کرکره پانچ دار

کرکره اتوماتیک پانچ دار به جهت یک جداره بودن فقط در سطح کرکره به صورت ترکیبی به تعداد 6 یا حداکثر 8 عدد قابل استفاده می باشد.
نوعی خاص از تیغه های کرکره برقی های موجود است که به دلیل پانچ خور بودن محصول به صورت تک جداره می باشد و همین انتخاب باعث پایین آمدن مقاومت در برابر فشارهای احتمالی یا سنگین شدن کرکره اتوماتیک می شود. لذا پیشنهاد می گردد الزامه به صورت ترکیبی با تیغه دوجداره به تعداد 6 یا 8 عدد استفاده گردد و کرکره برقی به صورت کامل پانچ شده توصیه نمی گردد.
موارد استفاده تیغه پانچ دار و کرکره اتوماتیک بیشتر در مغازه های طلا و جواهر، ورودی پارکینگها و مجتمع تجاری و اداری است که با ایجاد حفره های کوچک و بزرگ بر روی تیغه ها نمایی از داخل را قابل دید می نماید و باعث امنیت مغازه ها و مراکز خرید و موسسات می شود.
لازم به توضیح است که مناسب است به دلیل وروود صدا، گرما، گرد و خاک حفره های ایجاد شده (پانچ ها) از داخل با تلق شفاف یا رنگی (کرکره برقی اتوماتیک پلی کربنات) مسدود شود.

REZOME

مشخصات محصول

  • جنس درب رول آپ: پلی کربنات ,
  • کاربرد: تجاری , صنعتی ,
توضیحات

کرکره برقی فول پانچ سوراخ دار معمولا برای مکانهایی نصب میشود که کارفرما نیاز دارد زمانیکه کرکره برقی پایین است، داخل آن فضا به خوبی نمایان باشد.

با توجه به مشبک بودن این نوع کرکره برقی، امکان ورود نور و همچنین تبادل نور هوا با محیط بیرون در این کرکره برقی ها وجود دارد.

REZOME

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل