رمپ و چادر بارگیری

رمپ و چادر بارگیری

رمپ و چادر بارگیری انواع مختلفی دارند که برای محیط های کارخانه ای و تولیدی کارگاهی و انبارها جهت بارگیری کامیون ها مورد استفاده قرار می گیرند. رمپ و چادر بارگیری می توانند کارایی زیادی داشته باشند و سرعت و بازدهی کار بارگیری مواد اولیه و محصولات را به مراتب بالا ببرند.

آیا تا به حال به کاربرد رمپ و چادر بارگیری اندیشیده اید؟

استفاده از رمپ و چادر بارگیری بیشتر تخصصی و مورد استفاده در صنایع خاصی می باشد، ممکن است اطلاعات شما در این زمینه و در مورد رمپ و چادر بارگیری کافی نباشد، پس می توانید با ما در این مقاله همراه باشید. برای دسترسی به رویه کامیون ها در زمان بارگیری و تخلیه فعالیت ها ، گاهی ممکن است مجبور شوید که چادر بارگیری را گسترده تر کنید.

پناهگاه های بارانداز رمپ و چادر بارگیری در حالی که دسترسی کامل و بدون نظارت وسیله نقلیه را برای یک اسکله ایمن و کارآمد فراهم می کند ، از دارایی ها و افراد خود در برابر عناصر محافظت می کند. رمپ و چادر بارگیری همچنین به حفظ درجه حرارت در امکانات کنترل شده آب و هوا کمک می کند و به مزایای ذخیره انرژی نیز می افزاید. سازه های انعطاف پذیر می توانند در هنگام برگشت یک تریلر برای سالها عملکرد قابل اعتماد ، در برابر نیرو و فشارها مقاومت کنند. رمپ و چادر بارگیری به گونه ای طراحی شده است که در عین حال امکان دسترسی کامل به قسمت پشت تریلر را در اختیار شما قرار می دهد. تکیه گاه های فلزی رمپ و چادر بارگیری را از تریلرهای خارج از مرکز محافظت می کنند و ماندگاری فایبرگلاس از انعطاف پذیری اطمینان می دهد که فشار پرده و سر روی بدنه تریلر حفظ می شود. یک قاب سر پوشیده از فایبرگلاس شفاف با جیب دو طرفه به طرف دیگر در رمپ و چادر بارگیری ، تخلیه آب مناسب را تضمین می کند.

رمپ و چادر بارگیری برای درهایی با ارتفاع 9 یا قد بلند ایده آل است. یک پرده، قسمت عقب خودرو را مهر و موم می کند. انواع مختلفی از رمپ و چادر بارگیری وجود دارد که با ارتفاع خودرو می تواند تطبیق داده شود. ماندگاری با فایبرگلاس با دوام سختی در بالای پرده ی رمپ و چادر بارگیری برای تخلیه بهتر رطوبت ایجاد می شود. فریم فولادی گالوانیزه نور ، دوام را افزایش می دهد. پرده های جانبی به راحتی قابل تعویض است

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل
مقالات
مقالات مرتبط
محصولات
محصولات اشل
پروژه ها
پروژه ها