دوربین AHD خلاصه Analog high Definition security cctv می باشد و به صورت دوربین مدار بسته AHD یا دوربین AHD اعلام می گردد دوربین های ای اچ دی نسل مدرن دوربین های آنالوگ مبنی بر کابل RG59 (کابل کواکسیال) می باشد و مثل دوربین های آی پی (دوربین دیجیتال ) توانایی تصویر برداری دیجیتال و مگاپیکسلی می باشند ولی بر خلاف دوربین دیجیتال دوربین های AHD تصاویر دیجیتال را بر روی بستر کابل RG59 به سمت در گاه DVR (AHD) ارسال می کنند.

در این بخش به معرفی انواع دوربین های مدار بسته ای اچ دی پرداخته شده و لیست مبالغ دوربین ای اچ دی همراه با مشخصات فنی وقیمت دوربین های ای اچ دی و مقایسه انواع دوربین های AHD (ای اچ دی ) و دیجیتال وتفاوت دوربین ای اچ دی و آی پی در این بخش در دسترس شما می باشند 0 جهت خرید دوربین مدار بسته ای اچ دی میتوانید بصورت آنلاین اقدام به خریداری اقلام مورد نیاز خود نمائید ویا درخواست خرید خود را از طریق تلگرام به شماره 09128982897 ارسال نمائید.

دوربین مدار بسته ای اچ دی نسل جدید از دوربین مدار بسته می باشد که بعد از دوربین مداربسته Analoge در دوربین مدار بسته ip وارد بازار شده است دوربین های ای اچ دی از کیفیت تصویر بسیار بالا و قیمت نسبتا مناسب و اقتصادی برخوردارند اصطلاح دوربین مدار بسته ای اچ دی ویا Analog high Definition security cctv با اصطلاح انگلیسی به معنای دوربین مدار بسته آنالوگ با رزولیشن بالا می باشد.

دوربین های مداربسته Analoge و استفاده از کابل RG59 ،سوکت های BNC و دستگاه ضبط تصویر و معیار وضوح تصویر TVL کار می کند دوربین آنالوگ از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است ولی کیفیت تصویر آن مناسب نمی باشد.

دوربین مدار بسته تحت شبکه کار می کند دوربین آنالوگ از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است ولی کیفیت تصویر آن مناسب نمی باشد.