درب های اسپید رول آپ ( HIGH SPEED ROLL UP)

درب های اسپید رول آپ ( HIGH SPEED ROLL UP)
مقالات جدیدترین مقالات

درب های اسپید رول آپ نوعی تجهیزات صنعتی هستند که برای مجزا کردن فضاهای مختلف در کارخانه ها یا انبارها به کار می روند. این نوع درب ها در هنگام باز و بسته شدن، سرعت بالایی دارند و حداکثر ایمنی را برای مکان مورد نظر فرآهم می کنند. نصب درب های رول آپ در کارخانه ها، مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش می دهد. سرعت انجام کارها در کسب و کار خود را با این درب ها تضمین کنید.

درب های اسپید رول آپ بخشی از تجهیزات صنعتی هستند که برای جدا کردن فضاهای مختلف در کارخانجات و انبارها یا بخش های مختلف آزمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع درب ها در زمان باز و بسته شدن سرعت بالایی دارند، ولی در عین حال از بیشترین ضریب امنیت نیز برخوردارند.

کارخانجات معمولاً با نصب درب های رول آپ، مصرف انرژی خود را تا حد زیادی کاهش می‌دهند و سرعت کسب و کارهای آنان افزایش پیدا می کند. تعمیر درب های اسپید رول آپ و تعمیر درب های اتوماتیک سریع بالا رونده نیز نیازمند به متخصصان خاص خود میباشد.

اگر شما نیز در مجموعه صنعتی و تولیدی خود از درب های اسپید رول آپ استفاده می کنید، برای تعمیر درب های اسپید رول آپ و تعمیر درب های اتوماتیک سریع بالا رونده نیاز به مشاور و پیمانکار قوی در این زمینه دارید تا نسبت به قطعات و تضمین کارایی و حفظ بهره ‌وری آنها اطمینان کامل داشته باشید.

بنابراین با این پست که کاری از شرکت خدمات حفاظتی اشل است، همراه باشید و در صورت نیاز به تعمیر درب های اسپید رول آپ و یا تعمیر درب های اتوماتیک سریع بالا رونده، تیم کارشناسان فنی این شرکت را در جریان نیاز خود قرار دهید.


درب های اسپید رول آپ با استفاده از فناوری های روز دنیا طراحی شده اند و با پتانسیل عملی فوق العاده توانایی پوشش دهی محیط های صنعتی را داشته و به عنوان بهترین راه حل های کاربردی متناسب با نیازهای متنوع به کارخانه ها معرفی شده اند. دسترسی سریع به محیط انبار، هزینه تعمیرات و نگهداری پایین، نصب آسان، قابلیت تحرک سریع و صرفه جویی در انرژی، مهم ترین مزیت های انواع درب های اسپید رول آپ هستند.

درب های اسپید رول آپ در برابر ضربه مقاومت بالایی دارند و بر خلاف درب های قدیمی و سنتی، انعطاف پذیری بالایی در نصب و عملکرد دارند. اگر به دنبال ایجاد تنوع در محیط کارخانه یا زیباسازی فضای آن هستید، نصب یکی از مدل های درب های اسپید رول آپ می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. وجود این درب ها در انبارهای کالا، یک مزیت اصلی محسوب می شود.


انواع مدل درب های اسپید رول آپ کدام موارد هستند؟

درب های اسپید رول آپ شاید برای بسیاری از افراد، محصولات ناشناخته ای باشند اما در واقع این تجهیزات از نظر کاربردی بسیار کارآمد هستند و ایمنی یک کارخانه یا مکان مورد نظر را افزایش می دهند. مدل های متنوعی از این محصولات در بازار موجود است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.


الف) درب های اسپید رول آپ با سرعت بالا:

درب های اسپید رول آپ با سرعت بالا نوعی درب رولی است که با ایجاد یک پلت فرم یا طرح عملیاتی یکنواخت در درب ورودی، نمای زیبایی به وجود می آورد به طوری که هم در خارج از ساختمان و هم در فضای داخلی می توان آن را نصب نمود. طراحی ساده اما شیک و مدرن این نوع درب موجب شده است تقاضا برای نصب آن افزایش یابد.

درب های اسپید رول آپ با سرعت بالا مجهز به سیستم های حسگر قوی برای کنترل ایمنی درب می باشد و از نرم افزار مخصوص برای کنترل آن استفاده می شود. حداکثر سرعت برای این مدل درب، 100 اینچ در هر ثانیه یا 2.5 متر در هر ثانیه گزارش شده است. زمان سریع باز و بسته شدن این درب به همراه صرفه جویی در مصرف انرژی، مهم ترین مزایای آن ها به شمار می روند. درب اسپید رول آپ
ب) درب های اسپید رول آپ مخصوص متراژ وسیع:

امکان صرفه جویی در انرژی همزمان با افزایش راندمان و کارآیی درب، با استفاده از درب های اسپید رول آپ که برای متراژ وسیع طراحی شده اند، فرآهم شده است. این نوع درب به ویژه برای شرایط سخت مناسب است. از مزایای این نوع درب می توان به طراحی ساده و زیبا، مقاومت در برابر شرایط سخت محیط و امنیت بالا اشاره نمود. حداکثر سرعت باز و بسته شدن این مدل از درب های رول آپ، 52 اینچ در هر ثانیه یا حدود 3/1 متر در ثانیه گزارش شده است. سرعت درب های اسپید رول آپ مخصوص متراژ وسیع در نوع خود، بالا است اما در مقایسه با مدل قبلی، کندتر حرکت می کند.درب های اسپید رول آپ
ج) درب های اسپید رول آپ صنعتی با قابلیت تاشو و رولی:

نوعی از درب های اسپید رول آپ در بازار وجود دارند که برای صنایع کاربرد دارند؛ اندازه و ابعاد این درب ها بسیار بزرگ است و قابلیت های متنوعی دارد. درب های اسپید رول آپ صنعتی قابلیت باز و بسته شدن به دو صورت خم شدن و رول شدن را دارند. سرعت این درب ها تا حدود 40 اینچ در هر ثانیه یا 1 متر در ثانیه گزارش شده است. انعطاف پذیری این درب ها برای ورود و خروج افراد، دستگاه ها یا کالاها، محبوبیت آن ها را در صنایع افزایش داده است.

پروفیل های درب های اسپید رول آپ صنعتی، سبک هستند و تجهیزات آن از بهترین متریال ساخته شده است. در اثر برخورد تصادفی کالا یا دستگاه ها به پرده این درب ها، هیچ آسیبی به آن وارد نمی شود. امکان کنترل و نظارت بر باز و بسته شدن این درب ها به طور کامل وجود دارد.


تعمیر درب های اتوماتیک سریع بالا رونده
مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک شیشه ای

1397/5/7

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای

درب شیشه ای دستی

1397/5/7

ریشه/مقالات

درب شیشه ای دستی

درب شیشه ای لولایی

1397/5/10

ریشه/مقالات

درب شیشه ای لولایی

درب ریلی حیاط

1397/5/10

ریشه/مقالات

درب ریلی حیاط

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید