشکل هم حل می‌شود. از طرفی قیمت بالا و گران بودن آن‌ها هم از دیگر ایرادات این نوع درب کرکره ای محسوب می‌شود. البته باید بدانید که طول عمر بالا و ماندگاری کیفیت اولیه آن هم این ایراد را جبران کرده است. 

سایر انواع کرکره برقی اتوماتیک

به‌جز مدل‌های که ذکر شد، درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگ در جنس‌های دیگری هم تولید می‌شود. درب ریموتی کرکره ایی از جنس گالوانیزه نیز قیمت مناسبی دارد و استحکام بالای آن سبب می‌شود تا افراد زیادی استفاده از آن را بپسندند. کرکره‌های گالوانیزه به نسبت آلومینیوم دارای خاصیت عایق صدا و حرارت بیشتری هستند. به همین علت در محیط‌های کاری و اقلیم‌های سرد یا گرم بیشتر از آن‌ها استقبال می‌شود. 
البته کیفیت این کرکره‌ها به موارد متعددی مانند کیفیت و ضخامت ورق گالوانیزه، کیفیت فوم تزریقی، رنگ مورد استفاده و ... بستگی دارد. 
نوع دیگر کرکره برقی اتوماتیک، کرکره‌هایی از جنس فولاد است. برای مکان‌های صنعتی که مقاومت درب بسیار مهم است، درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی فولادی یک انتخاب عالی است. فولاد با ترکیب چندین فلز تولید شده و مقاومت و استحکام بسیار بالایی دارد. به همین علت استفاده از آن در ساخت درب و پنجره‌هایی که استحکام بالایی دارند توصیه می‌شود. البته نباید این نکته را هم نادیده گرفت که وزن این نوع درب به نسبت سایر کرکره برقی اتوماتیک بالاتر است و این موضوع از معایب آن محسوب می‌شود. 
ورق‌های مورد استفاده در این کرکره‌ها به علت ضخامت بالای فولاد، تک جداره هستند. در صورتی که آلومینیوم و گالوانیزه به صورت دوجداره در طراحی درب کرکره اتوماتیک فروشگاهی به کار می‌روند. 

خرید و نصب کرکره برقی

یکی از ابزارهای کاربردی که در ساختمان‌های مدرن امروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد کرکره برقی است. در فروشگاه‌ها و پاساژ‌ها دیگر خبری از کرکره‌های قدیمی و پر سر و صدا نیست و خرید و نصب کرکره برقی جایگزین آن شده است. اما این تنها مزیت استفاده از کرکره اتوماتیک نیست. 

در این مطلب قصد داریم ویژگی‌ها و مزایای کرکره برقی پارکینگ منازل و مجتمع‌های تجاری را بررسی کنیم و یک راهنمای جامع برای خرید و نصب کرکره برقی در اختیار شما قرار دهیم.  

اگر شما هم قصد نصب کرکره اتوماتیک را داریدف پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را تا آخر دنبال کنید. 

کرکره برقی چیست؟ 

کرکره یکی از ابزارهایی که در ساختمان‌سازی کاربرد دارد و به جای درب ورودی در پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. ویژگی مهم کرکره برقی پارکینگ این است که می‌توان به سادگی از آن استفاده کرد و با یک ریموت آن را بالا و پایین برد. استفاده از این کرکره‌ها علاوه بر پارکینگ مجتمع‌های تجاری، در پارکینگ منازل مسکونی هم رواج پیدا کرده است. زیرا امنیت و ایمنی بالایی برای کاربران ایجاد می‌کنند. 

همچنین با توجه به شکل ظاهری شیکی که دارند در زیبایی نمای ساختمان تاثیرگذار هستند. اما ویژگی‌های مهم کرکره‌های اتوماتیک فقط محدود به این موارد نیست، بلکه می‌توان به نقش محافظتی کرکره برقی پارکینگ در مقابل ورود گرد و غبار و حشرات هم اشاره کرد. 

نکته‌ای که اهمیت دارد این است که هنگام خرید کرکره باید سعی کنید محصولی خریداری کنید که کیفیت آن مطلوب باشد تا بتوانید از آن انتظار داشته باشید تا مدت طولانی بدون نیاز به تعویض کارایی داشته باشد. 

مزایای استفاده از کرکره برقی چیست؟ 

استفاده از کرکره برقی در ساختمان‌های صنعتی، تجاری و مجتمع‌های مسکونی با مزایای زیر همراه است. 

استحکام و مقاومت بالا

کاهش آلودگی صوتی

کاربری آسان و راحت 

قابلیت شستشو 

امنیت بالا 

قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف

طراحی در ابعاد مختلف 

 

اجزای کرکره برقی 

کرکره اتوماتیک از اجزای مختلفی تشکیل شده که در کنار هم باعث بالا و پایین رفتن اتوماتیک کرکره می‌شود. اجزای کرکره اتوماتیک شامل موارد زیر است.

1. موتور کرکره برقی 

موتور اصلی‌ترین قسمت کرکره است که وظیفه‌ی جابه جا کردن کرکره برقی را به عهده دارد. موتور این کرکره‌ها سه نوع توبلار، موتور ساید و موتور سنترال هستند. 

موتور توبلار 

موتورهای توبلار وزن کمی دارند و خیلی بزرگ نیستند. برای خرید و نصب کرکره برقی با موتور توبلار باید به این نکته توجه داشته باشید که این کرکره‌ها به دلیل وزن کم و سایز نسبتا کوچکی که دارند نمی‌توانند کرکره برقی پارکینگ یا درب ورودی بزرگ را به حرکت دربیاورند.

موتور ساید 

خرید و نصب کرکره برقی با موتور ساید برای کرکره‌های بزرگ مناسب است. زیرا این موتورها قوی هستند و گشتاور بالایی دارند. 

1. موتور سنترال

در مکان‌هایی که تردد خیلی زیاد نباشد می‌توان از کرکره برقی با موتور سنترال استفاده کرد. خرید و نصب کرکره برقی با موتور سنترال راحت و بدون دردسر است و هزینه‌ی بالایی ندارد. 

2. تیغه‌ی کرکره برقی 

تیغه‌ی کرکره‌های اتوماتیک از لحاظ جنس به تیغه‌های آلومینیومی، تیغه‌های گالوانیزه، تیغه‌های پلی‌کربنات تقسیم می‌شوند که هر کدام از آن‌‌ها با کیفیت‌های متفاوت در بازار موجود است. 

تیغه‌های آلومینیومی یکی از پرکاربردترین جنس‌های تیغه برای ساخت کرکره برقی پارکینگ است. زیرا ماندگاری بالایی دارد در مقابل باد و باران و خط و خش به زودی خراب نمی‌شود، اما قیمت کرکره اتوماتیک با جنس آلومنیوم نسبت به کارایی که دارد بالا نیست. تیغه‌های گالوانیزه همانطور که از نام آن مشخص است، از گالوانیزه تهیه می‌شوند؛ به همین دلیل قیمت کرکره اتوماتیک گالوانیزه خیلی بالا نیست. 

کسانی هم که مایل باشند از تیغه‌های قابل رویت استفاده کنند بهتر است کرکره برقی با تیغه کربنات تهیه کنند. زیرا تیغه‌های به کار رفته در این کرکره‌ها شفاف هستند و به راحتی می‌توان پشت تیغه را مشاهده کرد.

3. ریل کرکره برقی 

یکی از قسمت‌های کرکره برقی پارکینگ ریل است که تیغه‌ها از آن عبور می‌کنند. برای اینکه بین ریل و تیغه کرکره برقی سایشی ایجاد نشود و کیفیت آن را کم نکند، یک لاستیک داخل ریل به کار می‌رود. 

جنس آلیاژی که در ساخت کرکره به کار می‌رود بر قیمت کرکره برقی تاثیر گذار است. زیرا ریل از جنس آهن و آلومینیوم هستند. 

4. قوطی کرکره‌های اتوماتیک 

نصب کردن کرکره در دو طرف چهارچوب نیاز به یک قوطی دارد. قوطی‌ها بر اساس اندازه‌ی کرکره برقی پارکینگ طراحی و ساخته می‌شوند. 

5. شفت کرکره برقی 

تیغه‌های کرکره باید روی یک لوله رول شوند. این لوله شفت نامیده می‌شود و از جنس فولاد است. در موتورهای کوچک سایز لوله هم باید کوچک باشد، درحالی‌که در موتورهای بزرگ از سایزهای بزرگتر هم می‌توان استفاده کرد. 

6. صفحه پلیت 

یکی دیگر از اجزای کرکره برقی صفحه پلیت است که به عنوان یک واسطه بین قوطی و موتور نصب می‌شود و باعث حرکت کرکره می‌شود. 

7. یاتاق کرکره برقی ضد سرقت 

یاتاق کرکره برقی که با نام اندکپ هم شناخته می‌شود وظیفه‌ی نگه داشتن روی صفحه پلیپ را به عهده دارد.

8. جاقفلی کرکره برقی پارکینگ 

یکی از اهداف نصب کرکره برقی پارکینگ یا مکان‌ها ورود و خروج بالابردن امنیت است. با نصب قفل در انتهای تیغه می‌توان امنیت کرکره برقی را بالاتر برد و از آن به عنوان کرکره برقی ضد سرقت استفاده کرد. 

9. برق اضطراری کرکره 

یکی از نکات مهمی که در خرید و نصب کرکره برقی اهمیت دارد استفاده از آن در زمان قطعی برق است. به همین دلیل کرکره‌ برقی پارکینگ یک باتری مخصوص دارند که انرژی برق در آن ذخیره می‌شود تا درصورت قطع برق مشکلی برای کاربران ایجاد نشود. زیرا اگر این ویژگی در ساخت کرکره برقی در نظر گرفته نشود ممکن است برق قطع شود و خودرو شما داخل پارکینگ بماند. 

قیمت کرکره برقی در تهران 

با استفاده‌ی گسترده‌ از کرکره برقی ضد سرقت در پارکینگ مجتمع‌های مسکونی و تجاری و درب‌های ورود و خروج، قیمت کرکره اتوماتیک هم اهمیت پیدا می‌کند. زیرا وقتی برای خرید و نصب کرکره برقی اقدام کنید متوجه می‌شوید با قیمت‌های مختلفی روبرو هستید. فاکتورهای با اهمیت زیادی وجود دارد که باعث تغییر قیمت کرکره برقی در تهران می‌شود. 

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کرکره اتوماتیک شامل موارد زیر است.

تاثیر سایز و ابعاد بر قیمت کرکره اتوماتیک 

یکی از مهم‌ترین عواملی که بر قیمت کرکره برقی در تهران تاثیرگذار است، سایز کرکره است. هر چقدر سایز کرکره بزرگتر باشد، قیمت آن هم بالاتر می‌رود. اندازه‌گیری کرکره باید دقیق باشد، زیرا کوچکترین خطا در اندازه‌گیری باعث می‌شود کرکره اتوماتیک نتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. 

هزینه نصب کرکره اتوماتیک 

در برآورد هزینه‌ی مورد نیاز برای خرید و نصب کرکره برقی باید دستمزد و هزینه‌ای که نصاب دریافت می‌کند را هم در نظر داشته باشیم. زیرا این هزینه هم بر قیمت کرکره برقی در تهران تاثیر می‌گذارد. 

تاثیر رنگ بر قیمت کرکره اتوماتیک 

رنگ‌های سفارشی کرکره‌های برقی قیمت بالاتری دارند که باید قبل از سفارش کرکره پارکینگ به آن توجه داشته باشید. 

تاثیر ضخامت بر قیمت کرکره برقی در تهران 

ضخامت تیغه‌های کرکره از عواملی مهمی است که بر قیمت کرکره اتوماتیک تاثیرگذار است. زیرا هر چقدر آلیاژ بیشتری در ساخت کرکره به کار رفته باشد، قیمت آن بالاتر می‌رود. 

تاثیر قابلیت‌های اضافی بر قیمت کرکره برقی در تهران 

یکی از مزایای استفاده از کرکره برقی این است که می‌توان قابلیت‌هایی را به آن اضافه کرد. قیمت کرکره اتوماتیک با این قابلیت‌ها خیلی بالا نمی‌رود اما می‌توانید حداکثر کارایی را از آن انتظار داشته باشید.
اگر به دنبال خرید یک محصول کاربردی با ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص هستید پیشنهاد می‌کنیم هنگام خرید کرکره برقی به نصب جاقفلی هوشمند هم توجه کنید. جاقفلی هوشمند این امکان را فراهم می‌شکند که بعد از بستن کرکره‌ها و قفل کردن آن، دیگر دکمه‌ی ریموت عمل نکند. یعنی اگر هم دکمه ریموت را فشار دهید کرکره بالا  پایین نمی‌رود که برای ایجاد ایمنی به خصوص در فروشگاه‌ها اهمیت زیادی دارد. 

تاثیر گارانتی و خدمات پس از فروش بر قیمت کرکره برقی در تهران 

برخی از تولید کنندگان محصولات خود را ضمانت می‌کنند. خرید و نصب کرکره برقی که گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتری ارائه بدهد با قیمت بالاتری انجام می‌شود. 
 
چرا قبل از خرید و نصب کرکره برقی باید به قیمت آن توجه کنیم؟ 
ساده‌ترین پاسخ به این سال این است که همه‌ی ما تمایل داریم محصولات مورد نیاز خود را با قیمت مناسب بخریم. اما توجه به قیمت کرکره برقی در تهران دلیل با اهمیت دیگری هم دارد و آن تجربه‌ی یک خرید موفق است. 
بهتر است قبل از خرید و نصب کرکره برقی اطلاعات کافی در مورد تجهیزات کرکره داشته باشید تا بدانید بابت چه چیزی دارید هزینه پرداخت می‌کنید. زیرا داشتن این اطلاعات به شما کمک می‌کند، مناسب‌ترین قیمت کرکره اتوماتیک با بهترین کیفیت را انتخاب کنید.  
بسیاری از خریداران این تجربه را داشته اند که بعد از خرید و نصب کرکره برقی با کیفیت نامرغوب محصول مواجه شدند و متوجه شدند اگر به همان نسبت که به قیمت کرکره برقی اتوماتیک حساس بودند، به متناسب بودن آن با کیفیت هم توجه می‌کردند، می‌توانستند خرید به صرفه‌تری داشته باشند. 
یک پیشنهاد برای کاهش هزینه خرید کرکره برقی 
کسانی‌که از کرکره‌ی قدیمی و سنتی استفاده می‌کنند می‌توانند با صرف هزینه برای برقی کردن کرکره کاربری آن را تغییر دهند. قیمت کرکره برقی ضد سرقت بالاست، اما با هزینه‌ی کم می‌توان کرکره سنتی را به کرره اتوماتیک تبدیل کرد. 
 

نصب کرکره برقی 

برای استفاده بهینه از کرکره برقی پارکینگ باید به این نکته توجه داشته باشید که نصب کرکره حتماً باید توسط یک فرد حرفه‌ای انجام شود. زیرا کوچکترین اشکال و اختلال در نصب باعث می‌شود غلتک‌های کرکره به خوبی کار نکند. حتی اگر قیمت کرکره برقی در تهران بالا باشد اما به درستی نصب نشود نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم کرکره به درستی کار کند یا اینکه به مدت طولانی دوام داشته باشد. 
این مطلب در مورد مشخصات کرکره برقی و اجزای تشکیل دهنده آن است. با توجه به اینکه قیمت کرکره برقی ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارید، به بررسی تمام این عوامل پرداختیم تا با در نظر گرفتن آن‌ها بتوانید خرید موفقی را تجربه کنید و تا مدت طولانی از کرکره برقی استفاده کنید. 
 
مطالعه بیشتر