سقف برقی

سقف اتوماتیک متحرک و یا سقف متحرک از جدیدترین و بروزترین نوع پوشش های اتوماتیک میباشد. این نوع سقف اتوماتبک پوشانیده شده اند. سیستم سقف اتوماتیک به شکلی طراحی شده اند کهPVC دارای سازه آلومینیومی و بوسیله ی پارچه هایی از جنس در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران، برف ، باد و تابش آفتاب مقاوم باشند. همچنین امکان تعبیه چراغ در زیر سقف اتوماتبک به منظور روشنایی محیط در شب در ابن سیستم ها وجود دارد

آلات و پارچه مخصوص 3 الی 5 لایه استفاده شده در سقف فضا را کاملا در مقابل نفوذ سرما، باران، برف محافظت مینماید. باز و بسته شدن سقفها با توجه به سفارش مستری به دو صورت دستی و اتوماتیک موتوردار با کنترل از راه دور امکانپذیر است. همچنین امکان نصب سنسور هوشمند باران، آفتاب و یا برف بر روی سیستمهای مذکور وجود دارد. بدین صورت که با تنظیم سنسور مذکور در صورت شروع باران سقف به صورت کاملا اتوماتیک بسته شده و نیازی به دستور کاربر نمیباشد.

REZOME

مشخصات محصول

  • برند سقف برقی: اشل ,
  • جنس ورق: پلی کربنات , آلومینیوم , پی وی سی , پلکسی گلاس , شیشه ,
  • کاربرد: مسکونی , اداری , تجاری , صنعتی ,
  • ویژگی: مقاوم و مستحکم در برابر ضربه , مقاوم در برابر باد و طوفان , مقاومت در برابر گرما ,
توضیحات

برای هارمونی بیشتر اجزای استفاده شده در سیستم سقف های اتوماتیک متحرک، نورپردازی خاصی در زیر لایه پارچه ای جمع شو تعبیه شده و نیازی به نورپردازی مجدد محیط وجود ندارد. شایان ذکر است که تلفیق سیستم سقف های اتوماتیک متحرک با شیشه های متحرک دور تا دور، به شما امکان استفاده از یک محیط کاملا رویایی در چهر فصل سال را میدهد.

REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل