دوربین مداربسته سامسونگ samsung

دوربین مداربسته سامسونگ samsung

انواع دوربین مداربسته سامسونگ Samsung را می توان برای نظارت بر واحدهای صنعتی نصب نمود؛ کنترل خط تولید، فرایند انبارداری و حمل و نقل کالا، اتاق مانیتورینگ در صنایع حساس نظیر پالایشگاه ها و نیروگاه ها، همگی جزو مهمترین مواردی هستند که به نصب دوربین های مداربسته سامسونگ نیاز دارند.

مزایای دوربین مداربسته سامسونگ samsung تحت شبکه یا IP

کشور کره جنوبی کار تولید تحت برند سامسونگ را از سال ۱۹۷۷ و از طریق شرکت Samsung TechWin آغاز کرد؛ که به طور انحصاری اختصاص به تولید موتور هواپیما داشت. اما پس از مدتی  این شرکت اقدام به تولید محصولات دیگر بر پایه فناوری روز دنیا کرد؛ که از جملۀ این تولیدات باید به دوربین های مدار بسته اشاره کرد. این شرکت با پیشرفت پیوسته در زمینۀ تولید دوربین های مداربسته یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول در سراسر جهان می باشد که بخش عمده‌ای از بازار کشورمان را نیز در اختیار دارد.

شرکت خدمات حفاظتی اشل در اینجا قصد دارد تا با شما در مورد دوربین های مدار بستۀ سامسونگ، از جمله دوربین مدار بستۀ سامسونگ IP و دوربین مدار بستۀ سامسونگ صحبت کند. لذا اگر قصد مطالعه و بررسی محصولات مختلف دوربین های مدار بسته را دارید و یا نیاز به نصب و تعمیر یا خدمات بعد از فروش دوربین های مدار بستۀ سامسونگ را دارید، این پست را به دقت مورد مطالعه قرار دهید و از بیش از دو دهه فعالیت تخصصی شرکت خدمات حفاظتی اشل در زمینه دوربین های مدار بسته استفاده کنید. فراموش نکنید سیستم های حفاظتی مجتمع مسکونی یا محل کار شما نیاز به یک پشتوانه قوی از سوابق فنی و دانش روز دارد. 

هم اکنون شرکت سامسونگ تولید کنندۀ محصولات حفاظتی سامسونگ، در بخش های زیر فعالیت می کند:

● طراحی و تولید دوربین های مدار بستۀ آنالوگ سامسونگ

● دوربین مدار بسته AHD سامسونگ با کیفیت  Full HD 1080P

● دوربین تحت شبکه سامسونگ IP Camera در یک بازۀ وسیع و متنوع

دستگاه های DVR سامسونگ برای دوربین های مدار بسته آنالوگ

● دستگاه های ضبط AHD سامسونگ برای دوربین های مدار بسته AHD سامسونگ

● دستگاه های تحت شبکه سامسونگ  NVR SAMSUNG


دوربین های مدار بسته شرکت سامسونگ در دو گروه IP و Analog طبقه بندی می شوند.

پیش از خرید هر نوع دوربین مدار بسته، به این موارد دقت داشته باشید:

دوربین مدار بسته ای را خریداری کنید که به آن نیاز دارید و مطابق با حوزۀ کاری شما باشد

محل دقیق نصب دوربین را انتخاب کنید. و برای این کار حتماً از فرد مشاور و صاحب نظر دعوت به همکاری کنید

دوربین مدار بسته ای با مشخصات و به ویژه لنز مناسب خریداری کنید 

در خرید ضبط کنندۀ ویدئویی دیجیتال (DVR) نهایت دقت را داشته باشید

برای نصب دوربین مدار بسته، از شرکت متخصص و حرفه ای با پیشینۀ کافی و مرتبط استفاده کنید


سیستم های نظارتی شامل انواع دوربین مداربسته مبتنی IP  مانند دوربین های بولت که بر اساس اتصالات شبکه کار می کنند، بهترین ابزارها برای مشاهده کنترل و نظارت یک مکان از هر نقطه جهان می باشند. پهنای باند شبکه های مختلف برای نصب این دوربین های امنیتی استفاده می شود این امکان را فراهم می سازد تا بتوان دوربین ها را به تجهیزات و سیستم های هوشمند جانبی متصل کرد و تصاویر ثبت شده توسط دوربین را مشاهده نمود. به این ترتیب، عملکرد دوربین مداربسته سامسونگ samsung می تواند در سطح مورد نیاز ارتقا پیدا کند.

1- مقرون به صرفه و سهولت در کار:

یکی از مهمترین مزایای نصب دوربین مداربسته سامسونگ samsung مقرون به صرفه بودن آن و سهولت کار کردن با تمام تجهیزات تحت شبکه است. این دوربین ها به گونه ای طراحی شده اند که قادرند تجهیزات IP را برای سیستم های آنالوگ نیز پشتیبانی کنند. حتی اگر کابل کشی ها به درستی انجام نشده باشد با نصب دوربین مداربسته سامسونگ samsung با استفاده از رمزگذاری ویدیویی و کابل کواکسیال، انتقال داده های IP امکان پذیر خواهد بود.2- عدم نیاز به کابل کشی

یکی دیگر از مزایای دوربین مداربسته سامسونگ samsung تحت شبکه، پیشرفته بودن فناوری هایی است که در طراحی این دوربین ها استفاده شده است. همان طور که می دانید سیستم های آنالوگ و استفاده از آن ها تقریباً پرهزینه هستند و نصب آنها وقت گیر می باشد؛ همچنین برای نصب دوربین های آنالوگ به کابل کشی های زیادی نیاز است. این مسئله برای نصب دوربین ها در مسافت های طولانی تر با محدودیت بیشتری روبه‌رو خواهد شد. دوربین مداربسته سامسونگ samsung تا نیاز به کابل کشی و سیم کشی برای نصب دوربین مداربسته سامسونگ samsung به طور کامل حذف شود.

دوربین های تحت شبکه بر اساس اتصال به سیستم وای فای - اینترنت کار می کنند؛ بنابراین فقط به کابل شبکه نیاز دارند؛ از طرف دیگر، نصب دوربین مداربسته سامسونگ samsung IP به راحتی امکان پذیر است. در مواردی که لازم باشد دوربین های اضافی در مسیر یا موقعیت های مختلف نصب شوند، امکان اتصال دوربین ها به شبکه موجود نیز فراهم است. تصاویر ضبط شده از طریق دوربین های اضافه نیز با کیفیت بسیار عالی به مانیتورها منتقل می شود.

3- امکان نظارت هوشمندانه:

یکی دیگر از مهم ترین مزایای دوربین مداربسته سامسونگ samsung تحت شبکه، امکان نظارت هوشمند در موقعیت مورد نظر است. دوربین های تحت شبکه سامسونگ با کیفیت بالا تصاویر را ثبت و به سمت دستگاه ثبت کننده تصاویر منتقل می‌کنند. همچنین هرگونه حرکت توسط دوربین مداربسته سامسونگ samsung ثبت می شود؛ بنابراین این نوع عملکرد به کاربران کمک می کند تا در صورت عدم حضور آنها در ساختمان، تمام رویدادها به سرعت و با کیفیت بالا ثبت شوند.ناحیه تمرکز در دوربین مداربسته سامسونگ samsung

در اکثر تصاویری که توسط دوربین های مدار بسته نظارتی ثبت می شود، تنها بخشی از تصویر مورد توجه اپراتور قرار دارد؛ در این حالت می‌گوییم تمرکز دوربین مداربسته بر روی یک ناحیه مشخص قرار داشته است؛ همزمان با افزایش رزولوشن و سایز داده ها، اتلاف داده ها نیز افزایش پیدا می کند؛ این عامل در کاهش وضوح و شفافیت در یک محدوده خاص تاثیر گذار خواهد بود.

محدودیت و مشکل فوق از طریق فناوری کدگذاری شده در دوربین مداربسته سامسونگ samsung به طور کامل برطرف شده است. دوربین های تحت شبکه سامسونگ با برنامه ریزی دقیق تر، توانایی نشان دادن جزئیات بیشتر را دارند. به طور مثال، تمام اشیای متحرک، چهره انسان ها، جزئیات درب و پنجره ساختمان ها و نظایر این ها از طریق سیستم هوشمند دوربین مداربسته سامسونگ samsung قابل ثبت و تصویربرداری است.

دوربین های مداربسته سامسونگ تحت شبکه از فناوری پیشرفته برای اسکن تصاویر استفاده می کنند. این فناوری به این صورت است که حتی لبه های تیز اشیا در حال حرکت را نیز با وضوح بالا ثبت می‌کنند و به این ترتیب برای قرائت پلاک خودروهای در حال حرکت برای پارکینگ ها و معابر شهری یک گزینه ایده‌آل خواهند بود.
پیشنهاد میشود مقاله دوربین دام را نیز مطالعه کنید تا با عملکرد این دوربین ها نیز آشنا شوید.

تجزیه و تحلیل هوشمند تصاویر در دوربین مداربسته سامسونگ samsung

اگر سیستم های مداربسته، قدرت تجزیه و تحلیل تصاویر ثبت شده به صورت کاملاً هوشمندانه را دارند. این سیستم ها در نوع خود بی نظیر خواهند بود. انواع دوربین مداربسته سامسونگ samsung تحت شبکه دارای این قابلیت می باشند. به این ترتیب، زاویه دوربین ها در محدوده مورد نظر تنظیم شده و امکان تمرکز آن بر روی تمام قسمت های تصویر فراهم می باشد. هرگونه حرکت در موقعیت، تغییر مسیر، حذف شدن یا اضافه شدن اشیا یا اشخاص به تصویر و یا تغییر تصویر زمینه در تصاویر ثبت شده، توسط دوربین های مداربسته سامسونگ قابل تشخیص و ثبت است.

فناوری هوشمند در دوربین مداربسته سامسونگ samsung به گونه ‌ای عمل می‌کند که چنانچه زاویه تصویربرداری و لنز دوربین به صورت دستی، دستکاری شده باشد یک سیگنال هشدار دهنده برای سیستم مانیتورینگ ارسال می شود.انتخاب موقعیت مناسب برای نصب دوربین مداربسته سامسونگ samsung

دوربین مداربسته سامسونگ samsung تحت شبکه یا آنالوگ را می توانید در موقعیت های مختلف در ساختمان نصب کنید. بهترین و متداول ترین موقعیت ها در ساختمان شامل راه پله های ورودی، راه پله های اضطراری، پله های خروجی، درب ورودی و درب خروجی می باشد. همچنین این دوربین ها قابل نصب در ورودی و خروجی پارکینگ های تجاری و پارکینگ های مسکونی نیز می باشد.

یکی دیگر از موقعیت های مناسب برای نصب دوربین مداربسته سامسونگ samsung ، محوطه داخل آسانسور است. برای نظارت تمام وقایعی که در داخل آسانسور رخ می دهد و به ویژه برای کنترل شرایط بحرانی، نصب دوربین ها در این حالت الزامی است.

دوربین های مداربسته سامسونگ قابل نصب در فضای آزاد می باشند. محوطه بیرونی ساختمان های مسکونی، تجاری، فضاهای سرگرمی و تفریحی، مراکز خرید، بیمارستان ها، دانشگاه، هتل و غیره از طریق سیستم های مداربسته سامسونگ قابل کنترل و نظارت هستند.

انواع سیستم های مداربسته سامسونگ و تجهیزات جانبی به صورتی که طراحی شده است که در جاده ‌های اصلی شهرها نیز در محوطه بیرون قابل نصب می باشند. این دوربین ها در برابر شرایط آب و هوایی و اقلیمی مقاومت خوبی دارند.

دوربین مداربسته سامسونگ ip

دوربین های مدار بسته شرکت سامسونگ در دو گروه IP و Analog طبقه بندی می شوند.

پیش از خرید هر نوع دوربین مدار بسته، به این موارد دقت داشته باشید:

1) دوربین مدار بسته ای را خریداری کنید که به آن نیاز دارید و مطابق با حوزۀ کاری شما باشد

2) محل دقیق نصب دوربین را انتخاب کنید. و برای این کار حتماً از فرد مشاور و صاحب نظر دعوت به همکاری کنید

3) دوربین مدار بسته ای با مشخصات و به ویژه لنز مناسب خریداری کنید

4) در خرید ضبط کنندۀ ویدئویی دیجیتال (DVR) نهایت دقت را داشته باشید

5) برای نصب دوربین مدار بسته، از شرکت متخصص و حرفه ای با پیشینۀ کافی و مرتبط استفاده کنید

دوربین های مدار بسته تحت شبکۀ سامسونگ (Samsung IP CCTV)

دوربین های مدار بستۀ باکس سامسونگ

دوربین های مدار بسته تحت شبه باکس سامسونگ با VGA حداکثر K4 عرضه می شوند که این دوربین های مدار بسته با ظواهر و مشخصات فنی گوناگون و با توجه به کاربردها و سلیقه های متنوع تولید شده اند.

مقالات
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید