درب اتوماتیک شیشه ای کرو curve

درب اتوماتیک شیشه ای با استفاده از تکنولوژی مدرن یکی از جذاب ترین سیستم هایی در بخش درب های اتوماتیک محسوب می گردد ، این درب ها عمدتا در موسسات مالی و مراکز درمانی استفاده می گردد.
درب های اتوماتیک شیشه ای به صورت دقیق و با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می شوند این درب ها با قابلیت نصب سیستم access control و استفاده از ریموت کنترل می توانند باز و بسته شوند.
مهمترین قابلیت این درب های راحتی در استفاده از آن ها است و این در بها بدون وارد کردن هیچ فشاری باز و یا بسته می شوند.
این درب ها با حفظ امنیت بالا، خیلی سریع باز و بسته می شوند، و باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می شوند و از ورود هوای گرم یا سرد و پر گردوغبار جلوگیری می کنند. همچنین این در بها بسیار مناسب جهت استفاده از افراد مسن می باشد. چرا که بدون هیچ فشاری باز می شوند، ضمنا بسیار شیک و زیبا می باشند و بهترین نوع خوش آمد گویی برای مراجعین می باشد. ضمنا شما می توانید لوگوی مجموعه خود را روی این در ها چاپ نمایید. این چاپ ها به صورت سیلکی و رنگ آن سرامیکی و ارگانیک می باشد. که به صورت دیجیتالی و با 16 نوع رنگ مختلف چاپ می شود.
فریم درب اتوماتیک شیشه ای به صورت سه سانت و 6 سانت تولید می گردد و وزن هر متر مربع فریم حدود 20 الی 22 کیلو می باشد. این درب ها ضمنا تا حدودی در برابر حریق مقاوم است و از مقاومت بالایی جهت ورود غیر مجازی برخوردار است.
ضمنا این درب ها مجهز به باطری beackup می باشد که در مواقع قطع برق می تواند فرمان باز و بست با درب بدهد.

REZOME

مشخصات محصول

توضیحات

درب اتوماتیک شیشه ای تمام گرد:

یکی از انواع درب های شیشه ای می باشد از مشخصات اصلی آن قطع ارتباط فضای بیرون و درون است. برای رفت و آمد خردسالان و افراد مسن و معلول با توجه به سیستم کنترلی و قابیلیت کنترل خودکار سرعت حرکت بسیار مناسب است.

ضمنا این درب ها قابلیت ریموت شدن از راه دور و اینترنت با شرکت سازنده می باشد که در صورت بروز مشکل می تواند مسئله را حل کند.

این درب ها جهت کنترل ورود گرد و غبار و هوای سرد و گرم بسیار مناسب می باشد و دارای یک شفت در مرکز و سه بال که به شفت متصل است می باشد.

این درب ها برای معلولین طوری طراحی شده که با فشار دادن یک کلید سرعت آن کمتر می شود و معلول به سادگی از آن عبور می کند و دارای حالت خروچ اضطراری نیز می باشد.

ظاهری بسیار زیبا دارد و کاور خارجی آن را می شود با نمای ساختمان هماهنگ کرده از جنس استیل یا کامپوزیت استفاده نمود.

درب های 4 بال نیز مانند درب های سه بال کار می کند و فرق آن فقط در تقسیم بندی فضای داخل و تعداد باله ها می باشد. درب های چهار باله برای قطرهای بزرگ حلالی شده در شرایط عادی باله ها به دور محور شفت می گردد و افراد از یک طرف وارد قسمت میانی می شوند و با حرکت چرخشی درب از قسمت دیگر بیرون می روند.

REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل