امروزه راهبندها به عنوان یکی از تجهیزات حفاظتی در مجتمع های بزرگ و حساس، از جمله مجتمع های اداری، مسکونی، پارکینگ های همگانی و ... به شمار می روند. ضمن آن که ترکیب راهبند با سیستم های دوربین مداربسته و سامانه های کنترل تردد، عملاً ورود بی برنامه یا ورود همراه با نیّات خرابکارانه و تبهکارانه به داخل ساختمان ها را غیر ممکن ساخته است.

شرکت خدمات حفاظتی اِشل به عنوان بخشی از خدمات فنی و مهندسی قابل ارائه به متقاضیان حقیقی و حقوقی خود، کار تأمین، نصب، و خدمات پس از فروش راهبندهای پیشرفتۀ ایتالیایی را در دستور کار دارد. لذا اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال خرید و نصب راهبند برای مجتمع مسکونی یا هر ساختمان اداری، صنعتی و ... هستید، و به دنبال خدمات پس از فروش مطمئن و سریع با تأمین قطعات اُریجینال و با کیفیت می گردید، با کارشناسان فروش و مشاور در شرکت خدمات حفاظتی اِشل تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با نصب راهبند با کیفیت ایتالیایی، ضریب امنیت و آرامش محیط کار یا زندگی خود را افزایش دهید.

راه بندهای ایتالیایی، یکی از مطمئن ترین انواع راهبندها به شمار می روند. این نوع راهبند به دلیل نمایندگی معتبر در ایران، از اعتبار و پشتوانۀ عملیاتی زیادی در کشور برخوردار است. این راهبندها از سیستم هایی هستند که با بهره گیری از مکانیزم هیدرولیک می توانند ظرفیت تردد سنگین را نیز داشته باشند؛ که به این نوع راهبندها، راهبند کنترل نامحدود گفته می شود. راهبند ایتالیایی قابلیت تحمل رفت و آمد بالغ بر پنجاه بار در ساعت را دارند و نیز در ابتدا و انتهای حرکت دارای ترمز هستند.

همچنین میتوانید با مطالعه مقاله قیمت راهبند، اطلاعات خود را درباره راهبند ها افزایش دهید.راهبند ایتالیایی
مزیت های راهبند ایتالیایی نسبت به سایر برندها

 هیدرولیک بودن موتور راهبندهای ایتالیایی

 الکتروهیدرولیک بودن موتور (امکان تردد نامحدود)

 دارای گواهینامۀ IP44 (مقاومت کامل در برابر نفوذ آب و خوردگی)

 گردش موتور 1400 دور در دقیقه در بازۀ دمایی محیطی 20- تا 55+ درجۀ سانتی گراد

 سامانۀ محرک راهبند ایتالیایی متشکل از یک مجموعۀ هیدروپمپ (پمپ روغن)، مخزن روغن هیدرولیک و شیرآلات مربوطه است که به صورت کاملاً آب بندی شده طراحی گردیده و همچنین دارای یک بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک، این محصول در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار، از استقبال بالاتری برخوردار است.

 قابلیت استفاده مداوم (به دلیل استفاده از سیستم هیدرولیک)

 کمترین آسیب در هنگام تصادفات (به دلیل اتصالات غیر چرخ دنده ای)

 برد کنترل قوی و دو سرعته؛ به طوری که سرعت حرکت بوم در ابتدا و انتهای حرکت کند شده و به آرامی می ایستد.

 امکان نصب بوم تا شونده

 رنگ پلی استری مقاوم


راهبند اتوماتیک

به طور کلی راهبند به دستگاه هایی گفته می شود که وظیفه اصلی آنها بستن و کنترل رفت و آمد به مکان های خاص می باشد. از راهبند برای مدیریت و افزایش امنیت در ورودی ادارات، مجتمع های مسکونی، و موارد مشابه استفاده می شود. البته نوع راهبند با توجه به هدف و مکان نصب آن تعیین می گردد. به عبارت بهتر، هر یک از انواع راهبندهای اتوماتیک دارای کاربردهای ویژه ای هستند که به آنها اشاره می کنیم:


انواع راهبندها

1. راهبند اهرمی (راهبند پارکینگی)

راهبند اهرمی یا راهبند پارکینگی یکی از پرکاربردترین انواع سیستم کنترل تردد از پارکینگ است که ساختار پیچیده ای ندارد. به طور کلی در این نوع راهبند، میله یا بوم راهبند در شکل های گوناگون بر روی پایۀ نصب شده بر روی زمین سوار می شود. بوم راهبند دارای طول 8-2 متر است و می تواند مسیر مورد نظر را مسدود کند. این راهبند در ورودی بیمارستان، پارک ها، پارکینگ های همگانی، مراکز خرید، شرکت های

خصوصی، سازمان ها و عوارضی ها کاربرد دارد.


2. راهبند ستونی یا بولارد


این راهبند نوع دیگری از راهبندها است که از امنیت بالایی برخوردار است. این راهبند استوانه ای شکل است و در داخل زمین قرار می گیرد و در زمان صدور فرمان، به بالا حرکت کرده و مانع از تردد وسایل نقلیه می گردد. این نوع راهبند، مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و برخورد خودروها دارد.


3. راهبند زیرسطحی یا کف خواب

یکی از پیشرفته ترین نوع راهبندها است که از نظر عملکرد شباهت زیادی به نوع ستونی یا بولارد دارد. با این تفاوت که به جای استوانه مقاوم، در این نوع راهبند از صفحه فولادی بسیار محکم استفاده می شود. راهبند زیرسطحی، راهبند ضد تروریستی هم نامیده می شود. مقاومت صفحات فولادی در این تجهیزات به اندازه ایست که کاملاً در برابر وسایل نقلیه سنگین با سرعت km/s60 هم مقاوم هستند.راهبند اتوماتیک ایتالیایی
مزایای استفاده از راهبندایتالیایی

 کنترل تردد و افزایش امنیت در ساختمان ها و مکان های مورد نظر

 جلوگیری از عملیات خرابکارانه

 ثبت اطلاعات خودرو در حین ورود به ساختمان ها با دوربین های نصب شده در محل راهبند


نکات مهم در انتخاب راهبند اتوماتیک ایتالیایی

قابلیت های راهبند اتوماتیک ایتالیایی

جهت خرید راهبند اتوماتیک ایتالیایی نخست باید ببینید که چه انتظاراتی از آن دارید. اگر هدف بالا بردن امنیت برای مکان های مورد نظر است، بهترین گزینه راهبندهای ستونی و زیرسطحی هستند. و اگر هدف کنترل تردد خودروها باشد، راهبندهای اهرمی یا اتوماتیک بهترین گزینه هستند.

نکات مهم در خرید راهبند برقی یا راهبند اتوماتیک پارکینگ

- عرض ورودی ( طول بوم راهبند)

- تعداد تردد در شبانه روز


قیمت خرید راهبندهای ایتالیایی

راهبندهای ایتالیایی دارای قابلیت هایی هستند که بر قیمت آنها تأثیر دارد؛ از جمله:

 تاشو بودن بوم (که برای مکان هایی مانند مراکز خرید که درب ورودی آنها ارتفاع کمی دارد، مناسب هستند)

 فنس دار بودن فضای پایین بوم تا امکان تردد از آن قسمت وجود نداشته باشد

 برخی از راهبندها دارای باتری هستند تا در زمان قطع برق بتوانند کار کنند. ولتاژ و طول عمر این باتری ها در قیمت تمام شدۀ راهبند نقش دارند

 نصب LED برای استفاده از راهبند برقی در مکان های تاریک

 وجود سیستم های بروز و قابلیت های پیشرفته و همچنین نوع برند، بر قیمت راهبند تأثیر دارند.


چرا خدمات حفاظتی اِشل؟

شرکت خدمات حفاظتی اشل با بالغ بر دو دهه فعالیت در زمینۀ تأمین، نصب و خدمات پس از فروش راهبندهای ایتالیایی، همواره از درصد بالای رضایت مشتریان برخوردار بوده و تأمین قطعات اصل و با کیفیت را سرلوحۀ خدمات پس از فروش خود دارد.