معرفی دوربین مداربسته داهوا

دوربین مداربسته داهوا

دوربین مداربسته داهوا یکی از بهترین دوربین های مداربسته می باشد که از سال 2001 تولید شده است. دوربین مداربسته داهوا ساخت کشور چین می باشد و دوربین های مداربسته بسیاری را تولید کرده است. شرکت داهوا یکی از بهترین تولیدکنندگان دوربین های مداربسته به شمار می رود که سال های بسیاری است در این عرصه موفقیت چشمگیری داشته است. برای اینکه با دوربین مداربسته داهوا آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از ویژگی های آن را بیان می کنیم.

امکانات دوربین مداربسته داهوا :

دوربین مداربسته داهوا در انواع گوناگونی تولید می شود که هر یک از آنها ویژگی های خاصی دارند. یکی از مهمترین آنها نوع دام می باشد که در ادامه برخی از ویژگی های آن را بیان می کنیم.

- شما به راحتی می توانید دوربین مداربسته داهوا را با کامپیوتر کنترل نمایید، صفحه کلیدی که در کامپیوتر برای دوربین مداربسته داهوا استفاده می شود rs485 می باشد. دوربین مداربسته داهوا به خوبی قادر هستند تا 360 درجه فضا به صورت افقی فضا را نشان دهند و همچنین تا 180 درجه هم فضا را به صورت عمودی نشان می دهند. سرعتی که در دوربین مداربسته داهوا وجود دارد بسیار بالا، پایین و گاهی اوقات متوسط می باشد. به همین دلیل به راحتی می توانید صفحه ای را که پشت دوربین قرار می گیرد را کنترل کنید.

- میزان زوم در دوربین مداربسته داهوا با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد و زمانی که میزان زوم این دوربین ها بیشتر باشد شما با جزئیات بیشتری می توانید تصاویر ثبت شده را مشاهده کنید. بنابراین اگر می خواهید میزان زوم دوربین بیشتر باشد باید دوربین مداربسته داهوا را تهیه کنید که بیشترین میزان زوم را دارد.

- شما در دوربین مداربسته داهوا می توانید 256 دستور را به صورت کامل ذخیره نمایید. یکی از بهترین ویژگی هایی که دوربین مداربسته داهوا دارد این است که شما می توانید به راحتی و در هر زمان که مایل باشید این دستورات را تغییر دهید و آنها را به درستی کنترل کنید.

- امروزه برای اینکه امنیت و ایمنی دوربین مداربسته داهوا را بیشتر کنند، آنها را به صورت ضد ضربه تولید کرده اند. به همین دلیل دوربین مداربسته داهوا به خوبی می توانند در برابر ضربه های سنگینی مانند زدن چکش و ... مقاومت بسیاری از خود نشان دهند. البته باید دقت داشته باشید که این مقاومت حد مشخصی دارد. همچنین یکی دیگر از ویژگی هایی که دوربین مداربسته داهوا دارند این است که ضد آب هستند و شما می توانید در مکان هایی مانند کارواش ها هم از دوربین مداربسته داهوا استفاده کنید، چرا که آب درون آنها نفوذ پیدا نمی کند.

- لنز دوربین مداربسته داهوا می تواند مطابق نیازی که کاربر دارد به خوبی تنظیم گردد. لنز دوربین مداربسته داهوا به 3 دسته تقسیم می شوند و شما هر یک را مایل باشید را می توانید انتخاب نمایید. لنز این دوربین ها ثابت، گردان و موتورایز هستند. قیمت هر یک از این لنز ها با یکدیگر متفاوت است. دوربین هایی که لنز ثابت دارند از دوربین های دیگر گران قیمت تر هستند، چرا که آنها کیفیت بالاتری نسبت به دیگر دوربین ها دارند.

- سیستم ردیابی خودکار که در دوربین مداربسته داهوا وجود دارد به شما این امکان را می دهد که بر روی هدف زوم کنید و دوربین به صورت خودکار آن هدف را دنبال کنید. این ویژگی یکی از بهترین ویژگی های دوربین های مداربسته این شرکت می باشد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.دوربین مداربسته داهوا، دوربین تحت شبکه :

دوربین مداربسته داهوا یکی از دوربین های تحت شبکه می باشد که در انواع گوناگونی تولید می شود، و هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند. یکی از این دوربین ها دوربین دام می باشد که در مقایسه با دوربین های دیگر ابعاد کوچک تری دارد و به همین دلیل آن را بیشتر در فضاهای بسته مورد استفاده قرار می دهند. بسیاری از کسانی که در ساختمان های مسکونی زندگی می کنند از این دوربین استفاده بیشتری دارند. در اصل باید بدانید این دوربین ها برای ساختمان های مسکونی بهترین انتخابی است که می توانید شما داشته باشید. البته نوع دیگر آن هم وجود دارد که رد فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد.

این دوربین های مداربسته، تحت شبکه هستند و سیگنال های دیجیتالی را از طریق شبکه به دستگاه دوربین منتقل می کنند. بیشتر کسانی که در این زمینه تخصص ویژه ای دارند می توانند این دوربین ها را برای شما نصب کنند. شرکت ها و فروشندگانی هستند که به خوبی با این برند دوربین آشنایی دارند و مزایا و ویژگی های هر یک از انواع آن را برای شما توضیح می دهند. بنابراین اگر می خواهید دوربین مداربسته داهوا را در ساختمان های خود نصب کنید بهتر است از کسانی که در این زمینه تخصص ویژه ای دارند کمک بگیرید. از آنجایی که دوربین مداربسته داهوا تحت شبکه هستند باید توسط افراد متخصص نصب شوند تا در آینده برای آنها مشکلی به وجود نیاید.

در دوربین مداربسته داهوا قسمت های مختلف سیستم با یکدیگر ارتباط دارند و آنها به وسیله کامپیوتر به یکدیگر متصل می شوند. هر یک از این دوربین ها دارای یک سیستم عامل کوچک است که به راحتی می تواند به محیط شبکه وارد گردد و به وظایف خود عمل کند. تجهیزات ضبط که در دوربین مداربسته داهوا وجود دارد می تواند به صورت مستقل در سیستم عمل کند و تصاویر را به خوبی ضبط کند و آنها را دریافت نماید. این موضوع نشانگر این مسئله می باشد که دوربین های مداربسته ای که تولید برند داهوا می باشند انعطاف پذیری بسیاری بالایی برای سیستم های تحت شبکه دارند.سیستم های تحت شبکه امروزه طرفداران بسیاری دارد و به همین دلیل آنها را نسبت به دوربین های دیگر بیشتر خریداری می کنند.تاریخچه دوربین مداربسته داهوا :

دوربین مداربسته داهوا یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات امنیتی در دنیا به شمار می ورد، این شرکت در سال 2001 فعالیت خود را شروع کرده است و اکنون دارای بهترین دستگاه های تولید دوربین مداربسته می باشد. نمایندگی های این برند در 95 کشور دنیا وجود دارد و کیفیت عالی آن موجب شده است که بسیاری از مردم دنیا با این برند آشنایی داشته باشند. این برند در سراسر دنیا شناخته شده است و افراد بسیاری محصولات این برند را تهیه می کنند.

برند داهوا که بسیاری از مردم امروزه آن را با نام دوربین مداربسته داهوا می شناسند، یکی از معتبرترین و باتجربه ترین برند های تولید کننده انواع تجهیزات امنیتی و حفاظتی به شمار می آید.

فعالیت گسترده دوربین مداربسته داهوا از سال 2006 آغاز شد و از این سال به بعد موفقیت آن بسیار افزایش پیدا کرد. بسیاری از کسانی که می خواهند در مکان های مورد نظر خود دوربین مداربسته نصب کنند ترجیح می دهند محصولات این برند را تهیه کنند، چرا که کیفیت دوربین مداربسته داهوا بسیار عالی و بی نقص می باشد و افراد بسیاری از آن رضایت دارند.

این کمپانی پس از موفقیت در زمینه تولید دوربین های مداربسته آنالوگ، از سال 2002 فعالیت خود در حوزه طراحی و تولید انواع دستگاه های ضبط کننده تصاویر یا همان دستگاه های DVR را نیز آغاز کرد. یکی از مهم ترین موفقیت های این کمپانی یعنی راه اندازی خط تولید تمامی تجهیزات امنیتی و حفاظتی از جمله دوربین های مداربسته آنالوگ، دوربین های مداربسته تحت شبکه، دستگاه های ضبط کننده تصاویر، انواع سرور و... در سال 2007 اتفاق افتاد. همین مسئله نیز باعث شده تا برند داهوا به یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین برند های تولید کننده انواع دوربین های نظارتی در جهان تبدیل گردد. از جمله مهم ترین موفقیت های برند داهوا در سال های اخیر عبارتند از:

 • تولید دستگاه DVR با پلت فرم N6 در سال 2011
 • تولید دستگاه DVR با 16 کانال و با قابلیت D1
 • تمامی محصولات این کمپانی از گواهینامه های بین المللی نظیر ISO9001، CE و... برخوردار هستند.
 • طراحی و تولید انواع دوربین مداربسته در تنوع بسیار بالا
 • ایجاد نمایندگی های فروش در بسیاری از نقاط جهان
 • تولید محصولات باکیفیت بسیار بالا

تمامی این موارد باعث شده تا برند داهوا در حال حاضر در جایگاه سوم برند های برتر تولید کننده دوربین مداربسته قرار گیرد و محصولات این برند در بسیاری از کشور جهان به متقاضیان و خریداران عرضه شود.

محصولات تولیدی برند داهوا

برند داهوا در ابتدای فعالیت خود در زمینه تولید انواع دوربین مداربسته توانست موفقیت های چشمگیری را کسب نماید و با گذشت زمان سیاست های این برند به سمت تولید دیگر محصولات امنیتی و حفاظتی متمایل شد. در حال حاضر از جمله مهم ترین محصولات تولیدی برند داهوا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انواع دوربین های مداربسته
 • دستگاه های ضبط کننده تصاویر
 • سیستم های دزدگیر
 • سیستم های هوشمند مناسب ساختمان
 • سیستم های کنترل و نظارت ترافیک
 • سیستم های هوشمند حمل و نقل
 • آیفون های تصویری هوشمند
 • سیستم های قفل هوشمند
 • و...

روز به روز نیز شاهد رشد و توسعه این کمپانی در حوزه تولید محصولات حفاظتی و امنیتی هوشمند می باشیم و محصولات جدید این کمپانی به سرعت وارد بازار های جهانی شده و توسط متقاضیان و مصرف کنندگان نهایی خریداری می شوند. کیفیت ساخت محصولات برند داهوا بسیار عالی و منحصربه فرد می باشد و این مسئله را می توان در کیفیت تصاویر انواع دوربین مداربسته داهوا متوجه شد.

متخصصان و کارشناسان کمپانی داهوا در تمامی سال های فعالیت این برند از بهترین و جدیدترین فناوری ها در طراحی و تولید محصولات امنیتی و حفاظتی استفاده نموده اند. فناوری های جدید به طور کلی از عملکرد، دقت و سرعت بسیار بهتری نسبت به فناوری های قدیمی برخوردار هستند و علاوه بر آن بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان و خریداران می باشند. از جمله فناوری های جدیدی که برند داهوا در این سال ها از آن ها بهره مند شده است می توان به فناوری هوشمند، فناوری شبکه، فناوری ذخیره سازی ابری، فناوری پردازش تصاویر، فناوری پیشگیری قبل از وقوع حوادث و... اشاره کرد.

مقالات
مقالات مرتبط
درب های اسپید رول آپ ( HIGH SPEED ROLL UP)

1397-05-10 03:13

جدیدترین مقالات/ریشه/مقالات

درب های اسپید رول آپ ( HIGH SPEED ROLL UP)

راهبند اتوماتیک پارکینگ

1397-10-26 10:47

ریشه/مقالات

راهبند اتوماتیک پارکینگ

معرفی دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

1397-10-26 11:53

ریشه/مقالات

معرفی دستگاه دزدگیر پارادوکس paradox

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید