نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک
مقالات

امروزه استفاده از درب های اتوماتیک به شدت افزایش یافته و در اماکن مختلف از انواع درب های اتوماتیک استفاده می شود. در خرید درب اتوماتیک نکات مهمی وجود دارد که یکی از آنها مربوط به نصب درب اتوماتیک است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این مقاله در رابطه با نصب درب های اتوماتیک نکاتی را ارائه دهیم.

نصب درب اتوماتیک شیشه ای

یکی از درب های اتوماتیک که در دنیای امروز استفاده های فراوانی دارد و بسیار مورد توجه قرار گرفته است درب اتوماتیک شیشه ای می باشد. نکته مهم در رابطه با درب اتوماتیک شیشه ای مربوط به نصب آن می باشد. در صورتی که نصب این نوع درب اتوماتیک به خوبی انجام نشود مشکلات زیادی را برای استفاده کنندگان ایجاد خواهد کرد. در نصب درب اتوماتیک شیشه ای باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید. در وهله اول باید مکانی را که قرار ایت درب اتوماتیک شما در آنجا نصب شود را به خوبی بررسی کرده و دهنه ورودی آن را به دقت اندازه گیری نمایید. سپس باید ابزارآلات مکانیکی و الکترونیکی مورد نیاز برای نصب و راه اندازی درب اتوماتیک را آماده کنید. دقت داشته باشید که از لت های کامل و اپراتورهای قابل اعتماد در نصب درب اتوماتیک شیشه ای استفاده کنید. به کارگیری دفترچه راهنمای نصب درب اتوماتیک می تواند به شما در فرآیند نصب درب اتوماتیک شیشه ای کمک زیادی بکند.

مراحل نصب درب اتوماتیک شیشه ای

اندازه گیری دهنه درب اتوماتیک شیشه ای

برای انجام این کار باید دقت داشته باشید که عرض دهنه درب اتوماتیک را از سه نقطه اندازه گیری کرده و در صورت امکان از متر لیزری استفاده نمایید.

تهیه اپراتور و شیشه سکوریت

یکی از مهم ترین بخش های نصب درب اتوماتیک مربوط به تامین اپراتور و شیشه سکوریت 10 میلی متر است. بهتر است شیشه سکوریتی که تهیه می کنید تولید کارخانه های معتبر در زمینه شیشه سکوریت باشند.

شروع نصب درب اتوماتیک شیشه ای

برای شروع نصب ابتدا باید از تراز بودن قوطی نصب شده در بالا مطمئن شده و سپس یوها و ناودان های مربوطه را به دیواره و پایین قوطی متصل نمایید. حتما از محکم شدن این اجزا اطمینان خاطر حاصل کنید. سپس لت های آلومینیومی یا همان کلاف شیشه سکوریت را به شکل کشویی به داخل یوهای نصب شده هل دهید تا در جای مخصوص خود قرار بگیرند. در گام بعدی نصب در اتوماتیک می بایست کیس اپراتور را بر روی قوطی نصب شده قرار داده و با پیچ دستی آن را با قوطی مذکور تراز کنید. بعد از این مرحله باید قرقره ها را داخل ریل قرار داده و لت های متحرک را روی هنگرها نصب کرده و به صورت دستی در کنار یکدیگر قرار دهید. انجام این کار بدین جهت است که رگلاژ به صورت صحیح انجام شده و درز بین آن یکنواخت شود. در نهایت نیز باید بخش تنظیم و راه اندازی الکترونیکی درب اتوماتیک شیشه ای را انجم دهید که مهم ترین و حساس ترین بخش کار می باشد.

نصب درب اتوماتیک پارکینگی

یکی از پرکاربردترین درب اتوماتیک مربوط به درب های اتوماتیک پارکینگی می شود. درب اتوماتیک پارکینگی در انواع مختلفی تولید می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و در نتیجه روش نصب هر یک از آنها با یکدیگر متفاوت می باشد. در ادامه قصد داریم تا یک مرکز نصب درب اتوماتیک را به شما معرفی نماییم تا خیالتان از بابت نصب درب پارکینگتان راحت شود.

بهترین مرکز نصب درب اتوماتیک

همانطور که متوجه شدید نصب درب اتوماتیک یک موضوع کاملا حرفه ای است که نیاز به افراد متخصص دارد. بهترین گزینه ای که برای نصب درب اتوماتیک خانه و محل کار خود دارید مراجعه به یک مرکز حرفه ای در حوزه درب اتوماتیک می باشد. یکی از مراکزی که به صورت حرفه ای در حوزه عرضه و نصب درب اتوماتیک فعالیت می کند شرکت اشل است.

این شرکت از پرسنل باتجربه و کارآزموده ای بهره می برد که با استفاده از بهترین تکنولوژی به بهترین شکل نصب درب اتوماتیک شما را انجام می دهند. سرعت و دقت در نصب انواع درب اتوماتیک از جمله ویژگی هایی است که باعث شده شرکت اشل به یکی از معتبرترین شرکت های فعال در حوزه نصب درب اتوماتیک تبدیل شود. ضمن اینکه خدمات پس از فروش و پاسخگویی این شرکت باعث جلب اعتماد بیشتر مشتریان شده است.

مقالات
مقالات مرتبط
درب اتوماتیک پارکینگی

1397/4/20

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

1397/4/20

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک شیشه ای ریلی

درب اتوماتیک سکشنال

1397/4/20

ریشه/مقالات

درب اتوماتیک سکشنال

نحوه نصب درب اتوماتیک

1397/4/20

ریشه/مقالات

نحوه نصب درب اتوماتیک

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید