قیمت درب اتوماتیک

درب اتوماتیک چیست و چه کاربردهایی دارد؟ مزایای استفاده از درب اتوماتیک چیست؟ اجزای درب اتوماتیک شامل چه مواردی می شود؟ انواع درب اتوماتیک را می شناسید؟ قیمت درب اتوماتیک در چه حد است؟

[(bold)|کاربردهای درب اتوماتیک چیست؟]

منظور از [(a)|درب اتوماتیک|/درب-اتوماتیک-شیشه-ای] درب هایی هستند که به طور خودکار و کاملا هوشمند باز و بسته می شوند. در واقع این درب ها با بهره گیری از امکاناتی نظیر چشمی های حساس به نور یا حرکت و همچنین ریموت الکترونیکی باز و بسته می شوند. از درب های اتوماتیک در موارد مختلفی استفاده می شود که از جمله آنها می توان به مکان های نظامی، آزمایشگاه ها و درب اتاق عمل اشاره کرد که نیاز به امنیت بیشتری دارند. همچنین استفاده از درب های اتوماتیک در هتل ها، فروشگاه ها و بیمارستان ها نیز متداول است. در مراکز صنعتی بزرگ نیز درب اتوماتیک جایگزین نیروی انسانی شده است. ضمنا در حال حاضر افراد زیادی هستند که از درب های اتوماتیک به عنوان درب پارکینگ خانه خود استفاده می کنند. از مزایای اصلی این نوع درب ها می توان به ظاهر زیبای آنها و همچنین عملکرد هوشمند آنها اشاره داشت که راحتی و ایمنی بیشتر را برای استفاده کنندگان فراهم آورده است.

[(bold)|مزایای استفاده از درب اتوماتیک]

مزایای استفاده از درب های اتوماتیک باعث شده که فروش درب اتوماتیک در سالیان اخیر رشد چشمگیری پیدا کند. در ادامه قصد داریم تا مهم ترین مزایای استفاده از درب اتوماتیک را مورد بررسی قرار دهیم.

محصولات مرتبط

شرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته ، به پشتوانه 21سال فعالیت درخشان در بازار ایران ، شرح خدمات و زمینه‌های فعالیت خود را به شرح زیر ارائه می نمایدشرکت اشل عرضه کننده مدرنترین تجهیزات دربهای اتوماتیک و دوربینهای مدار بسته

مشاهده محصولات

آخرین مقاله‌ها

برای دریافت مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید

نیاز به راهنمایی دارید؟

میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید تا با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟

میتوانید در صفحه زیر درباره شرکت اشل اطلاعات بیشتر بدست بیارید

درباره ما