درب شیشه ای اتوماتیک لولایی

درب شیشه ای اتوماتیک لولایی
مقالات

درب شیشه ای اتوماتیک لولایی چیست و چه کاربردهایی دارد؟ ویژگی ها و مزایایی استفاده از درب شیشه ای اتوماتیک لولایی چیست؟


درب شیشه ای اتوماتیک لولایی چیست؟

درب های شیشه ای اتوماتیک یکی از محبوب ترین و پراستفاده ترین درب ها در دنیای مدرن هستند و این نوع درب ها را امروزه در فضاهای مختلفی می بینیم. یکی از انواع درب های شیشه ای اتوماتیک مربوط به درب شیشه ای اتوماتیک لولایی می شود. درب شیشه ای اتوماتیک لولایی یا سوئینگ از لحاظ ظاهری شباهت زیادی به انواع درب های لولایی رایج دارند با این تفاوت که با استفاده از انرژی الکتریکی و به صورت اتوماتیک کار می کنند. این نوع درب ها در دو حالت یک لنگه و دو لنگه مورد استفاده قرار می گیرند و بر روی هر یک از لنگه ها بازوی الکترومکانیک نصب می شود. استفاده از این نوع درب به ویژه در مکان هایی با دهانه ورودی کم عرض بسیار مناسب می باشد.


ویژگی های درب شیشه ای اتوماتیک لولایی

از جمله ویژگی های این نوع درب شیشه ای این است که می توان بدون تعویض درب آن را اتوماتیک کرد و در نتیجه هزینه های کمتری را برای درب اتوماتیک پرداخت نمود. بنابراین درب شیشه ای اتوماتیک لولایی برای ساختمان هایی که بازسازی می شوند گزینه ای کاملا مناسب و مقرون به صرفه می باشد. البته دقت داشته باشید که درب شیشه ای لولایی فعلی باید برخی مشخصات را مانند وزن کم را داشته باشد تا بتوان آن را اتوماتیک نمود. از دیگر ویژگی های درب شیشه ای اتوماتیک لولایی باید به نصب آسان آن اشاره داشت که به سهولت امکان پذیر می باشد. استفاده از این نوع درب ها راحتی استفاده کنندگان را در پی خواهد داشت به گونه ای که تنها با اعمال فشار اندکی بر روی درب، درب مذکور به صورت اتوماتیک باز خواهد شد. از دیگر ویژگی های این نوع درب ها باید به امنیت بالای آنها اشاه کرد.

بیشترین کاربرد درب شیشه ای اتوماتیک لولایی در مکان هایی می باشد که رفت و آمد آنها به صورت یک طرفه می باشد. همچنین در شرایطی که برای ورود و خروج افراد نیاز به راهنمایی باشد نیز می توان از درب شیشه ای اتوماتیک لولایی استفاده کرد. به طور کلی از این نوع درب های شیشه ای اتوماتیک در اماکن مختلفی نظیر مدارس، سالن های نمایش، بیمارستان ها، درمانگاه ها، سالن های کنسرت، سینما و... استفاده می شود. از مزایای درب شیشه ای اتوماتیک لولایی می توان به کاهش هدر رفت انرژی به کمک آنها شااره کرد. نوع پیشرفته درب شیشه ای اتوماتیک لولایی دارای سیستم ایمنی ضد برخورد نیز می باشد که به کمک این سیستم در صورت وجود مانع بر سر راه، مسیر حرکت خود را تغییر خواهد داد. این درب های شیشه ای قابلیت سازگاری با سیستم های کنترل تردد و ضد حریق را نیز دارا می باشند. در کنار تمام خصوصیات فنی درب شیشه ای اتوماتیک لولایی باید به زیبایی و طراحی مدرن آنها نیز اشاره کنیم که باعث جذاب تر شدن فضا خواهد شد.


خرید درب شیشه ای اتوماتیک لولایی

در صورتی که قصد خرید درب شیشه ای اتوماتیک لولایی را دارید دردابتدا نوع نیاز خود را مشخص نمایید و سپس بر اساس ایعاد محل نصب و نوع عملکرد مورد انتظارتان بهترین درب شیشه ای اتوماتیک لولایی را انتخاب نمایید. در خرید این نوع درب شیشه ای اتوماتیک به برند تولید کننده و همچنین کیفیت قطعات آن توجه داشته باشید. ضمن اینکه اعتبار مرکز فروش درب شیشه ای اتوماتیک لولایی نیز بسیار مهم است. خرید خود را از مراکزی انجام دهید که کار نصب درب شیشه ای اتوماتیک لولایی را به طور تخصصی انجام می دهند و دارای خدمات پس از فروش مناسبی می باشند.


قیمت درب پارکینگی ریلی

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک لولایی به موارد مختلفی از جمله برند سازنده و ابعاد و وزن این نوع درب بستگی دارد. توصیه می کنیم قبل از اقدام به خرید ابتدا قیمت این نوع درب را از چند مرکز مختف دریافت کنید و سپس به مقایسه آنها بپردازید. شرکت اشل یکی از بزرگترین مراکز فروش درب شیشه ای اتوماتیک لولایی در کشور است که انواع درب های اتوماتیک را با کیفیت تضمین شده عرضه می کند. برای اطلاع از قیمت درب شیشه ای اتوماتیک لولایی می توانید با کارشناسان فروش اشل تماس بگیرید.

مقالات
مقالات مرتبط
نصب درب اتوماتیک

1397-04-27 04:07

ریشه/مقالات

نصب درب اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک

1397-04-27 04:19

اسلایدر/ریشه/مقالات

کرکره برقی اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه ای

1397-05-07 02:54

اسلایدر/ریشه/مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای

جک اتوماتیک ریلی

1397-05-10 02:40

ریشه/مقالات

جک اتوماتیک ریلی

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید
محصولات
محصولات مرتبط