قیمت راهبند اتوماتیک

قیمت راهبند اتوماتیک

سیستم راهبند اتوماتیک چیست؟

نصب سیستم راهبند اتوماتیک می تواند منافع متعددی برای شما و کسب و کار شما ایجاد کند. نه تنها این راهکارها برای کنترل دسترسی غیرمجاز به محل استفاده دارند، بلکه می توانند هزینه های کسب و کار را نیز کاهش دهند، در حالی که زندگی کارکنان، طرفداران و یا تامین کنندگان را آسان تر می کند. راهبند اتوماتیک یک راه حل کامل برای مشتریانی است که به امنیت بیشتری در مورد محل و یا اموال خود احتیاج دارند و برای کنترل دسترسی خودرو حیاتی است.

قیمت راهبند اتوماتیک

قیمت راهبند اتوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. می توان در دسته بندی این عوامل به مواد اولیه و همچنین سنسورهای مورد نیاز برای ساخت راهبند اتوماتیک، مکانی که قرار است راهبند در آنجا نصب گردد و ... اشاره کرد. زیرا نسبت به مکان و اندازه و تعیین هوشمندی و حساسیت، محصول نهایی شخصی سازی می شود و این مورد در قیمت راهبند اتوماتیک نیز تاثیر دارد. با توجه به شرایط فعلی، سعی شده است قیمت راهبند اتوماتیک به مناسب ترین مبلغ ارائه شود. تجربه به ما آموخته است که حضور سیستم های راهبند اتوماتیک به اندازه ای مهم است که به عنوان بازدارنده بصری برای ترافیک غیر مجاز عمل می کنند. پس با در نظر گرفتن فواید استفاده از راهبند اتوماتیک، آن را خریداری کرده و قیمت راهبند اتوماتیک را با خیال راحت پرداخت کنید. قیمت راهبند اتوماتیک در خارج از ایران بسیار گران تر می باشد.

عوامل موثر در قیمت راهبند اتوماتیک

اگر جستجوی مختصری در بازار انواع راهبند اتوماتیک داشته باشید به سادگی متوجه می شوید که این نوع تجهیزات بسیار متنوع هستند و در برندهای مختلفی در بازار به فروش می رسند. بنابراین، برند سازنده یکی از عوامل مؤثر در قیمت راهبند اتوماتیک محسوب می شود. برندهای خارجی معروف معمولاً قیمت بالاتری در مقایسه با برندهای ساده تر دارند.

برخی از انواع راهبند اتوماتیک به صورت الکترومکانیکی حرکت می کنند و برخی دیگر با فناوری هیدرولیک باز و بسته می شوند که همین موارد نیز در قیمت راهبند اتوماتیک موثر می باشد. در کل راهبندهایی که به صورت هیدرولیکی عمل می کنند در مقایسه با راهبندهای الکترومکانیکی، هزینه تمام شده بالاتری دارند و در نهایت قیمت راهبند اتوماتیک از نوع الکترومکانیکی در مقایسه با هیدرولیکی بالاتر می باشد. البته در برخی از برندهای بازار، این تفاوت ها چشمگیر نیستند اما به هر حال، عواملی هستند که باید در قیمت راهبند اتوماتیک به آن ها دقت نمود.

برای درخواست پروژه یا سوالی در مورد محصولات اشل همین حالا تماس بگیرید

تماس با اشل


021-72145

تماس با اشل
محصولات
محصولات اشل
پروژه ها
پروژه ها