تیغه پانچ دار کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک پانچ دار به دلیل تک جداره بودن فقط در سطح کرکره به صورت ترکیبی با تعداد 6 یا حداکثر 8 عدد قابل استفاده می باشد.
نوعی خاص از تیغه های کرکره برقی های موجود است که به دلیل پانچ خور بودن محصول به صورت تک جداره می باشد و همین گزینه باعث پایین آمدن مقاومت در برابر فشارهای احتمالی یا سنگین شدن کرکره های برقی اتوماتی می شود . لذا توصیه می شود حتما به صورت ترکیبی با تیغه دو جداره به تعداد 6 یا 8 عدد استفاده شود و کرکره برقی به صورت کامل پانچ شده توصیه نمی شود .
موارد استفاده تیغه پانچ دار در کرکره برقی اتوماتیک بیشتر در فروشگاه های طلا و جواهری ، ورودی پارکینگ و مجتمع های تجاری ئ اداری است مه با ایجاد حفره های کوچک و بزرگ بر روی تیغه ها ، نمایی از داخل را قابل دید می نماید و باعث امنیت فروشگاه ها و مراکز خرید و موسسات می شود .
لازم به ذکر است که بهتر است به دلیل نفوذ صدا ، گرما ، سرما ، و غبار سوراخ های ایجاد شده (پانچ ها) از داخل با تاق شفاف یا رنگی (کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات) مسدود شود..
نوعی خاص از تیغه های کرکره برقی های موجود است که به دلیل پانچ خور بودن محصول به صورت تک جداره می باشد و همین انتخاب باعث پایین آمدن مقاومت در برابر فشارهای احتمالی یا سنگین شدن کرکره اتوماتیک می شود. لذا پیشنهاد می گردد الزامه به صورت ترکیبی با تیغه دوجداره به تعداد 6 یا 8 عدد استفاده گردد و کرکره برقی به صورت کامل پانچ شده توصیه نمی گردد.

REZOME

مشخصات محصول

  • برند درب رول آپ: اشل ,
  • جنس درب رول آپ: آلومینیوم ,
  • نوع درب رول آپ: تک جداره , دو جدار ,
  • کاربرد: تجاری , خانگی (مسکونی) ,
  • امکانات: مقاوم و مستحکم در برابر ضربه , مقاوم در برابر باد و طوفان , مقاومت در برابر خوردگی ,
توضیحات
REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل
محصولات
محصولات مرتبط
پروژه های مرتبط
پروژه های مرتبط