مراحل انتقال تصاویر هایک ویژن بر روی تلفن همراه

انتقال تصویر هایک ویژن

بسیاری از کسانی که از دوربین های مداربسته استفاده می کنند، با انتقال تصاویر هایک ویژن آشنایی های لازم را ندارند. به همین دلیل باید به خوبی با مراحل انتقال تصاویر هایک ویژن آشنایی های لازم را داشته باشید تا به خوبی بتوانید با آن کار کنید.به همین دلیل باید به خوبی با مراحل انتقال تصاویر هایک ویژن آشنایی های لازم را داشته باشید تا به خوبی بتوانید با آن کار کنید و همچنین نرم افزار آن را روی گوشی خود نصب نمایید. در ادامه تک به تک این مراحل را بیان می کنیم تا شما با این مراحل آشنایی بیشتری داشته باشید.
همچنین میتوانید با مطالعه مقاله دوربین مداربسته بولت، اطلاعات بیشتری درباره دوربین های مداربسته نیز کسب کنید.

مراحل انتقال تصاویر هایک ویژن

همانطوری که بیان کردیم بسیاری از افرادی که دوربین های مداربسته دارند باید برای اینکه با مراحل انتقال تصویر هایک ویژن آشنایی داشته باشند تک به تک این مراحل را اجرا کنند. مراحل انتقال تصویر هایک ویژن به ترتیب زیر می باشد.

آنلاین کردن دستگاه

یکی از مهمترین اقداماتی که باید انجام دهید این است که کابل شبکه را ب وسیله مودم و یا همان سوئیچ اصلی دوربین به اینترنت متصل کنید، البته می توانید این کابل را به پورت LAN هم متصل نمایید. اتصال این کابل به اینترنت یکی از مهمترین اقداماتی می باشد که باید آن را انجام دهید. در واقع باید بدانید وجود اینترنت یکی از مهمترین اصل های ضروری انتقال تصویر هایک ویژن به شمار می رود.

- بعد از اینکه کابل دستگاه را به اینترنت متصل نمودید باید دستگاه را روشن کنید و بعد از آن به منوی اصلی دستگاه رجوع کنید. در منوی باز شده ای که رو به روی شما وجود دارد باید گزینه configuration انتخاب کنید. در سمت چپ شما گزینه ای وجود دارد به نام network روی آن باید کلیک کنید و بعد از آن گزینه دیگری را به نام platform access را انتخاب نمایید. بعد از اینکه این اقدامات را انجام دادید باید گزینه enable را انتخاب کنید، به یکی از نکاتی که بسیار باید دقت داشته باشید این است که در قسمت server address باید آدرس دقیق آن را بنویسید، اگر آدرس لینک شما دقیق نباشد باید گزینه custom را به صورت دستی وارد دستگاه نمایید.- بر این اساس بسیار باید دقت داشته باشید که به بهترین نحو ممکن آدرس را وارد نمایید، آدرس لینک dev.hik-connect.com می باشد. بعد از اینکه گزینه enable را فعال کردید صفحه ای برای شما باز می شود که در این قسمت می توانید رمزی که دلخواه شما است را برای انتقال تصویر هایک ویژن وارد کنید. دقت داشته باشید که کد انتخابی بیشتر از 6 حرف باشد. بعد از تمام این مراحل باید روی گزینه apply کلیک کنید تا تمامی تغیرات انجام شود.

نصب اپلیکیشن بر روی گوشی

در این مرحله شما می توانید انتقال تصویر هایک ویژن را روی گوشی خود داشته باشد. برای انجام دادن این مرحله باید یکی از نرم افزارهای انتقال تصویر هایک ویژن را بر روی گوشی خود نصب کنید، دقت داشته باشید که این نرم افزار باید شناخته شده و کاربردی بسیار عالی داشته باشد. اگر می خواهید از این نرم افزار اطمینان کاملی به دست آورید بهتر است از کسانی که در این زمینه تخصص دارند این نرم افزار را دریافت کنید. دوربین های هایک ویژن خودشان نرم افزارهای گوشی را دارند و شما می توانید در زمان نصب دوربین این نرم افزار را هم بر روی گوشی خود نصب کنید.

بعد از اینکه این برنامه را بر روی گوشی خود نصب کردید، صفحه ای برای شما باز می شود که در آن باید گزینه منو را انتخاب کنید، و بعد از آن گزینه hik-connect را بزنید. اگر پیش از آن برای انتقال تصویر هایک ویژن حساب کاربری را ساخته اید باید مشخصات آن حساب کاربری را وارد کنید، در غیر این صورت باید روی گزینه ثبت نام کلیک کنید و ثبت نام خود را شروع نمایید. برای ثبت نام به شماره همراه خود نیاز دارید، دقت داشته باشید که شماره موبایل خود را بید بون صفر وارد کنید. بعد از آن برای شما یک کد ارسال می شود که باید برای فعال سازی آن را وارد کنید.- در مرحله بعد باید یک کد 6 تا 16 رقمی که متشکل از اعداد و حروف می باشد را انتخاب کنید و روی گزینه پایان کلیک نمایید. شما در این مرحله وارد حساب کاربری خودتان می شوید و به راحتی از طریق انتقال تصویر هایک ویژن را روی گوشی خود داشته باشید. تصاویری که در دوربین مداربسته و مانیتور وجود دارد را روی تلفن همراه خود می بینید و کیفیت آن بسیار عالی و بی نظیر است. بسیاری از افرادی که در در مکان های مورد نظر خود دوربین مداربسته نصب کرده اند این برنامه را بر روی گوشی خود نصب می کنند و رضایت خود را از این برنامه اعلام داشته اند.

نکات مهم در مورد انتقال تصاویر هایک ویژن

بسیاری از افراد برای انتقال تصویر هایک ویژن روی گوشی خود و یا آنلاین کردن دستگاه دچار مشکلاتی می شوند، این دسته از افراد باید به برخی از نکات مهمی که در مورد انتقال تصویر هایک ویژن وجود دارد دقت داشته باشند . در ادامه برخی از این نکات را بیان می کنیم تا آشنایی شما با این نکات بیشتر شود.

انتقال تصویر هایک ویژن

- در صورتی که رمز خود را فراموش کردی می توانید از قسمت فراموشی رمز، یک بار دیگر رمز خود را بازیابی نمایید.

- در صورتی که عبارت the device has been added by another user مشاهده نمودید، باید بدانید که این دستگاه به نام فرد دیگری است، و به همین دلیل شما نمی توانید تصاویر آن را مشاهده کنید. شما باید برای انتقال تصویر هایک ویژن دستگاه را به نام خود کنید و یا اینکه دستگاه جدیدی را خریداری نمایید.

- شما می توانید نرم افزار انتقال تصویر هایک ویژن را بر روی گوشی های متعددی نصب کنید، بسیاری از افراد بر این گمان هستند که این نرم افزار بر روی یک گوشی نصب می شود، در صورتی که اینگونه نمی باشد.- یکی از نکاتی که بسیار مهم می باشد و باید به آن دقت داشته باشید این است که دستگاه های هایک ویژن بر روی یک اکانت قابل مشاهده می باشد، ولی اگر می خواهید تصاویر را در چندین گوشی مشاهده کنید باید آن اکانت را در گوشی های دیگر هم فعال کنید.

اگر برای انتقال تصویر هایک ویژن نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کردید باید به روش زیر عمل کنید:

- بعد از اینکه 48 ساعت از ساعت کاری گذشته شود، شما یک بار دیگر می توانید انجام عملیات انتقال تصویر هایک ویژن را انجام دهید، بر این اساس به هیچ عنوان نگران مشکلاتی که برای شما و انتقال تصاویر به وجود می آید نباشید.

- یک عدد عکس بر روی دستگاه قرار گرفته است که همراه آن یک برچسب می باشد.

همچنین میتوانید با مطالعه مقاله دوربین دام، اطلاعات خود درباره این نوع دوربین ها را نیز افزایش دهید.

مقالات
مقالات مرتبط
دوربین مدار بسته تحت شبکه

1397-03-20 21:37

ریشه/مقالات

دوربین مدار بسته تحت شبکه

مزایای دوربین مداربسته

1397-03-20 21:41

ریشه/مقالات

مزایای دوربین مداربسته

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید