تعمیر راه بند اتوماتیک

نصب و تعمیر راهبند پارکینگ

راهبند اتوماتیک پارکینگ یکی از ابزارهای نوینی است که برای کنترل‌تردد در پارکینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران، از جمله نیازهای امروز ساختمان‌هاست. چرا که اکثر ساختمان‌های موجود در کشور ایران دارای انواع راهبندها هستند و این موضوع باعث افزایش نیاز به خدمات تخصصی تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک را افزایش می‌دهد.

نصب و تعمیر راهبند پارکینگ از جمله خدماتی است که باید به صورت تخصصی ارائه شوند تا هیچ مشکلی در عملکرد راهبند پارکینگ به وجود نیاید. در ادامه این مقاله قصد داریم در مورد جزئیات نصب و تعمیر راهبند پارکینگ، اهمیت عیب‌یابی راهبند و مشکلات رایج در این راهبندها صحبت کنیم.

مرکز تخصصی نصب و تعمیر راهبند پارکینگ

راهبند پارکینگ همانطور که از نامش مشخص است، یک سیستم الکترونیکی است که برای کنترل کردن راه ورود به پارکینگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیستم از یک بازو و از یک موتور الکتریکی تشکیل شده است که وظیفه باز و بسته کردن راهبند را برعهده دارند. راهبندهای پارکینگ می‌توانند امنیت ساختمان‌ها را افزایش دهند و باعث جلوگیری از ورود افراد غیر آشنا به پارکینگ شوند. همه مزیت‌های نصب راهبند اتوماتیک سبب شده است که بسیاری از ساختمان‌ها از این راهبندها بهره مند گردند.

خدمات نصب و تعمیر راهبند پارکینگ، از جمله خدماتی‌اند که باید پس از خرید راهبند پارکینگ دریافت کنید. خدمات نصب و تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران باید به صورت تخصصی ارائه شوند. در نصب راهبند اتوماتیک، نیاز است که محل نصب به دقت بررسی شود. راهبند پارکینگ باید به گونه‌ای نصب شود که مردم بتوانند از پشت آن به راحتی عبور کنند. همچنین، چشمی‌راهبند پارکینگ نیز باید در یک مکان صحیح نصب گردد تا مشکلی در هنگام باز و بسته شدن راهبند وجود نداشته باشد.

در حال حاضر، مراکز تخصصی مختلفی وجود دارند که اقدام به ارائه خدمات نصب و تعمیر راهبند پارکینگ می‌کنند. هر یک از این مراکز تخصصی بسته به نیاز مشتریان، می‌توانند در زمان کوتاهی مراحل نصب و تعمیر راهبند پارکینگ را به صورت تخصصی انجام دهند؛ اما باز هم باید برای نصب و تعمیر راهبند در شمال تهران به تخصص فرد و همچنین، اعتبار مرکز توجه داشت.

برای آشنایی با درب اتوماتیک به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.

تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک

راهبندهای اتوماتیک موجود در بازار دارای تنوع بسیار زیادی هستند. دلیل این موضوع به کار رفتن راهبندهای اتوماتیک بسته به نیازهای مختلف در ساختمان‌هاست. هر یک از ساختمان‌هایی که از راهبندهای بازویی استفاده می‌کنند، دارای شرایط خاصی‌اند و همین موضوع باعث افزایش نیاز به تنوع در راهبند اتوماتیک پارکینگ شده است.

تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک از جمله خدماتی است که باید توسط شرکت‌ها و مراکز نصب و تعمیر راهبند پارکینگ ارائه شوند. برای تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک، در ابتدا نیاز است که نوع راهبند به دقت بررسی شود و سپس مرحله عیب‌یابی به صورت تخصصی انجام گردد. برای اینکه بیشتر با خدمات تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک در تهران آشنا شوید، در ادامه به انواع راهبندهای اتوماتیک اشاره می‌کنیم.

• تعمیر راهبند برقی بازویی

درخواست تعمیر راهبند در شمال تهران از نوع راهبندهای بازویی بسیار زیاد است. دلیل این موضوع می‌تواند به کار رفتن راهبندهای بازویی در بسیاری از ساختمان‌ها در شمال شهر تهران باشد. تعمیر راهبند برقی بازویی باید به صورت تخصصی و پس از عیب‌یابی دقیق انجام شود. در بسیاری از موارد راهبند بازویی به درستی باز و بسته نمی‌شود و یا در هنگام باز و بسته شدن، صدای زیادی تولید می‌کند که با کمک دریافت تعمیرات راهبند پارکینگ، می‌توان این مشکلات را رفع کرد.

• تعمیر راهبند اتوماتیک فنس‌دار

یکی دیگر از انواع راهبندهای اتوماتیک موجود در بازار، راهبندهای اتوماتیک فنس‌دار هستند. این راهبندها زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند که نیاز به محدود کردن رفت و آمد حیوانات و انسان‌ها از زیر راهبند باشد. راهبندهای اتوماتیک فنس‌دار امنیت بیشتری نسبت به راهبندهای معمولی و بازویی دارند.

تعمیر راهبند اتوماتیک فنس‌دار بسته به نوع مشکل راهبند قابل انجام است. در بسیاری از موارد مشکلات ناشی از بازوی راهبند هستند و در برخی از موارد دیگر، مشکل ناشی از سیستم موتور راهبند بازویی است.

• تعمیر راهبند برقی تاشو

تعمیرات راهبند پارکینگ تاشو، از جمله خدمات تعمیری بسیار رایج‌اند. با توجه به اینکه راهبندهای تاشو در معرض آسیب بیشتری قرار دارند، احتمال خرابی آن‌ها نیز بیشتر است. تعمیر راهبند برقی تاشو، باید به صورت تخصصی و بر اساس مشکل راهبند انجام شود. در بسیاری از موارد، مشکل از بازوی تاشونده است و می‌توان در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر کرد.

• تعمیر راهبند بازویی ال ای دی دار

راهبند بازویی ال ای دی دار، یکی از انواع راهبندهای بازویی موجود در بازار است که در صورت نیاز به روشنایی در زیر بازوی راهبند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مواردی که نیاز باشد بازوی راهبند در تاریکی شب بهتر دیده شود، می‌توان از راهبندهای بازویی ال ای دی دار استفاده کرد.

تعمیرات راهبند پارکینگ ال ای دی‌دار، معمولا رایج نیست. چون کمتر پارکینگ‌هایی از این نوع راهبند بازویی استفاده می‌کنند؛ اما در صورت نیاز می‌توان از مراکز نصب و تعمیر راهبند پارکینگ، خدمات مربوط به تعمیر راهبند برقی ال ای دی دار را دریافت کرد.

راهبند امنیتی از دیگر انواع راهبندها می باشد.

تعمیرات راهبند پارکینگ به صورت تخصصی

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در هنگام انتخاب مرکز نصب و تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران به آن توجه داشته باشید، تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک در تهران به صورت تخصصی است. با توجه به تنوع بالای راهبندهای پارکینگ موجود در بازار کشور ایران، بسیار مهم است که راهبندهای اتوماتیک به صورت تخصصی و با دانش فنی بسیار زیادی تعمیر شوند.

در مواردی که از خدمات تعمیر راهبند در شمال تهران استفاده شود، ممکن است شاهد خرابی مجدد راهبندها باشیم. دلیل خرابی مجدد راهبند پارکینگ پس از تعمیر آن، می‌تواند عدم استفاده از قطعات اورجینال و همچنین، عدم نصب صحیح راهبندهای اتوماتیک باشد. بدین منظور لازم است که برای تعمیر راهبند در شمال تهران و مناطق مختلف کشور ایران، از مراکز معتبر در زمینه نصب و تعمیر راهبند پارکینگ کمک بگیرید.


تعمیر راهبند اتوماتیک
تعمیر راهبند برقی

برای تعمیر راهبند برقی، نیاز است که حتما مرحله عیب‌یابی قبل از تعمیر به درستی انجام شود. در این زمان، تعمیرکار تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران، باید مراحل بازدید از راهبند پارکینگ را انجام دهد و سپس، به صورت فنی مشکل راهبند را بررسی کند. در صورتی که مرحله عیب‌یابی تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک به درستی انجام نشود، احتمال اینکه به طور کامل مشکل راهبند رفع نشود و یا حتی راهبند دوباره خراب گردد، وجود دارد.

بنابراین، نیاز است که یک فرد با دانش فنی و تجربه زیاد برای تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک در تهران اعزام شود و مراحل مربوط به عیب‌یابی و نیازسنجی برای خرید قطعات مختلف را به صورت تخصصی انجام دهد.

اهمیت تعمیر راهبند اتوماتیک برقی پارکینگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن

یکی از دغدغه‌های افراد برای تعمیرات راهبند پارکینگ، زمان است. بسیاری از ساختمان‌ها بدون وجود راهبند پارکینگ امنیت خودشان را از دست می‌دهند و همین موضوع اهمیت تعمیر راهبند در شمال تهران را پررنگ‌تر می‌کند.

واقعیت این است که خدمات تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران باید به صورت تخصصی و با حوصله زیاد ارائه شوند. چرا که کار تعمیر راهبند برقی، یک کار غیرحرفه‌ای نیست و نیاز است که تک تک مراحل تعمیر به درستی انجام شوند.

برای تعمیرات راهبند پارکینگ، در ابتدا نیاز است که مشکل مربوط به راهبند بازویی به دقت بررسی شود و سپس بر اساس مشکل و نوع خدمات تعمیر راهبند برقی، زمان مورد نیاز برای این کار تخمین زده شود. گاهی نیاز به خرید یک قطعه اصل برای تعمیر راهبند در شمال تهران وجود دارد و این موضوع، باعث می‌شود که زمان مورد نیاز برای تعمیر راهبند پارکینگ افزایش پیدا کند. در مواردی نیز می‌توان بدون خرید قطعه، شروع به تعمیر راهبند برقی کرد. در این صورت زمان تعمیرات راهبند پارکینگ کاهش پیدا می‌کند.

تعمیر راهبند اتوماتیک در شمال تهران

مشکلات رایجی در تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران وجود دارند که تعمیرکار باید بر اساس آن‌ها و تشخیص عیب، اقدام به تعمیر راهبند اتوماتیک برقی کند.

در نظر داشته باشید که تمامی‌این مشکلات رایج در تعمیر راهبند در شمال تهران، در مرحله عیب‌یابی، توسط فرد تعمیرکار تشخیص داده می‌شوند. سپس می‌توان بر اساس نیاز اقدام به تعمیر و رفع این مشکلات کرد. از جمله مشکلات رایج در راهبندهای اتوماتیک در شمال تهران، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

• پایین نیامدن میله راهبند بازویی

یکی از مشکلات رایج که باعث نیاز به دریافت خدمات تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران می‌شود، پایین نیامدن میله راهبند بازویی است. مشکلات مختلفی می‌توانند باعث بروز این مشکل در راهبندهای بازویی شوند. به همین خاطر، باید تعمیرکار حرفه‌ای موتور و همچنین چشمی‌راهبند بازویی را به دقت بررسی کند و در صورت نیاز، اقدام به تعمیر راهبند برقی بازویی نماید. گاهی مشکل از سیم‌کشی‌های مربوط به چشمی‌های راهبند پارکینگ است.

• صدا دادن راهبند پارکینگ

یکی دیگر از مشکلات رایج که اهمیت بسیار زیادی برای ساختمان‌های مسکونی دارد، تولید صدای زیاد توسط راهبند بازویی است. به هم ریختن تعادل میان فنر راهبند پارکینگ می‌تواند منجر به تولید صدای زیاد توسط راهبندها شود. با این حال، بسیار مهم است که ابتدا علت این مشکل به دقت توسط تعمیرکار بررسی شود و سپس مراحل مربوط به تعمیر راهبند در شمال تهران انجام گیرد.

• عدم حرکت بازوی راهبند

در برخی از موارد، موتور راهبند پارکینگ کار می‌کند، اما بازوی راهبند بازویی شروع به حرکت نمی‌کند. عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند باعث بروز این مشکل شوند. گاهی مشکل از فیوز برق، ریموت کنترل کننده و چشمی‌ایمنی است. در صورتی که نتوان حرکت بازو راهبند را کنترل کرد، حتما باید اقدام به دریافت خدمات تعمیر راهبند در شمال تهران نمود.

• بالا رفتن بازوی راهبند پس از زاویه 45 درجه به صورت اتوماتیک

بالا رفتن بازوی راهبند به صورت اتوماتیک پس از گذشت از زاویه 45 درجه، از جمله مشکلات رایج دیگری است که نیاز به تعمیر راهبند برقی دارد. البته در بسیاری از موارد، مشکل از نصب راهبند بازویی است؛ اما در برخی از موارد نیز چون بازوی راهبند بسیار کوچک است، این مشکل برای راهبند رخ می‌دهد.

• از حرکت ایستادن بازوی راهبند پس از بالا آمدن یا پایین رفتن

یکی دیگر از مشکلات رایج در راهبندهای بازویی، عدم حرکت درست راهبند پارکینگ است. ممکن است راهبند بازویی پس از کمی‌بالا رفتن یا پایین آمدن، از حرکت بایستد. برای رفع این مشکل، نیاز است که تعمیرکار رابط اینکودر را بررسی کند.

• نبودن بازوی راهبند در حالت افقی یا عمودی کامل

یکی دیگر از مشکلات رایج در راهبندهای بازویی، قرار نگرفتن راهبند در حالت کاملا افقی یا عمودی است. در این حالت، ممکن است که دیپ زاویه راهبند دچار مشکل شده باشد و یا مشکل از میله اتصال باشد. به‌هرحال نیاز است که برای تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک و رفع این مشکل، علت بروز این مشکل به دقت بررسی شود.

• بالا نرفتن راهبند بازویی

ممکن است راهبند بازویی به خوبی به سمت پایین بیاید، اما به سختی به سمت بالا حرکت کند. در این حالت، احتمالا مشکل از فنر تعادل راهبند بازویی است که با کمک دریافت خدمات تعمیرات راهبند پارکینگ، می‌توان تعادل آن را دوباره تنظیم کرد.

فروش و نصب درب اتوماتیک توسط کارشناسان اشل انجام می شود.

تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران

به غیر از زمان تعمیر راهبند برقی، یکی از دغدغه‌های دیگر در مورد تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک، هزینه‌ای است که برای این کار باید صرف شود. قبل از بررسی دقیق مشخص راهبند اتوماتیک، نمی‌توان هزینه مشخصی را برای تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران ذکر کرد. ممکن است نیاز به تعویض یک سری قطعات در راهبند اتوماتیک باشد. در این صورت قیمت خرید قطعات راهبند اتوماتیک، به هزینه تعمیرات راهبند پارکینگ افزوده خواهد شد.

بنابراین، لازم است که برای تعیین قیمت تعمیر راهبند در شمال تهران، ابتدا مشخص شود که مشکل راهبند چیست و نیاز به چه قطعات و ابزارهایی برای تعمیر است. پس از آن می‌توان هزینه تعمیرات انواع راهبند اتوماتیک در تهران را تعیین نمود.

سخن پایانی

با توجه به اینکه راهبندهای پارکینگ، در گروه وسایل الکترونیکی قرار می‌گیرند؛ باید خدمات نصب و تعمیر راهبند پارکینگ به صورت تخصصی ارائه شوند. انتخاب بهترین شرکت و توجه به اعتبار آن برای دریافت خدمات تعمیر راهبند اتوماتیک در تهران بسیار حائز اهمیت است.

مطالعه بیشتر : تعمیرات برد درب های اتوماتیک

محصولات مرتبط

شرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته ، به پشتوانه 21سال فعالیت درخشان در بازار ایران ، شرح خدمات و زمینه‌های فعالیت خود را به شرح زیر ارائه می نمایدشرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته

مشاهده محصولات

آخرین مقاله‌ها

برای دریافت مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی دارید؟

میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید تا با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

میتوانید در صفحه زیر درباره شرکت اشل اطلاعات بیشتر بدست بیارید

درباره ما