راهبند بازویی (اهرمی)

راهبندهای اهرمی اتوماتیک را میتوان یکی از پرمصرف تریم راهبندها دانست در نسخه پیشرفته راهبندهای اهرمی که اتوماتیک سازی شده اند از جدیدترین سیستم ها استفاده شده و فرد میتواند هم از طریق ریموت کنترل و هم از طریق دستی بوم را بالا و پایین ببرد همچنین از نظر ایمنی نیز بسیار قابل اعتماد بوده و با عملکرد دقیق خود به نظم و امنیت بیشتر کمک خواهد کرد. امروزه به جهت کنترل تردد به مکان های مختلف بسته به نوع مکان و کاربردی آن از انواع راهبندها استفاده میکنند. این نوع راهبند در مکان هایی با حساسیت تردد پایین صرفا به جهت کنترل عبور و مرور استفاده میشود.


این نوع راهبند متشکل از سه بخش عمده زیر میباشد:

تنه راهبند: این قسمت جزو مهمترین قسمت راهبند است زیرا تمام قطعات الکتریکی موتور و چرخ دنده ها در تنه قرار میگیرد و همچنین اهرم محرک به آن متصل میشود. به همین علت قسمت تنه از استحکام بالایی برخوردار است. دستگاه محرکه: همانگونه که از نام آن پیداست تمام عوال محرک و سیستم های مختلف درون این دستگاه قرار داد. اهرم راهبند: اهرم دارای طول های مختلفی بین 3 الی 6 متر است که بسته به موقعیت و شرایط طول آن انتخاب میشود. این اهرم که به تنه متصل شده با نیروی محرکه پایین آمده و راه برای مسدود میسازد و به هنگان دستور بالا رفته و راه را باز میسازد. اکثرا اهرم ها از جنسهای مستحکم و مقاوم ساخته میشوند تا در هنگام برخورد احتمالی آسیب چندانی نبینند.

کرکره سریع بازشو: درب صنعتی سریع امروزه به صورت گسترده در ورودی انبارها و به خصوص در مبادی تردد لیفتراک ها مورد استفاده قرار میگیرد. مزایای استفاده از درب سریع رول آپ عبارتند از:

• بیشترین کاهش اتلاف انرژی ( در مقایسه با دیگر درب های سریع)

• جلوگیری از ورود آلاینده ها و گرد و غبار به انبار

• تنظیم جریان روان و ورود و خروج کالا از انبار

• جداسازی محیط انبارها انبارها با درجه حرارتهای متفاوت یا تیغه آلومینیومی یا لوله های گالوانیزه ساخته PVC دربهای پر سرعت در انواع مختلف با سازه های متفاوت از پرده رول آپ یا درب فست رول به دلیل قیمت مناسب و صرفه اقتصادی و هوابند بودن عالی یکی از PVC میشوند.

درب سریع رایج ترین نوع درب صنعتی سریع در اتبارهای دارویی و غذایی است.

اشل:PVC درب سریع رول آپ آلمان ساخته و ارایه میشود. ابعاد درب سریع رول آپ بر EFAFLEXدرب سریع فست رول اشل مطابق با استاندارهای شرکت اساس سفارش ساخته شده و تا ابعاد 5*5 متر ساخته میشود. سرعت باز شدن این درب صنعتی تا 1 متر بر ثانیه میباشد. درب سریع رول آپ( فست رول) معمولا در ملادی مورد استفاده قرار میگیرد که باز و بسته شدن درب برای حفظ انرژی ارزشمند حرارتی مد نظر میباشد.

REZOME

مشخصات محصول

توضیحات
REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل