تولید انواع موتور ساید با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود و این محصول دارای مقاومت و تحمل وزن بسیار بالایی می باشد. در این مقاله شما را با موتور ساید، ویژگی ها و انواع آن آشنا می کنیم. این موتور الکتریکی با توان بالا و مصرف پایین انرژی می تواند در درب های صنعتی و تولیدی که به صورت روزمره و به مقدار بسیار بالا مورد استفاده می باشد مورد استفاده قرار گیرد. در صورتی که می خواهید این محصول را خریداری نمایید. موتور ساید امروزه در انواع توبولار، سنترال و موتور ساید در بازار عرضه می شود و ما قصد داریم در این مقاله شما را با موتور سایر بیشتر آشنا نماییم.

معرفی موتور ساید

می توان موتور ساید را یکی از قوی ترین انواع موتور الکتریکی دانست که امروزه در صنایع مختلف از آن استفاده می شود. موتور ساید به دلیل توان مقاومت و تحمل وزن بسیار بالایی که دارد بیشتر در صنایع و مراکز صنعتی بزرگ و درب هایی با ابعاد بزرگ مورد استفاده می باشد. در صورتی که نیاز به خرید انواع موتور ساید داشته باشید می توانید از وب سایت اینترنتی مرکز فروش این محصول را خریداری کنید. در این مقاله همچنین به شما خواهیم گفت که مهم ترین نکات در نگهداری و استفاده از موتور ساید چیست و چگونه می توان طول عمر این دستگاه را تا حد بسیار زیادی افزایش داد. موتور ساید با استفاده از یک موتور الکتریکی ساخته شده است که توان مقاومت بسیار بالایی داشته و در عین حال به دلیل تحمل وزن بسیار بالایی که دارد می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای مراکز صنعتی و تولیدی باشد. برای استفاده از موتور ساید یا بالا و پایین بردن آن نیاز به استفاده از انواع ریموت کنترل دارید. همچنین امنیت این محصول با استفاده از قفل های الکترونیکی تامین می شود. به طور کلی می توان گفت که موتور ساید یکی از بهترین انواع موتور الکتریکی به شمار می رود که در کرکره ها و درب های اتوماتیک استفاده می شود.

به طور کلی امروزه در کرکره های اتوماتیک از دو نوع موتور به نام های موتور ساید و موتور توبلار استفاده می شود که هر کدام ویژگی ها و خصوصیاتی دارند. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی در رابطه با موتور ساید و همچنین تفاوت های آن با موتور توبلار صحبت کنیم.

همانطور که می دانیم موتور یکی از مهم ترین اجزای کرکره برقی محسوب می شود و عملکرد و کارایی آن در باز و بسته کردن کرکره از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد. موتور ساید یکی از پرکاربردترین و بهترین انواع موتور برای کرکره های برقی و سایبان های برقی محسوب می شود. این موتور به این دلیل ساید نام گذاری شده است که محل نصب آن در سمت چپ و یا سمت راست کرکره و سایبان اتوماتیک برقی می باشد. امروزه انواع مختلفی از موتور ساید توسط کمپانی های مختلف در سراسر جهان تولید می شود که از نظر قدرت، ظرفیت، تحمل وزن و کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند.

مهم ترین و اصلی ترین کاربرد های موتور ساید برای کرکره های برقی با ارتفاع بالا و تحمل وزن بالا می باشد و همچنین برای مکان هایی نیز که عبور و مرور در طول روز بسیار زیاد می باشد، بهتر است از موتور ساید برای کرکره های برقی استفاده نمود. کارشناسان برای انواع کرکره پلی کربنات و غضروف دار به دلیل برخورداری از تیغه های با وزن بالا، استفاده از موتور های ساید را توصیه می کنند.

آشنایی با انواع موتور ساید

کمپانی های بزرگ امروزه انواع مختلفی از موتور های ساید را برای کاربرد های گوناگون طراحی و تولید می کنند که هر کدام دارای مشخصات فنی خاصی نیز می باشند. از جمله مهم ترین و پرکاربردترین انواع موتور ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

موتور بارزانته

موتور اتومات

موتور لیفت توربو

موتور اس دی سی

در ادامه قصد داریم انواع موتور های ساید را بررسی کرده و اطلاعاتی در رابطه با آن ها ارائه نماییم.

موتور ساید اس دی سی (SDC)

موتور SDC یکی از بهترین انواع موتور ساید برای کرکره های برقی با ابعاد و مساحت بزرگ محسوب می شود و همچنین بهترین گزینه برای کرکره های برقی بوده که در مکان هایی با تردد بالا نصب می شوند. موتور های اس دی سی در انواع تک فاز و سه فاز تولید می شود و نمونه های سه فاز آن برای وزن های بالای 500 کیلو کاربرد دارد. مدل های مختلف موتور SDC به شرح زیر هستند:

موتور 300 کیلوگرم SDC به همراه سه عدد ریموت

موتور 500 کیلوگرم SDC به همراه سه عدد ریموت

موتور 300 کیلوگرم SDC مجهز به UPS

موتور 500 کیلوگرم SDC مجهز به UPS

موتور 800 کیلوگرم SDC مدل تک فاز

موتور 1300 کیلوگرم SDC مدل سه فاز

موتور 1500 کیلوگرم SDC مدل سه فاز

تکنولوژی UPS که در مدل های مختلف موتور های SDC وجود دارند این قابلیت را دارند که در زمان نبود جریان برق و اختلالات شبکه برق از منبع تغذیه جایگزین برای باز و بسته کردن کرکره برقی شفاف استفاده می نماید.

موتور ساید لیفت توربو (Lift-turbo)

موتور های لیفت توربو نسل دیگری از انواع موتور ساید به شمار می آید که به دلیل برخورداری از قدرت و عملکرد عالی و همچنین عدم ایجاد سر و صدا در هنگام باز و بسته کردن کرکره برقی مورد توجه قرار گرفته اند. طراحی و ساخت این موتور ها نیز براساس تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از بهترین تجهیزات توسط کمپانی ها انجام می شود. از مهم ترین انواع موتور های لیفت توربو نیز می توان موارد زیر را نام برد:

موتور لیفت توربو 300 کیلوگرمی AC

موتور لیفت توربو 600 کیلوگرمی AC

موتور لیفت توربو 300 کیلوگرمی مجهز به UPS

موتور لیفت توربو 600 کیلوگرمی مجهز به UPS

موتور ساید اتومات (Automat)

در میان انواع موتور های ساید می توان گفت موتور ساید اتومات از بیشترین قدرت برخوردار بوده و فرآیند عملکرد آن ها بر مبنای انتقال نیروی گشتاور دینامیک از چرخ دنده و زنجیر می باشد. لازم به ذکر است که موتور های اتومات مدل 24 ولت از باطری اضطراری یا همان UPS نیز برخوردار می باشند.

انواع موتور های اتومات نیز شامل مدل های زیر هستند:

موتور اتومات 300 کیلوگرمی

موتور اتومات 500 کیلوگرمی

موتور اتومات 1000 کیلوگرمی

موتور اتومات 300 کیلوگرمی مجهز به UPS

موتور اتومات 500 کیلوگرمی مجهز به UPS

موتور اتومات 1000 کیلوگرمی مجهز به UPS

موتور بارزانته (Barzante)

برند بارزانته از برند های معروف و معتبر تولید کننده انواع موتور ساید در جهان به شمار می آید و در سال های اخیر توانسته جدیدترین و پیشرفته ترین انواع موتور کرکره برقی و سایبان برقی را تولید و وارد بازار های جهانی نماید. مدل های مختلف موتور بارزانته 220 ولت عبارتند از:

موتور بارزانته 300 کیلوگرمی

موتور بارزانته 600 کیلوگرمی

موتور بارزانته 800 کیلوگرمی

موتور بارزانته 300 کیلوگرمی با سیم پیچ مسی

مدل 300 کیلوگرمی با سیم پیچ مسی یکی از بهترین و جدیدترین محصولات تولیدی شرکت بارزانته به شمار می آید و از مزایایی نظیر گرم نشدن در صورت کارکرد متوالی نسبت به سیم پیچ آلومینیومی برخوردار می باشد. از دیگر ویژگی های این مدل موتور ساید می توان به قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه آن نسبت به موتور های ساید با سیم پیچ آلومینیومی اشاره کرد.

ویژگی های موتور ساید

به طور کلی ویژگی ها و خصوصیات انواع موتور ساید به شرح زیر می باشند:

برخورداری از باطری اضطراری یا همان UPS

عدم برخورداری از محدودیت وزنی

سهولت در نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات

عدم ایجاد سر و صدا

وجود تمامی تجهیزات و متعلقات موتور به صورت کامل در پکیج موتور

بهترین انواع موتور برای مکان هایی با تردد فراوان

برخورداری از طول عمر بسیار بالا به دلیل قرار گرفتن در کنار کرکره

برخورداری از سیستم پاراشوت برای جلوگیری از سقوط کرکره در صورت به وجود آمدن نقص فنی

و...

لازم به ذکر است که تنها در مدل های 24 ولت موتور ساید، UPS یا همان منبع تغذیه بی وقفه وجود دارد. همواره انواع موتور ساید به صورت پکیج در مراکز عرضه می شود که این پکیج ها شامل تجهیزات زیر می باشند:

ریموت ها

برد

یاتاقان

موتور

زنجیر

هرزگرد

اندکپت

صفحه پلیت بزرگ

خار و بست

باطری پشتیبان یا همان UPS

و...

بنابراین با خرید پکیج موتور ساید دیگر نیازی به خرید تجهیزات و متعلقات دیگر جهت نصب و راه اندازی موتور نخواهد بود.
موتور ساید


تفاوت های موتور ساید و موتور توبولار

استفاده از موتور سایت و توبولار امروزه در کشور بسیار رایج شده است و بیشتر انواع کرکره برقی موجود در بازار با استفاده از این دو نوع موتور تامین می شوند. در این قسمت می خواهیم به بررسی تفاوت های موتور ساید و موتور توبولار بپردازیم و شما را با ویژگی های موتور ساید بیشتر آشنا کنیم. در اولین قدم در تفاوت سنجی باید بدانید که موتور ساید و موتور توبولار هر دو از خلاص کن دستی استفاده می کنند و مجهز به این ویژگی می باشند. همچنین هر دو نوع موتور در برخی از مدل ها از UPS برخوردار هستند و می توانید روی این ویژگی در صورت تمایل در هر دو مدل موتور حساب باز کنید. حداکثر تحمل وزنی که موتور ساید می تواند تحمل کند، 1500 کیلوگرم است و این در حالی است که در موتور توبولار، حداکثر تحمل وزن به 300 کیلوگرم می رسد. اولین مزیت موتور ساید نسبت به موتور توبولار در این مرحله از مقایسه مشخص می شود. موتور ساید که قیمتی کمی گرانتر از موتور توبولار دارد، میزان تردد بسیار بالا را تحمل کرده و ساپورت می کند و این در حالی است که موتور توبولار از میزان تردد بسیار محدودی برخوردار است. همچنین موتور ساید بیرون از رول و کنار نصب می شود، این در حالی است که موتور توبولار درون رول نصب می شود و ظاهر زیباتری نسبت به موتور ساید دارد. همچنین تعمیرات و نگهداری از موتور ساید بسیار ساده تر از موتور توبولار می باشد. در بحث تعمیرات و نگهداری می توان گفت که بر اساس موتور ساید خریداری شده شما باید نسبت به بازرسی و تعمیر و نگهداری از دستگاه اقدام نمایید. مدل های مختلف موتور ساید نسبت به یکدیگر دارای ویژگی های خاصی می باشند.همانطور که گفته شد به طور کلی دو نوع موتور تحت نام های ساید و توبلار برای انواع کرکره برقی و سایبان برقی وجود دارد. مهم ترین تفاوت های موتور ساید با موتور توبلار شامل موارد زیر می باشند:برخورداری از تحمل وزن بسیار بالاتر نسبت به موتور های توبلارموتور های ساید نسبت به موتور های توبلار از هیچ محدودیتی برای مکان های پر تردد برخوردار نمی باشند.برخورداری از سهولت در تعمیرات و نگهداری نسبت به موتور های توبلاریکی از مهم ترین تفاوت های انواع موتور ساید و موتور توبلار، وجود تمامی تجهیزات و قطعات موتور های ساید درون پکیج موتور می باشد، در حالی که بسیاری از تجهیزات و متعلقات موتور های توبلار را باید به صورت جدا از مراکز عرضه کننده تهیه کرد.

بهترین روش خرید انواع موتور ساید

از بهترین روش های خرید انواع موتور ساید می توان به استفاده از روش اینترنتی اشاره نمود. این محصول با بهترین کیفیت تولید می شود و شما می توانید برای خرید آن اقدام نمایید. مدل های مختلف انواع موتور ساید را می توانید با بهترین قیمت برای تجهیز کرکره برقی خریداری کرده و استفاده نمایید. در بخش گذشته مزایای استفاده از انواع موتور ساید و برخی از ویژگی های این محصول در مدل های مختلف مانند UPS را مورد بحث و بررسی قرار دادیم و هم اکنون شما می توانید نسبت به خریداری و استفاده از موتور ساید اقدام نمایید. این کالا که با بهترین کیفیت تولید شده است امروزه به یکی از برترین انتخاب ها برای کسانی تبدیل شده است که می خواهند از کرکره های برقی با بالاترین کیفیت استفاده کنند. در صورتی که نیاز به دریافت مشاوره رایگان داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان فروش مرکز آنلاین عرضه انواع موتور ساید ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را بپرسید. استفاده از روش آنلاین برای خرید این محصول در سراسر کشور در دسترس بوده و با بهترین قیمت در دسترس مصرف کنندگان و مراکز تولید کرکره برقی می باشد.

قیمت انواع موتور ساید

قیمت انواع موتور ساید به فاکتور ها و معیار های مختلفی بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به نوع موتور، مدل، برند سازنده، مرکز عرضه کننده، مشخصات و قدرت موتور و... بستگی دارد. البته لازم به ذکر است که قیمت این موتور ها به دلیل نوسانات بازار، تغییرات زیادی نیز در ماه های اخیر داشته اند و به همین دلیل نیز بهتر است ابتدا نوع و مدل موتور مورد نظر خود را تعیین کرده و قیمت روز آن را از مراجع رسمی و معتبر نظیر کارشناسان شرکت خدمات حفاظتی اشل دریافت کرد.قیمت نمونه های غیر اصلی انواع موتور ساید در بازار بسیار ارزان تر از نمونه های اصلی بوده اما نمونه های غیر اصلی به هیچ وجه از کیفیت و کارایی لازم برخوردار نمی باشند. علاوه بر آن انواع موتور های ساید ارزان قیمت از گارانتی و ضمانتنامه معتبر نیز برخوردار نبوده و طول عمر بسیار کمی دارند.

فروش اینترنتی بهترین انواع موتور ساید

شرایط فروش اینترنتی انواع موتور ساید اورجینال با ضمانتنامه و گارانتی معتبر از طریق شرکت خدمات حفاظتی اشل فراهم شده است. کارشناسان شرکت اشل موفق به تهیه نمونه های اصلی و اورجینال موتور های ساید از نمایندگی های مجاز و همچنین شرکت های وارد کننده شده و توانایی تامین مستقیم این محصولات با مناسب ترین قیمت ها را دارند. البته خدمات پس از فروش و همچنین خدمات نصب و راه اندازی انواع موتور های ساید نیز توسط تیم فنی مهندسی شرکت اشل ارائه می گردد.در امر انتخاب و خرید بهترین نوع موتور کرکره های برقی می توانید از مشاوره های کارشناسان شرکت اشل نیز بهره مند شده و کارآمد ترین انواع موتور را با بهترین قیمت خریداری کرد. کارشناسان شرکت خدمات حفاظتی و امنیتی اشل نیز همیشه سعی در راهنمایی خریداران برای انتخاب محصولات باکیفیت و کارآمد، متناسب با نیاز و بودجه آن ها دارند.

کلام آخر

امروزه استفاده از انواع موتور کرکه برقی نظیر موتور ساید بسیار گسترش پیدا کرده است و از همین روی بسیاری از شرکت ها، پارکنیگ ها و مراکز صنعتی از موتور ساید برای بهره وری بیشتر موتور درب برقی و اتوماتیک خود استفاده می کنند. در این مقاله شما را با ویژگی های موتور ساید بیشتر آشنا کردیم و هم اکنون شما می توانید نسبت به خرید مستقیم انواع موتور ساید اقدام نمایید. تولید این محصول بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می شود و خریداران می توانند برای خرید انواع موتور ساید از سایت فروش آنلاین اقدام نمایند. همچنین در این مقاله مزایای استفاده از موتور ساید نسبت به موتور توبولار که امروزه در بازار بسیار استفاده می شود را بررسی کردیم و شما می توانید با خرید انواع موتور ساید از مزایای این محصول مطمئن برخوردار شوید. همچنین می توان گفت که انواع موتور الکتریکی ساید دارای کیفیت بسیار زیادی است و شما می توانید برای خرید انواع موتور ساید به صورت مستقیم اقدام نمایید. این محصول با بالاترین کیفیت تولید شده است و می تواند یکی از بهترین انتخاب ها به خصوص برای درب های با ابعاد بزرگ در مراکز صنعتی به شمار رود.