سایبان های اتوماتیک

یکی از مهمترین ویژگی های سایبان برقی مربوط به نوع عملکرد آن میباشد. در این محصول دست شما در اجزای طول و زاویه سایبان برقی بسیار باز است . سایبان برقی قابلیت تنظیم شیب را دارا میباشد. به این معنا که شما قادر هستید با استفاده از این قابلیت شیب سایبان را از صفر درجه تا 45 درجه تغییر دهید. این ویژگی سایبان برقی در روزهای آفتابی بسیار به کمک شما خواهد آمد.

چرا که در هنگام تغییر زاویه آفتاب در طول روز شما میتوانید با تغییر شیب سایبان برقی از صفر درجه تا 45 درجه سایه مورد نظر خود را به دست آورید. این محصول را میتوان تا عرض 6 متر نصب کرد. این بیشینه ی غرضی میباشد که برای مکان هایی با عرض زیاد بسیار مناسب است. همچنین طول باز شوندگی سایبان برقی تا حداکثر سه متر قابل تغییر است. به این ترتیب شما میتوانید منطقه زیادی را تحت پوشش سایبان خود قرار دهید.

REZOME

مشخصات محصول

  • نوع : یک طرفه , دوطرفه ,
  • نوع فرمان: ریموت کنترل , سویچ دستی ,
  • ولتاژ (v): 1000 ,
  • توان مصرفی (W): 25 ,
  • گروه رنگی: سفید(رنگ) ,
توضیحات

شرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته ، به پشتوانه 21سال فعالیت درخشان در بازار ایران ، شرح خدمات و زمینه‌های فعالیت خود را به شرح زیر ارائه می نمایدشرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته

REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل
محصولات
محصولات مرتبط
پروژه های مرتبط
پروژه های مرتبط