گسترش فرهنگ لوکس و مدرن و همچنین نیاز بیش از پیش انسان های امروزی به گردش و تفریح و توجه بیشتر به تبدیل فضاهای بلا استفادۀ منازل مسکونی یا مجتمع های بزرگ به محل آرامش و استراحت و تفریح، باعث گردیده که سایبان ها در ایران طرفداران زیادی داشته باشند که با توجه به موقعیت مکانی، ابعاد مورد نظر و شرایط اقلیمی حاکم بر منطقه، نیاز به سایبان های مختلف احساس می شود.

اگر شما نیز برای هر نوع ساختمان با هر نوع کاربری و ابعادی نیاز به سایبان دارید و یا به فکر تعمیر و نصب انواع سایبان برقی هستید، به شما توصیه می کنیم این پست در زمینۀ اصول فنی سایبان ها که کاری از سوی شرکت خدمات حفاظتی اشل می باشد را به دقت ملاحظه کنید و پیش از ثبت سفارش و عقد قرارداد جهت نصب سایبان اتوماتیک برقی ، از مشاوره رایگان تیم کارشناسان حرفه‌ای و مشاورین این شرکت بهره مند شوید.


تعمیر و نصب انواع سایبان برقی


مزیت های سایبان برقی

 استفاده بسیار آسان

 کمک به زیباسازی محیط بیرون

 دارای وزن سبک به دلیل استفاده از قطعات آلومینیومی

 اتوماتیک بودن سایبان برقی

 استفاده از رنگ های مقاوم در برابر پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی

 مقاومت بالای پارچه در برابر آب و آتش

 امکان چاپ لوگو یا تبلیغ مورد نظر

 امکان نور پردازی توسط سیستم های نور پرداز

 محافظت از ماشین در برابر آفتاب سوختگی و شرایط خشن اقلیمی


نکات مهم در نصب سایبان برقی

وضعیت اقلیمی حاکم بر منطقه

نخستین نکته‌ای که در زمان خرید سایبان برقی باید در نظر گرفته شود، موقعیت جغرافیایی و نوع اقلیم حاکم بر منطقه می باشد. به عنوان مثال اگر سایبان برقی را برای یک منطقۀ باران خیز با رطوبت بالا نیاز دارید، باید از ضد آب بودن پوشش آن و ضد زنگ بودن قطعات فلزی آن نهایت اطمینان را داشته باشید و چنانچه سایه بان را برای منطقه آفتاب خیز با نور شدید خورشید نیاز دارید، حتماً باید به میزان مقاومت پوشش سایبان در برابر پرتوهای خورشید دقت کنید.

خرید پارچۀ ضد آب برای پوشش سایبان برقی

جهت خرید سایبان برقی باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. ما در اینجا قصد داریم شما را با همین نکات آشنا کنیم

شرایط اقلیمی حاکم بر منطقه

مهم ترین نکته در یک خرید موفق سایبان برقی، سازگاری آن با شرایط اقلیمی حاکم بر منطقه است به عنوان مثال اگر سایه بان را برای یک محیط مرطوب نیاز دارید، به این نکته توجه داشته باشید که سایبانی که انتخاب می کنید در معرض رطوبت و زنگ زدگی بالایی قرار خواهد داشت.

نوع پوشش پارچه سایبان برقی

پارچه ای که برای پوشش سایبان برقی خود انتخاب می کنید باید از جنس ضد آب و ضد UV خورشید باشد. معمولاً پارچه های به کار رفته در سایه بان های برقی از نوع پارچه های اکریلیک، PVC، برزنت پلی استر و... هستند. ضمن این که این نوع پارچه ها اجازه عبور آب از لایه های مختلف را نمی دهند.


تعمیر و نصب انواع سایبان برقی


قطعات به کار رفته در سازه سایبان برقی

یکی دیگر از مواردی که در زمان خرید سایبان برقی باید در نظر گرفته شود، استفاده از قطعات با کیفیت در آن می باشد. قطعات فلزی به کار رفته در سایه بان ها باید از جنس فلز آلومینیوم باشند. اگر انتظار دارید که باکیفیت ترین سایبان برقی را خریداری کنید، باید به جنس قطعات به کار رفته در آن توجه داشته باشید.


نصب سایبان برقی به وسیلۀ نصاب مجرب

مهارت فرد نصاب و داشتن تجربه کافی در زمینه نصب سایبان های برقی یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که در زمان خرید یک سایبان اتوماتیک برقی باید در نظر داشته باشید. فراموش نکنید سایبان برقی زمانی می‌تواند بهترین کارایی و بالاترین کیفیت را برای شما به همراه داشته باشد که طبق اصول مهندسی و فنی نصب و راه اندازی شده باشد و عوامل محیطی، اقلیمی، انسانی و سایر شرایط مزاحم دیگر امکان بروز اختلال در کارکرد آن را نداشته باشند.


شستشوی سایبان برقی

همان طور که اشاره شد، یکی از روش های نگهداری از سایبان برقی شستشوی آن است. پیش از همه به این نکته توجه کنید که اگر تصمیم دارید این کار را خودتان انجام بدهید، از یک شیلنگ آب و مقداری مواد شوینده مخصوص پارچۀ سایبان برقی تهیه کنید.

شما می توانید برای شستشوی پارچۀ سایبان برقی، از صابون های نرم استفاده کنید. صابون را با آب ولرم مخلوط و آن را بر روی پارچه بریزید و به وسیلۀ یک تی، سایبان برقی را بشویید و سپس با آب ولرم پارچه را آب کشی کنید و بگذارید پارچه حتما خشک شود. زمانی که پارچه خیس است، هرگز سایبان برقی را نبندید؛ چرا که امکان کپک زدن آن زیاد است.


ثبت سفارش سایبان برقی

جهت سفارش سایبان برقی باکیفیت، مراتب را با شرکت خدمات حفاظتی اِشل در میان بگذارید و از تیم کارشناسان و مشاوران این شرکت، بهترین و باکیفیت ترین سایبان برقی را استعلام کنید. شما می توانید انواع سایبان برقی اعم از سایبان پارکینگ، سایبان بالکن، سایبان مغازه، سایبان پاسیو و… را از طرسق شرکت خدمات حفاظتی اِشل خریداری و نصب کنید و از خدمات پس از فروش مطمئن و قطعات اُریجینال و با کیفیت تأمین شده توسط این شرکت برخوردار شوید.

قیمت سایبان برقی به عوامل متعددی همچون نوع سایبان ، ابعاد ، جنس و … بستگی دارد.


قیمت سایبان برقی

در زمان خرید سایبان برقی، قیمت آنها از اهمیت ویژه ای برخوردارند. به طور کلی قیمت سایبان برقی بستگی به موارد زیر دارد:

1.کیفیت سازه ای که انتخاب کرده اید

2.جنس پارچه ای که در نظر گرفته اید

3.ابعادی که مد نظر دارید

4.نوع سایبانی که انتخاب کرده اید (هوشمند، با اتوماتیک)

5.هزینه نصب و اجرای سایبان توسط نصاب ماهر


چرا شرکت خدمات حفاظتی اِشل؟

در پایان به شما توصیه می شود در خرید و نصب سایبان برقی، ضمن این که نهایت دقت را بر روی جنس و کیفیت مواد به کار رفته اعمال می کنید، برند و پیشینه فنی شرکت خدمات دهنده را به دقت بررسی نمایید. شرکت خدمات حفاظتی اشل با بیش از دو دهه فعالیت فنی و تخصصی در زمینه اجرای سیستم های برقی و اتومات آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش می باشد.