دستگاه ان وی آر 16 کاناله

دستگاه ان وی آر 16 کاناله

دستگاه ان وی آر 16 کاناله یک گیرنده است که تصاویر ارسالی از دوربین های دیجیتال مدار بسته را دریافت می کند و آن ها را ضبط و ذخیره می کند. از این رو دارای قابلیت های فراوانی است که وجود یک دستگاه ان وی آر 16 کاناله را در سیستم امنیتی و حفاظتی مکان های مختلف ضروری کرده است.

دستگاه ان وی آر 16 کاناله چیست ؟

دستگاه ان وی آر 16 کاناله ضبط کننده فیلم ویدیویی شبکه است. این نوع دستگاه (NVR) یک سیستم کامپیوتری تخصصی است که شامل یک برنامه نرم افزاری است که فیلم را با فرمت دیجیتالی در درایو دیسک ، فلش USB ، کارت حافظه SD یا سایر دستگاههای ذخیره ضبط می کند. ان وی آر 16 کاناله تصویرهای دوربین مداربسته را دریافت می کنند و در اختیار کاربر قرار می دهند.

دستگاه ان وی آر 16 کاناله از دستگاه دی وی آر (DVR) متمایز هستند زیرا ورودی آنها از یک شبکه است. دستگاه ان وی آر 16 کاناله عموما بی سیم هستند و تنظیم آن آسان است. این دستگاه از طریق یک مرورگر وب قابل دسترسی هستند و در صورت ایجاد زنگ خطر به کاربر اجازه می دهند از طریق ایمیل به آن اطلاع داده شود.

دستگاه ان وی آر 16 کاناله می تواند حداکثر شانزده دوربین را به طور همزمان پشتیبانی کند ، دستگاه ان وی آر 16 کاناله برای یک دفتر کوچک و متوسط و یا برای یک مکان تجاری مناسب است. دستگاه ان وی آر 16 کاناله برای ذخیره کردن اطلاعات دوربین ها فقط به یک کابل احتیاج دارند ، این امر باعث می شود نصب با کابل های کمتری آسان شود. دستگاه ان وی آر 16 کاناله تصاویر را با وضوح بالا پشتیبانی و ضبط می کنند.

دستگاه ان وی آر 16 کاناله دارای تعداد زیادی ویژگی از جمله تشخیص و ردیابی حرکت ، تشخیص حذف شدن فیلم ، ایجاد حریم خصوصی و اطلاع رسانی ایمیل می باشد. ایمیل ابزاری مفید است، زیرا می تواند هنگام فعال شدن زنگ خطر یا در صورت بروز یک رویداد ، به شما اطلاع دهد. ایمیلی به طور مستقیم به حساب شما ارسال می شود و شامل تصویری از رویداد است که باعث ایجاد هشدار شده است.

دستگاه ان وی آر 16 کاناله چگونه کار می کند؟

دستگاه ان وی آر 16 کاناله فیلم های رمزگذاری شده را از دوربین های IP از شبکه ذخیره می کند. به این معنی است که ، یک دستگاه ان وی آر 16 کاناله به سخت افزار اختصاصی برای پردازش ویدیو نیاز ندارد.دستگاه ان وی آر 16 کاناله برای ضبط و ذخیره سازی فیلم استفاده می شود. دوربین ها پس از اتصال به مانیتور ، به راحتی قابل دسترسی ، مشاهده و پیگیری هستند.

بزرگترین تفاوت بین دستگاه ان وی آر 16 کاناله و DVR دوربین ها و کابل کشی مورد استفاده آنها است. دستگاه ان وی آر 16 کاناله دوربین های IP را بصورت بی سیم (WiFi NVR) یا از طریق کابل های اترنت (PoE NVR) ضبط می کند ، در حالی که یک ضبط کننده فیلم دیجیتالی (DVR) دوربین های آنالوگ را از طریق کابل های کواکسیال ضبط می کند.به این معنی که دستگاه ان وی آر 16 کاناله برای ضبط دوربین IP است و DVR برای ضبط دوربین آنالوگ یا هم محور است.

مزایای دستگاه ان وی آر 16 کاناله چیست؟

محل قرارگیری انعطاف پذیر است در حال حاضر در این عصر اینترنت به جریان اصلی تبدیل شده است ، به طوری که تولید کنندگان دوربین و صاحبان خانه بیشتر از تولیدکننده ها به جای استفاده از DVR ها از دستگاه ان وی آر 16 کاناله استفاده می کنند.

• ان وی آر 16 کاناله فیلم های با کیفیت بالاتری ضبط می کند.

• دستگاه ان وی آر 16 کاناله به راحتی سیم کشی می شود. دستگاه ان وی آر 16 کاناله از طریق شبکه به صورت بی سیم از دوربین ها بازدید می کند.

• محل قرارگیری محل قرارگیری انعطاف پذیر است انعطاف پذیر است به این معنی که ان وی آر 16 کاناله را در هر مکانی تا زمانی که شبکه وجود دارد می توانید قرار دهید.

• استفاده از ان وی آر 16 کاناله آسان است. حمل و نقل و پیکر بندی دستگاه ان وی آر 16 کاناله پیچیده نیست.

چند نکته در مورد دستگاه ان وی آر 16 کاناله:

• برای دسترسی به دوربین از طریق تلفن ، کافیست UID (شماره ID منحصر به فرد) دستگاه ان وی آر 16 کاناله و رمز عبور آن را در برنامه دستگاه وارد کنید.

• توجه داشته باشید که دستگاه ان وی آر 16 کاناله برای ضبط و ذخیره تصاویر نیازی به اینترنت ندارند.

• ان وی آر 16 کاناله و دوربین را از همان تولید کننده خریداری کنید تا از مشکلات سازگاری آن ها با هم جلوگیری کنید.

• اگر علاقه مند به سیستم دوربین دستگاه ان وی آر 16 کاناله wifi هستید ، سیگنال WiFi دو باند انتخاب کنید.

• برای اطمینان از اصل بودن این نوع دستگاه را از مراکز معتبر خریداری کنید. یکی از این مراکز معتبر فروشگاه اشل می باشد که این محصول را با بهترین کیفیت و با ضمانت اصل بودن کالا در بازار ایران عرضه کرده و در اختیار مردم قرار می دهد.

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل
محصولات
محصولات اشل
دستگاه NVR   مشاهده
دستگاه NVR
پروژه ها
پروژه ها