قیمت راهبند اتوماتیک؛ نکات کاربردی در خرید راهبند اتوماتیک

تجهیزات برای نصب در ورودی پارکینگ مجتمع های مسکونی، کارخانه ها و محوطه های صنعتی، قرارگاه های نظامی، ایست بازرسی پاسگاه انتظامی و محوطه های پارک اختصاصی خودرو طراحی شده اند.

[(bold)|قیمت راهبند اتوماتیک ]

[(a)|قیمت راهبند اتوماتیک|/قیمت-راهبند-اتوماتیک] تحت تأثیر عوامل مختلف قرار دارد. راهبندهای اتوماتیک به تجهیزاتی اطلاق می شوند که برای کنترل تردد وسایل نقلیه در محل ورودی پارکینگ ها در مکان های مختلف نصب می گردند. این تجهیزات برای نصب در ورودی پارکینگ مجتمع های مسکونی، کارخانه ها و محوطه های صنعتی، قرارگاه های نظامی، ایست بازرسی پاسگاه انتظامی و محوطه های پارک اختصاصی خودرو طراحی شده اند. از انواع راهبندهای اتوماتیک هم در داخل شهر و هم در حومه شهرها استفاده می شود. بسته به اینکه کدام نوع از راهبند باید در محل نصب گردد، قیمت راهبند اتوماتیک نیز متفاوت خواهد بود.

راهبندهای اتوماتیک معمولاً جایگزین بسیار کارآمد و ایمن برای حذف کنترل دستی دروازه های ورود و خروج پارکینگ ها محسوب می شوند. این تجهیزات برقی توانسته اند به خوبی بسیاری از مشکلاتی را که درب های پارکینگ قدیمی ایجاد می کردند را برطرف نمایند. راهبندهای قدیمی مدل هایی بودند که برای باز و بسته کردن آن ها باید یک فرد با نیروی دست، آن ها را به حرکت در می آورد. این کار بسیار سخت و زمان بر بود. ارائه انواع راهبند اتوماتیک، بخصوص راهبندهایی که به صورت اهرمی در ورودی پارکینگ خودروها نصب می شوند، بهترین راهکار برای رفع مشکلات قبلی شناخته شد.

قیمت راهبند اتوماتیک به توجه به تجهیزات و مدل راهبند تعیین می گردد. دروازه های اتوماتیک یا همان راهبندهای اتوماتیک برای حرکت کردن به نیروی موتور الکتریکی نیاز دارند؛ برخی از مدل های پیشرفته این تجهیزات بر اساس فناوری هیدرولیک حرکت می کنند؛ بنابراین بدیهی است قیمت راهبند اتوماتیک در انواع مختلف با مدل عملکرد آن رابطه مستقیم داشته باشد. خرید راهبند اتوماتیک، مسأله ای است که بسیاری از مشتریان را با چالش رو به رو کرده است. اگر شما هم جزو این افراد هستید پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه کنید. قطعاً برای شما مفید خواهد بود.


[(img)|1028201210841001B]


[(bold)|تجهیزات راهبند اتوماتیک چه مزایایی دارند؟ ]

در حال حاضر می توانید انواع مدل های راهبند اتوماتیک را در بازار جستجو کنید. این تجهیزات برای هر سلیقه و کاربردی طراحی شده اند. قیمت راهبند اتوماتیک با توجه به نوع کاربری آن تعیین می شود. البته سایر عوامل نیز در قیمت این تجهیزات نقش دارند که در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم.

با توجه به اینکه از کدام نوع راهبند اتوماتیک باید در محل مورد نظر استفاده کنید، نوع خرید شما متفاوت خواهد بود؛ به عبارت ساده تر، ابتدا معین کنید که راهبند اتوماتیک قرار است با چه سرعت باز یا بسته شود؛ میزان تردد خودروها در محل نصب راهبند چقدر است و البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که چه مقدار بودجه مالی برای خرید راهبند اتوماتیک تعیین کرده اید. هرچه انتظارات شما از این مدل تجهیزات بیشتر باشد و بخواهید امکانات بیشتری برای شما فراهم کند، [(a)|قیمت راهبند اتوماتیک|/قیمت-راهبند-اتوماتیک] نیز بیشتر خواهد بود.

یکی از مهمترین مزایای انواع راهبند اتوماتیک، سازگاری برای نصب در محل های مختلف است. این راهبندها در ابعاد متفاوت تولید می شوند و با سرعت های مختلفی حرکت می کنند؛ تنوع در مدل، انتخاب این تجهیزات را ساده تر نموده است. دومین مزیت استفاده از راهبندهای اتوماتیک، تأمین امنیت ورودی است. در طول روز، هزاران خودرو از ورودی پارکینگ ها عبور می کنند؛ نصب این راهبندها می تواند ترافیک ورودی و خروجی این مکان ها را کنترل کند.


[(img)|1028202210841001B]


محصولات مرتبط

شرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته ، به پشتوانه 21سال فعالیت درخشان در بازار ایران ، شرح خدمات و زمینه‌های فعالیت خود را به شرح زیر ارائه می نمایدشرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته

مشاهده محصولات

آخرین مقاله‌ها

برای دریافت مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی دارید؟

میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید تا با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

میتوانید در صفحه زیر درباره شرکت اشل اطلاعات بیشتر بدست بیارید

درباره ما