داک شلتر

توضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیردتوضیحات محصول در این قسمت قرار میگیرد

چادر بارگیری که با اسم داک شلتر نیز نامیده می‌شود نوعی پوشش چادری است که هنگام بارگیری و تخلیه بار دور کامیون را گرفته و از وارد شدن آسیب به محتویات آن و کالای در حال جابجایی جلوگیری می‌کند. این محصول نیز مانند داک لولر یکی دیگر از تجهیزات کاربردی در صنعت بارگیری به‌شمار می‌آید. این چادر علاوه بر محافظت از ضربه و آسیب‌های فیزیکی، از ورود هر گونه آلودگی و حشرات به محتویات کامیون جلوگیری نموده و از تماس آن با عوامل خارجی و نزولات جوی مانند باران و باد که موجب آسیب به بار می‌شوند نیز ممانعت می‌کند.

در متن پیش رو به معرفی این نوع چادر و کاربردهای آن می‌پردایم.

چادر بارگیری چیست و چه مزایای کاربردی دارد؟

چادر هوابند یا بارگیری به نوعی پوشش قوی اطلاق می‌شود که در کارگاه‌ها و کارخانجات و نیز در مبادی جابجایی و حمل بار مورد استفاده قرار می‌گیرد. هدف از کاربرد این نوع پوشش، محافظت از بار در برابر عوامل گوناگون هنگام حمل و جابجایی است. بار و محتویات کامیون یا انبار کالا، با استفاده از این نوع چادر بار در برابر خطرات احتمالی موجود و تجهیزات مرتبط مصون می‌شود. اصلی‌ترین مزایای کاربردی این نوع چادر را می‌توان در موارد زیر مرور کرد:

محافظت در برابر عوامل فیزیکی: ضربه، فشار و دیگر آسیب‌های فیزیکی که به‌دلایل گوناگون در اطراف ما وجود دارند می‌توانند بر روی محموله‌های بار هنگام تخلیه یا بارگیری اثر کرده و به آنها آسیب وارد کنند.

هم‌چنین این آسیب‌ها در مواردی به خسارات مالی منجر شده و از ارزش بار به‌طرز چشمگیری می‌کاهد. چادر بارگیری با احاطه بار از این آسیب‌ها جلوگیری می‌کند.

حفاظت از بار در برابر عوامل طبیعی: از تابش شدید آفتاب تا بارش نزولات جوی مانند باران و برف و نیز مواردی مانند وزش باد و طوفان هنگام بارگیری و حمل کالا می‌توانند به‌عنوان فاکتورهای مضر و آسیب‌رسان تلقی شده و به بار صدمه وارد کنند. چادر بارگیری از تجهیزات مفیدی است که با ایجاد یک لایه محافظ و کامل، مانع از بروز چنین صدماتی می‌شود. برای مثال هنگام جابجایی مبلمان و دکوراتیو چوبی و پارچه‌ای، این عوامل طبیعی در صورت برخورد با آنها و نفوذ، می‌توانند آسیب‌های زیادی به محموله وارد کرده و از ارزش آن بکاهند.

جلوگیری از ورود آلاینده‌ها به فضای کامیون و نفوذ این عوامل در بار: از ذرات ریزگرد و آلاینده‌های طبیعی تا عوامل شیمیایی و فاکتورهای آلوده موجود در محیط، هر یک از این موارد با وجود چادر بارگیری امکان ورود به کامیون حمل بار را پیدا نمی‌کنند. به علاوه در مورد حمل بارهای حساس مانند محموله مواد غذایی یا دارویی، ایجاد این پوشش محافظ مانع از تاثیر متقابل فاکتورهای شیمیایی بر مواد شده و محموله و محیط اطراف آن را از چنین مواردی مصون می‌کند.

از انواع چادر بارگیری در چه مکان‌هایی استفاده می‌شود؟

استفاده از  چادر بارگیری تنها به کامیون‌های حمل بار محدود نشده و در موارد زیر نیز از این تجهیزات استفاده می‌شود:

• سالن و مراکز نگهداری مواد دارویی • صنایع غذایی و مراکز تولید مواد غذایی • کارخانه بستنی سازی و تولید تنقلات • سردخانه و ساختمان‌های دارای یخچال • آزمایشگاه طبی و مهندسی • کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی • سالن نگهداری مواد غذایی

مطالعه بیشتر: درب اتوماتیک

با انواع چادر بارگیری و کاربردهای آنها آشنا شویم!

انواع چادر بارگیری با توجه به نیازهای کاربردی طراحی و ساخته می‌شوند تا بتوانند موارد متنوعی را پوشش داده و بار و کالا را در برابر آسیب‌های مختلف مصون نمایند. کلیه این محصولات با رعایت استانداردهای جهانی تولید و به مشتریان عرضه می‌شوند.

این چادرها اصولا در 4 دسته‌ زیر تولید می‌شوند:

• چادر بارگیری ضد آب یا باران گیر:

این مدل همانطور که از نامش پیداست در برابر نفوذ آب مقاوم بوده و برای مکان‌های مرطوب یا موقعیت‌های جوی خاص که با بارش برف و باران مواجهند بسیار مناسب است. اسکله ها و بنادر بارگیری کالا از اصلی‌ترین مشتریان این محصولات چادر پوششی به‌شمار می‌آیند. دوام و کارایی این محصولات بسیار بالا بوده و از صرفه اقتصادی خوبی نیز برخوردارند.

• چادر هوابند ساده:

این نوع چادر با سازه‌ای از جنس گالوانیزه و آلومینیوم و اغلب در حمل و نقل‌های معمولی مورد استفاده هستند. ابعاد قراردادی این نوع چادر بارگیری با ارتفاع 3.4 متری، عرض 3.5 متری و عمق 70 سانتی متری بوده و برای موارد و شرایط عادی جابجایی محموله کاملا مناسبند.

• چادر بارگیری دارای پد ویژه:

این نوع چادرهای بارگیری برای حمل اشیاء حساس و شکننده در مسافت‌های طولانی و جاده‌ها و زمین‌های ناهموار کاملا مناسب بوده و از بروز آسیب و شکستگی به بار جلوگیری می‌کند. پوشش فوم موجود در بخش مرکزی و کناره‌های این نوع چادر از اشیاء داخل محافظت کرده و قابلیت تنظیم ارتفاع در آن نیز از مزایای کاربردی این محصول به‌شمار می‌آید.

• چادر بارگیری غیر مسطح:

این نوع چادر بارگیری که برای تمام وسایل نقلیه قابل استفاده است، داری بالشتک‌هایی با قابلیت فشرده‌سازی و از جنس پلی‌استر با پوشش مقاوم در ابتدا و انتهای چادر است که حدود یک سوم از انرژی را صرفه‌جویی نموده و کاربردهای مفیدی را به مصرف کنندگان عرضه می‌کند.

چگونه چادر بارگیری را راحت و صحیح انتخاب و نصب کنیم؟

نصب درست چادر بارگیری کمک زیادی به کاربرد آسان و اصولی آن نموده و از لوازمی که بناست با آن محافظت شوند نیز بهترین حفاظت را می‌کند.

نکاتی که در یک انتخاب صحیح و نصب اصولی باید به آنها توجه نمود شامل موارد زیر است:

• عرض و ارتفاع درب محل بارگیری و چادر هوابند

• حداقل و حداکثر ارتفاع کامیون باربر

• میزان ترافیک و تردد کامیون‌های باربر

• توجه به اقلیم و شرایط آب و هوایی در محل کاربرد چادر

• نصب کامل و اصولی چادر پیش از آغاز کار

در صورت عدم توجه به هر یک از این موارد، ممکن است چادر انتخابی از نظر ابعاد و نوع عملکرد مفید واقع نشده و هزینه اجاره یا خرید چادر بارگیری به هدر برود. سخن آخر اگر قصد حمل و جابجایی بار را دارید و مایلید از چادر بارگیری برای ایمنی و سلامت آن استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم اطلاعات خود را در این مورد افزایش داده و انتخابی هوشمندانه را در این زمینه رقم بزنید. امکان استفاده از خدمات مشاوره در این زمینه نیز فرصت مناسبی است که در سایت‌های معتبر عرضه کننده محصولات این فیلد کاری جهت مشتریان فراهم آمده است. شما نیز می توانید با استفاده از این خدمات و پشتیبانی قوی و خدمات پس از فروش استفاده نموده و انتخابی موفق و نصب آسان را در چادر بارگیری تجربه کنید.

درب بیمارستانی از انواع محصولات شرکت اشل است.

REZOME

مشخصات محصول

  • مدل چادر بارگیری: 222 ,
  • برند چادر بارگیری: 2222 ,
توضیحات
REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل