راهبند فک faac و ویژگی های آن

راهبند فک faac

راهبند فک faac یکی از موانعی می باشد که برای عبور از آن باید از کیوسک نگهبانی اجازه بگیرید. البته امروزه راهبند فک faac بسیار پیشرفته تر شده است و به وسیله دوربین های مدار بسته باز و بسته می شود. برخی از خودروها پلاکشان در حافظه دوربین ضبط می شود و به همین دلیل راهبند فک faac به صورت اتوماتیک برای آن خودروها باز و بسته می شود. باید بدانید که قیمت این نوع از راهبندها از آنجایی که پیشرفته تر است نسبت به راهبندهای ساده تر گران تر است. بیشتر ساختمان ها و مجتمع های بزرگ از راهبند فک faac پیشرفته استفاده می کنند.

از راهبند فک faac در مکانهایی که رفت و آمد زیادی دارند استفاده می شود و مسیر ورود و خروج را بر اساس دستور کاربر می توان مسدود نمود

راهبند فک faac

از راهبند فک faac در مکانهایی که رفت و آمد زیادی دارند استفاده می شود و مسیر ورود و خروج را بر اساس دستور کاربر می توان مسدود نمود و یا اینکه برخی از خودروهای خاص فقط بتوانند وارد شوند. کاربرد اصلی این راهبند در ورودی کارخانجات، اداره ها، مجتمع های مسکونی بزرگ، ساختمان های صنعتی و غیر صنعتی می باشد. برای کنترل کردن عبور و مرور این راهبند انتخاب بسیار مناسبی است.

به طور کلی باید بدانید راهبند فک faac نظر بسیاری از مشتریان را جذب نموده است، چرا که بدون شک یکی از بهترین و نوین ترین محصولاتی می باشد که امروزه در بازار وارد شده است. راهبند فک faac کاربرد بسیاری دارد و با وجود این نوع از راهبندها دیگر راهبندهای قدیمی مورد استفاده قرار نمی گیرند و افراد سعی می کنند که از این راهبند بیشتری استفاده را داشته باشند. در ادامه توضیحات بیشتری را در مورد این راهبند ارائه می دهیم.

همچنین میتوانید با مطالعه درباره جک فک faac نیز اطلاعات مناسبی درباره جک ها بدست اورید.کاربرد راهبند فک faac

باید بدانید یکی از بهترین راه بندهایی که امروزه مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرد راهبند فک faac می باشد. راهبند فک faac علاوه بر این که در ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان یکی از ابزارهای صنعتی و یا نیمه صنعتی هم استفاده می شود. استفاده کردن از این نوع راهبند بدون محدودیت می باشد. طول بوم راهبند فک faac بسیار زیاد است و در واقع باید بدانید ک طول آن ب 5 الی 6 متر می رسد، تعداد دفعات باز و بسته شدن آن بسیار زیاد است و به همین دلیل مشتریان بسیاری دارد. فروش راهبند فک faac نسبت به راهبندهای دیگر بسیار بیشتر است.

ویژگی های راهبند فک faac

راهبند فک faac نسبت به راهبندهای دیگر دارای ویژگی های متنوعی می باشد، که به دلیل همین ویژگی ها افراد بسیاری از آن استفاده می کنند. در ادامه برخی از ویژگی های راهبند فک faac را بیان می کنیم تا آشنایی شما با این نوع از راهبندها بیشتر شود.

1. کنترل تردد راهبند فک faac 220 ولت می باشد، بر این اساس باید بدانید قدرت این راهبند بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل مدت زمان باز و بسته شدن آن بسیار سریع است.

2. میله راهبند فک faac به طول 5 متر می باشد، البته شما می توانید طول آن را هر اندازه که مایل هستید سفارش دهید تا برای شما بسازند، بسیاری از افراد مایل هستند طول آن کمتر باشد، چرا که عرض ورودی ساختمان آنها کمتر می باشد.

3. مدت زمانی که طول می کشد راهبند فک faac باز شود 5 ثانیه می باشد، سرعت باز شدن آن بسیار بالا می باشد و به همین دلیل بسیاری از افراد به دلیل همین ویژگی از راهبند فک faacاستفاده می کنند.

4. تردد این راهبند نامحدود می باشد، البته باید بدانید اگر می خواهید سرعت باز شدن آن سریع باشد باید 4 مرتبه در ساعت آن را باز و بسته کنید. بیشتر از 40 بار موجب می شود عملکرد آن مقداری کاهش پیدا کند.

5. مفصل تاشونده ای که در راهبند فک faac وجود دارد، تا اندازه 4 متر به میله متصل می شود.

6. بیشترین کاربردی که این نوع راهبند وجود دارد این است که آن را برای مکان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می دهند، البته باید بدانید کاربردی نیمه صنعتی و صنعتی هم دارد، به همین دلیل این راهبند را می توانید در کارخانه ها و ... هم مشاهده کنید.

7. یکی از مهمترین مزیت های راهبند فک faacاین است که آن را می توانید در داخل پارکینگ هم نصب کنید.

8. راهبند فک faac دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از آنها ویژگی های متفاوتی دارند، برخی از آنها امکانات بیشتری دارند ولی برخی دیگر از آنها دارای امکانات چندان زیادی نیستند. برخی از آنها دارای فلاشر هستند که روی آنها نصب می شود.

9. این نوع از راهبندها با باتری و برق کار می کنند، باتری آنها انرژی برقی را درون خود ذخیره می کند و در زمانی که برق نباشد از آن باتری برای باز و بسته شدن استفاده می کند.

10. در صورتی که میله با مانع برخورد کند باز می گردد.علت استفاده کردن از راهبند فک faac

بدون شک اولین چیزی که به ذهن بسیاری از افراد می رسد سرعت راهبند فک faac است که در باز و بسته شدن دارد، که در زمان صرفه جویی می کند. به شکلی است که می تواند کمتر از چند ثانیه آن را بالا ببرد و همچنین آن را در کمتر از چند ثانیه پایین بیاورد، هیچ سیستمی نمی تواند جایگزین مناسبی برای این راهبند باشد، چرا که عملکرد آن بسیار عالی و بی نقص است. این را هم باید بدانید که راهبند ها بر اساس نوع حفاظتی که دارند دارای انواع گوناگونی می باشد.

در اصل باید بدانید از این نوع راهبند فقط برای ورود و خروج افراد آن ساختمان استفاده می شود. اما راهبند فک faac بسیار دوام بالایی دارد به شکلی ساخته شده است که، اگر با وسایل نقلیه برخورد کند به آنها می تواند آسیب بسیار زیادی وارد کند، به همین دلیل خودروها بدون اینکه راهبند بالا برود نمی توانند وارد ساختمان شوند.

به طور کلی باید بدانید راهبند فک faac یکی از بهترین راه بندهایی می باشد که بسیاری از افراد امروزه از آن استفاده می کنند. از آنجایی که مزیت های این راهبند بسیار زیاد می باشد، افراد به دلیل همین مزایا این راهبند را برای ساختمان های خود انتخاب می کنند. یکی از ویژگی های این راهبند این است که رد تمامی مکان ها آن را می توانید نصب کنید و به همین دلیل است که در ورودی بیشتر ساختمان هایی که راهبند دارند می توانید آن را مشاهده کنید. برای انتخاب راهبند فک faac بهتر است با کسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا آنها بهترین نوع آن را برای شما انتخاب کنند.مقالات
مقالات مرتبط
راهبند فک faac و ویژگی های آن

1398-08-13 10:09

جدیدترین مقالات/ریشه/مقالات

راهبند فک faac و ویژگی های آن

انتقال تصویر داهوا چگونه است

1398-08-13 10:19

جدیدترین مقالات/ریشه/مقالات

انتقال تصویر داهوا چگونه است

نظرات کاربران
نظر خود را ثبت کنید