کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات

کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات یا کرکره برقی های شفاف نوعی از کرکره برقی های فروشگاهی هستند که از مواد کامپوزیتی ترکیبی با پلی کربنات و فایبرگلاس تشکیل شده ند که بنا بر سفارش مشتریان محترم عرض کمتر از 4 متر از لوله آلومینیومی و عرض بیشتر از 4 متر از لوله استیل استفاده و مونتاژ می شود و کرکره برقی اتوماتیک شفاف را تشکیل می دهد.
در مقایسه کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات (شیشه ای) با سایر کرکره برقی اتوماتیک به علت استفاده از مواد پلی کربنات با مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه های ناگهانی بیشتری ضریب امنیتی در برابر سرقت و تغییرات آب و هوایی محافظت و در برابر اشعه UV را دارا می باشد.
پلیمر یاد شده یکی از مستحکم ترین پلیمرهای موجود در دنیاست که در برابرمقاومت و حرارت را گلوله با کالیبر 9 میلیمتر تست شده است.
با توجه به زیبایی و هماهنگی با نمای ساختمان تنوع رنگ نیز برای این محصول در نظر گرفته شده است و دارای 20 رنگ متفاوت است که شفاف یکی از رنگ های متداول آن می باشد. استفاده از لیزر جهت آرم نیز به زیبایی کار می افزاید و این گزینه ها باعث شده تا فروشگاه های معتبر لوکس استفاده از این نوع کرکره برقی اتوماتیک را در دستور کار خود قرار دهند.
می توان تیغه های کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات شفاف یا رنگی را به صورت ترکیبی با تیغه های دو جداره آلومینیوم هم مونتاژ کرد.
همچنین در صورت نیاز می توان با افزودن مواد یا سند بلاست آن را به کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات مات تبدیل کرد. از کرکره برقی اتوماتیک با تیغه های پلی کربنات می توان برای امنیت پنجره ویلاهای مسکونی، ورودی انبارهای شیمیایی، بانک ها و موسسات مالی با حذف نرده های استیل استفاده کرد و به زیبایی و دید کامل شعبه افزود.
تیغه های پلی کربنات کرکره برقی اتوماتیک با ضخامت 2، 3 و 5 میلیمتر تولید می شوند.
همچنین کیفیت، نوع برند، وزن هر متر مربع، جنس لوله و یا زوار بین تیغه های کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات در قیمت تمام شده کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات تاثییر گذار هستند.

REZOME

مشخصات محصول

 • برند: اشل ,
 • جنس درب رول آپ: پلی کربنات ,
 • نوع : تک جداره , دو جدار ,
 • کاربرد: تجاری , مسکونی(کارایی ) ,
 • ضخامت تیغه درب رول آپ (mm): 2

  5

  ,
 • رنگ درب رول آپ: 20 رنگ متفاوت ,
 • ویژگی: ضد اشعه ایکس , کاهش اشعه ماورا بنفش ,

کرکره اتوماتیک پلی کربنات

کرکره اتوماتیک پلی کربنات در طرح ها و رنگ های مختلف تولید شده است و جزو جدیدترین کرکره های موجود در بازار است. مقاومت بالای این کرکره ها سبب شده تا در مغازه ها، رستوران ها و مکان های مختلف از آن ها استفاده شود. شفافیت کرکره اتوماتیک پلی کربنات از مزایای آن ها محسوب می شود. کرکره اتوماتیک پلی کربنات ساخته شده از مواد پلاستیکی که جنس پلی کربنات دارد می باشد. همچنین کرکره اتوماتیک پلی کربنات به دلیل جنس خاصی که دارد به آن فولاد پلاستیک هم می گویند، چرا که از دوام مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و در برابر بیشتر ضربه هایی که به آن وارد می شود مقاومت خاصی دارد.

جنس تیغه هایی که در کرکره اتوماتیک پلی کربنات به کار رفته است از پلی کربنات شفاف می باشد که این جنس ضد حریق و نسوز می باشد. البته یکی دیگر از مهمترین ویژگی های کرکره اتوماتیک پلی کربنات امنیت آن می باشد که بسیاری از مشتریان به دلیل امنیت فوق العاده آن از این کرکره رضایت زیادی دارند.

با وجود تمامی این قابلیت هایی که کرکره اتوماتیک پلی کربنات دارد، زیبایی و چشم نواز بودن کرکره اتوماتیک پلی کربنات باعث شده است که امروزه به عنوان یکی از محبوب ترین و زیباترین کرکره های اتوماتیک شناخته شود، البته نباید فراموش کرد که امنیت این کرکره هم بسیار بالا می باشد.

از جمله مکان هایی که شما می توانید از کرکره اتوماتیک پلی کربنات استفاده کنید، در مراکز خرید، شعبات بانک ها، باجه های پذیرش و یا برای جدا کردن قسمتی از نمای داخلی یک ساختمان و یا هر مکان دیگری می باشد. یکی دیگر از مزیت های کرکره اتوماتیک پلی کربنات این است که شما به راحتی می توانید کرکره برقی شفاف را تمیز کنید.

مزایای استفاده از کرکره اتوماتیک پلی کربنات:

یکی از ویژگی های کرکره اتوماتیک پلی کربنات این است که رنگ های متنوعی دارد و شما می توانید رنگ آن را با نمایی که می خواهید کرکره را در آن نصب کنید هماهنگ سازید تا جلوه و زیبایی بیشتری داشته باشد.

رنگ های این کرکره بسیار زیبا هستند و شما می توانید با انتخاب رنگ های گوناگون ترکیب رنگی زیبایی را به وجود بیاورید.

تیغه هایی که در کرکره اتوماتیک پلی کربنات وجود دارد شفاف هستند و به همین دلیل به این کرکره ها پلی کربنات شفاف هم گفته می شود. برای اینکه این تیغه ها استحکام بیشتری داشته باشند در میان آنها لوله های استیل و یا آلومینیوم قرار می دهند که امنیت فواصل بین تیغه ها را بالاتر ببرد. زمانی که آتش سوزی رخ دهد، به دلیل قابلیت ضد حریق بودن این کرکره ها در مقابل آتش مقاومت نشان می دهند و از سرایت آتش به نقاطی دیگر جلوگیری می کنند. به طور کلی شما با استفاده کردن از کرکره اتوماتیک پلی کربنات می توانید زیبایی و امنیت ساختمان خود را بسیار بالاتر ببرید.

علاوه بر اینکه در ساختمان ها از این کرکره ها استفاده می شود، بسیاری از مغازه ها و مکان های تجاری هم از این کرکره ها استفاده می کنند، چرا که می خواهند اجناس ویترین خود را به طرزی زیبا و خاص به نمایش بگذارند. استفاده کردن از این کرکره ها امنیت و زیبایی خاصی را به مکان های تجاری ارائه می دهد که به همین دلیل مشتریان بسیاری را جذب می کند.

یکی دیگر از مزایای کرکره اتوماتیک پلی کربنات این است که شما می توانید در تمام طول شبانه روز به درب دید داشته باشید و همه چیز را زیر نظر بگیرید. چرا که شفافیت کرکره اتوماتیک پلی کربنات 80 درصد می باشد و این شفافیت موجب می شود که نور زیادی داشته باشد، به همین دلیل این کرکره یکی از کارآمدترین و بهترین کرکره ها می باشد که در طول این چند سال افراد زیادی از آن استفاده کرده اند.

مواد تشکیل دهنده کرکره اتوماتیک پلی کربنات چیست؟

پلی کربنات همانطور که میدانید نام نوعی از پلیمرهایی است که ویژگی های مختلفی دارند که از جمله آنها می توان به استحکام بی نظیر آن اشاره کرد. امروزه از کرکره اتوماتیک پلی کربنات و نوع شفاف آن در مکان هایی استفاده می شود که میخواهید از بیرون، داخل را مشاهده کنید. این نوع کرکره ها همانطور که گفته شد دارای ویژگی های مختلفی هستند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· گفته می شود که کرکره اتوماتیک پلی کربنات در واقع ضدگلوله است. کرکره اتوماتیک پلی کربنات معمولا استحکام بی مانندی را دارد که باعث می شود در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار گیرند.

· امروزه استفاده از تیغه های پلی کربنات در کرکره اتوماتیک پلی کربنات بسیار دیده می شوند. این نوع تیغه ها از جنس موادی هستند که غیرقابل اشتعال اند و به همین دلیل هم علاوه بر زیبایی، امنیت را در جهات بسیاری برآورده خواهد کرد.

· تیغه های پلی کربناتی که در کرکره اتوماتیک پلی کربنات مورد استفاده قرار می گیرند می توانند ضخامت های متفاوتی داشته باشند. در واقع این ضخامت آن هاست که در قیمت تاثیرگذار خواهد بود. کرکره اتوماتیک پلی کربنات همچنین مقاومت بی نظیری در برابر آب و هوا و همچنین اکسید شدن دارد.

کرکره اتوماتیک پلی کربنات چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که میدانید، این نوع کرکره ها در واقع پلیمر های متفاوتی دارند. اما منظور از پلیمر چیست؟ یکی از دلایلی که باعث می شود کرکره اتوماتیک پلی کربنات ویژگی های مختلفی داشته باشد این است که از پلیمرهای متفاوتی تشکیل شده است. در واقع در عین اینکه شما میتوانید با استفاده از این پلیمر ها مقاومت کرکره اتوماتیک پلی کربنات را افزایش دهید، مقاومت آن را نیز تا حد زیادی تغییر خواهید داد.

یکی از مهم ترین عواملی که در درجه سختی کرکره اتوماتیک پلی کربنات به میان می آید مقاومت در برابر حوادث طبیعی است. در این بخش بهتر است که شما بدانید این پلیمر ها نقش تعیین کننده ای را در استفاده از ساختمان ایفا می کنند. در نهایت می توان گفت که با توجه به شفافیت و همچنین ضربه پذیری هایی که در این نوع ورقه های پلی کربنات وجود دارد شما میتوانید آنها را به راحتی مورد استفاده قرار دهید.

علاوه بر این، این پلیمرها هستند که وزن کرکره اتوماتیک پلی کربنات را مشخص خواهند کرد. بعضا دیده شده است که این پلیمرها در واقع قرار است که وزنی را به سازه اضافه نکنند اما باید در عین حال در برابر عوامل طبیعی مانند زلزله مقاوم باشند. همچنین اینکه وزن سبک باشد می تواند نقش مهمی در حمل و نقل اینگونه سازه ها ایفا کنید. در نهایت هم خواهید یافت که استفاده از کرکره اتوماتیک پلی کربنات یکی از آسان ترین راه هایی است که شما میتوانید توسط آن هزینه های تردد را کاهش دهید.کرکره اتوماتیک پلی کربنات
عدم تبادلات حرارتی در کرکره اتوماتیک پلی کربنات

یکی از مهم ترین تغییراتی که در کرکره اتوماتیک پلی کربنات به وجود آمده است، این است که تبادلات حرارتی در آن ها تا میزان بسیار زیادی کاهش یافته است. در نتیجه میتوان گفت که هدر رفتن انرژی در آن ها تقریبا غیرممکن است و همین هم باعث می شود تا هزینه های مربوط به صرف انرژی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. دقت داشته باشید که شما میتوانید با استفاده از کرکره اتوماتیک پلی کربنات در مناطق سردسیر در بهینه سازی انرژی نقش مهمی را داشته باشید. همچنین باید مصالح دیگر را نیز به گونه ای انتخاب کنید که بتوانید در میزان سوخت صرفه جویی کنید.

کرکره اتوماتیک پلی کربنات عایق صداست!

با توجه به اینکه مسائلی که امروزه به وجود می آیند علاوه بر مسائل حرارتی و مربوط به بهینه سازی انرژی از جمله مسائل مربوط به کاهش صدا نیز هستند می توان اینطور گفت که کرکره اتوماتیک پلی کربنات در واقع عایق صدا نیز هست. شما برای اینکه بتوانید از این نوع کرکره ها استفاده کنید باید به دقت مکان مورد استفاده خود را مورد بررسی قرار دهید. شاید تصور کنید که جایی که شما در آن زندگی می کنید نیازی به عایق بودن صدا ندارد و یا بالعکس. در این حال بهتر است که با بررسی کامل محیط بهترین انتخاب را داشته باشید.

همچنین اینکه کرکره اتوماتیک پلی کربنات عایق هستند در واقع به شما اجازه می دهند تا سروصدای ناشی از مزاحمت را نیز به فضای داخلی مغازه و یا پارکینگ خود انتقال ندهید.

کرکره اتوماتیک پلی کربنات را تمیز نگه دارید!

یکی از مشکلاتی که در زمینه استفاده از کرکره اتوماتیک پلی کربنات ممکن است که با آن رو به رو شوید این است که این کرکره ها رو چگونه تمیز نگه دارید؟ دقت داشته باشید که مشکل عمده این است که شما میتوانید همواره با استفاده از این نوع کرکره ها از سقف های شفاف نیز استفاده کنید اما در مورد کرکره اتوماتیک پلی کربنات می توان به خاصیت هایی اشاره کرد که شما نیاز نیست با استفاده از آن ها به طور کامل و متصل اقدام به تمیز کردن این نوع کرکره ها کنید بلکه به راحتی می توانید با یک شست و شوی ساده به یک سطح تمیز دست پیدا کنید.

چرا کرکره اتوماتیک پلی کربنات به صرفه اقتصادی است؟

یکی از مزایایی که کرکره اتوماتیک پلی کربنات دارد این است که وزن کمتری نسبت به کرکره های آلومینیومی دارد. می توان گفت که مقاومت بالای این نوع کرکره ها معمولا به دلیل این است که از پلیمرها در آن ها استفاده می شود. این نوع پلی کربنات ها علاوه بر اینکه در ساخت کرکره اتوماتیک پلی کربنات مورد استفاده قرار می گیرند در صنایع مختلف مانند اتومبیل سازی نیز مورد استفاده هستند. همچنین در بانک ها و مراکز خریدی که می خواهند از بیرون مشخص باشند نیز از این کرکره ها استفاده می شود. همچنین گفته می شود که یکی از مزایای این نوع کرکره های اتوماتیک این است که دارای طرح ها و رنگ های مختلفی هستند و شما میتوانید آنها را برای مشاغل مختلف مورد استفاده قرار دهید و به همین جهت هم امروزه در بسیاری از مکان ها آن ها را میبینیم!کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات
برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

محصولات
محصولات مرتبط
پروژه های مرتبط
پروژه های مرتبط