درب اتوماتیک گرد

درب اتوماتیک شیشه ای با استفاده از تکنولوژی مدرن یکی از جذاب ترین سیستم هایی در بخش درب اتوماتیک محسوب می گردد ، این درب ها عمدتا در موسسات مالی و مراکز درمانی استفاده می گردد.
درب های اتوماتیک شیشه ای به صورت دقیق و با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می شوند این درب ها با قابلیت نصب سیستم access control و استفاده از ریموت کنترل می توانند باز و بسته شوند.
مهمترین قابلیت این درب های راحتی در استفاده از آن ها است و این در بها بدون وارد کردن هیچ فشاری باز و یا بسته می شوند.
این درب ها با حفظ امنیت بالا، خیلی سریع باز و بسته می شوند، و باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می شوند و از ورود هوای گرم یا سرد و پر گردوغبار جلوگیری می کنند. همچنین این در بها بسیار مناسب جهت استفاده از افراد مسن می باشد. چرا که بدون هیچ فشاری باز می شوند، ضمنا بسیار شیک و زیبا می باشند و بهترین نوع خوش آمد گویی برای مراجعین می باشد. ضمنا شما می توانید لوگوی مجموعه خود را روی این در ها چاپ نمایید. این چاپ ها به صورت سیلکی و رنگ آن سرامیکی و ارگانیک می باشد. که به صورت دیجیتالی و با 16 نوع رنگ مختلف چاپ می شود.
فریم درب اتوماتیک شیشه ای به صورت سه سانت و 6 سانت تولید می گردد و وزن هر متر مربع فریم حدود 20 الی 22 کیلو می باشد. این درب ها ضمنا تا حدودی در برابر حریق مقاوم است و از مقاومت بالایی جهت ورود غیر مجازی برخوردار است.
ضمنا این درب ها مجهز به باطری beackup می باشد که در مواقع قطع برق می تواند فرمان باز و بست با درب بدهد.

درب اتوماتیک گرد با طراحی متمایز و منحصر به فرد از محصولات خاص فیلد کاری درب‌های اتوماتیک است. دارا بودن نمایی متفاوت و بسیار جذاب، این نمونه درب را به محصولی مناسب برای فضاهای مجلل و لاکچری تبدیل نموده است. ضمن آنکه به‌دلیل کاربرد متریال باکیفیت و طراحی ویژه در این محصول، امتیازات خاصی به‌لحاظ جنس بدنه و نوع کاربرد به این محصول تعلق می‌گیرد.
در نوشتار پیش رو ابتدا به معرفی درب اتوماتیک تمام گرد می‌پردازیم.
در ادامه می‌خوانیم:
•    درب اتوماتیک هتل و کاربردهای آن
•    از مزایای درب اتوماتیک گرد چه می‌دانیم؟
•    درب اتوماتیک تمام گرد و تفاوت‌آن با نمونه‌های گرد
با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.
 

درب اتوماتیک گرد

اگر از آن دسته افرادی هستید که با سازه‌های ساختمانی شیک و مدرن سر و کار داشته یا به بناهای لاکچری علاقمندید، بی‌شک تاکنون با درب اتوماتیک تمام گرد و کاربردهای آن در فضاهای خاص آشنایی یافته‌اید. این نوع درب با دارا بودن ویژگی‌های منحصر به فرد در سال‌های اخیر توجه و علاقه بسیاری را به خود جلب نموده و به بخشی از مصالح و تجهیزات مورد استفاده در بناهای مدرن و امروزی بدل شده است.
این محصول درب‌های خودکار در اشکال هندسی با سطح مقطع دایره‌ای و نیم دایره طراحی و تولید شده و نمای بیرونی آن در حالت بسته، حجم یک استوانه زیبا را تشکیل می‌دهد.
استفاده از متریال شیشه‌ای نشکن برای تولید این محصول، آن را به نمونه‌ای جذاب و خوش‌نما در میان محصولات درب‌های خودکار ساختمان تبدیل نموده است.
کارایی بالای سیستم هوشمند و اتوماتیک این نوع درب از یک سو و اشغال کمترین فضای ممکن توسط آن از سوی دیگر باعث شده انواع درب اتوماتیک هتل و گرد به‌عنوان محصولاتی ممتاز با ویژگی‌های کاربردی مفید در صنعت درب‌های اتوماتیک شناخته شوند. این محصول به اشکال دایره، نیم ‌دایره و در مواردی نیز بیضی قابل اجراست که اصلی‌ترین وجه تمایز آن با سایر محصولات درب خودکار به‌شمار می‌آید. این ساختار به کاربران چنین درب‌هایی اجازه می‌دهد تا در فضاهای ورودی و مدخل ساختمان‌ها از فرم زیبا و منحصر به فرد آن استفاده نموده و با ایجاد جلوه‌های جذاب، نمای ساختمان خود را دستخوش تغییرات کلی نمایند.
به این ترتیب می‌توان با اشغال کمترین فضای ممکن نسبت به نصب و بهره برداری از این نوع درب زیبا اقدام نمود. زیبایی و هارمونی ایجاد شده توسط این نوع درب اتوماتیک تمام گرد در حدی است که با اغلب جلوه‌های ساختمانی در هر سبک سازگاری داشته و به افزایش جلوه و زیباتر شدن بنا کمک می‌کند.
این محصول که در اصطلاح معماری با نام درب کرو یا قوسی نیز شناخته می‌شود علاوه بر زیبایی ظاهری، از مزایای کاربردی زیادی نیز برخوردار است که در ادامه مطلب به آنها می‌پردازیم.
 

درب اتوماتیک تمام گرد

درب‌های اتوماتیک در همه مدل‌ها جلوه‌ای زیبا و بسیار شیک دارند. این نمای زیبا باعث شده معماران و طرفداران سبک‌های هنری کاربرد این محصولات در ساختمان‌ها را توصیه نمایند.
انواع درب اتوماتیک هتل از نمونه‌های بسیار زیبایی هستند که به‌ویژه در بناهای مجلل، تالارها، برج‌های مسکونی لاکچری و ورودی هتل‌ها و مراکز تجاری بیش از سایر سازه‌ها کاربردی واقع می‌شوند. درب اتوماتیک هتل در بسیاری موارد از این سری تولیدات انتخاب می‌شود تا به فضا حالتی شیک و امروزی بخشیده و آن را از شکل یکنواخت و کسالت‌آور عمارت‌های معمولی خارج کند.
انتخاب درب اتوماتیک گرد به عنوان درب اتوماتیک هتل گزینه‌ای است که علاوه بر زیبایی و حالت ابهت و شکوه محیط، رفت و آمد افراد و عبور آنها از درب را نیز آسان‌تر می‌کند. به‌علاوه این نوع درب، گنجایش بالاتری برای تردد افراد در فضای موجود داشته و این کار را تسهیل می‌کند.
حتی در صورت کم بودن عرض درب ورودی نیز، انتخاب درب اتوماتیک تمام گرد می‌تواند به راحتی رفت و آمد افراد را در بخش ورودی مدیریت و تسهیل نماید. این نوع درب دارای گنجایش بیشتری نسبت به نمونه‌های معمولی است که به‌دلیل قوسی بودن شیشه آن شکل گرفته است.

درب اتوماتیک هتل

هر درب اتوماتیک گرد در واقع از شیشه سکوریت قوسی و یک قاب یا فریم از جنس آلومینیوم یا استیل تشکیل شده است. تفاوت این نوع درب اتوماتیک با سایر نمونه‌ها در شکل قاب و شیشه آن است که نمای جذاب و متفاوتی به آن می‌بخشد.
در واقع هر درب اتوماتیک تمام گرد از دو درب کشویی خمیده تشکیل یافته که مجموعا شکل استوانه‌ای درب را تشکیل داده و مزایای کامل یک درب کشویی اتوماتیک را به انضمام زیبایی چشمگیر و خیره کننده در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
این نوع درب با مکانیزم درب‌های اسلایدی یا کشویی کار می‌کند و به همین دلیل تنظیمات و قابلیت‌های کاربردی آن نیز مانند درب‌های کشویی است. به این ترتیب عملکرد آن نیز مانند درب‌های کشویی بوده و می‌تواند به شکل یک طرفه یا دو طرفه باز و بسته شود. با قرار گرفتن لت‌ها یا لنگه‌های درب اتوماتیک تمام گرد در کنار یکدیگر این مکانیزم شکل گرفته و عملکرد محصول کامل می‌شود.
تفاوت مکانیزم عملی این محصولات و قطعات آنها نیز به شکل ریل‌های به ‌کار رفته در آنها بستگی دارد که در نمونه‌های درب اتوماتیک گرد یا درب اتوماتیک هتل به شکل قوسی بوده و دارای نمای منحنی است.
درب اتوماتیک گرد و تنظیم خودکار زمان باز و بسته شدن
از ویژگی‌های کاربردی این محصولات می‌توان به قابلیت تنظیم زمان باز و بسته شدن آنها اشاره کرد. به این ترتیب بسته به میزان تردد افراد و نوع کاربری درب اتوماتیک هتل می‌توان نسبت به تنظیم زمان باز و بسته شدن آن اقدام نمود. این کار در محصولات هوشمند که با سیستم اتوماسیون ساختمان در تماسند از طریق پنل مرکزی تنظیم شده و توسط اپراتور انسانی یا نرم‌افزار ویژه کنترل می‌شود.
این مورد به‌ویژه در اماکن عمومی و پرترددی که از محصولات درب اتوماتیک گرد استفاده می‌کنند بسیار کلیدی بوده و باید با توجه به آمار رفت و آمد نفرات تنظیم شود.
درب اتوماتیک هتل و مراکز تجاری مانند فروشگاه‌ها و هایپر مارکت‌های بزرگ نمونه‌ای از این موارد است که به‌دلیلی ازدحام جمعیت در برخی ساعات و روزهای خاص نیاز به تنظیم زمان مورد نیاز برای باز و بسته شدن به شکل خودکار دارد.

تفاوت درب اتوماتیک گرد و تمام گرد چیست؟

درب اتوماتیک تمام گرد از 2 دسته چهارتایی لت تشکیل شده که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر یک سطح مقطع با شکل هندسی دایره را می‌سازند و همزمان در فضای بالا نیز حجم استوانه‌ای را تشکیل می‌دهند. این حجم شامل 4 لت ثابت و 4 لت متحرک با چرخش 360 درجه‌ای است که میزان اتلاف انرژی و تبادل هوا در آن کمترین حد ممکن است.
همزمان می‌توان این نوع درب را به شکل نیم دایره نیز مورد استفاده قرار داد. در این حالت تنها 4 لت برای ساخت محصول درب اتوماتیک گرد کافی است. دو لت ثابت و دو لت متحرک که در بخش مرکزی قرار گرفته و در موقعیت‌های باز و بسته به تناسب حرکت کرده و به چپ یا راست می‌روند.
در حالت سوم نیز برای داشتن درب اتوماتیک گرد می‌توان از 2 لت ثابت و یک لت متحرک بهره برد. لنگه‌های ثابت در طرفین و لت متحرک در بخش میانی قرار داشته و با جمع شدن روی سمت راست یا چپ بخشی از عرض درب باز و مسیر برای تردد افراد و عبور آنها از درب باز می‌شود.
درب اتوماتیک گرد و صرفه‌جویی در مصرف انرژی!
در تمام مدل‌های درب اتوماتیک هتل، سنسورهای به‌کار رفته در بخش حسگر درب نسبت به اشیاء و افراد در معرض حساسیت به خرج داده و باعث باز یا بسته شدن درب می‌شود.
وجود این سنسورها با کاهش زمان باز و بسته شدن درب، نقش مهمی در جلوگیری از هدر رفت انرژی داشته و سرمایش و گرمایش محیط را در حالت متعادل آن حفظ می‌کند.
این مورد به‌ویژه در نمونه‌های درب اتوماتیک تمام گرد بسیار مفید و کامل عمل نموده و سهم عمده‌ای در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد.
علاوه بر این مورد، در حالت بسته بودن درب اتوماتیک گرد، امکان ورود هر نوع آلاینده محیطی به فضای داخلی موجود نیست و از نظر بهداشتی می‌توان در این شرایط محیط را کاملا پاکیزه نگه داشت.
به‌علاوه تردد از این نوع درب با کنترل بیشتری انجام شده و از این نظر نیز گزینه‌ای ایمن و مطمئن به‌شمار می‌آید.
 
سخن آخر:

درب اتوماتیک گرد و ارتباط آن با سبک معماری ساختمان

درب ساختمان نخستین جلوه‌ای از آن است که هنگام ورود و خروج با آن مواجه می‌شویم. بسته به ابعاد و نمای ظاهری هر بنا، استفاده از درب با مشخصات مناسب می‌تواند به فضا جلوه‌ای خاص بخشیده و آن را به‌طرز محسوسی تغییر دهد.
استفاده از درب اتوماتیک تمام گرد یکی از این موارد است که به‌ویژه با سبک معماری ساختمان در ارتباط بوده و می‌تواند آن را در بهترین شکل به نمایش بگذارد. برای مثال در بناهایی با سبک معماری مدرن، استفاده از انواع درب‌های اتوماتیک به این شکل می‌تواند بر نمای زیبای ساختمان افزوده و آن را به شکل زیبایی تکمیل نماید.
جالب اینکه نمونه‌های درب اتوماتیک هتل از نوع گرد یا تمام گرد نیز علاوه بر سبک مدرن، در سبک‌های کلاسیک و تنوع دیگر سبک‌ها نیز قابل اجراست. هر یک از این مدل‌ها نیز در جای خود زیبا و کاربردی بوده و می‌تواند در ساختمان مفید و زیبا واقع شود.
در پایان پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن تنوع بالای این محصولات به سایت‌های معتبر عرضه کننده مراجعه و از خدمات مشاوره رایگان آنها بهره‌مند شوید.
با درب اتوماتیک تمام گرد زیبایی، ابهت و راحتی را به ساختمان بیاورید!

REZOME

مشخصات محصول

توضیحات


درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد:

یکی از انواع درب های شیشه ای می باشد از مشخصات اصلی آن قطع ارتباط فضای بیرون و درون است. برای رفت و آمد خردسالان و افراد مسن و معلول با توجه به سیستم کنترلی و قابیلیت کنترل خودکار سرعت حرکت بسیار مناسب است.

ضمنا این درب ها قابلیت ریموت شدن از راه دور و اینترنت با شرکت سازنده می باشد که در صورت بروز مشکل می تواند مسئله را حل کند.

این درب ها جهت کنترل ورود گرد و غبار و هوای سرد و گرم بسیار مناسب می باشد و دارای یک شفت در مرکز و سه بال که به شفت متصل است می باشد.

این درب ها برای معلولین طوری طراحی شده که با فشار دادن یک کلید سرعت آن کمتر می شود و معلول به سادگی از آن عبور می کند و دارای حالت خروچ اضطراری نیز می باشد.

ظاهری بسیار زیبا دارد و کاور خارجی آن را می شود با نمای ساختمان هماهنگ کرده از جنس استیل یا کامپوزیت استفاده نمود.

درب های 4 بال نیز مانند درب های سه بال کار می کند و فرق آن فقط در تقسیم بندی فضای داخل و تعداد باله ها می باشد. درب های چهار باله برای قطرهای بزرگ حلالی شده در شرایط عادی باله ها به دور محور شفت می گردد و افراد از یک طرف وارد قسمت میانی می شوند و با حرکت چرخشی درب از قسمت دیگر بیرون می روند.

مطالعه :سایبان اتوماتیک

REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل