قیمت درب اتوماتیک در مدل های مختلف چقدر است؟

قیمت درب اتوماتیک

قیمت درب اتوماتیک امروزه بر اساس نوع محصول و کارایی آن تعیین شده و در دسترس کاربران در سراسر کشور می باشد. این محصول که با کیفیت بسیار بالایی تولید شده است می تواند یکی از بهترین گزینه ها به خصوص برای درب ورودی ادارات و ساختمان ها بوده و کاربرد آن امروزه بسیار گسترده شده است.

قیمت درب اتوماتیک

در این مقاله قصد داریم پارامترهایی که بر روی قیمت درب اتوماتیک تاثیر دارند را مورد بررسی قرار دهیم و شما را با این محصول بیشتر آشنا سازیم. انواع درب اتوماتیک بر اساس نوع محصول، کیفیت و کارایی در کنار ابعاد و مواد اولیه استفاده شده در آن قیمت گذاری شده و در دسترس کاربران می باشد. برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک می توانید با کارشناسان این محصول تماس برقرار کرده و سوال خود را در این زمینه بپرسید. قیمت درب اتوماتیک شاید در نگاه اول نسبت به سایر محصولات عرضه شده در بازار بالاتر باشد ولی زمانی که با ویژگی های امنیتی و کارایی این محصول آشنا شوید، پی می برید که استفاده از درب اتوماتیک می تواند گزینه ای مناسب تر از سایر درب ها باشد و قیمت درب اتوماتیک نسبت به کارایی آن بسیار مقرون به صرفه به شمار می رود.

تاثیر موتور الکتریکی بر قیمت درب اتوماتیک

یکی از مهم ترین پارامترهایی که دارای تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت درب اتوماتیک دارد، نوع موتور الکتریکی مورد استفاده در انواع درب اتوماتیک می باشد. نوع برق ورودی، کارکرد موتور و مقاومت آن در برابر گرد و غبار را می توان از مهم ترین ویژگی های یک موتور الکتریکی مورد استفاده بر روی درب اتوماتیک دانست. قیمت درب اتوماتیک بر این اساس تعیین شده و کالا با قیمت مناسبی در دسترس خریداران می باشد. بهتر است در زمینه خرید انواع درب اتوماتیک و انتخاب نوع موتور الکتریکی با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کرده و از آنها در زمینه خرید درب اتوماتیک و قیمت درب اتوماتیک مشاوره رایگان دریافت کنید.

این کار می تواند در کاهش هزینه های شما در کنار خرید درب اتوماتیک با بهترین قیمت در دسترس شما باشد. امروزه موتور الکتریکی با کیفیت بالا برای انواع درب اتوماتیک شیشه ای اسلایدینگ، درب پارکینگی و غیره دربازار عرضه شده است و در دسترس خریداران می باشد. قیمت درب اتوماتیک و موتور الکتریکی مورد استفاده در هر یک از محصولات دارای تفاوت هایی بوده و شما می توانید برای خرید این محصول با قیمت مناسب از طریق وب سایت اینترنتی اقدام نمایید.

این روزها درب های اتوماتیک تبدیل به یکی از مزیت‌ های رقابتی ساختمان ها و مراکز مسکونی، تجاری، صنعتی، تفریحی و پارکینگ های همگانی شده اند. لذا اگر شما نیز قصد نصب درب اتوماتیک دارید به شما توصیه می کنیم این محتوای مفصل که توسط شرکت خدمات حفاظتی اشل تنظیم شده و حاوی اطلاعات بسیار خوبی در زمینه فروش و نصب انواع درب های اتوماتیک می باشد را مطالعه کنید. فروش و نصب درب اتوماتیک از جمله خدمات حساّس و قابل اهمیتی است که کیفیت اجرای آن نقش بسیار زیادی در ایجاد امنیت و رضایت در مشتریان و متقاضیان روزمره آن دارد. 

در این پُست ابتدا کلیاتی در مورد پیشینه ابداع درب های اتوماتیک ارائه خواهیم کرد و سپس به معرفی خدمات شرکت خدمات حفاظتی اشل خواهیم پرداخت که هم اینک یکی است معتبرترین شرکت های ارائه دهنده خدمات مهندسی در زمینه فروش و نصب مدل های مختلف درب های اتوماتیک در سطح کشور به شمار می رود. 


تاریخچه درب اتوماتیک

شرایط خاص اقلیمی و کاهش شدید سطح امنیت در اوایل دهه ۱۹۷۰ میلادی در کشور آمریکا بهترین مقدمه برای ابداع درب هایی بود که در عین اتوماتیک بودن، به راحتی قابل باز و بسته شدن باشند و کنترل خوبی بر روی روند ورود و خروج افراد به ساختمان ها اعمال کنند. به همین دلیل یک نوجوان اهل اوهایو موفق به طراحی و ساخت نوع خاصی از درب های اتوماتیک شد که مورد استقبال بسیار گسترده ساکنین و تجار قرار گرفت و بسیاری از مجتمع های مسکونی، فروشگاهی و ساختمان های تجاری و تفریحی به خرید و نصب آنها رو آوردند.

نخستین سری از درب های اتوماتیک از نوع هیدرولیک بودند که امنیت و آسایش خوبی برای مشتریان به همراه داشتند. اما از دیدگاه اقتصادی این طرح ها گران قیمت بودند و همه مردم نمی توانستند از آنها استفاده کنند؛ به طوری که پس از چند سال تنها قشر پر درآمد و مرفه جامعه امکان استفاده از این گونه درب ها را داشتند. 

با گذشت زمان و گسترش این صنعت، شرکت های ارائه دهندۀ خدمات در زمینه فروش و نصب درب های اتوماتیک وارد یک دوره رقابت شدید شدند تا بتوانند درب های اتوماتیک با قیمت های مناسب تری را در اختیار مردم قرار دهند. بدین ترتیب درب های اتوماتیک الکترومکانیکی وارد بازار شدند که از قیمت‌ های به مراتب کمتری برخوردار بودند.

نخستین درب های اتوماتیک در ایران از نیروی باد برای باز و بسته شدن استفاده می کردند که اصطلاحاً به آنها درب های پنوماتیکی گفته می‌شد. درب های پنوماتیکی از اواخر دهه ۸۰ خورشیدی به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفتند.

این درب ها در ابتدا به دلیل قیمت گزافی که داشتند، به عنوان یک کالای لوکس و یک مزیت رقابتی برای ساختمان ها و مجتمع ها شناخته می شدند؛ ولی با ورود تدریجی سیستم ‌های الکترومکانیکی به کشور و رقابتی شدن آنها قیمت درب های اتوماتیک نیز یک روند کاهشی به خود گرفت. امروزه مشاهده می کنیم که درب های اتوماتیک یک پای ثابت تمامی مجتمع های مسکونی، تجاری، صنعتی، تفریحی و غیره به شمار می‌روند. 
تاثیر فریم و جنس مواد اولیه بر قیمت درب اتوماتیک

از دیگر مواردی که می تواند در قیمت یک درب اتوماتیک تاثیرگذار باشد می توان به فریم درب شیشه ای و همچنین نوع جنس درب اتوماتیک اشاره نمود. معمولا در درب اتوماتیک اسلایدینگ از انواع فریم های آلومینیومی یا استیل درجه یک نگیر استفاده می شود و این مواد اولیه از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند. برای تعیین قیمت درب اتوماتیک در ابتدا باید مشخص کنید که از کدام یک از انواع درب اتوماتیک استفاده خواهید کرد و جنس فریم به چه صورت و با چه مواد اولیه ای می باشد. سپس می توانید نسبت به خرید انواع درب اتوماتیک اقدام نمایید. قیمت درب اتوماتیک در بازار بر اساس کارایی و ویژگی های کاربردی تعیین شده و کالا با قیمتی بسیار مناسب در دسترس شما می باشد. همانطور که گفته شد مشاوره با کارشناسان فروش برای تعیین جنس فریم درب اتوماتیک و تعیین قیمت درب اتوماتیک می تواند بهترین گزینه پیش رو برای شما به شمار رود.از انواع درب اتوماتیک به درب اتوماتیک کرکره ای می توان اشاره کرد که قیمت متفاوتی با سایر انواع دارد.

تاثیر نوع محصول بر قیمت درب اتوماتیک

مهم ترین پارامتری که دارای تاثیر مستقیم بر روی قیمت درب اتوماتیک دارد، نوع درب اتوماتیک می باشد. امروزه تولید درب اتوماتیک در مدل های مختلفی انجام می شود و شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود اقدام به خریداری و استفاده از درب اتوماتیک نمایید. برای مثال قیمت درب اتوماتیک اسلایدینگ با درب اتوماتیک تاشو پارکینیگی دارای تفاوت می باشد. عواملی مانند نوع کاربرد، نوع محصول و همچنین کارایی و قدرت هر درب اتوماتیک دارای تاثیر مستقیم بر روی قیمت درب اتوماتیک بوده و باید دقت داشته باشید که برای خرید انواع درب اتوماتیک باید در ابتدا نیازسنجی صورت گیرد و سپس بر این اساس اقدام به خرید و تهیه درب اتوماتیک انجام پذیرد. همچنین ابعاد درب بر روی قیمت درب اتوماتیک دارای تاثیر می باشد. باید توجه داشته باشید که اگر می خواهید از قیمت درب اتوماتیک اسلایدینگ مطلع شوید، در ابتدا باید تعداد لت های درب را مشخص کنید. این محصول در انواع چهارلت، دولت و یک لت در بازار عرضه می شود و می توانید بر اساس نوع و ابعاد درب ورودی نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. قیمت درب اتوماتیک پارکینگی نیز بر اساس نوع و ابعاد تعیین می شود و میزان مواد اولیه مورد استفاده در هر محصول بر روی قیمت درب اتوماتیک دارای تاثیر مستقیم می باشد. توصیه می شود که در این زمینه با کارشناسان فروش در ارتباط باشید و در این زمینه مشاوره دریافت کنید.بهترین روش خرید درب اتوماتیک

برای اطلاع از قیمت درب اتوماتیک و خرید آن می توانید از سایت اینترنتی فروش استفاده کنید. این روش برای خرید محصولاتی با بهترین کارایی و قیمت در دسترس بوده و همچنین در سراسر کشور می توانید از روش اینترنتی بهره بگیرید. کسب اطلاعات تکمیلی و آشنایی با انواع درب اتوماتیک و امکان دریافت لیست قیمت درب اتوماتیک را می توان از مهم ترین ویژگی هایی دانست که بسیاری از خریداران انواع درب اتوماتیک را ترغیب به استفاده از روش اینترنتی می کند. همچنین می توانید برای ثبت سفارش و خرید در سراسر کشور از این روش استفاده نمایید.

کلام آخر

تولید انواع درب اتوماتیک بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام می شود و نسبت به هزینه های ساخت و مواد اولیه قیمت درب اتوماتیک تعیین می گردد. در این مقاله به بررسی مهم ترین پارامترها در زمینه قیمت درب اتوماتیک پرداختیم و هم اکنون شما می توانید با استفاده از امکانات سایت اینترنتی نسبت به دریافت قیمت درب اتوماتیک اقدام نمایید. در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر داشته باشید می توانید با کارشناسان مربوطه در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید. انواع درب اتوماتیک می توانند باعث تسهیل در فرآیند عبور شوند و یکی از بهترین گزینه ها برای انواع پارکینگ های خصوصی و عمومی، ساختمان ها، ادارات و کارخانه جات به شمار می روند. لازم به ذکر است که میزان برق مصرفی انواع درب اتوماتیک بسیار پایین است و شما می توانید با خیال راحت نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. درب اتوماتیک در انواع اسلایدینگ و درب اتوماتیک سکشنال تولید شده و در بازار سراسر کشور در دسترس خریداران و مراکز ساختمان سازی می باشد. امروزه شاهد گسترش استفاده از انواع درب اتوماتیک در صنعت ساختمان و سوله سازی می باشیم.مقالات
مقالات مرتبط
دیافراگم (iRis) چیست؟

1396/10/10

ریشه/مقالات

دیافراگم (iRis) چیست؟

دوربین مدار بسته چیست؟

1397/2/2

ریشه/مقالات

دوربین مدار بسته چیست؟

دوربین مدار بسته AHD چیست؟

1397/2/3

ریشه/مقالات

دوربین مدار بسته AHD چیست؟

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید