درب های کرکره ای امنیتی

درب های کرکره ای امنیتی

مقالات

درب­های کرکره­ای امنیتی (Security Roller Shutters)

اگر چه اخیرا تمام توجه ها معطوف روش­های جدید تامین امنیت و حفاظت از مکان­های تجاری و مسکونی شده است اما برای پیشگیری از جرائم و سرقت­های این مکان­ها، بد نیست که روش­های سنتی و قابل اعتماد برای محافظت از منازل و مکان­های تجاری را نیز در نظر داشته باشیم. درب­های کرکره­ای همواره یکی از قابل اعتماد ترین ابزارها برای تامین امنیت ورودی­ها بوده است. درب­های کرکره­ای مقرون به صرفه بوده و عملکرد آن از لحاظ امنیتی ثابت شده است. درب­های حفاظ آکاردئونی یکی از شناخته شده ترین درب­ها در شاخه­ی درب­های کرکره­ای هستند که مشتریان بسته به نیاز و بودجه­ی خود می­توانند از انواع مختلف تجاری و مسکونی آن استفاده نمایند.

یک درب کرکره­ای، درب غلتکی یا درب چند قسمتی زیر سقفی، به آن دسته از درب­ها گفته می­شوند که دارای اسلایدهای افقی (یا عمودی) بوده که توسط چند لولا به یکدیگر متصل شده­اند. از کرکره­ها برای عایق کردن پنجره­ها به منظور جلوگیری از آسیب تگرگ نیز استفاده می­شود. در مناطقی مانند استرالیا، قابلیت تطبیق با آب و هوا، یکی از مهمترین مزیت­های درب شناخته می­شود و همواره مشتریان برای تهیه­ی درب این نکته را جزو اولویت­های خود قرار می­دهند.

سرمایه گذاری بر روی یک درب کرکره­ای ممکن است یک سرمایه گذاری اشتباه به نظر بیاید، اما هنگامی که هزینه­های مربوط به سرقت محصولات و یا آسیب دیدگی آنها را محاسبه می­کنید، یا به امنیت خانواده خود می­اندیشید، در واقع هزینه­ی ناچیزی را پرداخته اید. در مقاله­ای که توسط NSW Government در مورد جرایم خرده فروشی­ها در سال 2011 منتشر شد، مشخص شد که سرقت، عامل اصلی شکست خرده فروشی­ها در فعالیت­های اقتصادی بوده است. نکته­ی کلیدی قابل توجهی که در این مقاله یافته شد این است که اکثر خرده فروشان برای حفاظت و امنیت کسب و کار خود (در مدت وجود بحران اقتصادی ) هزینه­ی بسیار اندکی پرداخته بودند و از این رو جرم و جنایت مربوط به این فروشگاه­ها در این مدت افزایش داشته است. اگر چه تبعات بحران اقتصادی هنوز هم وجود دارد اما کاهش هزینه­های مربوط به تامین امنیت ایده­ی خوبی برای صرفه جویی نبوده و ممکن است در دراز مدت به ضرر فرد باشد. با صرفه جویی و کاهش هزینه­ها در بخش امنیت، کسب و کار خود را آسیب پذیر کرده و خود را در معرض ضرر­های بسیار بزرگتر قرار خواهید داد.

شرایط سخت اقتصادی باعث افزایش میل به جرم و جنایت می­شود و اگر این شرایط سخت شما را مجاب نماید که از هزینه­های امنیتی کم کنید، زمینه را برای جرم و جنایت فراهم کرده­اید. بنابراین منطقی به نظر می­رسد که حتی در بدترین شرایط اقتصادی نیز حفاظت از محصولات در اولویت قرار گیرد و تمامی موارد امنیتی مربوط به محل کسب و کار به درستی انجام شود.

با درنظر داشتن پیش بینی­هایی که در مورد افزایش تغییرات آب و هوا شده است، می­توان گفت که پیش بینی دقیق وضع هوا و اقلیم ­های مختلف سخت تر شده است. آمارها نشان می­دهند که در سال­های گذشته اقلیم مناطق مختلف تغییر کرده­اند و بعضی مناطق از جمله استرالیا گرم­ترین فصل زمستان 150 سال اخیر خود را تجربه کرده­اند. با توجه به این آمارها می­توان گفت که در چند سال آینده در بسیاری از مناطق تابستان­های بسیار گرمی را پیش رو خواهیم داشت. با افزایش قیمت برق، استفاده از روش­های سرمایشی برقی از جمله کولرهای گازی، بسیار گرانتر از قبل خواهند بود. استفاده از درب­های کرکره­ای در تابستان کمک می­کند که فضای داخلی خانه خنک بماند، بدون اینکه قبض­های سرسام آوری برای مصرف خانگی صادر شوند. با استفاده از درب­های کرکره­ای آکاردئونی، محیط خانه در تابستان تا 90% خنک تر و در زمستان تا 70% گرمتر خواهد ماند. این در حالی است که استفاده از این درب­ها علاوه بر صرفه جوبی در مصرف انرژی، در مقابل مزاحمت­ها، سر و صدا، باران، تگرگ، باد و اشعه­های مضر UV از خانه محافظت می­کند.

اکنون که درنظر دارید تا از درب­های کرکره­ای استفاده نمایید، نوبت آن می­رسد انتخاب کنید که از درب­های کرکره­ای دستی استفاده نمایید و یا نوع اتوماتیک آن را خریداری کنید؟

بررسی­های انجام گرفته توسط مقالات مختلف، نکات مثبت و منفی استفاده از درب­های اتوماتیک و دستی را به ما نشان داده­اند. در این مقالات اشاره شده که استفاده از درب­های برقی بسیار آسان بوده و شما می­توانید هر زمان و در هر مکانی که هستید، آنها را به راحتی باز و بسته کنید. همچنین می­توانید سنسورهایی را به این درب­ها متصل کنید تا عملکرد آنها خودکار شود و کمتر نیاز به مراقبت و نگهداری داشته باشد. از طرف دیگر می­توان گفت که استفاده از این درب­ها معایبی نیز به همراه دارد. از جمله این معایب می­توان به قیمت بالای این درب­ها و زمان طولانی تر نسب آنها اشاره کرد. برای کسانی که بودجه­ی کمی دارند، درب­های کرکره­ای برقی(اتوماتیک) ممکن است گزینه­ی قابل اجرایی نباشد.

از طرف دیگر درب­های کرکره­ای دستی(Manual) به دلیل مقرون به صرفه بودن و استفاده­ی آسان، بسیار محبوب هستند. با این حال شما باید خودتان این درب­ها را باز و بسته کنید و این درب­ها در مقایسه با درب­های اتوماتیک به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز دارند.

درب­های کرکره­ای در طرح­ها و رنگ­های مختلفی به مشتریان ارائه می­شوند. اندازه­ی این درب­ها متناسب با سفارش مشتریان متغیر بوده و نصب آن توسط تکنسین­های شرکت انجام می­گیرد.

اگر قصد دارید تا از درب­های کرکره­ای استفاده کنید، لطفا در بخش محصولات خانگی و تجاری محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید یا برای شماوره در این مورد با شرکت تماس حاصل نمایید تا از راهنمایی­های همکاران ما بهره­مند شوید.

درب های کرکره ای امنیتی

مقالات
مقالات مرتبط
دوربین مداربسته AHD چیست؟

1397-04-20 04:58

ریشه/مقالات

دوربین مداربسته AHD چیست؟

درب اتوماتیک چیست؟

1397-04-22 22:11

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک چیست؟

بهترین دوربین مداربسته AHD

1397-04-22 22:20

ریشه/مقالات

بهترین دوربین مداربسته AHD

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید